Promovat
Apartament 2 camere de vanzare in Future Residence
20

Apartament 2 camere de vanzare in Future Residence

Descoperă un apartament modern cu 2 camere open space, situat într-un ansamblu rezidențial privat, ultramodern și ultra securizat, conceput pentru confort, siguranță și eficiență energetică. Un loc unde calitatea construcției se îmbină cu facilități exclusiviste și o comunitate bine organizată. ✨ Ce ...

2862 EUR/m2 | 53 m2

Torontalului, Timisoara, Timis

Promovat
Casă- vilă, în spate la Selgros
16
6

Casă- vilă, în spate la Selgros

De vânzare casă cu grădină, pomi fructiferi, P+E+Pod, în spate la Selgros, construcție 2009, posibilitate si pentru 2 familii, cu acces la etaj pe scara separata, suprafața utilă 240 mp. teren 610 mp. Parter: 3 camere, hol, 2 băi, bucătărie inchisă, terasă cu iesire din bucătărie,garaj dublu cu telecomandă, ...

1417 EUR/m2 | 240 m2

Aradului+Est, Timisoara, Timis

Promovat
Apartment ultracentral cu 2 camere
17

Apartment ultracentral cu 2 camere

Se vinde complet mobilat si utilat Apartament cu 2 camere de vânzare în zona Ultracentrală, Timișoara – locație premium, ideală atât pentru locuire, cât și pentru investiție. Proprietatea este amplasată într-una dintre cele mai căutate zone ale orașului, cu acces rapid către Piața Unirii, Piața Victoriei, ...

2594 EUR/m2 | 52 m2

ultracentral, Timisoara, Timis

Promovat
de vanzare apartament cu doua camere in zona Take Ionescu
4
14

de vanzare apartament cu doua camere in zona Take Ionescu

Se ofera spre vanzare un apartament cu 2 camere in zona Take Ionescu, la 5 minute de mers pe jos de facultatea de Medicina, apartamentul se afla la etajul 3, avand o suprafata utila de 51 mp. Se accepta credit bancar

1569 EUR/m2 | 51 m2

Take Ionescu, Timisoara, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Apartament Central de vânzare Timișoara
18
11

Apartament Central de vânzare Timișoara

Vând apartament mare in vila etajul 1 , zona centrală aproape de Centru ,acces auto cota parte din teren cu 1 vecin in curte, suprafața utilă locuibila 200 mp ,compus din 2 apartamente pe etaj cu 2 intrări separate și terasa mare deschisă amenajat parțial centrala proprie liber ocupabil imediat ideal ...

2050 EUR/m2 | 200 m2

CENTRU, Timisoara, Timis

Spatiu Brutărie -Patiserie Central Timișoara de vânzare
20
3

Spatiu Brutărie -Patiserie Central Timișoara de vânzare

Vând spatiu comercial in zona Centrala in Timișoara zona de case și blocuri foarte circulata ,ideal investiții pentru Brutărie -Patiserie este complect utilat și amenajat cu încălzire centrală proprie,clima ,spatiu de prezentare ,sala de producție , grup sanitar ,dusuri ,magazie depozitare suprafața ...

2000 EUR/m2 | 120 m2

Timisoara, Timis

Teren intravilan industrial Calea Aradului de vânzare
6
2

Teren intravilan industrial Calea Aradului de vânzare

Vând teren intravilan industrial pe calea Aradului 67000 mp front 130m cu toate utilitățile in zona de servicii, depozitare, comerț, terenul este situat in vecinătatea cu Coca cola ,Mahle, Ikea,Dedeman,Pitt,Flex, beneficiază de acces din sens giratoriu,utilități in zona gaz ,curent, apă ,PUZ in lucru ...

67,000 m2

Timisoara, Timis

Promovat
Apartament cu 2 camere - bucatarie mobilata - zona Soarelui - Sud Plaza
12
1

Evand Homes ofera spre vanzare un apartament cu 2 camere, situat in Timisoara, zona Soarelui, intr-un imobil nou, finalizat in anul 2025, construit din beton + caramida. Apartamentul se afla la parterul unui bloc cu 4 etaje si dispune de o suprafata utila de 44 m². Compartimentarea este open space, oferind ...

2261 EUR/m2 | 44 m2

Soarelui, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament 2 camere premium - Calea Urseni - loc de parcare inclus
8

Vă propunem spre vânzare un apartament modern cu 2 camere, situat în zona Calea Urseni, într-un imobil intim cu doar 8 apartamente. Locuința se remarcă prin finisaje de calitate superioară și mobilier realizat integral la comandă, fiind ideală pentru cei care caută confort, intimitate și un spațiu eficient ...

2283 EUR/m2 | 46 m2

Calea Urseni, Timisoara, Timis

Bucatarie inchisa. Strada asfaltata. Decomandat. Mobilat si utilat !
9
1

De vanzare apartament cu 2 camere in zona Girocului, in zona UM, disponibil imediat, mobilat si utilat, finisat, finalizat, dotat cu centrala termica proprie, model cu bucatarie inchisa, centrala termica proprie cu incalzire prin pardoseala, boxa, pret 103.000 euro. Tel: 0750283339

2102 EUR/m2 | 49 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Apartament cu gradina proprie in BRAYTIM. Decomandat.
10
2

Apartament cu gradina proprie in BRAYTIM. Decomandat.

De vanzare apartament de 2 camere, cu gradina proprie in zona Braytim vizavi de Profi-Musicescu, decomandat, dressing, disponibil imediat, dotat cu centrala termica proprie cu incalzire prin pardoseala, loc de parcare in cf, la pretul de 100.800 Euro + TVA. Pretul include locul de parcare.

20160 EUR/m2 | 5 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

Apartament cu gradina proprie, mobilat si utilat, Langa Profi-Musicescu !
10
3

De vanzare apartament cu 2 camere in zona Braytim, aproape de Profi- Musicescu, la parter cu gradina proprie cu acces din apartament, mobilat si utilat complet, electrocasnice inca in garantie, loc de parcare cu CF,pret 110.000 Euro. Tel: 0750283339

2200 EUR/m2 | 50 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

Girocului-Esso. Spatios. Dormitor cu baie si dressing.Lift.
14

Girocului-Esso. Spatios. Dormitor cu baie si dressing.Lift.

De vanzare apartament cu 3 camere in bloc nou cu lift, zona Girocului -Esso, aproape de mijloace de transport in comun si de magazine. dormitor matrimonial cu dressing si baie proprie, centrala proprie cu incalzire in pardoseala, geamuri tripan Rehau. Pret: 135.000 Euro. Tel: 0750283339

1849 EUR/m2 | 73 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Fara comision. La etajul 1. 3 camere la pret accesibil.
12
4

Fara comision. La etajul 1. 3 camere la pret accesibil.

De vanzare apartament fara comision cu 3 camere, la etajul 1, langa profi,zona Girocului-Unitatea Militara, centrala proprie cu incalzire prin pardoseala, finisaje calitative, loc de parcare in CF, se preda "la cheie", pret 97.940 Euro. Tel: 075028339 Poze cu titlu informativ

1814 EUR/m2 | 54 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Apartament de vanzare cu 2 camere, renovat complet, cu boxa prorie - Complex
10
1

Oferim spre vanzare un apartament situat in zona Complexului Studentesc, intr-un bloc de caramida, la etajul 2 din 4. Proprietatea a trecut printr-un proces de renovare completa in anul 2022, moment in care a fost refacut totul de la zero, inclusiv intreaga instalatie electrica, oferind astfel viitorilor ...

2136 EUR/m2 | 55 m2

Timisoara, Timis

Apartament istoric de lux cu 3 camere de 130mp langa Prefectura - Bastion
18

Apartament 3 camere, 130 mp utili, situat la etajul 2 din 2 intr-o cladire istorica din zona Bastion - in apropiere de centrul orasului, Prefectura si Parcul Regina Maria. Este disponibil si pentru inchiriere pentru 1300 euro/luna Este compartimentat in living generos, doua dormitoare, doua bai, dressing ...

2846 EUR/m2 | 130 m2

fabric, Timisoara, Timis

Comision 0%, Etajul 1. Finisaje calitative,
12
4

Comision 0%, Etajul 1. Finisaje calitative,

Comision 0% De vanzare apartament cu 3 camere, la etajul 1, langa profi,zona Girocului-Unitatea Militara, centrala proprie cu incalzire prin pardoseala, finisaje calitative, loc de parcare in CF, se preda "la cheie", pret 109.320 Euro. Tel: 075028339 Poze cu titlu informativ.

1822 EUR/m2 | 60 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Casa cu 3 camere | Bălcescu
12

Casa cu 3 camere | Bălcescu

District Real Estate va propune spre vânzare o casa deosebita mobilata și utilată cu 3 camere, în zona Bălcescu din Timișoara. Descopera o locuință spațioasa, cu design contemporan, finisaje premium și lumina naturala din plin. Amplasată intr-o zona liniștită, aproape de facilități, parcuri și centrul ...

1368 EUR/m2 | 106 m2

balcescu, Timisoara, Timis

Comision 0% ! Aproape de benzinaria ESO. Excelent construit. Spatios, cu 3 dormitoare.
18

Comision 0% ! Duplex de vanzare in apropiere de benzinaria eso (intrarea Giroc), disponibil imediat, cu suprafata de 96 m.p. utili si teren de 270 m.p., termoizolatie exterioara de 15 cm, placa de beton peste etaj cu 2 straturi de polistiren, zid despartitor placat pe ambele parti cu rigips fonic pentru ...

2396 EUR/m2 | 96 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Comision 0%, Casa cu 3 dormitoare si gradina de 190 mp. La asfalt.
10
1

Comision 0%. De vanzare casa insiruita in zona Braytim, la asfalt, cu living, bucatarie inchisa + 3 dormitoare si 2 bai, dotata cu centrala termica proprie cu incalzire prin pardoseala pe ambele niveluri, 2 locuri de parcare private, cu toate utilitatile (gaz, curent, apa, canal, internet), iluminat ...

2000 EUR/m2 | 105 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

Bloc izolat termic, centrala termica proprie, etaj intermediar !
7
1

De vanzare apartament cu 2 camere in zona Dambovita, intre Restaurantul Nora si Turist, in bloc izolat exterior, la etajul 3, amenajat, dotat cu centrala termica proprie si instalatie electrica schimbata, baie cu geam, disponibil imediat, pret 88.500 Euro negociabil. Tel: 0750283339

1735 EUR/m2 | 51 m2

Dambovita, Timisoara, Timis

Boxa, Decomandat. Spatios !
13
2

Boxa, Decomandat. Spatios !

De vanzare apartament in zona Steaua, la parter, mobilat, decomandat, posibilitate montare centrala termica proprie, foarte spatios si disponibil imediat, pret 83.000 Euro. Tel: 0750283339

1537 EUR/m2 | 54 m2

Steaua, Timisoara, Timis

In zona spitalului judetean,SAD ideal pentru cabinet sau salon de infrumusetare!
13
3

De vanzare Spatiu cu alta destinatie (SAD) cu 2 camere, la parter, cu intrare separata direct din strada, in zona Girocului aproape de spitalul judetean, anvelopat termic exterior, dotat cu centrala termica proprie, aer conditionat, instalatie electrica schimbata. Spațiul este potrivit pentru: -Cabinet ...

2269 EUR/m2 | 52 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Renovat integral, etaj 2. Centrala termica. MODERN !
18
2

Renovat integral, etaj 2. Centrala termica. MODERN !

De vanzare un apartament renovat integral cu 3 camere in zona Dambovita, la etajul 2, dotat cu centrala termica proprie, aer conditionat, instalatie electrica schimbata integral, sapa de beton turnata in tot apartamentul, complet mobilat si utilat exact ca in fotografii. Pret 138.000 Eur, negociabil. ...

2156 EUR/m2 | 64 m2

Dambovita, Timisoara, Timis

Salvează căutarea