Promovat
Apartament 5 camere, 125 mp – lângă Drept, Complex Studențesc
20
2

Apartament spațios, 5 camere – Complex Studențesc, lângă Drept Timiș Imobiliar propune spre vânzare un apartament deosebit, situat în Timișoara, în Complexul Studențesc, chiar peste drum de Facultatea de Drept. Apartamentul face parte dintr-un bloc cu arhitectură plăcută și structură solidă, construit ...

1671 EUR/m2 | 126 m2

Timisoara, Timis

Promovat
DE VANZARE Apartament 2 camere pe colt in complex rezidential premium
3
2

Apostu Estate va propune spre achizitie un apartament modern, situat intr-un ansamblu rezidential exclusivist, proiectat pentru un stil de viata contemporan, confortabil si sigur. Detalii apartament: Constructie noua Finisat la cele mai inalte standarde Compartimentare moderna si spatii luminoase Materiale ...

1923 EUR/m2 | 52 m2

Torontalului, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament 1 cameră de vanzare Timișoara – Vivalia Grand, terasa
11
1

De vânzare apartament cu 1 cameră contemporan, cu terasă privată și venit activ – Vivalia Grand, Take Ionescu, Timișoara Preț: 125.000 € (negociabil) (opțional: loc de parcare suprateran disponibil pentru achiziție) Acest apartament cu o cameră, situat în ansamblul rezidențial Vivalia Grand, în zona ...

3238 EUR/m2 | 39 m2

Tipografilor, Timisoara, Timis

Promovat
 Superb, etaj I apartament cu o camera, decomandat, str Stuparilor nr.6, Timisoara
7
1

Apartamentul din anunt este situat la etaj I corp E si are o suprafata de 38 mp + logie si este situat in ansamblul Ana Residence situat pe str Stuparilor nr. 6, în partea de Est a orasului Timișoara, la doar 5 minute de Iulius Mall și zona Take Ionescu, strada Demetriade. În total sunt 5 clădiri, ...

2547 EUR/m2 | 38 m2

Est, Timisoara, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Promovat
Balcescu-Piata Crucii, spatios, luminos, boxa in beci, gradina
20
23

Proprietar vand apartament cu 3 camere (in acte e trecut ap cu 2 camere), decomandat-circular, luminos, calduros iarna, situat la etajul 1, intr-o casa vila cu 1 etaj, 10 apartamente in imobil,5 ap nivel, suprafata construita totala de aprox 140m2, curte linistita, in Timisoara, Zona Blacescu- Piata ...

1590 EUR/m2 | 100 m2

Balcescu, Timisoara, Timis

Spatiu comercial la gri, 133 mp, de vanzare, in zona Aradului
3
1

Spatiu comercial cu o incapere de vanzare in Timisoara, zona Aradului. FOXFORT propune spre vanzare un spatiu comercial in Timisoara situat in zona Aradului, avand o incapere, iar posibilitatile de compartimentare sunt generoase. Suprafata utila este de 133 mp. Are structura din beton, este construit ...

1850 EUR/m2 | 133 m2

ARADULUI, Timisoara, Timis

COMISION 0% Apartament cu 2 camere la parter cladire istorica in Timisoara
16
7

Apartament cu 2 camere de vanzare in Timisoara. FOXFORT propune spre vanzare un apartament cu 2 camere, decomandat, situat in localitatea Timisoara, aflat la Parter intr-un bloc cu regim de inaltime pe Parter + 2 Etaje. Anul constructiei 1900, structura beton, material zidarie caramida. Suprafata utila ...

1715 EUR/m2 | 51 m2

Fabric, Timisoara, Timis

De vanzare apartament cu o camera in zona Aradului
3
2

De vanzare apartament cu o camera in zona Aradului

Va propunem spre vanzare apartament cu 1 camere, decomandat, confort 1, situat in cartierul Aradului, zona Aradului EST, intr-un imobil construit in anul 1980 , disponibil la etajul 2 din 4, cu o suprafata de 38 mp. Imobilul este situat in apropiere de stație de autobuz, școală,

1750 EUR/m2 | 38 m2

ARADULUI, Timisoara, Timis

COMISION 0% Apartament cu 2 camere in Timisoara, zona Plopi
15
12

COMISION 0% Apartament cu 2 camere in Timisoara, zona Plopi

Apartament cu 2 camere de vanzare in Timisoara, zona Plopi. FOXFORT propune spre vanzare un apartament cu 2 camere, situat in localitatea Timisoara, zona Plopi, aflat la Etajul 1 intr-un bloc cu regim de inaltime pe Parter + 2 Etaje. Anul constructiei 2025 cu termen de finalizare in iarna anului 2026, ...

1673 EUR/m2 | 49 m2

Plopi, Timisoara, Timis

Promovat
Vand casa cu teren generos fără comision!
20
4

Vand casa cu teren generos fără comision!

Vand casa fără comision, în zona Modern, strada Mistral, zona de case, cu D+P+E+M, teren 824m. La demisol se afla 2 garaje, camera tehnica cu 2 centrale, spatii de depozitare. La parter se afla bucătăria cu spațiu de depozitare (debara), in cont baie și living cu șemineu. La etaj sunt 3 dormitoare și ...

1678 EUR/m2 | 227 m2

Timisoara, Timis

Apartament 3 camere, Zona Torontalului - Etaj 2
9
6

Apartament 3 camere, Zona Torontalului - Etaj 2

Apartament cu 3 camere de vanzare in Timisoara, zona Torontalului Exterior Nord. FOXFORT propune de vanzare un apartament cu 3 camere, decomandat, situat in localitatea Timisoara, zona Torontalului, aflat la etajul 2 intr-un bloc cu regim de inaltime pe Parter + 2 Etaje + 1 Etaj retras. Anul constructiei ...

1787 EUR/m2 | 75 m2

Torontalului, Timisoara, Timis

De vanzare apartament o camera zona Garii
4
169

De vanzare apartament o camera zona Garii

De vanzare apartament cu o camera, etaj 3, situat in zona Garii, aproape de Nokia. Disponibil imediat!

1111 EUR/m2 | 27 m2

Garii, Timisoara, Timis

Apartament cu 3 camere de 92 mp, etaj 3,vis a vis de Parcul Botanic,zona Central
20
1

Apartament cu 3 camere de vanzare in Timisoara,vis a vis de Parcul Botanic, zona Central. FOXFORT propune spre vanzare un apartament cu 3 camere, decomandat, situat in localitatea Timisoara, zona Central, aflat la etajul 3 intr-un bloc cu regim de inaltime pe Subsol + Parter + 4 Etaje. Anul constructiei ...

2530 EUR/m2 | 93 m2

Timisoara, Timis

Promovat
Comision 0%. Aproape de supermarket. Etajul. 1. 53 mp utili.
7
1

De vanzare, apartament cu 2 camere in bloc nou, aproape de IQ Hotel si Lidl Giroc, la etajul 1, spatios, 53 mp utili, cu balcon, baie cu geam, finisat la cheie preferential cu materiale din gama dezvoltatorului, loc de parcare inclus in pret, 95.400 Euro, comision 0%. 0755793075

1800 EUR/m2 | 53 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Promovat
Casa in Braytim. Cu dormitor la parter. Mobilata si utilata.
19
7

Braytim, casa cu 5 camere de vanzare, P+E+POD, 4 dormitoare din care unul la parter, 2 balcoane, 2 terase, bucatarie separata cu debara, acces auto in curte cu posibilitate de carport, gradina amenajata, spatiu de depozitare in pod, incalzire in pardoseala, clima, mobilata si utilata, 245.000 Euro, negociabil. ...

2450 EUR/m2 | 100 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

Braytim. Etajul 1. Terasa de 16 mp.
9
1

Braytim. Etajul 1. Terasa de 16 mp.

Apartament in constructie noua 2026, 2 camere, la etajul 1, decomandat, bucatarie cu posibilitate de inchidere, terasa de 16 mp, baie cu geam, incalzire in pardoseala, geamuri tripan, finisaje la alegere, loc de parcare inscris in CF, 88.000 Euro. 0755793075

1833 EUR/m2 | 48 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

Bloc nou. 55 mp utili. Etajul 2. Mobilat si utilat.
11

Bloc nou. 55 mp utili. Etajul 2. Mobilat si utilat.

De vanzare, apartament cu 2 camere in bloc nou, Giroc, zona Calea Urseni, in imediata apropiere a restaurantului Zone Cafe 2, la etajul 2, model mare, 55 mp utili+balcon, bucatarie inchisa, baie cu geam, balcon spatios, centrala proprie, clima, rulouri exterioare, loc de parcare inclus in pret, 105.000 ...

1909 EUR/m2 | 55 m2

Calea Urseni, Timisoara, Timis

2 locuri de parcare in CF. Boxa. Finisat la cheie, disponibil imediat.
10
11

De vanzare in bloc nou, aproape de Uzina de apa, 2 camere, 51,6 mp utili+balcon+boxa inscrisa in CF, finisat la cheie, disponibil imediat, cu 2 locuri de parcare inscrise in CF incluse in pret, 86.500 Euro. 0755793075

1663 EUR/m2 | 52 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

Aproape de benzinaria ESO. Casa cu 5 camere. Cu dormitor la parter.
10
8

De vanzare, duplex la intrare in Giroc, langa benzinaria ESO, 5 camere, spatios, 120 mp utili, 4 dormitoare din care unul la parter, 3 bai, bucatarie inchisa, terasa acoperita, placa de beton peste etaj si spatiu de depozitare in pod, finisat la cheie, incalzire in pardoseala pe ambele niveluri, 220.000 ...

1833 EUR/m2 | 120 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Aproape de statie Express 3 si ESO. Dormitor cu zona de dressing.
6
2

De vanzare in bloc nou finalizat, cu LIFT, 2 camere, bine compartimentat, bucatarie+living, hol, dormitor cu zona de dressing, baie cu geam, balcon, incalzire in pardoseala, loc de parcare privat in CF, 95.000 Euro. 0755793075

1979 EUR/m2 | 48 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Bloc nou finalizat. Etaj intermediar. Bucatarie inchisa.
9

Bloc nou finalizat. Etaj intermediar. Bucatarie inchisa.

De vanzare apartament cu 2 camere in bloc nou finalizat in Braytim, etajul 2, model cu bucatarie inchisa, baie cu geam, balcon, incalzire in pardoseala, aer conditionat, loc de parcare inclus, 89.000 Euro, negociabil. 0755793075

1854 EUR/m2 | 48 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

Casa individuala in oras. Teren generos.
18
29

Casa individuala in oras. Teren generos.

De vanzare, casa individuala in oras, aproape de Kaufland si Lidl, Girocului, 3 camere, bucatarie spatioasa, camara, acces in pod, teren de 410 mp, centrala pe gaz, toate utilitatile, 160.000 Euro, negociabil. 0755793075

2078 EUR/m2 | 77 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Comision 0%. Casa in Braytim. La asfalt. Bucatarie inchisa. 3 dormitoare.
12
2

De vanzare, casa cu 4 camere in Braytim, la asfalt, compartimentata excelent, cu bucatarie inchisa si debara, camera tehnica, terasa spatioasa, 3 dormitoare, balcon, 2 bai, cu geam ambele, incalzire in pardoseala, geamuri tripan, finisaje la alegere, 2 locuri de parcare incluse in pret, 210.000 Euro, ...

2079 EUR/m2 | 101 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

Braytim. Bloc finalizat. Penthouse. Terasa acoperita.
8
1

Braytim. Bloc finalizat. Penthouse. Terasa acoperita.

De vanzare, in bloc nou zona Braytim, cartierul Florilor, 3 camere tip penthouse, 70 mp utili, terasa acoperita de 30 mp, 2 bai, dormitor matrimonial cu baie proprie si dressing, incalzire in pardoseala cu termostat in fiecare camera, clima montata, geamuri tripan cu rulouri electrice, finisaje la alegere, ...

2143 EUR/m2 | 70 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

Salvează căutarea