Promovat
Apartament 3 camere de vanzare, zona Take Ionescu, Timisoara
15

APOSTU ESTATE va ofera spre vanzare un apartament cu 3 camere, semidecomandat, situat la etaj intermediar, etajul 8/10, in zona centrala a oraşului Timisoara, judetul Timis. Zona Take Ionescu, zona foarte bine cotata si apreciata pentru accesibilitate si facilitati. Apartamentul detine si boxa inalta ...

2000 EUR/m2 | 68 m2

Take Ionescu, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament cu 2 camere finisaje deosebite Braytim
16
2

Apartament cu 2 camere finisaje deosebite Braytim

Va propunem spre vanzare apartament cu 2 camere, FINISAJE DEOSEBITE, situat la etajul 1, 2,3 cu o suprafata de 52,5 mp, 54,5 mp, 58,5 mp utili+terasa de 9 mp, dressing. Apartamentul este compartimentat astfe: bucatarie inchisa, sau open space living cu acces pe terasa, un dormitor, o baie si un hol. ...

1885 EUR/m2 | 53 m2

Timisoara, Timis

Promovat
COMISION 0%. NOU in Oras. Decomandat. Lift.
9
4

COMISION 0%. NOU in Oras. Decomandat. Lift.

Vand apartament cu 2 camere, FARA COMISION! In bloc nou, in oras, CF de Timisoara. Aproape de LIDL, de mijloacele de transport in comun, la asfalt, zona foarte linistita. La etaj 1 sau 2 (intermediar), LIFT, incalzire in pardoseala, aer conditionat, terasa, baie cu geam, zidarie complet caramida, loc ...

2050 EUR/m2 | 50 m2

Sagului, Timisoara, Timis

Promovat
3 camere – confort & stil în zona Cetății
7
1

3 camere – confort & stil în zona Cetății

Apartament 3 camere – confort & stil în zona Cetății Descoperă un apartament modern, complet mobilat și pregătit pentru mutare imediată, situat într-una dintre cele mai accesibile zone din Timișoara, aproape de Hotel Mercure Timișoara și la doar câteva minute de Piața Unirii. ✨ Detalii principale: • ...

2481 EUR/m2 | 54 m2

cetatii, Timisoara, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

  Apartament 2 camere decomandat Aradului langa Piata Verde
8

Apartament 2 camere decomandat Aradului langa Piata Verde

Vand apartament 2 camere conf. 1 decomandat,Aradului,langa Piata Verde,46mp la etaj 4 cu acoperis tigla. Compartimentare: Hol,Bucatarie,,balcon inchis,dormitor,sufragerie si baie. Imobilul tamplarie termopan integral, gresie faianta parchet laminat si usa metalica la intrare .Exista posibilitatea montarii ...

1826 EUR/m2 | 46 m2

ARADULUI, Timisoara, Timis

Apartament cu 2 camere de vanzare in Timisoara, zona Aradului
8
5

Apartament cu 2 camere de vanzare in Timisoara, zona Aradului. FOXFORT propune spre vanzare un apartament cu 2 camere, semidecomandat, situat in localitatea Timisoara, zona Aradului, aflat la mansarda intr-un bloc cu regim de inaltime pe Parter + 4 Etaje. Anul constructiei 2007, structura din lemn, ...

1363 EUR/m2 | 44 m2

ARADULUI, Timisoara, Timis

Apartament 2 camere de vanzare Calea Sagului
6
4

Apartament 2 camere de vanzare Calea Sagului

Oferim apartament cu 2 camere, 52 mp, etaj 2, spatios, mobilat si utilat. Zona calea sagului, str ana ipatescu, langa mijloacele de transport.

1192 EUR/m2 | 52 m2

Sagului, Timisoara, Timis

Casa individuala cu 6 camere de vanzare in zona Iosefin
17
2

Casa individuala cu 6 camere de vanzare in zona Iosefin

Casa individuala cu 6 camere de vanzare in localitatea Timisoara, zona Iosefin. FOXFORT propune spre vanzare casa tip individuala, cu un regim de inaltime Parter + 2 Etaje situata in Timisoara, zona Iosefin, avand un numar de 6 camere, cu o suprafata utila de 131 mp si teren 280 mp. Anul constructiei ...

2206 EUR/m2 | 131 m2

Iosefin, Timisoara, Timis

Apartament 2 camere Ardului bloc nou etaj 1 cu loc de parcare inclus amenajat modern mobilat utilat
9

Vand apartament modern cu 2 camere si 1 loc de parcare,situate la etajul 1,in cadrul unui bloc nou,de caramida si izolat termic,construit in 2015, in zona Aradului Vest pe strada Grigore Alexandrescu;Apartamentul are o suprafața de: 50 mp + 5.56 mp balcon si are inclus in CF: cota parte din curtea comuna ...

2276 EUR/m2 | 50 m2

ARADULUI, Timisoara, Timis

Promovat
2 camere bloc nou etaj 1
13
1

2 camere bloc nou etaj 1

Vand 2 camere situat in bloc nou construit, etajul 1, suprafata 62 mp , terasa mare 12 mp, centrala proprie cu incalzire in pardosela, baie cu geam, finisaje la alegere (gresie,faianta, parchet), predare la cheie in 01 decembrie 2025, pret 133000 euro+tva, fratelia, tel.0745230405

2418 EUR/m2 | 55 m2

Fratelia, Timisoara, Timis

COMISION 0% | Mansarda 3 camere | 60 mp | Aradului langa Piata Verde.
15
1

COMISION 0% pentru cumparator. Va recomand spre vanzare: Un apartament potrivit pentru locuinta sau investitie. Apartamentul este compartimentat eficient si este pozitionat in zona Aradului, cu acces facil catre zonele de interes ale orasului. Este mansarda ( etaj 5 ), Decomandat. AVANTAJE REALE Compartimentare ...

1539 EUR/m2 | 60 m2

aradului, Timisoara, Timis

COMISION 0% Duplex cu 3 camere de 100 mp, zona Girocului
20
23

COMISION 0% Duplex cu 3 camere de 100 mp, zona Girocului

Duplex cu 3 camere de vanzare in localitatea Timisoara, zona Girocului. FOXFORT propune spre vanzare casa tip duplex, cu un regim de inaltime Parter, situata in Timisoara, zona Girocului, avand un numar de 3 camere, cu o suprafata utila de 100 mp si teren 814 mp. Anul constructiei este 1970, structura ...

990 EUR/m2 | 100 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Apartament 1 camera decomandat parter cu balcon amenajat centrala Aradului langa Piata Verde
10

Va oferim spre vanzare un apartament cu o camera situat la parter inalt cu balcon din 4 in zona Aradului langa Piata Verde,foarte aproape de Iulius Mall (10_15 minute de mers pe jos). Zona este una foarte linistita, deloc aglomerata sau circulata nefiind pe artera, in imprejurimi se regasesc multe magazine ...

37 EUR/m2 | 1,984 m2

ARADULUI, Timisoara, Timis

Apartament de vanzare zona UMT
3
7

Apartament de vanzare zona UMT

Vand apartament cu 1 camera, mobilat si utilat la etajul 3 cu o suprafata de 30 mp, centrala proprie este in curs de montare.

UMT, Timisoara, Timis

Apartament Deosebit 2 Camere Centrala Proprie Bloc Nou Zona Giroc Chisoda
5

Apartament cu 2 camere, mobilat si utilat gata de mutat, centrala proprie aer conditionat, ,fiind compartimentat astfel: living cu bucatarie open-space, dormitor, hol si baie, su: 51,45 mp plus balcon de 8 mp, et.2 din 2 si 1 loc de parcare in curte privata, cu poarta automatizata. Disponibil imediat ...

1731 EUR/m2 | 52 m2

Chisoda, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament Deosebit cu 4 Camere Decomandat Centrala Proprie 2 Bai Boxa Etaj 1 Zona Andrei Saguna
8
4

Apartament cu 4 camere, mobilat si utilat, confort 1, decomandat, CLASA ENERGETICA A, su 90 mp, 2 balcoane de 7 mp, boxa de 7 mp, la subsol, 2 bai, una cu geam, amenajat, situat la etajul 1din 4, centrala proprie, clima, zona Andrei Saguna. Disponibil imediat. Pret: 135000 Euro Tel: 0726649775

1392 EUR/m2 | 97 m2

SAGUNA, Timisoara, Timis

Apartament 3 Camere Decomandat Centrala Proprie Zona Sagului
10
1

Apartament cu 3 camere decomandat, confort 1, centrala proprie, mobilat si utilat, bucatarie separata, mare, 2 bai, 2 balcoane inchise si un hol in forma de Z, su: 73 mp, situat la et.2 din 5, intr-un bloc anvelopat, izolat pe interior cu vata minerala. Foarte aproape de toate punctele de interes din ...

1644 EUR/m2 | 73 m2

Sagului, Timisoara, Timis

Duplex Deosebit 5 Camere Centrala Proprie  Zona Braytim ESO
17
3

Duplex Deosebit 5 Camere Centrala Proprie Zona Braytim ESO

Duplex deosebit cu 5 camere, mobilat si utilat, asa cum se vede in poze, su: 121 mp, P+E teren 257 mp, Confortul termic se realizează prin centrala proprie, cu ajutorul încălzirii în pardoseală. Casa este situată într-o zonă cu acces rapid la facilități urbane și diverse puncte de interes precum: cafenele, ...

1793 EUR/m2 | 121 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

Apartament 2 Camere Decomandat Centrală  Proprie Zona Calea Buziașului
10

Apartament 2 Camere Decomandat Centrală Proprie Zona Calea Buziașului

Apartament cu 2 camere, decomandat, mobilat și utilat, bucătărie închisă, baie cu geam, centrala proprie, su: 55 mp plus balcon et. 2 din 3 plus 1 loc de parcare. Bloc nou. Disponibil imediat. Preț: 89900 Euro ușor negociabil. Foarte aproape de ...

1635 EUR/m2 | 55 m2

Buziasului, Timisoara, Timis

Apartament Lux 2 Camere Decomandat Etaj 1 Garaj 2 Boxe Zona Dorobantilor
12
1

Apartament cu 2 camere decomandat, mobilat si utilat lux, totul nou sigilat, su: 58 mp, et.1 din 4, centrala proprie, aer conditionat, recent renovat de la zero, garaj sub bloc si 2 boxe trecute in Cf, disponibil imediat. Pret: 137300 Euro Tel : 0726649775

2367 EUR/m2 | 58 m2

Dorobanti, Timisoara, Timis

Apartament 1 Camera Deosebit Centrala Proprie Zona Braytim Musicescu
8
1

Apartament deosebit cu o camera, mobilat si utilat, centrala proprie, incalzire in pardoseala, living cu bucatarie open- space, baie cu dus si geam, su:34 mp plus balcon, etaj 2 din 4, plus 1 loc de parcare acoperit inscris in Cf. Foarte aproape de toate punctele de interes din zona. Pret: 76999 Euro Tel: ...

2265 EUR/m2 | 34 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

Apartament 3 Camere 2 Bai Etaj 2 Zona Girocului la cateva minute de mers pe jos de Spitalul Judetean
8
1

Apartament cu 3 camere, semi-decomandat, confort 1, model mare, mobilat si utilat, parchet de stejar, 2 bai, 1 Wc de serviciu si o baie cu cada si geam, cu posibilitate de centrala proprie, ceas de gaz independent, su: 65 mp cu balcon inchis in termopan, etaj 2 din 4, bloc anvelopat, se vinde exact asa ...

1777 EUR/m2 | 65 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Apartament 2 camere decomandat totul nou cu materiale de Inalt calitate Zona Dambovita
14
2

Apartament cu 2 camere decomandat, totul nou, contor gaz, țeavă este în apartament, su: 47 mp, et. 6 din 10 cu lift, bloc anvelopare Preț: 86500 Euro. Tel: ...

1840 EUR/m2 | 47 m2

Dambovita, Timisoara, Timis

Apartament 1 camera ETAJ 1 cu balcon amenajat centrala Aradului langa Piata Verde
6

Va oferim spre vanzare un apartament cu o camera situat la etajul 1 in cadrul unui bloc cu 4 etaje, in zona Aradului langa Piata Verde,foarte aproape de Iulius Mall (10_15 minute de mers pe jos). Zona este una foarte linistita, deloc aglomerata sau circulata nefiind pe artera, in imprejurimi se regasesc ...

2341 EUR/m2 | 32 m2

ARADULUI, Timisoara, Timis

Salvează căutarea