Promovat
Oferta - 3 camere - 69 mp
10
1

Oferta - 3 camere - 69 mp

NEO Imobiliare - 0%Comision Oferim spre vanzare apartament cu 3 camere situat in Calea Torotalului. Apartamentul se afla la etajul 1 ,are doua bai, o suprafata de 69 mp + terasa 8 mp si beneficiaza de centrala termica, incalzire in pardoseala si un loc de parcare. Termen finalizare 2025. Pret: 130.000 ...

1884 EUR/m2 | 69 m2

torontalului, Timisoara, Timis

Promovat
1 camera. zona  Elisabetin centrala proprie
13
4

1 camera. zona Elisabetin centrala proprie

De vanzare 1 camera situat in zona Elisabetin, Constantin Brincoveanu, cu o suprafața utilă: de 20mp , compus dintr-o cameră, hol, baie, boxa, incalzire cu centrala proprie pe gaz, situat la casa - 3 vecini in curte - cu pod mansardabil, gradina , totul nou, pret 44000 euro.

2200 EUR/m2 | 20 m2

elisabetin, Timisoara, Timis

Promovat
3 cam centrala proprie Parcul Botanic
6
17

3 cam centrala proprie Parcul Botanic

De vanzare, apartament cu 3 camere, confort 1, semidecomandat, su 69 mp, 2 balcoane inchise, situat la etajul 7, bloc cu lit, bloc anvelopat, centrala proprie, aer conditionat, renovat, partial mobilat, boxă in subsolul blocului înscrisa în CF, zona Ultracentrala-Parcul Botanic-Iulius Mall. Pret: 149000 ...

2159 EUR/m2 | 69 m2

Ultracentral, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament 2 Camere Decomandat Centrală Proprie Totul Nou Zona Soarelui Sud Plaza
8

Apartament cu 2 camere, decomandat, centrala proprie, 2 aparate de aer condiționat, totul nou, refăcut de la zero, cu materiale premium, su: 50 mp, situat la parter înalt, din 4, disponibil imediat, foarte aproape de toate punctele de interes din zona.s. Apartamentul a fost renovat complet: instalatii ...

2340 EUR/m2 | 50 m2

Soarelui, Timisoara, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Promovat
2 camere | complet mobilat | acces facil | Aradului | Piata Verde
15
1

Evand Homes ofera spre vanzare un apartament cu 2 camere, situat in Timisoara, zona Aradului, la 5 minute de Iulius Mall. Apartamentul se afla la etajul 2 intr-un imobil de 4 etaje si dispune de o suprafata utila totala de 47 m² (suprafata utila a incaperilor este de 43 mp plus un balcon inchis de ...

2093 EUR/m2 | 43 m2

ARADULUI, Timisoara, Timis

3 camere Calea Martirilor
9
10

3 camere Calea Martirilor

Vand apartament cu 3 camere Zona Girocului etaj 3 aproape de Spital Judetean Lidl piata scoala market Padurice amenajat clasic cu parchet faianta termopane centrala pe gaz pret 104000 euro

1552 EUR/m2 | 67 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Garsoniera Calea Buziasului
3
11

Garsoniera Calea Buziasului

Vand garsoniera Calea Buziasului aproape de Continental la parter cu bucatarie baie hol camera din constructie 22 mp utili pret 42500 euro

1932 EUR/m2 | 22 m2

Buziasului, Timisoara, Timis

3 cam Girocului-Calea Martirilor Centrala gaz
5
14

3 cam Girocului-Calea Martirilor Centrala gaz

Vand apartament cu 3 camere Zona Girocului- Calea Martirilor aproape de Spital Judetean Lidl piata scoala market mijloace de transport parter amenajat recent total cu gresie faianta termopane instalatii usi schimbate Centrala gaz pret 126000 euro

1938 EUR/m2 | 65 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Garsoniera Buziasului 16

Garsoniera Buziasului

Vand garsoniera Buziasului parter 20 pret 42000 euro

5100 EUR/m2 | 20 m2

Buziasului, Timisoara, Timis

Apartament 3 camere Decomandat Baba Dochia
7
12

Apartament 3 camere Decomandat Baba Dochia

Agentia Imoclas Vand apartament cu 3 camere confort 1 decomandat 82 mp cu 2 balcoane 2 bai la etajul 3 camera

1280 EUR/m2 | 82 m2

Baba+Dochia, Timisoara, Timis

2 Camere Central- Take Ionescu etaj 3
7
18

2 Camere Central- Take Ionescu etaj 3

Vand apartament 2 camere confort unu semidecomandat spatios aproximativ 50 mp utili Zona Take Ionescu aproape de Centru cu balcon parchet gresie faianta necesita amenajarii etaj 3 din 4 cu acoperis de tigla pret 110000 euro

2100 EUR/m2 | 50 m2

Take%2bIonescu, Timisoara, Timis

3 camere decomandat Calea Martirilor
7
2

3 camere decomandat Calea Martirilor

Vand apartament cu 3 camere confort unu spatios 65 mp utili Zona Girocului aproape de Lidl, parter amenajat total recent cu faianta gresie termopane Centrala gaz instalatii usi schimbate pret 126000 euro

1938 EUR/m2 | 65 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Promovat
Teren de vânzare Parța   1930 mp, asfalt, utilități, acces rapid Timișoara
4

Teren de vânzare Parța 1930 mp, asfalt, utilități, acces rapid Timișoara

COBALT Imobiliare vă propune spre vânzare teren Parța, lângă Timișoara O alegere inspirată atât pentru construcția unei locuințe, cât și pentru investiție. Teren intravilan situat în Parța, la aproximativ 10 km de Timișoara, amplasat într-o zonă cu potențial ridicat de dezvoltare. Caracteristici: Suprafață: ...

1,930 m2

Timisoara, Timis

Promovat
Apartament modern cu 3 camere- Finisaje premiun-  zona Torontalului
18
4

Apartament modern cu 3 camere- Finisaje premiun- zona Torontalului

Evand Homes ofera spre vanzare un apartament cu 3 camere, situat in Timisoara, zona Torontalului , intr-un imobil nou , finalizat in anul 2024, construit din beton. Apartamentul se afla la etajul 2 din 7 si dispune de o suprafata utila de 55 m², completata de un balcon de 2 m². Compartimentarea este ...

2272 EUR/m2 | 55 m2

Torontalului, Timisoara, Timis

3 camere  decomandat  Girocului- Spital Judetean Martirilor Centrala gaz  totul nou
5
2

3 camere decomandat Girocului- Spital Judetean Martirilor Centrala gaz totul nou

Vand apartament 3 camere decomandat spatios 65mp Girocului Spital Judetean aproape de Complex mijloace de transport market scoala piata total amenajat cu parchet faianta gresie termopane Centrala gaz bloc izolat usi interioare noi toate instalatiile noi bloc izolat parter pret 125000 euro

1923 EUR/m2 | 65 m2

Girocului, Timisoara, Timis

2 camere confort unu Zona Take Ionescu etaj 3 Centrala gaz
5
8

2 camere confort unu Zona Take Ionescu etaj 3 Centrala gaz

Vand apartament 2 camere confort unu spatios plus balcon Zona Girocului -Calea Martirilor aproape de Iulius Mall piata scoalla market mijloace de transport etaj 3 bloc cu acoperis tigla parchet faianta gresie termopane Centrala gaz Mobilat pret 102000 euro neg

2031 EUR/m2 | 49 m2

Tipografilor, Timisoara, Timis

4 cam  Girocului Spital Judetean cu parchet termopane 2 balcoane  bloc izolat
10
8

4 cam Girocului Spital Judetean cu parchet termopane 2 balcoane bloc izolat

Vand apartament 4 camere Zona Girocului aproape de Spital Judetean 58 mp utili etaj 1 cu parchet faianta gresie termopane 2 balcoane bloc izolat pret 110000 euro

1897 EUR/m2 | 58 m2

Timisoara, Timis

3 cam decomandat foarte spatios St O Iosif 2 bai 2 balcoane Boxa
12
8

Ofer spre vanzare apartament 3 camere confort unu decomandat spatios 75 mp utili plus 2 balcoane total suprafata 83 mp Zona St O Iosif etaj 3 5 minunte de Complex Studentesc Facultatii market Lidl mijloace de transport termopane 2 vederii 2 bai 2 balcoane boxa mare pret 105000 euro

1265 EUR/m2 | 83 m2

Timisoara, Timis

Promovat
Apartament cu 3 camere în zona Take Ionescu Medicina
18

Apartament cu 3 camere în zona Take Ionescu Medicina

De vânzare apartament cu 3 camere, confort 1, semidecomandat, situat la etajul 2 într-un bloc cu lift, în Timișoara Take Ionescu Medicina. Locuința are o suprafață utilă de 66 mp și o suprafață construită de 77 mp, dispunând de un balcon mare. Apartamentul se vinde mobilat, conform fotografiilor. Caracteristici: 3 ...

1962 EUR/m2 | 66 m2

Medicinei, Timisoara, Timis

Casa cu teren 1200mp Mehala Timisoara
8
5

Casa cu teren 1200mp Mehala Timisoara

Vand casa cu 3 camere, 2 bai, 1 bucatarie, 3 holuri. Renovat recent, cu centrala si calorifere noi, parchet. Teren 1200 mp. Front 12m. Str Vuk Karadjik, strada linistita, vecini ok!! Se vinde complet mobilata (modest). 245.000 euro neg. Cu anexe. Este compartimentata incat se poate folosi separat ca ...

2450 EUR/m2 | 100 m2

Mehala, Timisoara, Timis

Promovat
Aradului-3 Camere-Etaj 1
15
1

Aradului-3 Camere-Etaj 1

IMOMADAX va ofera spre vanzare un apartament cu 3 camere la etajul 1 al unui bloc cu 9 etaje (2 lifturi),situat in zona de Nord a orasului,intre Calea Aradului si Calea Torontalului aproape de mijloace de transport,scoli,magazine. Apartamentul beneficiaza de centrala proprie pe gaz,incalzire prin pardoseala,termostat ...

1892 EUR/m2 | 72 m2

aradului, Timisoara, Timis

Vila, P+M, Timisoara, zona Selgros, 5 camere, teren 615 mp, mobilata, utilata
20
1

Casa Parter + Mansarda inalta de vanzare in Timisoara langa Selgros, constructie realizata in anul 2008 pe un teren de 615 mp cu acces auto in curte si pe o strada asfaltata. Configuratia casei este urmatoarea: -Parter: hol, living, bucatarie deschisa in living, dar care se poate inchide daca se doreste, ...

2118 EUR/m2 | 170 m2

ARADULUI, Timisoara, Timis

Casa solida de vanzare,Timisoara, zona Brancoveanu, P+E, 6 camere, teren 800mp, trebuie renovata!
20
15

Casa de vanzare in Timisoara, zona Brancoveanu, Mures, constructie realizata in 1986 pe doua nivele Parter si etaj plus pod, cu cate 3 camere, bucatarie, baie si terasa pe fiecare nivel, cu doua intrari la parter, asfel incat etajul poate fi separat de parter. In curte mai sunt o anexa cu o camera, bucatarie ...