Promovat
Apartament de vanzare cu 2 camere in zona Lipovei Timisoara
8

Apartament de vanzare cu 2 camere in zona Lipovei Timisoara

APOSTU ESTATE va propune spre vanzare un apartament cu 2 camere, semidecomandat, situat in Timisoara, zona Lipove. Amplasamentul este unul ideal in proximitatea mijloacelor de transport in comun si a centrelor comerciale. Proprietatea se intinde pe o suprafata utila de 52 mp si dispune de urmatoarea ...

1538 EUR/m2 | 52 m2

Lipovei, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament cu 2 camere loc de parcare inclus  8 minute de tm.
9
2

Apartament cu 2 camere loc de parcare inclus 8 minute de tm.

APOSTU ESTATE va propune spre vanzare un imobil cu regim de inaltime P+ 2E+M locuinte colective in REMETEA MARE Constructia blocului este din anul 2023.Constructia este riguroasa cu izolatie exterioara cu finisaje de calitate superioara. Sunt apartamente cu 1 si 2 camere,3 camere. DOTARI:usi ...

1800 EUR/m2 | 40 m2

Lugojului, Timisoara, Timis

Promovat
Teren Intravilan Industrial Calea Șagului 8.500 MP
1
1

Teren Intravilan Industrial Calea Șagului 8.500 MP

Aveți acum ocazia de a achiziționa un teren intravilan industrial de 8500 de metri pătrați pe Calea Sagului din Timișoara, cu un acces deosebit la drumul european Timișoara Moravița (E70). Acest teren oferă numeroase posibilități de dezvoltare într-o locație excelentă și beneficiază de utilități complete. ...

8,500 m2

Timisoara, Timis

Promovat
Apartament cu 3 camere, de vanzare, Complexul Studentesc, Timisoara
10

Agentia imobiliara Apostu Estate va propune spre vanzare un apartament cu 3 camere decomandate, situat in Timis, Timisoara. Imobilul este amplasat la etajul 4/4, cu acoperis, intr-un bloc neanvelopat, si are o suprafata de 71 mp. Compartimentare: • Living cu balcon mare • 2 dormitoare • Bucatarie ...

1831 EUR/m2 | 71 m2

Timisoara, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

2 camere City Of Mara mobilat/utilat
8

2 camere City Of Mara mobilat/utilat

360gradeimobiliare vă oferă spre vânzare un apartament spațios cu 2 camere, situat în complexul City of Mara, una dintre cele mai apreciate zone rezidențiale din Timișoara – Cetate/Central. Locuința este decomandată, amplasată la etajul 8 din 8, într-un imobil nou construit în anul 2021, prevăzut cu ...

2459 EUR/m2 | 63 m2

cetatii, Timisoara, Timis

Garsoniera Zona Buziasului
3
4

Garsoniera Zona Buziasului

Vand garsoniera confort 2 la parter spatioasa 22 mp Zona Calea Buziasului aproape de Continental cu parchet faianta gresie termopane . Se vinde mobilat si utilat ca in poze pret 42500 euro

1932 EUR/m2 | 22 m2

Buziasului, Timisoara, Timis

1 cam decomandat spatios Buziasului -Aem Centrala gaz Clima
7
24

1 cam decomandat spatios Buziasului -Aem Centrala gaz Clima

Vand apartament 1 camera decomandat spatios 32mp utili balcon mare 6m Zona Buziasului -Aem-Soarelui aproape de market mijloace de transpport scoala piata amenajat cu parchet faianta gresie termopane Centrala gaz bloc izolat Clima Cheltuieeli mici Mobilat Utilat pret 60000 euro

1875 EUR/m2 | 32 m2

Buziasului, Timisoara, Timis

Apartament complet renovat | zona Modern-Dorobantilor | 109.000 EUR
10

Proconstruct Imobiliare vă oferă spre vânzare apartament cu 2 camere, complet renovat, situat în Timișoara, zona Modern – Calea Dorobanților, în apropiere de Parcul Uzinei. Apartamentul are o suprafață utilă de 56 mp și este situat la parterul unui imobil construit în anul 1987. Locuința este bine compartimentată ...

1946 EUR/m2 | 56 m2

Timisoara, Timis

Teren 502mp, fs=12,5m, cu casa veche, Timisoara, Elisabetin, intre str. Aries si Balcescu
1
25

Teren de vanzare in Timisoara, 502mp, front stradal 12,5m, situat intre strada Aries si Balcescu, cu o casa veche pe teren, cu 4 camere, apa, canal, curent, gaz. Pret: 169000 euro STRATEGIC SERVICE SOLUTIONS S.R.L. TIMISOARA

Elisabetin, Timisoara, Timis

Pret:20-120euro mp! Teren, zona  industriala Timisoara si limitrof, intre 610mp si 24.000mp
1
4

Pret:20-120euro mp! Teren, zona industriala Timisoara si limitrof, intre 610mp si 24.000mp

Teren pentru constructii hale de vanzare in zona industriala Timisoara, si zonele industriale limitrofe: -1220 mp ( posibil 610mp sau 2369 mp), 2 x FS (față spate) de 22 m. drum pietruit, Dumbravita, 70EURO mp -3.100 mp, fs=24,5 m, zona Buziasului, langa hale cu utilitati si drum, 120 euro mp -3374 ...

Timisoara, Timis

Teren 780 mp cu casa veche cu 2 camere, Timisoara, zona Telegrafului, utilitati
1
12

Teren 780 mp, front stradal 15 m , cu o casa veche, din caramida, de vanzare in Timisoara, zona Simion Barnutiu, Telegrafului, constructie cu 2 camere, bucatarie, baie, anexa, utilitati, cu acces auto. Pret: 182.000 euro Tel WhatsApp: STRATEGIC SERVICE SOLUTIONS S.R.L. TIMISOARA agentie-imobiliare-timisoara.ro facebook.com ...

780 m2

Timisoara, Timis

Vila, P+E, Timisoaea , Aradului, 7 camere, 190mp, 430mp teren
20
12

Vila de vanzare in Timisoara, in zona Aradului Est, constructie finalizata in anul 2006, pe doua nivele, Parter si Etaj, cu o suprafa utila desfasurata de 190 mp, pe un teren total de 430 mp. Casa a fost construita din BCA, izolata pe exterior si cu acoperis de tigla. Configuratia casei este urmatoarea: -Parter: ...

1737 EUR/m2 | 190 m2

Timisoara, Timis

Casa, Timisoara, Mehala, Parter, 3 camere, 800m teren
9
3

Casa, Timisoara, Mehala, Parter, 3 camere, 800m teren

Casa de vanzare in Timisoara, zona Mehala, constructie mai veche, locuibila, din caramida, doar pe parter, cu o suprafata locuibila de 100 mp si un teren total de 800 mp, cu front strada 22m, cu toate utilitatile, apa, canal, curent gaz, centrala proprie pe gaz, teracote. Casa este compusa din 3camere ...

2300 EUR/m2 | 100 m2

Timisoara, Timis

Apartament 3 camere, 70 mp, Bulevardul 16 Decembrie 1989
8

Apartament 3 camere, 70 mp, Bulevardul 16 Decembrie 1989

Blitz va propune spre vanzare un apartament cu 3 camere decomandat, situat pe Bulevardul 16 Decembrie 1989, foarte aproape de centru, cu acces facil către mijloace de transport, magazine și alte puncte de interes. Apartamentul este situat la etajul 10/10 intr-un bloc izolat si anvelopat si se desfasoara ...

1543 EUR/m2 | 70 m2

Sagului, Timisoara, Timis

Apartament spațios 70 mp în zona Torontal mobilat/utilat
8

Apartament spațios 70 mp în zona Torontal mobilat/utilat

360Grade Imobiliare vă propune spre vânzare un apartament deosebit, situat în zona Torontal – una dintre cele mai căutate zone din oraș, ideală atât pentru locuit, cât și pentru investiție. Se vinde ca in poze mobilat/utilat. Cu o suprafață utilă generoasă de 70 mp, locuința impresionează prin spațiu, ...

1986 EUR/m2 | 70 m2

torontalului, Timisoara, Timis

Apartament cu 5 camere de vânzare – Zona UMT, Timișoara| 105 mp
14

Proconstruct Imobiliare vă propune spre vânzare un apartament spațios cu 5 camere, situat în zona UMT, într-o locație liniștită și bine conectată la principalele puncte de interes ale orașului. Localizare Imobilul beneficiază de o poziționare excelentă: În apropiere de Muzeul Satului Bănățean La câteva ...

1476 EUR/m2 | 105 m2

umt, Timisoara, Timis

Apartament 3 camere de vânzare – Calea Lipovei, etaj 2
20

Apartament 3 camere de vânzare – Calea Lipovei, etaj 2

Proconstruct Imobiliare vă propune spre vânzare un apartament cu 3 camere situat în zona Calea Lipovei, într-o locație apreciată pentru accesul facil către magazine, școli, mijloace de transport și alte puncte de interes. Detalii generale: Suprafață utilă: 54 mp Suprafață balcoane: aproximativ 7 mp Compartimentare: ...

2130 EUR/m2 | 54 m2

lipovei, Timisoara, Timis

Apartament 2 camere de vânzare – Zona Lipovei|93.000euro|
5

Apartament 2 camere de vânzare – Zona Lipovei|93.000euro|

Proconstruct Imobiliare vă propune spre vânzare un apartament cu 2 camere, semidecomandat, situat la parterul unui bloc îngrijit din zona Lipovei, una dintre cele mai accesibile și apreciate zone rezidențiale din Timișoara. Caracteristici principale Tip imobil: Apartament Număr camere: 2 Compartimentare: ...

1788 EUR/m2 | 52 m2

lipovei, Timisoara, Timis

Apartament 2 camere decomandat | Calea Lipovei | 47 mp | 84.000 EURO|
7
1

Proconstruct Imobiliare vă propune spre vânzare un apartament cu 2 camere decomandat, situat în zona Calea Lipovei, o zonă apreciată pentru accesul facil către puncte de interes, mijloace de transport, magazine și servicii. Apartamentul este amplasat la etajul 3 al unui imobil construit în anul 1986 ...

1787 EUR/m2 | 47 m2

lipovei, Timisoara, Timis

Apartament 3  camere -Zona mehala-etaj 1-parcare inclusa
7

Apartament 3 camere -Zona mehala-etaj 1-parcare inclusa

Voog Development va prezinta un apartament ideal pentru un stil de viață modern, situat la etajul 1, cu suprafață utilă de 65 mp + terasă generoasă de 12 mp 3 camere decomandate 2 dormitoare confortabile ️️ Living luminos și primitor ️ Baie modernă Terasă spațioasă – perfectă pentru relaxare ...

1800 EUR/m2 | 65 m2

mehala, Timisoara, Timis

APARTAMENT 2 CAMERE ZONA DACIA -MALL la 78.000 euro
13

APARTAMENT 2 CAMERE ZONA DACIA -MALL la 78.000 euro

NEO IMOBILIARE vă propune spre vânzare un apartament cu 2 camere, situat în zona Dacia, la etajul 4/4 al unui bloc anvelopat,situat pe str Burebista . Apartamentul are o suprafață utilă de aproximativ 50 mp, dispune de bucătărie închisă și necesită renovare. Datorită amplasării, este pretabil atât pentru ...

1560 EUR/m2 | 50 m2

dacia, Timisoara, Timis

Apartament 2 camere - langa Eso - constructie finalizata - 85.000 Euro
5
8

De vanzare apartament cu 2 camere, situat la limita dintre Timisoara si Giroc, intr-un imobil nou, constructie caramida. Toate materiale folosite atat la realizarea constructiei cat si finisaje interioare sunt de calitate: parchet laminat, usi Porta Doors, obiecte sanitare incluse.Incalzirea se realizeaza ...

1809 EUR/m2 | 47 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Apartament decomandat, confort 1, 46 mp + balcon și boxă, bloc 2009, Girocului
11

ID: CP2894922 Golden Real Estate vă oferă spre vânzare apartament cu 1 cameră, situat pe strada Miloia, într-un bloc construit în 2009, la etajul 3 din 3. Suprafața utilă: 46 mp + boxă 9 mp (conform CF) Balcon: 4 mp Un avantaj important al apartamentului este posibilitatea de compartimentare în ...

1913 EUR/m2 | 46 m2

girocului, Timisoara, Timis

Garsonieră Etajul 1,  Zona Steaua, Ideală investiție
5
10

Garsonieră Etajul 1, Zona Steaua, Ideală investiție

ID: CP2978663 Se oferă spre vânzare garsonieră situată în Timișoara, zona Steaua, la etajul 1 din 4, bloc de garsoniere. Suprafața utilă este de 20 mp. Locuința este practică și bine compartimentată, ideală atât pentru locuit, cât și pentru investiție (închiriere rapidă). ✔ Confort termic ridicat ...

1550 EUR/m2 | 20 m2

sagului, Timisoara, Timis

Salvează căutarea