Promovat
Bucatarie inchisa. Finisat complet. Incalzire in pardoseala.
9
3

De vanzare apartament cu 2 camere disponibil imediat, in spatele hotelului IQ din Giroc, cu bucatarie inchisa, dotat cu centrala termica proprie cu incalzire prin pardoseala, loc de parcare, baie cu geam, pret 88.000 euro. Tel: 0750283339

1833 EUR/m2 | 48 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Promovat
Etaj intermediar. Zona Circumvalatiunii. Disponibil imediat
8
1

Etaj intermediar. Zona Circumvalatiunii. Disponibil imediat

Favorit Estate va ofera spre vanzare: - etaj 7/ 10+ ACOPERIS; - detalii amenajare : parchet, gresie, faianta, ferestre cu tamplarie PVC si geam termopan, usa metalica la intrare, vopsea lavabila, corpuri sanitare noi ; - detalii mobilare : bucataria mobilata ,mobilier camera de zi ; Detalii pret ...

2150 EUR/m2 | 30 m2

circumvalatiunii, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament 3 camere de vanzare, decomandat, Lipovei, Timisoara
10
1

Agentia Apostu Estate va propune spre vanzare un apartament decomandat cu 3 camere, situat la etajul 4 într-un bloc anvelopat si cu acoperis de tigla, din zona Calea Lipovei, Timisoara, jud. Timis Imobilul se intinde pe o suprafata de 63mpu si este compartimentat astfel: hol de acces in toate camerele, ...

1825 EUR/m2 | 63 m2

Lipovei, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament decomandat cu 3 camere si 2 balcoane | Soarelui
11

Apartament decomandat cu 3 camere si 2 balcoane | Soarelui

District Real Estate va propune spre vânzare un apartament complet mobilat și utilat, decomandat cu 3 camere situat în zona Soarelui, langa generala 30. Dacă iti doresti un apartament situat intr-o zona liniștită, dar vrei sa ai acces la toate facilitățile, acest apartament decomandat din zona Soarelui ...

1794 EUR/m2 | 64 m2

soarelui, Timisoara, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Etaj 1. NOU. Langa ESO. Finisaje premium.
4
1

Etaj 1. NOU. Langa ESO. Finisaje premium.

De vanzare apartament cu 2 camere, in Bloc NOU, in zona Girocului, aproape de Profi si de mijloacele de transport in comun. Finisat la cheie cu posibilitatea alegerii finisajelor, incalzire in pardoseala, geamuri tripane, baie cu geam, terasa, zidarie complet caramida. Loc de parcare. Pret 88.000 Euro. ...

2047 EUR/m2 | 43 m2

Girocului, Timisoara, Timis

NOU. Langa ESO si Profi. Dressing. Lift.
10
1

NOU. Langa ESO si Profi. Dressing. Lift.

Vand apartament cu 2 camere, in bloc nou, zona Girocului, aproape de ESO si de Profi. Blocul dispune de LIFT. Incalzire in pardoseala, baie cu geam, terasa spatioasa, zidarie complet caramida, loc de parcare. Disponibil imediat, CF la zi. Pret 95.000 Euro. Tel 0783073754.

1979 EUR/m2 | 48 m2

Girocului, Timisoara, Timis

COMISION 0%. Braytim. Langa Musicescu.
16
5

COMISION 0%. Braytim. Langa Musicescu.

. Vand Duplex, in zona Braytim, pozitie excelenta, la asfalt, cu regim de inaltime Parter + Etaj. Suprafata utila de 101 mp + terasa de 15 mp + 2 balcoane si curte proprie. Se finiseaza la cheie, cu posibilitatea alegerii finisajelor. Dispune de centrala termica proprie cu incalzire prin pardoseala. Bransat ...

2078 EUR/m2 | 101 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

BRAYTIM. Langa Uzina de Apa. 2 Bai. Suprafata generoasa.
17

BRAYTIM. Langa Uzina de Apa. 2 Bai. Suprafata generoasa.

Ofer spre vanzare apartament cu 3 camere, in Braytim, pozitie excelenta, la asfalt, aproape de Uzina de Apa, de mijloacele de transport in comun, in bloc Nou, finisat la cheie cu materiale de calitate, terasa, 2 Bai, incalzire in pardoseala, geamuri tripane, rulouri electrice, site antitantari, baie ...

2000 EUR/m2 | 70 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

Duplex superb cu 4 dormitoare. Bucatarie inchisa. Cu CF la zi.
4
1

Vand duplex, in zona Girocului, aproape de Luna Caffe si de Eso, cu CF la zi, disponibil imediat. Cu suprafata utila de 115 mp + terasa de 19 mp, pe un teren de 270 mp. Compartimentare: - parter: hol acces, bucatarie inchisa, camera de zi, dormitor birou, debara, baie, terasa; - etaj: hol acces, 3 dormitoare, ...

1730 EUR/m2 | 115 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Braytim. Etaj intermediar. 2 Terase.
5
1

Braytim. Etaj intermediar. 2 Terase.

Vand apartament cu 2 camere, in bloc nou, zona Braytim. Situat la etaj intermediar, finisat la cheie, incalzire in pardoseala cu termostate de reglare temperatura individuale, 2 terase, baie cu geam, zidarie complet caramida. Loc de parcare. Disponibil imediat. Pret 89.900 Euro. Tel 0783073754.

1954 EUR/m2 | 46 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

Nou. Aproape de ESO. Suprafata mare. Loc de Parcare
10

Nou. Aproape de ESO. Suprafata mare. Loc de Parcare

Vand apartament cu 2 camere, in spatele benzinariei ESO, aproape de Profi. Bloc nou, suprafata utila mare, bine compartimentat, incalzire in pardoseala, finisat la cheie, baie cu geam, loc de parcare, zidarie complet caramida. Pret 96.000 Euro. Tel 0783073754.

1811 EUR/m2 | 53 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Promovat
Aproape de Spitalul Judetean. Mobilat. Boxa la subsol.
14
1

Aproape de Spitalul Judetean. Mobilat. Boxa la subsol.

Ofer spre vanzare apartament cu 2 camere, in zona Girocului, aproape de Spitalul Judetean, pozitie foarte buna. In bloc anvelopat termic exterior. Model semidecomandat, cu suprafata utila generoasa 53.20 mp + balcon de 5.40 mp; debara la bucatarie, geamuri termopan, balcon, mobilat si utilat, baie cu ...

1791 EUR/m2 | 53 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Promovat
Braytim. Model spatios. Finisat la cheie. Langa Uzina de Apa.
12
1

Vand apartament cu 2 camere in zona Braytim, pozitie excelenta! Aproape de Uzina de Apa, de mijloacele de transport in comun, la asfalt, in bloc Nou, finisat la cheie cu materiale de calitate, incalzire in pardoseala, geamuri tripane, rulouri electrice, site antitantari, baie cu geam, zidarie caramida, ...

2105 EUR/m2 | 57 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

Promovat
Aproape de Parc Padurice. Etaj intermediar. Mobilat si utilat.
8
1

Propun spre vanzare apartament cu 3 camere, in zona Girocului, langa Parcul Padurice, pozitie foarte buna. Situat la etaj intermediar, intr-un bloc cu acoperis. Apartament renovat complet, instalatie electrica noua, centrala termica proprie, aer conditionat, geamuri termopan, complet mobilat si utilat. ...

1923 EUR/m2 | 65 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Promovat
Braytim - Calea Urseni. Finisaje superioare. Disponibil imediat.
10
4

Vand duplex in zona Braytim - Calea Urseni, aproape de restaurantul Zone2, cu regim de inaltime Parter + Etaj. Suprafata utila de 88 mp + terasa de 20 mp + curte proprie. Se vinde cu bucatarie complet mobilata si utilata, mobila din living si mobila din dormitorul matrimonial. DETALII CONSTRUCTIE: - ...

1875 EUR/m2 | 88 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

Promovat
3 Cam-Cetatii-5 Min Centru-Mobilat Lux-Balcon-Centrala-Boxa-54 MP-128.000 Euro !
20

CGC Invest & Construct Real Estate va propune spre vanzare un apartament cu 3 camere, decomandat, situat intr-o zona linistita, in zona Cetatii - Calea Bogdanestilor, este asezat central, la o distanta de 5 minute de Centrul orasului Timisoara, respectiv la 7 minute fata de alte puncte importante ale ...

2370 EUR/m2 | 54 m2

Cetatii, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament cu 4 camere terasa de 30 mp Braytin hotel IQ
11
4

Apartament cu 4 camere terasa de 30 mp Braytin hotel IQ

De vânzare apartament modern cu 4 camere, situat Giroc, la etajul 3 dintr-un bloc nou cu 3 etaje (finalizat în 2024). Suprafață utilă: 75 mp Terasa generoasă: 30 mp Suprafață totală: 105 mp Compartimentare: living + bucătărie open-space, 3 dormitoare, 2 băi, hol, terasă Încălzire în pardoseală + centrală ...

1800 EUR/m2 | 75 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

Promovat
Garsoniera, 12mp, Et. 4/4, zona Take Ionescu - Medicină!
10
4

Garsoniera, 12mp, Et. 4/4, zona Take Ionescu - Medicină!

IMOBLU ofera spre vanzare garsoniera de 12mp, Et. 4/4, bloc de garsoniere, ideala pentru investitie, pe Str. Dr. Alexandru Martha. - camera - baie comuna pe hol Garsoniera se vinde cu mobilată ca în poze - frigider - aragaz - hotă - masina de spalat Puncte de interes: Medicină, ISHO, IPJ Pret: ...

1500 EUR/m2 | 12 m2

Timisoara, Timis

Casa individuala. Comision 0%
10
4

Casa individuala. Comision 0%

Casa individuala cu 170 mp utili si 210 mp totali, zona linistita cu parcare in fata, P+1, compusa din 3 camere, o sufragerie, 3 bai, 2 bucatarii, 2 holuri, 2 camari, 1 dressing, 2 anexe, 2 terase, o curte. Dotata cu centrala termica, mobilata si utilata. Pretul este negociabil.

1000 EUR/m2 | 170 m2

Modern, Timisoara, Timis

Promovat
Super investitie!-Renovat complet-3 camere-bloc si pod izolat-108.490 Euro!
20
5

Evand Homes ofera spre vanzare un apartament cu 3 camere, situat in Timisoara, zona Lipovei, langa Scoala Generala nr. 7. Apartamentul se afla la etajul 4 intr-un imobil compus din Parter+4 etaje. Blocul este izolat termic cu vata bazaltica de 20 cm si are acoperis. De asemenea si podul este izolat termic ...

1750 EUR/m2 | 62 m2

Lipovei, Timisoara, Timis

Promovat
Calea Buziasului. Bloc Nou. Bucatarie inchisa. 2 locuri de parcare.
14
2

Apartament cu trei camere in zona Calea Buziasului, aproape de AEM, Bloc nou, etaj 1, centrala proprie, complet mobilat, bucatarie inchisa, geamuri tripane, rulouri cu plase de tantari, doua locuri de parcare, aproape de mijloace de trasnport si magazine. Pret: 139.900 eur., Negociabil; Tel:0 ...

2088 EUR/m2 | 67 m2

Buziasului, Timisoara, Timis

Promovat
Zona Soarelui. Centrala. Geamuri termopan.
9
14

Zona Soarelui. Centrala. Geamuri termopan.

Vand apartament cu 1 camera, in zona Soarelui, aproape de parc si de fostul Stadion Dan Paltinisanu. Bloc intretinut cu acoperis nou, de tigla. Casa scarii este supravegheata video. Apartamentul dispune de centrala termica proprie, geamuri termopan, usa metalica la intrare. Disponibil imediat. Pret 36.500 ...

1825 EUR/m2 | 20 m2

Soarelui, Timisoara, Timis

Promovat
DIRECT PROPRIETAR: Teren cu PUZ - Calea Aradului la sosea cu toate ulitatile !
11
1

Poziție excelentă Accesul la amplasament se face pe traseul ce pornește din intersecția sens giratoriu dintre DN 69 și centura Timișoara Nord existentă, prin accesul existent la societatea Mahle , pe breteaua colectoare paralelă cu drumul național DN 69, înspre drumul DE 291 2. Pe această parcelă se ...

14,288 m2

Aradului, Timisoara, Timis

Apartament 1 camera, 40 mp utili, Calea Aradului,loc de parcare inclus
4

Blitz va propune la vanzare apartamente exclusiviste cu 1, 2 și 3 camere într-o locație de vis din nordul Timișoarei. Proiectul ansamblului se remarcă prin confort modern și sustenabilitate, fiind conceput pentru cei care își doresc un stil de viață superior sau caută o investiție inteligentă. Acest ...

2385 EUR/m2 | 40 m2

ARADULUI, Timisoara, Timis