De vanzare garsoniera in zona Girocului
5
70

De vanzare garsoniera in zona Girocului

Va propunem spre vanzare o garsoniera situata in zona Girocului. Garsoniera este amplasata la etajul 3 intr-un imobil cu 5 etaje anvelopat in anul 2018. Confortul termic se realizeaza prin intermediul retelei de termoficare a orasului. O suprafata utila de 23 mp

1522 EUR/m2 | 23 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Promovat
Deosebit Renovat Etaj 2 Iulius Mall
11

Deosebit Renovat Etaj 2 Iulius Mall

YouPro.ro va propune spre vanzare apartament cu 3 camere desoebit, renovat, situat la 5 minute de Iulius Mall. Apartamentul este pozitionat la etajul 2 al unui bloc de 4 etaje, este renovat complet. Se vinde complet mobilat si utilat. Dispune de boxa inscrisa in CF. Pretul solicitat de proprietar este ...

2580 EUR/m2 | 50 m2

dacia, Timisoara, Timis

Promovat
De vanzare garsoniera in zona Complexul Studentesc
3
86

De vanzare garsoniera in zona Complexul Studentesc

Vand garsoniera in Complexul Studentesc, str Milcov, etaj 2, suprafata de 21 mp, complet mobilata. Se poate ocupa imediat. Ideal pentru investitie.

1429 EUR/m2 | 21 m2

Complexul%2bStudentesc, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament 1 camera - Calea Aradului - parter - centrala proprie
6

Vă propunem spre vânzare un apartament cu o camera spațioasă și eficient compartimentată, situată în Timișoara, într-un imobil construit în anul 1980, la parter înalt, ideală atât pentru locuință personală, cât și pentru investiție. Apartamentul dispune de o suprafață utilă de 36 mp și a fost recent ...

2014 EUR/m2 | 36 m2

ARADULUI, Timisoara, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Apartament 2 camere, 42 mp, zona Tipografilor
8

Apartament 2 camere, 42 mp, zona Tipografilor

Blitz vă propune spre vânzare un apartament cu 2 camere, situat într-una dintre cele mai căutate zone ale orașului, la doar câteva minute de Iulius Town. Locuința este ideală atât pentru locuit, cât și pentru investiție, datorită poziționării excelente și accesului rapid către punctele principale de ...

2381 EUR/m2 | 42 m2

Tipografilor, Timisoara, Timis

Apartament 2 camere 93 mp totali - terasa si balcon, zona Piata Victoriei
18
3

Apartament cu 2 camere de vanzare in Timisoara, zona Ultracentral. FOXFORT propune spre vanzare un apartament cu 2 camere, compartimentare circular, situat in localitatea Timisoara, zona Ultracentral, aflat la etajul 3 intr-un bloc cu regim de inaltime pe Subsol + Parter + 4 Etaje. Anul constructiei ...

2258 EUR/m2 | 93 m2

Timisoara, Timis

Promovat
Apartament deosebit cu 3 camere - vezi si te convingi
20
5

Apartament deosebit cu 3 camere - vezi si te convingi

Nu rata ocazia de a deveni proprietarul acestui apartament deosebit! Acest apartament nu va ramane mult timp pe piata – lasati-va sedusi de farmecul sau si transformati-l în caminul dumneavoastra! Evand Homes ofera la un pret atractiv, un apartament decomandat cu 3 camere cu o suprafata utilan de 73 ...

1530 EUR/m2 | 73 m2

Sagului, Timisoara, Timis

Apartament 2 camere, 54 mp, zona Cetatii
20

Apartament 2 camere, 54 mp, zona Cetatii

Blitz vă propune spre achiziție un apartament cu 2 camere, situat în zona Cetății, una dintre cele mai apreciate și bine conectate zone rezidențiale din Timișoara, ideală atât pentru locuire, cât și pentru investiție. Apartamentul este amplasat la etajul 3 și dispune de o suprafață utilă de 54 mp, fiind ...

2444 EUR/m2 | 54 m2

Timisoara, Timis

Apartament cu 2 camere de vânzare  la casa in curte comuna
8

Apartament cu 2 camere de vânzare la casa in curte comuna

Grand Mobilis Imobiliare va propune un apartament cu 2 camere, la casă în curte comună, situat în zona Pompieri – Bd. 16 Decembrie. Apartamentul este recent renovat și beneficiază de instalații electrice, termice și sanitare complet noi, acoperiș nou și izolație exterioară. Dispune de baie cu vană și ...

1143 EUR/m2 | 70 m2

sagului, Timisoara, Timis

Apartament 2 camere, 43 mp, zona Lipovei
8

Apartament 2 camere, 43 mp, zona Lipovei

Blitz vă propune spre achiziție un apartament cu 2 camere, situat în zona Lipovei –o locație apreciată pentru accesibilitate, liniște și proximitatea punctelor de interes urban. Apartamentul este amplasat la etajul 4 al unui imobil cu 5 niveluri (bloc mansardat), beneficiază de izolație termică exterioară ...

1977 EUR/m2 | 43 m2

Lipovei, Timisoara, Timis

vand casa cocheta Fratelia
20
14

vand casa cocheta Fratelia

Vand casa renovata cocheta semimobilata, cu doua dormitoare baie bucatarie, anexe, wc de curte, doua terase, gradina cu vie si pomi fructiferi, sistem de irigat, vecini liniștiți, zona buna cu multa liniste si in apropiere de Lidl, Casa individuala cu 2 camere - Timisoara Timisoara 240000 EUR

3000 EUR/m2 | 75 m2

Fratelia, Timisoara, Timis

vand casa cu etaj Ronat 330000 euro
15
3

vand casa cu etaj Ronat 330000 euro

Vand casa cu etaj renovata in 2000 , izolata, termopane, centrala, panouri solare cu baterie de stocare, piscina cu jacuzi si sistem de hidroliza, gaz tras si in curte si la bucataria de vara, foisor, gradina cu pomi, wc in curte, pod inalt mansardabil, 5 camere 3 bai, terasa mare acoperita, garaj tip ...

2200 EUR/m2 | 150 m2

Timisoara, Timis

vand apartament o camera Gara de Nord 50000 euro
6
2

vand apartament o camera Gara de Nord 50000 euro

vând apartament cu o cameră gara de nord , la curte comuna cu vecini buni, avand 39 mp, amenajat, termopane, centrala pe curent, gaz la poarta, gradina in fata, 50000 euro

1282 EUR/m2 | 39 m2

Iosefin, Timisoara, Timis

vand casa in Mehala 365000 euro
12
3

vand casa in Mehala 365000 euro

vand casa cu gradina si curte 1000 mp, cu pomi fructiferi, solar, acces auto, garaj, 2 intrari separate, 7 camere, centrala termopane, toate utilitatile , la asfalt 365000euro.

1825 EUR/m2 | 200 m2

Timisoara, Timis

Apartament 3 camere, 68 mp, zona Aradului
13

Apartament 3 camere, 68 mp, zona Aradului

Blitz vă propune spre vânzare un apartament cu 3 camere, decomandat, situat la etajul 3 din 5 al unui imobil reabilitat termic, amplasat într-una dintre cele mai căutate zone din Timișoara – Calea Aradului Vest, în proximitatea Pieței Verde și a Iulius Mall. Apartamentul dispune de o suprafață utilă ...

1838 EUR/m2 | 68 m2

ARADULUI, Timisoara, Timis

vand apartament 2 camere Torontalului 88000 euro
8

vand apartament 2 camere Torontalului 88000 euro

vand apartament 2 camere la mansarda Torontalului, mansarda construita solid din beton, avand 2 balcoane, pod , mobilata partial, 88000 euro

2150 EUR/m2 | 40 m2

Timisoara, Timis

vand teren Dumbravita padure 75e mp
1
16

vand teren Dumbravita padure 75e mp

p>vand teren langa padure Dumbravita zona lac Giarmata vii Ghioceilor 75euro mp,0727408979

Timisoara, Timis

Apartament cu 2 camere de vanzare in zona Lipovei
5
11

Apartament cu 2 camere de vanzare in zona Lipovei

Va prezentam spre vanzare un apartament cu 2 camere, decomandate, pe Str. Pomiculturii. Decomandat, se vinde mobilat si utilat ca in poze. Are o suprafata utila de 52mp si este la etajul 2. La 10min pe jos de statia de mijloc de transport de pe Sever Bocu, aproape de spatii verzi, perfect atat pentru ...

1808 EUR/m2 | 52 m2

Lipovei, Timisoara, Timis

vand apartament 2 camere Dumbravita
12

vand apartament 2 camere Dumbravita

vand apartament 2 camere bloc nou Dumbravita Kalman parter cu terasa mare , doua locuri de parcare, incalzire in pardoseala , suprafata utila totala 66 mp mobilat si utilat 130000 euro. tel

2407 EUR/m2 | 54 m2

Timisoara, Timis

apartament complet mobilat in Complex Studentesc
4
13

apartament complet mobilat in Complex Studentesc

Ofer spre vanzare apartament complet mobilat in Complex Studentesc. Apartamentul este semidecomandat cu o suprafata utila de 53 mp + 1 balcon de 3 mp.De asemenea aveti la dispozitie si o camara ce poate fi folosita ca si dressing. Sistemul de termoficare este super eficient. Apartamentul este situat ...

1189 EUR/m2 | 53 m2

Complexul Studentesc, Timisoara, Timis

vand apartament 3 camere Circumvalatiunii
5
1

vand apartament 3 camere Circumvalatiunii

vand apartament cu 3 camere in spate la Mc Donalds Circumvalatiunii etaj 4 cu acoperis de tigla , amenajat, decomandat, balcon mare , dresing, clima, centrala, termopane, parchet de stejar,

2015 EUR/m2 | 66 m2

Timisoara, Timis

vand apartament 3  camere Dambovita 92000euro
20
1

vand apartament 3 camere Dambovita 92000euro

vand apartament cu doua camere plus una in mansarda 50 mp+ 20 mp nou renovat etaj 5 6 cu centrala, termopane, parchet nou, balcon mare , structura de beton, bucatarie mobilata si utilata, 92000 euro, 0727408979

1314 EUR/m2 | 70 m2

Timisoara, Timis

vand teren dumbravita 79000 euro
9
13

vand teren dumbravita 79000 euro

vand 440 mp teren Dumbravita cu gaz la poarta, apa si fosa functionale, curent, gard de beton si fier, poarta pietonala si auto, anexe, baie cu dus, bucatarie , bucatarie de vara si barbeque, gratar, cuptor de paine si pizza, pomi fructiferi, vecini buni, drum pietruit, dale pt trotuar, 79000euro, 0 ...

Timisoara, Timis

Promovat
vand casa la curte traian 100000 euro
8
30

vand casa la curte traian 100000 euro

Vand casa la curte comuna in Traian, renovata cu pivnita, termopane, parchet , 3 camere baie si bucatarie mare, camara si terasa, teren in proprietate 250 mp, 100000 euro, 0727408979

1250 EUR/m2 | 80 m2

Timisoara, Timis

Salvează căutarea