Promovat
Duplex Nou  in Timisoara  - 5 camere - Zona Mehala
9

Duplex Nou in Timisoara - 5 camere - Zona Mehala

Rex Imobiliare va ofera oportunitatea de a achizitiona o jumatate de duplex cu 5 camere, situat intr-o pozitie excelenta Timisoara , zona Mehala . Aceasta ofera 92 mp suprafata utila, o terasa de 8 mp si un teren aferent de 220mp, Parter +2 Etaje Compartimentarea este realizata astfel: Parter ...

2988 EUR/m2 | 92 m2

Mehala, Timisoara, Timis

Promovat
Etaj 1. Decomandat. Langa Eso si Profi. Bucatarie INCHISA
10
1

Etaj 1. Decomandat. Langa Eso si Profi. Bucatarie INCHISA

Vand apartament 2 camere, DECOMANDAT, bucatarie INCHISA, etaj 1, in zona Girocului, aproape de benzinaria ESO si de Profi, bloc nou izolat termic exterior, 54 mp utili + TERASA 7 mp. Centrala termica proprie cu incalzire prin pardoseala, ferestre cu tamplarie PVC si geam TRIPAN, usa intrare din metal, ...

1907 EUR/m2 | 54 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Promovat
2 cam dec LUX zona Sagului Kaufland
8
1

2 cam dec LUX zona Sagului Kaufland

De vanzare, apartament cu 2 camere, confort 1, decomandat, su 49 mp, aer conditionat, amenajat si mobilat, situat la parter inalt, zona Sagului langa Kaufland. Pret: 98000 euro Tel: 0736173096, 0729057644

2000 EUR/m2 | 49 m2

Sagului, Timisoara, Timis

Promovat
Teren 6345mp Calea Aradului Pretabil Spital/Scoala/Sala evenimente
6

Renaissance Estate vă oferă în exclusivitate un teren intravilan generos situat în Calea Aradului, cu deschidere directă la bulevardul principal, într-o zonă extrem de accesibilă și bine conectată. Această proprietate reprezintă o oportunitate de investiție excelentă, fiind potrivită atât pentru dezvoltare ...

6,345 m2

aradului, Timisoara, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Promovat
Apartamente cu 2 camere finisaje deosebite etajul 1 braytim
15
3

Apartamente cu 2 camere finisaje deosebite etajul 1 braytim

De vanzare apartament cu 2 camere, 52 mp utili+terasa de 10 mp, 1 bai, bucataria inchisa, living-ul, cu acces pe terasa, un dormitor, o baie si un hol cu acces in spatiul de depozitare. Apartamentul este deosebit, fiind pozitionat la doar cateva minute de scoala, Unitatea Militara. Pret.99000 euro ...

1904 EUR/m2 | 52 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament 3 camere, 63 mp utili +balcon, etaj 2 - Soarelui
7
1

Apartament 3 camere, 63 mp utili +balcon, etaj 2 - Soarelui

ID: p2552 WestHub Imobiliare va propune spre vanzare un apartament cu 3 camere, 63 mp utili, situat la etajul 2, intr-un bloc cu regim de inaltime P+4, anul constructie 1981. Apartamentul dispune de balcon de 3 mp si se vinde partial mobilat si utilat. Puncte forte : - Pozitionat excelent, atat pentru ...

2206 EUR/m2 | 63 m2

Soarelui, Timisoara, Timis

Apartament 2 Camere Zona Sagului Ana Ipatescu
10

Apartament 2 Camere Zona Sagului Ana Ipatescu

Apartament cu 2 camere, semi - decomandat, mobilat si utilat, su: 40 mp, cu posibilitate de centrala proprie, aer conditionat, etaj 4 din 5, bloc anvelopat, se vinde exact asa cum se vede in poze, foarte aproape de toate punctele de interes din zona. Pret: 84999 Euro Negociabil Tel: 0726649775

2125 EUR/m2 | 40 m2

Sagului, Timisoara, Timis

Apartament 3 Camere Full Decomandat Centrală Proprie Zona Girocului
5
2

Apartament cu 3 Camere, decomandat, bucatarie mare, centrala proprie, AC, noi in garanție, mobilat și utilat, su: 72 mp, 2 balcoane, vedere pe 2 părți, 1 baie cu posibilitate si de cea de- a 2 baie, toată instalația sanitara nouă, o boxa si uscătoria in folosinta, foarte aproape de toate punctele de ...

1528 EUR/m2 | 72 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Apartament Deosebit 3 Camere Decomandat 2 Bai Centrală Proprie Zona Soarelui
10
2

Apartament cu 3 camere decomandat, mobilat și utilat, centrală proprie, 2 aparate de aer condiționat, situat la etajul 4 din 4 cu acoperi dublu izolat și țigla din ceramică și este compartimentat astfel: living, două dormitoare, două băi, bucătărie cu balcon închis și debara pentru depozitare. În apropiere ...

1836 EUR/m2 | 64 m2

Soarelui, Timisoara, Timis

Apartament 2 Camere Etaj 1 Plus Boxa Zona Circumvalatiunii Cetatii
8
3

Apartament cu 2 camere, semi- decomandat, mobilat si utilat, geamuri termopan, rulouri, su:50 mp, plus balcon , et.1 din 10, dispune de o boxa la subsolul blocului inscrisa in CF. Incalzire centralizata. Este compartimentat astfel: - hol de acces - living - bucatarie - dormitor -baie cu cada si geam ...

1900 EUR/m2 | 50 m2

Circumvalatiunii, Timisoara, Timis

Apartament Deosebit 2 Camere Centrală Proprie Bloc Nou Zona Calea Urseni Zone 2
8

Apartament cu 2 camere decomandat, plus mansarda proprie, aer condiționat, mobilat și utilat, exact cum se vede în poze, su: 49 mp plus terasa de 3 mp, plus 45 mp mansardă, fiind izolată cu vata bazaltică de 10 cm, apartamentul dispune și de 1 loc de parcare înscris în Cf, foarte aproape de toate ...

1923 EUR/m2 | 52 m2

Calea+Urseni, Timisoara, Timis

Apartament Lux 2 Camere Centrala Proprie Zona Dambovita
10

Apartament Lux 2 Camere Centrala Proprie Zona Dambovita

Apartament cu 2 camere, semi-decomandat, mobilat si utilat , totul nou, centrala proprie, calorifere noi de calitate, renovat de la zero, instalatie electrica, sanitara, canalizare separata de coloana, su: 60 mp, situat la parter, bloc anvelopat, disponibil imediat, foarte aproape de toate punctele de ...

1667 EUR/m2 | 60 m2

Dambovita, Timisoara, Timis

Apartament Lux 2 Camere Decomandat Etaj 1 Garaj 2 Boxe Zona Dorobantilor
12
1

Apartament cu 2 camere decomandat, mobilat si utilat lux, totul nou sigilat, su: 58 mp, et.1 din 4, centrala proprie, aer conditionat, recent renovat de la zero, garaj sub bloc si 2 boxe trecute in Cf, disponibil imediat. Pret: 137300 Euro Tel : 0726649775

2367 EUR/m2 | 58 m2

Dorobanti, Timisoara, Timis

Apartament 1 Camera Deosebit Centrala Proprie Zona Braytim Musicescu
8
1

Apartament deosebit cu o camera, mobilat si utilat, centrala proprie, incalzire in pardoseala, living cu bucatarie open- space, baie cu dus si geam, su:34 mp plus balcon, etaj 2 din 4, plus 1 loc de parcare acoperit inscris in Cf. Foarte aproape de toate punctele de interes din zona. Pret: 76999 Euro Tel: ...

2265 EUR/m2 | 34 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

Apartament 3 camere decomandat  46 mp  curte proprie 2 locuri de parcare  Zona Calea Urseni
7
4

Apartament 3 camere decomandat 46 mp curte proprie 2 locuri de parcare Zona Calea Urseni

Apartament cu 3 camere, decomandat, su: 68 mp + CURTE 103 mp, situat la parterr, plus 2 locuri de parcare, AC, centrala proprie, încălzire in pareoseala, finisaje interioare la alegerea clientului incluse in preț, uși interioare Porta Doors. Pret. 119000 euro cu o curte de 46 mp. Telefon. 0766 ...

1750 EUR/m2 | 68 m2

Calea%252525252bUrseni, Timisoara, Timis

Apartament 3  Camere 2 Bai Decomandat Centrală Proprie Zona Aradului
8
4

Apartament 3 Camere 2 Bai Decomandat Centrală Proprie Zona Aradului

Apartament cu 3 camere decomandat, 2 bai, centrala proprie, su: 64mp, situat la parter, cu 2 balcoane, la 10 minute de mers pe jos de IULIUS MALL Pret: 113900 euro usor negociabil Tel ; 0726649775

1780 EUR/m2 | 64 m2

ARADULUI, Timisoara, Timis

Apartament cu 3 camere de vanzare in Timisoara, zona Cetatii
20
3

Apartament cu 3 camere de vanzare in Timisoara, zona Cetatii. FOXFORT propune spre vanzare un apartament cu 3 camere, semidecomandat, situat in localitatea Timisoara, zona Cetatii, aflat la etajul 3, intr-un bloc cu regim de inaltime pe Parter + 4 Etaje. Anul constructiei 1980, structura beton, material ...

2496 EUR/m2 | 51 m2

Timisoara, Timis

Apartament 2 camere 57 mp utili, zona Torontalului - Acces spatiu verde
7

Apartament cu 2 camere de vanzare in Timisoara, zona Torontalului. FOXFORT propune de vanzare un apartament cu 2 camere, decomandat, situat in localitatea Timisoara, zona Torontalului, aflat la Parter intr-un bloc cu regim de inaltime pe Parter + 3 Etaje. Anul constructiei 2022, structura beton, material ...

2105 EUR/m2 | 57 m2

Torontalului, Timisoara, Timis

Apartament cu 2 camere de vanzare in Timisoara, zona Aradului
17
1

Apartament cu 2 camere de vanzare in Timisoara, zona Aradului. FOXFORT propune spre vanzare un apartament cu 2 camere, semidecomandat, situat in localitatea Timisoara, zona Aradului, aflat la etajul 1 intr-un bloc cu regim de inaltime pe Parter + 7 Etaje. Destiantia imobilului este SAD, anul constructiei ...

3012 EUR/m2 | 46 m2

ARADULUI, Timisoara, Timis