Promovat
COMISON 0%. Pret promotional. Finisaje peste medie.
10
2

COMISON 0%. Pret promotional. Finisaje peste medie.

COMISION 0%! Ofer spre vanzare apartament cu 2 camere, intr-un complex rezidential nou, in zona Aradului, pozitie excelenta aproape de mijloace de transport, magazine, scoli. Incalzire in pardoseala, cu termostate individuale, aparat de aer conditionat, finisat la cheie. Sistem inteligent pt controlarea ...

2019 EUR/m2 | 54 m2

ARADULUI, Timisoara, Timis

Promovat
Apartment 3 camere 75 mp utili
20

Apartment 3 camere 75 mp utili

Apartment 3 camere 75 mp utili Apartament cu 3 camere în zona Aradului – confort, lumină și acces rapid către punctele de interes ale orașului Vă propunem spre vânzare un apartament spațios și bine compartimentat, situat într-una dintre cele mai apreciate zone din Timișoara – Aradului. Proprietatea ...

1467 EUR/m2 | 75 m2

aradului, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament deosebit cu 3 camere | Piata Victoriei
11

Apartament deosebit cu 3 camere | Piata Victoriei

District Real Estate va propune spre vânzare un apartament deosebit cu 3 camere situat într-o clădire istorică din Piața Victoriei, langa Opera Națională. Apartamentul se desfasoara pe o suprafata utila de 105 mp fiind pretabil atât pentru birou ( activități cu trafic redus) cat și pentru rezidențial ...

3952 EUR/m2 | 105 m2

ultracentral, Timisoara, Timis

Promovat
APARTAMENT DECOMANDAT, SPATIOS CU O POZITIONARE EXCELENTA
16
3

APARTAMENT DECOMANDAT, SPATIOS CU O POZITIONARE EXCELENTA

Apartamentul se afla în zona Girocului, în imediata apropiere a străzii Mareșal Alexandru Averescu. Compartimentare decomandat, structurat astfel: - antreu, scara interioară, living cu bucatarie open space, 2 dormitoare cu dressing, dormitor cu balcon, 2 bai.

772 EUR/m2 | 158 m2

girocului, Timisoara, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Ferma agricola Timis 12

Ferma agricola Timis

De vanzare ferma agricola aproximativ 2000 ha, 1 parte proprietate, 1 parte arenda,. Cladiri birouri, hale, silozuri, magazii, utilaje agricole, inclusiv noi, Judet Timis, tel : 0721-442227

20,000,000 m2

Timisoara, Timis

Teren 835 mp. Mehala 5

Teren 835 mp. Mehala

Teren 835 mp.pe colt, front stradal 28 30 m. Mehala, strada Petru Vintila, posibilitate constructie si duplex. Pret 200 euro mp. negociabil. Tel: 0721-442227.

Mehala, Timisoara, Timis

Promovat
Vila in Oras.Elisabetin.220 utili.Garaj Dublu
15
10

Vila in Oras.Elisabetin.220 utili.Garaj Dublu

De vanzare vila cu o arhitectura moderna, in Elisabetin, zona linistita aproape de centrul orasului, pe parter si etaj, cu o suprafata utila generoasa, spatii vitrate, gara dublu pentru 2 masini, camerele sunt spatioase si luminoase, fiecare avand baie proprie, terenul este amenajat cu gazon, sistem ...

2682 EUR/m2 | 220 m2

Timisoara, Timis

Promovat
Apartament 3 Camere Full Decomandat 2 Bai 3 Balcoane Centrala Proprie Zona Aradului Piata Verde
10

Apartament cu 3 camere, decomandat, mobilat si utilat, centrala proprie, 2 bai, 3 balcoane, su: 71 mp, etaj 2 din 4, foarte aproape de piata, magazine, mijloacele de transport si Iulius Mall. Pret: 142000 Euro Negociabil Tel: 0726649775

2000 EUR/m2 | 71 m2

ARADULUI, Timisoara, Timis

Apartament 3 camere Dambovita aproape de Sectia 3 Politie si Profi Arta Textila
7

Va oferim spre vanzare un apartament cu 3 camere, cu suprafața utilă de 50 mp + 1 balcoan deschis cu livingul, semidecomandat, mobilat și utilat, compus din 2 dormitoare, 1 living, 1 bucătărie, 1 baie, 1 balcon închis cu termopan, cu posibilitatea montarii uneicentrale proprieipe gaz, geamuri termopan, ...

1740 EUR/m2 | 50 m2

Dambovita, Timisoara, Timis

Ferma agricola judet Timis 7

Ferma agricola judet Timis

De vanzare ferma agricola in judetul Timis, aproximativ 6000 ha, din care 4000 ha in proprietate, depozit pentru cereale 300.000 tone, cu uscator si statie de incarcat/descarcat tren. Utilaje agricole, cladiri, birouri, etc. Tel 0721-442227.

Timisoara, Timis

Apartamente 2 camere, nou - te muti direct, finisaje premium, Aradului
8
20

Apartamente 2 camere, zona Calea Aradului, bloc nou, constructie si structura solida, suprafete de la 52 mp la 60 mp utili, etaj 1-8, materiale si finisaje de calitate, clima, supraveghere video, terasa, obiecte sanitare baie incluse, gresie faianta in baie si bucatarie, posibilitate loc parcare, preturi ...

2264 EUR/m2 | 53 m2

ARADULUI, Timisoara, Timis

Promovat
Casa D+P+E, Lipovei-Iulius Mall
20

Casa D+P+E, Lipovei-Iulius Mall

Casa D+P+E, Lipovei, la 5 minute de mers pe jos pana la Iulius Mall, cu toate utilitatile, izolata si centrala pe gaz. Demisol: Spatiu de depozitare si spatiu tehnic. Parter: Bucatarie mare mobilata, cu pranzitor, hol, wcs, living cu semineu, dormitor matrimonial cu baie si dressing, terasa de aproximativ ...

2000 EUR/m2 | 240 m2

MALL, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament cu doua camere in zona Iosefin
8
7

Apartament cu doua camere in zona Iosefin

Vand apartament cu 2 camere decomandat si o suprafata utila de 45 mp, la etajul 2 5 mobilat si utilat complet, cu loc de parcare in fata blocului. Teava de gaz are proiect

1222 EUR/m2 | 45 m2

Iosefin, Timisoara, Timis

COMISION 0% Apartament cu 2 camere, etaj intermediar,  zona Torontalului
6

COMISION 0% Apartament cu 2 camere, etaj intermediar, zona Torontalului

Apartament cu 2 camere de vanzare in Timisoara, zona Torontalului. FOXFORT propune spre vanzare un apartament cu 2 camere, open-space, situat in localitatea Timisoara, zona Torontalului, intr-unul dintre cele mai populare si cautate complexe rezidentiale din zona de Nord. Este aflat la etajul 2 intr-un ...

2531 EUR/m2 | 43 m2

Torontalului, Timisoara, Timis

De vanzare apartament 2 camere in zona Telegrafului
4
11

De vanzare apartament 2 camere in zona Telegrafului

Ofer spre vanzare apartament cu 2 camere, mobilat si utilat complet, la etajul 4 si o suprafata de 55 mp, un balcon deschis.

1636 EUR/m2 | 55 m2

Telegrafului, Timisoara, Timis

Apartament 1 camera decomandat etaj 3 langa Spitalul Judetean amenajat bloc izolat
7

Va oferim spre vanzare un apartament cu o camera situat la etajul 3 din 5 in zona Girocului,bloc izolat termic,aproape de Spitalul Judetean. Zona este una foarte linistita, deloc aglomerata sau circulata nefiind pe artera, in imprejurimi se regasesc multe magazine alimentare, supermarket-uri, banci, ...

2333 EUR/m2 | 30 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Apartament 3 camere decomandat Dambovita amenajat mobilat utilat centrala proprie
9

Va oferim spre vanzare un apartament cu 3 camere, cu suprafața utilă de 67,2 mp + 2 balcoane în suprafață utilă de 4,4 mp fiecare, totalul suprafeței utile fiind de 76 mp, confort 1, decomandat, complet mobilat și utilat cu electrocasnice și 2 televizoare, compus din 2 dormitoare, 1 cameră de zi, 1 bucătărie+ ...

1475 EUR/m2 | 67 m2

Dambovita, Timisoara, Timis

Piata Balcescu , pozitie excelenta , decomandat !!!
7
4

Piata Balcescu , pozitie excelenta , decomandat !!!

Apartament cu 3 camere , etaj 4 , decomandat , baie cu geam , centrala pe gaz , neamenajat , vedere spre Piata Balcescu si spre curtea interioara , 75mp utili . Pret 91.000Euro negociabil . Informatii la 0745029022 , La Brokeria Imobiliare .

1213 EUR/m2 | 75 m2

Balcescu, Timisoara, Timis

Apartament 1 camera, 43,58 mp utili, Calea Aradului
6
2

Apartament 1 camera, 43,58 mp utili, Calea Aradului

Blitz va propune la vanzare apartamente exclusiviste cu 1, 2 și 3 camere într-o locație de vis din nordul Timișoarei. Proiectul ansamblului se remarcă prin confort modern și sustenabilitate, fiind conceput pentru cei care își doresc un stil de viață superior sau caută o investiție inteligentă. Acest ...

2357 EUR/m2 | 44 m2

ARADULUI, Timisoara, Timis

Complex Studentesc , strada Milcov !!!
1
3

Complex Studentesc , strada Milcov !!!

Garsoniera la parter , in Complexul Studentesc , 12mp , camera si baie . Garoniera se afla pe strada Milcov . Pret 31.000Euro , negociabil . Informatii la 0745029022 , La Brokeria Imobiliare .

2583 EUR/m2 | 12 m2

Complexul+Studentesc, Timisoara, Timis

Cornesti Jadani , ocazie !!!
6
7

Cornesti Jadani , ocazie !!!

Casa veche , teren 750mp , 52.000Euro negociabil , Cornesti - Jadani . Casa se preteaza atat pentru o resedinta de vacanta casa de vara , ea avand toate dotarile necesare , cat si pentru a fi demolata si construita o noua casa . Informatii la 0741033665 , La Brokeria Imobiliare .

650 EUR/m2 | 80 m2

Timisoara, Timis

Penthouse superb , vedere pe raul Bega , 5min de centru !!!
20
2

Penthouse superb , vedere pe raul Bega , 5min de centru !!!

Penthouse de exceptie , 70mp , mobilat , utilat , 3 camere , bucatarie , 2 bai , terasa 60mp . Pozitie unica , vedere spre Bega si Parcul Uzinei . Pret 212.000Euro , informatii la 0745029022 , La Brokeria Imobiliare .

3029 EUR/m2 | 70 m2

Crisan, Timisoara, Timis

Apartament 1 camera,38 mp utili,gradina 24 mp Calea Aradului
5
4

2410 EUR/m2 | 39 m2

ARADULUI, Timisoara, Timis

Bloc nou , Printul Turcesc langa Parcul Uzinei !!!
13

Bloc nou , Printul Turcesc langa Parcul Uzinei !!!

Apartament cu 3 camere , bloc nou , loc parcare , mobilat , utilat , totul in stare perfecta ,72mp utili . Compartimentare , living generos cu bucatarie , 2 dormitoare , 2 bai , o terasa mare cu vedere spre parc si raul Bega . Pozitie deosebita , linistita , foarte de aproape de centrul orasului si ...

2431 EUR/m2 | 72 m2

Fabric, Timisoara, Timis

Salvează căutarea