Promovat
Apartament cu doua camere, bloc nou, zona Mehala
7

Apartament cu doua camere, bloc nou, zona Mehala

Agentia imobiliara APOSTU ESTATE are placearea de a va oferi spre vanzare un apartament cu 2 camere, 55 mp in zona Mehala. Apartamentele vor fi predate la stadiul de finisat si cu urmatoarele dotari: - tamplarie PVC cu geam termopan - peretii exteriori din caramida - peretii finisati - centrala termica - ...

1964 EUR/m2 | 55 m2

Mehala, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament 2 camere, Zona 0, langa Parcul Carmen Silva
7
1

Apartament 2 camere, Zona 0, langa Parcul Carmen Silva

Estate group va prezinta spre vanzare apartament cu 2 camere decomandat in zona Balcescu- Elisabetin, pozitie excelenta, la 5 minute de centru, situat la parter intr-un imobil P+1. Ideal pentru un stil de viata confortabil sau pentru investitie avand in vedere proximitatea fata de centru, parcuri, scoli, ...

1576 EUR/m2 | 38 m2

balcescu, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament 2 camere fara vecini deasupra - Sagului
8
2

Apartament 2 camere fara vecini deasupra - Sagului

2 Camere la mansarda, cu un potential urias de transformare si un pret care iti lasa loc de amenajare. Evand Homes ofera spre vanzare un apartament cu 2 camere, situat in Timisoara, zona Calea Sagului, intr-un imobil bine intretinut la mansarda, finalizata in anul 2012, construita pe structura de BCA. ...

1697 EUR/m2 | 33 m2

Sagului, Timisoara, Timis

Promovat
Spatiu comercial modern de vanzare 79 mp, amenajat premium in  zona de Nord, Vesta Residence
20

Spatiu comercial modern de vanzare 79 mp, amenajat premium in zona de Nord, Vesta Residence

Direct de la proprietar! Spațiu comercial modern, 79 mp, Gata de deschis! 2 locuri de parcare incluse în preț Bloc nou cu nivel de inaltime P+ 5 etaje, Vesta Residence Locație: Calea Lipovei, Str. Martir Gabriela Tako nr. 3 Suprafață totală: 79 mp, compusă din: 67mp spațiu principal open-space, ...

1900 EUR/m2 | 79 m2

Lipovei, Timisoara, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Penthouse cu 2 camere, 65 mp, Timisoara!
2

Penthouse cu 2 camere, 65 mp, Timisoara!

BLITZ vă propune spre vânzare un apartament modern cu 3 camere, situat într-un ansamblu rezidențial premium, într-un imobil nou cu regim S+P+3E+ER, ce oferă confort, siguranță și tehnologie avansată. Apartamentul are o suprafață utilă de 72,35 mp și o terasă generoasă de 14 mp. Este compartimentat eficient ...

4480 EUR/m2 | 65 m2

Torontalului, Timisoara, Timis

Promovat
Penthouse 3 camere - Braytim - bloc nou - loc de parcare inclus
5
3

Se oferă spre vânzare un penthouse deosebit, situat în zona Braytim, într-un imobil nou finalizat în anul 2025. Proprietatea impresionează prin suprafața generoasă, luminozitatea naturală și terasa spectaculoasă, fiind ideală pentru cei care își doresc un stil de viață modern și confortabil. Compartimentare: Hol ...

1784 EUR/m2 | 70 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament 2 camere - Bloc nou - 49 mp + balcon 7 mp - Parcare inclusa - 92.000 euro
7
1

Se ofera spre vanzare apartament cu 2 camere situat intre Timisoara si Giroc. Apartamentul are 49 mp + balcon 7 mp si este situat la etajul 1 din 3. Locuinta este compartimentata astfel: hol de acces, living, bucatarie inchisa, dormitor, baie si balcon. Incalzirea se realizeaza prin intermediul centralei ...

1878 EUR/m2 | 49 m2

Timisoara, Timis

Apartament cu 2 camere centrala proprie Calea Girocului
9

Apartament cu 2 camere centrala proprie Calea Girocului

Va oferim spre vânzare un apartament de 2 camere,semidecomandat, 56 mp, cu balcon închis, aer conditionat. Este situat în zona Calea Girocului, Calea Martirilor, o zonă extrem de bine conectată și cu TOTUL la doi pași. Grădiniță chiar în spatele blocului Școală la max. 10 minute pe jos Parc la ...

1652 EUR/m2 | 56 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Apartament 3 camere decomandat
10
14

Apartament 3 camere decomandat

New Consulting Imobiliare va propune spre vanzare un apartament cu 3 camere decomandat situat intr-un bloc curat, casa scarii renovata. Locuinta este situata la etajul 4 din 4, blocul are acoperis de tigla, decomandat, doua balcoane, doua bai, doua holuri, baia principala are fereastra pentru aerisire, ...

999 EUR/m2 | 70 m2

Timisoara, Timis

Apartament cu 2 camere foarte bine impartit etajul 1 Braytim
5
11

De vanzare apartament cu 2 camere, cu o suprafata de 54,5 mp+terasa mare, foarte bine compartimentat, cu posibilitate de a inchide bucataria, incalzire in pardoseala, un loc de parcare inclus in pret, asfalt pana in fata blocului, zona Braytim. Pret: 77000 euro Tel: 0723674418

1426 EUR/m2 | 54 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

Apartament cu 2 camere mobilat si utilat la 2 minute de Unitatea Militara Braytin Giroc
10

De vanzare apartament modern, situat într-o zona linittita, ideal pentru cei care cauta confort si acces rapid la facilitati. Imobilul este aproape de Lidl si Kaufland, oferind acces facil la transport public, magazine si servicii. Spatios, luminos si bine compartimentat, apartamentul este potrivit atât ...

1900 EUR/m2 | 50 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

1 camere Calea Urseni
3
52

1 camere Calea Urseni

De vanzare apartament cu 1 camera la parter, in bloc nou. Apartamentul se preda la cheie,obiecte sanitare incluse si loc de parcare. Apartamentul are o suprafata totala de 37,17 mp si este compartimentat dupa cum urmeaza: - 1 dormitor; - 1 bucatare; - 1 hol - 1 balcon; - 1 baie. Finisajele sunt de ...

1884 EUR/m2 | 38 m2

Calea Urseni, Timisoara, Timis

DEOSEBIT apartament pe doua niveluri 86 mp utili+terasa de 14 mp 2 bai
14
13

Vand apartament cu 3 camere, 86 mp utili+terasa de 14 mp, 2 bai, amplasat pe doua niveluri, cu scara interioara, plus un spatiu de depozitare, de 20 mp, cu acces din apartament, La primul nivel, sunt amplasate: bucataria inchisa, living-ul, cu acces pe terasa, un dormitor, o baie si un hol cu acces in ...

1337 EUR/m2 | 86 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

Apartament cu 1 camera ideal pentru investiție Giroc Braytim
6
1

Vă propunem spre vânzare apartament cu o cameră open space, cu o ssuprafață utilă: 35 mp, situat la etajul 3 din 3, cu acoperiș. Compartimentare eficientă: cameră open space cu bucatarie, baie cu cadă, terasa generoasa. Complet mobilată și utilată gata de mutare! Locație excelentă: Magazine: ...

2156 EUR/m2 | 32 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

Duplex cu 4 camere teren de 450 mp la doar 3 minute de Mega Image Calea Urseni
15
4

De vanzare duplex cu 4 camere 2 bai, camera tehnica, teren de 450 mp situat pe Calea pe Calea Urseni la 2 minute de asfalt si statie de mijloc de transport in comun. Regim de inaltime Parter, placa de beton. Suprafata construita: 193 mp Suprafata utila: 193 mp + terasa neacoperita 36 mp. Suprafata ...

876 EUR/m2 | 193 m2

Calea Urseni, Timisoara, Timis

Apartament 3 camere de vânzare   zona Circumvalațiunii   etaj 2
10
1

Apartament 3 camere de vânzare zona Circumvalațiunii etaj 2

Vânzare apartament cu 3 camere, situat în zona Circumvalațiunii, într-un bloc clasic, la etajul 2. Apartamentul este semidecomandat, confort 3, cu o suprafață utilă de 42 mp. Compartimentare: 3 camere bucătărie baie hol balcon închis Apartamentul este luminos și oferă posibilitatea de amenajare ...

384 EUR/m2 | 42 m2

Circumvalatiunii, Timisoara, Timis

 Apartament 3 camere | Zona Girocului   Pădurice
12

Apartament 3 camere | Zona Girocului Pădurice

Apartament cu 3 camere, confort 2, nedecomandat, cu o suprafață de 60 mp, situat în zona Girocului, în imediata apropiere a parcului Pădurice. Imobilul dispune de centrală termică proprie, este liber și necesită modernizare. Poziționarea permite utilizarea atât ca locuință, cât și pentru activități ...

1600 EUR/m2 | 60 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Apartament 2 camere, semidecomandat, clasă energetică A, etaj 4 5   Lipovei
11

Apartament 2 camere, semidecomandat, clasă energetică A, etaj 4 5 Lipovei

Propunem spre vânzare un apartament de 2 camere, semidecomandat, situat la etajul 4 din 5 al unui bloc mansardat, în zona Lipovei. Aproape de artera principală, cu acces rapid la stația de transport în comun și cu posibilitatea găsirii locurilor de parcare în zonă. Apartamentul este izolat atât la interior, ...

1575 EUR/m2 | 53 m2

Lipovei, Timisoara, Timis

Apartament 2 camere, decomandat   ultracentral, aproape de  Hotel Continental și Fac. de Medicinia
9
4

Apartament 2 camere, decomandat ultracentral, aproape de Hotel Continental și Fac. de Medicinia

De vânzare apartament cu 2 camere, decomandat, situat la etajul 3 dintr-un bloc recent anvelopat, cu o suprafață utilă de 45 mp. - Bloc anvelopat termic - Geamuri termopan - Pardoseli laminate -Poziționare excelentă Intercontinental și Facultatea de Medicină la câțiva pași Preț: 95.000 euro Închirierea ...

2111 EUR/m2 | 45 m2

CENTRU, Timisoara, Timis

Apartament 2 camere semidecomandat | Calea Șagului   bulevard
9

Apartament 2 camere semidecomandat | Calea Șagului bulevard

COBALT Imobiliare oferă spre vânzare un apartament cu 2 camere, situat la etajul 7 din 10, într-un imobil solid. Suprafață utilă: 51,5 mp Living spațios Dormitor luminos Bucătărie separată Baie cu geam Balcon închis Clasă energetică: B Confort: centrală termică proprie aer condiționat izolație ...

1667 EUR/m2 | 51 m2

Timisoara, Timis

Proprietate premium de vânzare
1
1

Proprietate premium de vânzare

ideală pentru investiții comerciale sau dezvoltare hotelieră Preț: 1.250.000 euro COBALT Imobiliare vă prezintă un imobil deosebit, situat într-o zonă ultracentrală, în imediata apropiere de Facultatea de Economie, Facultatea de Chimie și Televiziunea Română. Proprietatea a fost renovată complet în ...

2083 EUR/m2 | 600 m2

Complexul Studentesc, Timisoara, Timis

Promovat
Penthouse Aradului-3 Camere-Centrala Proprie
20
2

Penthouse Aradului-3 Camere-Centrala Proprie

Imomadax va prezinta spre vânzare direct de la dezvoltator un apartament tip penthouse situat la etajul5/5 al unui bloc nou (2 lifturi) pozitionat ideal intre calea Aradului si calea Torontalului. Apartamentul beneficiaza de centrala proprie pe gaz,aer conditionat,incalzire prin pardoseala cu termostate ...

2799 EUR/m2 | 90 m2

aradului, Timisoara, Timis

Promovat
Aradului/Torontalului-3 Camere-Centrala Proprie
17
4

Aradului/Torontalului-3 Camere-Centrala Proprie

IMOMADAX vă prezintă spre vânzare direct de la dezvoltator apartamente cu 2-3 camere situate pe strada Augustin Coman nr 2 in complexul 109 Corner. Apartamentele beneficiază de centrală proprie pe gaz,incalzire prin pardoseala,aer condiționat,termostate de temperatura in fiecare camera,videointerfon,2 ...

1812 EUR/m2 | 69 m2

aradului, Timisoara, Timis

Promovat
Aradului/Torontalului-2 Camere-Centrala Proprie
20
1

Aradului/Torontalului-2 Camere-Centrala Proprie

2140 EUR/m2 | 53 m2

aradului, Timisoara, Timis

Salvează căutarea