Apartament de vanzare in Torontalului
3
14

Apartament de vanzare in Torontalului

Se ofera spre vanzare apartament cu 1 camera in zona Torontalului,la etajul 2,suprafata de 26 mp,se vinde complet utilat si mobilat. In apropiere sa,se afla diverse centre comerciale,statii de tramvai,farmacii,scoli,gradinite,etc. Pentru mai detalii contactati numarul afisat!

Torontalului, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament cu 3 camere, etaj 1, CF de Timisoara situat pe Calea Urseni
8
4

APOSTU ESTATE va ofera spre vanzare in exclusivitate un apartament cu 3 camere, semidecomandat, situat la etajul 1 din 2 avand CF de Timisoara si este situat pe Calea Urseni. Beneficiaza de o suprafata de 71 mp + 6 mp balcon. Dispune de 1 loc de parcare trecut in CF. Confortul termic se realizeaza cu ...

1690 EUR/m2 | 71 m2

Calea Urseni, Timisoara, Timis

Promovat
CI 648 Badea Cartan-Telegrafului,2 camere,istoric
10

CI 648 Badea Cartan-Telegrafului,2 camere,istoric

Agentia imobiliara AV Estate va propune spre vanzare un apartament ,in cladire istorica, cu 2 camere,situat la Denisol ,avand suprafata utila de 56 mp ,pozitionat in zona Badea Cartan- Telegrafului Cladirea este una istorica cu arhitectura specifica,ziduri groase,fatada renovata. Este o oportunitate ...

1411 EUR/m2 | 56 m2

Badea Cartan, Timisoara, Timis

Promovat
Calea Aradului - Apartament 3 camere, Centrala proprie!
7
1

Calea Aradului - Apartament 3 camere, Centrala proprie!

Propun spre vanzare un apartament cu 3 camere, in Calea Aradului; Este situat la etajul 6 din 6 cu LIFT, acoperisul fiind schimbat in 2021, cu garantie 15 ani; Model decomandat, vedere pe 2 parti, geam la baie, model cu 2 bai; Detalii AMENAJARE interioara : - parchet, gresie, faianta, ferestre cu tamplarie ...

1957 EUR/m2 | 70 m2

ARADULUI, Timisoara, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

2 Camere Central- Take Ionescu etaj 3
7
18

2 Camere Central- Take Ionescu etaj 3

Vand apartament 2 camere confort unu semidecomandat spatios aproximativ 50 mp utili Zona Take Ionescu aproape de Centru cu balcon parchet gresie faianta necesita amenajarii etaj 3 din 4 cu acoperis de tigla pret 110000 euro

2100 EUR/m2 | 50 m2

Take%2bIonescu, Timisoara, Timis

3 camere decomandat Calea Martirilor
7
2

3 camere decomandat Calea Martirilor

Vand apartament cu 3 camere confort unu spatios 65 mp utili Zona Girocului aproape de Lidl, parter amenajat total recent cu faianta gresie termopane Centrala gaz instalatii usi schimbate pret 126000 euro

1938 EUR/m2 | 65 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Promovat
Teren de vânzare Parța   1930 mp, asfalt, utilități, acces rapid Timișoara
4

Teren de vânzare Parța 1930 mp, asfalt, utilități, acces rapid Timișoara

COBALT Imobiliare vă propune spre vânzare teren Parța, lângă Timișoara O alegere inspirată atât pentru construcția unei locuințe, cât și pentru investiție. Teren intravilan situat în Parța, la aproximativ 10 km de Timișoara, amplasat într-o zonă cu potențial ridicat de dezvoltare. Caracteristici: Suprafață: ...

1,930 m2

Timisoara, Timis

Promovat
Apartament modern cu 3 camere- Finisaje premiun-  zona Torontalului
18
4

Apartament modern cu 3 camere- Finisaje premiun- zona Torontalului

Evand Homes ofera spre vanzare un apartament cu 3 camere, situat in Timisoara, zona Torontalului , intr-un imobil nou , finalizat in anul 2024, construit din beton. Apartamentul se afla la etajul 2 din 7 si dispune de o suprafata utila de 55 m², completata de un balcon de 2 m². Compartimentarea este ...

2272 EUR/m2 | 55 m2

Torontalului, Timisoara, Timis

3 camere  decomandat  Girocului- Spital Judetean Martirilor Centrala gaz  totul nou
5
2

3 camere decomandat Girocului- Spital Judetean Martirilor Centrala gaz totul nou

Vand apartament 3 camere decomandat spatios 65mp Girocului Spital Judetean aproape de Complex mijloace de transport market scoala piata total amenajat cu parchet faianta gresie termopane Centrala gaz bloc izolat usi interioare noi toate instalatiile noi bloc izolat parter pret 125000 euro

1923 EUR/m2 | 65 m2

Girocului, Timisoara, Timis

2 camere confort unu Zona Take Ionescu etaj 3 Centrala gaz
5
8

2 camere confort unu Zona Take Ionescu etaj 3 Centrala gaz

Vand apartament 2 camere confort unu spatios plus balcon Zona Girocului -Calea Martirilor aproape de Iulius Mall piata scoalla market mijloace de transport etaj 3 bloc cu acoperis tigla parchet faianta gresie termopane Centrala gaz Mobilat pret 102000 euro neg

2031 EUR/m2 | 49 m2

Tipografilor, Timisoara, Timis

4 cam  Girocului Spital Judetean cu parchet termopane 2 balcoane  bloc izolat
10
8

4 cam Girocului Spital Judetean cu parchet termopane 2 balcoane bloc izolat

Vand apartament 4 camere Zona Girocului aproape de Spital Judetean 58 mp utili etaj 1 cu parchet faianta gresie termopane 2 balcoane bloc izolat pret 110000 euro

1897 EUR/m2 | 58 m2

Timisoara, Timis

3 cam decomandat foarte spatios St O Iosif 2 bai 2 balcoane Boxa
12
8

Ofer spre vanzare apartament 3 camere confort unu decomandat spatios 75 mp utili plus 2 balcoane total suprafata 83 mp Zona St O Iosif etaj 3 5 minunte de Complex Studentesc Facultatii market Lidl mijloace de transport termopane 2 vederii 2 bai 2 balcoane boxa mare pret 105000 euro

1265 EUR/m2 | 83 m2

Timisoara, Timis

Promovat
Apartament cu 3 camere în zona Take Ionescu Medicina
18

Apartament cu 3 camere în zona Take Ionescu Medicina

De vânzare apartament cu 3 camere, confort 1, semidecomandat, situat la etajul 2 într-un bloc cu lift, în Timișoara Take Ionescu Medicina. Locuința are o suprafață utilă de 66 mp și o suprafață construită de 77 mp, dispunând de un balcon mare. Apartamentul se vinde mobilat, conform fotografiilor. Caracteristici: 3 ...

1962 EUR/m2 | 66 m2

Medicinei, Timisoara, Timis

Casa cu teren 1200mp Mehala Timisoara
8
5

Casa cu teren 1200mp Mehala Timisoara

Vand casa cu 3 camere, 2 bai, 1 bucatarie, 3 holuri. Renovat recent, cu centrala si calorifere noi, parchet. Teren 1200 mp. Front 12m. Str Vuk Karadjik, strada linistita, vecini ok!! Se vinde complet mobilata (modest). 245.000 euro neg. Cu anexe. Este compartimentata incat se poate folosi separat ca ...

2450 EUR/m2 | 100 m2

Mehala, Timisoara, Timis

Promovat
Aradului-3 Camere-Etaj 1
15
1

Aradului-3 Camere-Etaj 1

IMOMADAX va ofera spre vanzare un apartament cu 3 camere la etajul 1 al unui bloc cu 9 etaje (2 lifturi),situat in zona de Nord a orasului,intre Calea Aradului si Calea Torontalului aproape de mijloace de transport,scoli,magazine. Apartamentul beneficiaza de centrala proprie pe gaz,incalzire prin pardoseala,termostat ...

1892 EUR/m2 | 72 m2

aradului, Timisoara, Timis

Vila, P+M, Timisoara, zona Selgros, 5 camere, teren 615 mp, mobilata, utilata
20
1

Casa Parter + Mansarda inalta de vanzare in Timisoara langa Selgros, constructie realizata in anul 2008 pe un teren de 615 mp cu acces auto in curte si pe o strada asfaltata. Configuratia casei este urmatoarea: -Parter: hol, living, bucatarie deschisa in living, dar care se poate inchide daca se doreste, ...

2118 EUR/m2 | 170 m2

ARADULUI, Timisoara, Timis

Casa solida de vanzare,Timisoara, zona Brancoveanu, P+E, 6 camere, teren 800mp, trebuie renovata!
20
15

Casa de vanzare in Timisoara, zona Brancoveanu, Mures, constructie realizata in 1986 pe doua nivele Parter si etaj plus pod, cu cate 3 camere, bucatarie, baie si terasa pe fiecare nivel, cu doua intrari la parter, asfel incat etajul poate fi separat de parter. In curte mai sunt o anexa cu o camera, bucatarie ...

1212 EUR/m2 | 250 m2

Brancoveanu, Timisoara, Timis

Teren, 370-2877mp, pentru casa, duplex sau bloc in Timisoara si zone rezidentiale limitrofe
1
10

Teren de vanzare, pentru casa, duplex sau bloc in Timisoara si zonele rezidentiale limitrofe: Timisoara: -370mp, teren cu casa de demolat, 370mp, fs 13m, Ronat, 80.000euro -502mp, front stradal 12,5m, situat intre strada Aries si Balcescu, cu o casa veche pe teren, cu 4 camere, apa, canal, curent, gaz, ...

Timisoara, Timis

Doua hale impreuna sau separat, Giarmata, 2x587 mp, deschidere 18m, teren 2x1444mp
1

Doua hale, impreuna 1174 mp sau separat 587 mp fiecare, de vanzare langa Timisoara in zona industriala dintre Dumbravita si Giarmata. Cele doua hale sunt una in continuarea celeilalte, pot fi folosite ca o singura hala sau separat. Halele au suprafete egale si terenurile pe care sunt amplasate sunt egale. Fiecare ...

792 EUR/m2 | 587 m2

Timisoara, Timis

Teren pentru casa sau duplex, parcele intre 370 si 3250 mp, Timisoara si limitrof, utilitati
1
15

Parcele de teren pentru constructie casa individuala sau duplex in: Timisoara -370mp, teren cu casa de demolat, 370mp, fs 13m, Ronat, 80.000euro -502mp, front stradal 12,5m, situat intre strada Aries si Balcescu, cu o casa veche pe teren, cu 4 camere, apa, canal, curent, gaz, 350euro mp -2 parcele 587mp, ...

Timisoara, Timis

2 cam confort1 unu spatios Take Ionescu  etaj 3
9
4

2 cam confort1 unu spatios Take Ionescu etaj 3

Vand apartament 2 camere confort unu etaj 3 spatios plus balcon Zona Take Ionescu aproape de Iulius Mall scoala market piata mijloace de transport cu parchet faianta gresie termopane inclusiv balconul Centrala gaz bloc cu acoperis pret 99500 euro neg

2073 EUR/m2 | 48 m2

Tipografilor, Timisoara, Timis

Apartament elegant la casă | 2 dormitoare + living open space | curte proprie
14
1

Vă propunem spre vânzare un apartament deosebit, situat într-o zonă liniștită de case, pe strada Zola Emile, la doar câteva minute de centrul orașului. Proprietatea se remarcă printr-o amenajare modernă, finisaje de calitate și un ambient primitor, fiind ideală pentru cei care își doresc confort și ...

2370 EUR/m2 | 54 m2

Sagului, Timisoara, Timis

Vila Noua Sanandrei Doar 108.000
9
18

Vila Noua Sanandrei Doar 108.000

OFERTA!!! Doar 108.000 euro!!! YouPro.ro va ofera spre vanzare vila noua tip duplex.situata in Sanandrei, in vatra satului, la asfalt, intre case.Vila este constructie noua, cu absolut totul nou, structurata de 2 nivele. La parter living si bucatarie plus baie. La nivelul superior 2 dormitoare si o ...

1271 EUR/m2 | 85 m2

Timisoara, Timis

Promovat
vand casa pensiune cu helesteu aproape de Timisoara-locatie excelenta!
20
10

Vand proprietati alaturate ( acelasi proprietar) cumulate terenurile au 5869 mp formate din 3560 mp teren si casa construita (locuibila) 520 mp respectiv 2309 mp teren cu terasa agrement construita 110 mp (complet utilata ca un mic restaurant pescaresc). Situate la Becicherecul Mic (aproximativ 15 minute ...

652 EUR/m2 | 520 m2

Timisoara, Timis

Salvează căutarea