Promovat
Penthouse 3 camere, decomandat, 86.3 mp utili, etaj 9/9-zona Aradului
8

ID Intern: P683 WestHub Imobiliare va propune spre vanzare un apartament cu 3 camere, decomandat situat la etajul 9/9, zona Aradului. Puncte forte : - Pozitionat excelent, atat pentru locuit cat si pentru investitie -Aproape de mijloacele de transport in comun -Zona linistita Detalii tehnice : -Suprafata ...

3650 EUR/m2 | 86 m2

ARADULUI, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament 3 camere de vanzare, zona Take Ionescu, Timisoara
15

APOSTU ESTATE va ofera spre vanzare un apartament cu 3 camere, semidecomandat, situat la etaj intermediar, etajul 8/10, in zona centrala a oraşului Timisoara, judetul Timis. Zona Take Ionescu, zona foarte bine cotata si apreciata pentru accesibilitate si facilitati. Apartamentul detine si boxa inalta ...

2000 EUR/m2 | 68 m2

Take Ionescu, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament 2 camere Take Ionescu amenajat LUX mobilat si utilat
13
2

Vand un apartament cu 2 camere semidecomandat in zona Take Ionescu- Tipografilor,in spate la ING,foarte aproape de facultatea de Medicina si dew Prefectura.Apartamentul este amenajat LUX,in suprafata de 48mp, situat la parterul unui bloc cu 4 etaje si acoperis tigla, intr-o zona fantastic de linistita ...

2454 EUR/m2 | 48 m2

Take Ionescu, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament 2 camere in zona Take Ionescu, Timisoara, centrala termica
9

Agentia imobiliara APOSTU ESTATE va propune spre vanzare un apartament cu 2 camere nedecomandate, situat in Timis, Timisoara, zona Take Ionescu. Imobilul dispune de o suprafata utila de 49 mp si beneficiaza de imbunatatiri recente, fiind ideal pentru locuinta sau investitie. Compartimentare: * Hol ...

2551 EUR/m2 | 49 m2

Take Ionescu, Timisoara, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Apartament cu o camera de vanzare in zona Take Ionescu
3

Apartament cu o camera de vanzare in zona Take Ionescu

De vanzare un apartament cu 1 camera in zona Take Ionescu. Aproape de Facultatea de Medicina, Centru, Complexul Studentesc, magazine si transport in comun. Apartamentul este chiar la etajul 3 al blocului si dispune de o suprafata de 37mp. Se vinde complet utilat si mobilat ca in poze. Pentru alte informatii ...

1541 EUR/m2 | 37 m2

Take%2bIonescu, Timisoara, Timis

Apartament cu o camera de vanzare in zona Aradului
3
3

Apartament cu o camera de vanzare in zona Aradului

Va oferim spre vanzare un apartament cu o camera in zona Aradului. Perfect atat ca si locuita si investitie, zona fiind una foarte cauta in toata perioada anului. Aveti in apropiere atat Facultatea de Agronomie cat si magazine, restaurante, mijloace de transport in comun, parcuri. Este la etajul 1 si ...

1744 EUR/m2 | 39 m2

ARADULUI, Timisoara, Timis

Apartament cu o camera de vanzare in zona Circumvalatiunii
3

Apartament cu o camera de vanzare in zona Circumvalatiunii

Va prezentam un apartament cu 1 camera in zona Circumvalatiunii,decomandat,situat la etajul 3 din 5,avand o suprafata de 36mp,se vinde mobilat si utilat complet. Apartamentul se afla localizat intr-o zona cu diverse puncte de interes cum ar fi supermarketuri,magazine,scoli,gradinite,dar si cu acces destul ...

1583 EUR/m2 | 36 m2

Circumvalatiunii, Timisoara, Timis

De vanzare apartament cu o camera in zona Modern
3
2

De vanzare apartament cu o camera in zona Modern

Vă propunem spre achiziție un apartament spațios cu 1 camera, în suprafață de 38 mp, situat la etajul 1 4 într-una dintre cele mai apreciate și accesibile zone ale orașului Dorobanților. Vecinatati: Profi la 4 min de mers pe jos, Politia locala,liceul Energetic , iulius mall la 8 min cu masina, Magazine,banci,farmacii,scoala,piata, ...

1421 EUR/m2 | 38 m2

Modern, Timisoara, Timis

COMISION 0% Duplex de tip insiruit, 4 camere, predare la alb - zona Lipovei
6
4

Duplex cu 4 camere de vanzare in Timisoara, zona Lipovei Descopera noul proiect de duplexuri moderne din zona de nord a orasului. FOXFORT propune spre vanzare acest ansamblu de duplexuri insiruite, construite in 2025, care iti ofera oportunitatea perfecta de a-ti crea locuinta de vis, asa cum iti doresti. ...

2317 EUR/m2 | 119 m2

Lipovei, Timisoara, Timis

De vanzare apartament  cu o camera in zona Gheorghe Lazar
3
3

De vanzare apartament cu o camera in zona Gheorghe Lazar

Va oferim spre vanzare un apartament cu 1 camera, situat la etajul 5 10, in zona Gheorghe Lazar din Timisoara, judetul Timis. Apartamentul este amplasat la etajul 5 10 al unui imobil construit intre 1985 si are o suprafata utila de 35mp, blocul este dotat cu lift si camera de supraveghere pe fiecare ...

1600 EUR/m2 | 35 m2

Gheorghe+Lazar, Timisoara, Timis

Promovat
Comision 0%. Aproape de benzinaria ESO. Excelent construit. 3 dormitoare.
15
3

Casa la intrare in Giroc, aproape benzinaria ESO, 4 camere, P+E+pod, placa de beton peste etaj cu izolatie, acoperis din tigla,100 mp utili, 3 dormitoare, 2 bai, bucatarie separata, incalzire in pardoseala, geamuri tripan, curte generoasa imprejmuita cu gard de beton, acces auto in curte, la cheie, 230.000 ...

2300 EUR/m2 | 100 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Promovat
Disponibil imediat. 2 locuri de parcare in CF. 73 mp utili. 2 bai si dressing.
15
2

De vanzare in bloc nou finalizat, aproape de benzinaria ESO-Girocului, 3 camere, etaj intermediar, bloc cu lift, 73 mp util, 2 dormitoare spatioase, 2 bai, 2 zone de dressing, balcon, incalzire in pardoseala, 2 locuri de parcare in CF, 138.000 Euro. 0755793075

1890 EUR/m2 | 73 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Promovat
Comision 0%. Aproape de Profi. 3 camere la cheie la etajul 1.
6
5

De vanzare, in bloc nou, 3 camere, la etajul 1, finisaje si dotari gama premium, centrala termica proprie cu incalzire in pardoseala si termostate de ambient in fiecare camera, geamuri tripan, usi interior Porta Doors, instalatie electrica cu prize si intrerupatoare marca Gewiss, video interfon, loc ...

1822 EUR/m2 | 60 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Promovat
Aproape de benzinaria ESO. Ideal ca investitie. 10 locuri de parcare private.
8

De vanzare, apartament cu 1 camera la parter in bloc nou cu supraveghere video, aproape de benzinaria ESO-Giroc, excelent compartimentat, camera, bucatarie inchisa, baie cu geam, incalzire in pardoseala, videointerfon, 10 locuri de parcare private inscrise in CF, 75.000 Euro. 0755793075

2344 EUR/m2 | 32 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Promovat
Langa ESO. Bloc nou cu Lift. 73 mp utili. 2 bai. Dressing.
10
5

Langa ESO. Bloc nou cu Lift. 73 mp utili. 2 bai. Dressing.

Apartament de vanzare in bloc nou langa benzinaria ESO, 3 camere, 73 mp utili, 2 bai, dressing, balcon, loc de parcare inclus in pret, 125.000 Euro. 0755793075

1712 EUR/m2 | 73 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Bloc nou. Braytim-Musicescu. Etajul 1. Bucatarie inchisa. Cu parcare subterana.
11

De vanzare, in bloc nou finalizat, zona Braytim-Musicescu, 3 camere, decomandat, cu bucatarie inchisa, dressing, finisat calitativ, incalzire in pardoseala, 2 locuri de parcare incluse, subteran si suprateran, mobilat si utilat complet, 160.000 Euro, negociabil. 0755793075

2286 EUR/m2 | 70 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

Torontalului. Duplex pe parter. Toate utilitatile.
10
6

Torontalului. Duplex pe parter. Toate utilitatile.

De vanzare, 1 2 de duplex in zona Torontalului, 4 camere, pe parter, 3 dormitoare, 2 bai, camera tehnica, terasa, teren 285 mp, finisaje cu posibilitate de alegere, incalzire in pardoseala, geamuri tripan, acces auto in curte, gard de beton si fier forjat, 170.000 Euro, negociabil. 0755793075

2000 EUR/m2 | 85 m2

Torontalului, Timisoara, Timis

Langa Piata Doina. Bloc izolat. Etaj intermediar.
3
2

Langa Piata Doina. Bloc izolat. Etaj intermediar.

De vanzare, zona Sagului, aproape de Piata Doina, apartament cu 2 camere, in bloc izolat, cu posibilitate de montare centrala proprie, etaj intermediar, termopan complet, usi noi, usa metalica la intrare, in curs de renovare, 67.000 Euro. 0755793075

1675 EUR/m2 | 40 m2

Sagului, Timisoara, Timis

Braytim, bloc nou finalizat. 2 balcoane. Etaj 2.
11
1

Braytim, bloc nou finalizat. 2 balcoane. Etaj 2.

Braytim, in bloc nou finalizat, apartament cu 2 camere, la etajul 2, model cu 2 balcoane, incalzire in pardoseala cu termostate de ambient in fiecare camera, corpuri de iluminat in tot apartamentul, loc de parcare privat inscris in CF, 90.000 Euro, negociabil. 0755793075

2093 EUR/m2 | 43 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

Braytim. Finisaje premium. Compartimentare Excelenta.
19
6

Braytim. Finisaje premium. Compartimentare Excelenta.

De vanzare, casa in Braytim, 5 camere, P+E+POD, 4 dormitoare, 3 bai, camera tehnica, spatiu de depozitare in pod, finisaje premium, 290.000 Euro, negociabil. 0755793075

2231 EUR/m2 | 130 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

Braytim. Pompa de caldura si panouri solare. Zid dublu cu izolatie fonica.
32
4

De vanzare, casa in Braytim, P+E, 5 camere, dormitor la parter, 3 bai, spatiu de depozitare in pod, curte amenajata, pompa de caldura, panouri solare, parchet lemn masiv triplustratificat, travertin, 319.000 Euro, negociabil. 0755793075

2454 EUR/m2 | 130 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

Comision 0%. Braytim. Bucatarie inchisa si 3 dormitoare.
10
1

Comision 0%. Braytim. Bucatarie inchisa si 3 dormitoare.

Braytim, la asfalt, casa cu 4 camere, P+E, 105 mp utili, terasa de 15 mp, balcon, cu 3 dormitoare, bucatarie inchisa, debara, 2 bai, posibilitate de alegere a finisajelor, incalzire in pardoseala, geamuri tripan, 2 locuri de parcare, toate utilitatile, 210.000 Euro, comision 0%. 0755793075

2000 EUR/m2 | 105 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

Aproape de Mega Image. Etajul 1.
5
1

Aproape de Mega Image. Etajul 1.

Bloc nou, aproape de Mega Image si restaurant Zone Cafe 2 de pe Calea Urseni, la etajul 1, apartament cu 2 camere, 50 mp utili, predare la cheie, cu incalzire in pardoseala, geamuri tripan, parcare supravegheata video in CF, 92.500 Euro. 0755793075

1850 EUR/m2 | 50 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

Braytim. Bloc finalizat. Penthouse. Terasa acoperita.
8
1

Braytim. Bloc finalizat. Penthouse. Terasa acoperita.

De vanzare, in bloc nou zona Braytim, cartierul Florilor, 3 camere tip penthouse, 70 mp utili, terasa acoperita de 30 mp, 2 bai, dormitor matrimonial cu baie proprie si dressing, incalzire in pardoseala cu termostat in fiecare camera, clima montata, geamuri tripan cu rulouri electrice, finisaje la alegere, ...

2143 EUR/m2 | 70 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

Salvează căutarea