Promovat
Apartament Deosebit 2 Camere Centrala Proprie Zona Braytim Zone 2
7
5

Apartament cu 2 camere semi-decomandat, complet mobilat si utilat, centrala proprie, incalzire in pardoseala, aer conditionat, su: 46 mp, plus balcon de 7 mp, situat la et.1si 1 loc de parcare trecut in Cf. In imediata apropiere se gasesc magazine ( Profi, Lidl, Mega Image , Zone 2 ) . Pret: 93000 ...

1755 EUR/m2 | 53 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament cu 2 camere de vanzare in zona Sagului, Timisoara
10
1

Agentia imobiliara APOSTU ESTATE va propune spre vanzare un apartament cu 2 camere, semidecomandat, situat in Timis, Timisoara. Imobilul dispune de o suprafata utila de 54 mp si beneficiaza de o compartimentare practica, fiind ideal pentru locuinta sau investitie. Compartimentare: • Hol tranzit cu ...

2037 EUR/m2 | 54 m2

Dambovita, Timisoara, Timis

Promovat
Vedere superbă spre Parcul Botanic, apartament 3 camere, Piața Unirii
6
7

APOSTU ESTATE vă propune spre vânzare un apartament cu vedere spectaculoasă către Parcul Botanic, situat chiar în Piața Unirii – punctul zero al Timișoarei. Proprietatea se află la etajul 3 din 4 al unei clădiri complet reabilitate, cu doar 8 proprietari, oferind liniște, intimitate și un cadru arhitectural ...

2371 EUR/m2 | 97 m2

P-ta Unirii, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament 2 camere de vanzare, bloc anvelopat, Aradului, Timisoara
8
1

Apostu Estate va ofera spre vanzare un apartament cu 2 camere, amplasat la etajul 5 din 5 al unui bloc izolat exterior, situat in zona Calea Aradului Apartamentul are o suprafata utila de 54 mp, fiind compartimentat astfel: - hol acces - living spatios - bucatarie mobilata cu loc de luat masa si utilata ...

1611 EUR/m2 | 54 m2

Aradului, Timisoara, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

COMISION 0% | Apartament 1 camera | Parter | Zona Sagului
7

COMISION 0% | Apartament 1 camera | Parter | Zona Sagului

COMISION 0% pentru cumpărător! Vă propun spre vânzare un apartament cu 1 cameră, situat la parterul unui bloc cu regim de înălțime P+4, în zona Șagului – una dintre cele mai căutate zone din partea de sud a Timișoara, datorită accesului rapid la centre comerciale și mijloace de transport. Localizare ...

2291 EUR/m2 | 24 m2

sagului, Timisoara, Timis

COMISION 0 | Vilă cu 10 apartamente | P+2E+M | 470 mp | Zona Lipovei
20
1

Vă propun spre vânzare o vilă cu 10 apartamente situată în zona Lipovei, într-o zonă rezidențială extrem de căutată pentru închiriere, cu acces rapid către principalele puncte de interes ale orașului. Localizare – ce este în zonă Imobilul este amplasat în apropiere de Iulius Town Timișoara, la câteva ...

1681 EUR/m2 | 470 m2

lipovei, Timisoara, Timis

 Apartament cu 3 camere - Lipovei
14
13

Apartament cu 3 camere - Lipovei

De vânzare apartament 3 camere | Etaj 1 4 | 65 mp utili | Zona Lipovei Locație: Zona Lipovei, Timișoara Suprafață utilă: 65 mp Etaj: 1 din 4 Compartimentare: Semidecomandat Băi: 2 Încălzire: Termoficare Balcon: închis cu termopan Compartimentare : -Hol -2 dormitoare luminoase -Living generos -Bucătărie ...

1692 EUR/m2 | 65 m2

Lipovei, Timisoara, Timis

De vanzare casa zona Elisabetin
10
14

De vanzare casa zona Elisabetin

Se vinde o casă situată într-una dintre cele mai bune zone ale Timișoarei Elisabetin, pe o stradă liniștită, cu acces rapid către centru și principalele puncte de interes. Construcție solidă din cărămidă, compusă din parter înalt, cu o suprafață utilă de 75 mp, compartimentată astfel: - 2 camere ...

3242 EUR/m2 | 91 m2

Elisabetin, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament 2 camere - Bloc nou - 49 mp + balcon 7 mp - Parcare inclusa - 92.000 euro
7
1

Se ofera spre vanzare apartament cu 2 camere situat intre Timisoara si Giroc. Apartamentul are 49 mp + balcon 7 mp si este situat la etajul 1 din 3. Locuinta este compartimentata astfel: hol de acces, living, bucatarie inchisa, dormitor, baie si balcon. Incalzirea se realizeaza prin intermediul centralei ...

1878 EUR/m2 | 49 m2

Timisoara, Timis

Apartament de vânzare   Complexul Studențesc- 566
12

Apartament de vânzare Complexul Studențesc- 566

Se oferă spre vânzare apartament situat în zona Complexul Studențesc, cu o suprafață de 43 mp, amplasat la mansarda unui bloc cu 4 etaje + mansardă. Compartimentare: living cu bucătărie open space dormitor baie Încălzirea se realizează prin sistemul de termoficare. Datorită poziționării ...

1395 EUR/m2 | 43 m2

Complexul Studentesc, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament cu 2 camere renovat - Piata Dacia
12
1

Apartament cu 2 camere renovat - Piata Dacia

De vanzare apartament cu 2 camere renovat complet, decomandat, centrala termica pe gaz, clima, etajul 10 10 cu lift nou, 46mp utili. Pret: 81.000 Euro Negociabil ID: 492

1761 EUR/m2 | 46 m2

Dacia, Timisoara, Timis

Apartament 2 camere Zona Circumvalatiunii   Cetății- 585
9

Apartament 2 camere Zona Circumvalatiunii Cetății- 585

De vânzare apartament cu 2 camere, situat în zona Cetății, la etajul 1, cu o suprafață utilă de 50 mp. Compartimentare practică: - hol de acces - bucătărie cu debara - living cu balcon închis - dormitor - baie cu vană și geam pentru aerisire naturală Confortul este asigurat de centrala proprie pe ...

1980 EUR/m2 | 50 m2

Cetatii, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament 3 Camere pe 2 Nivele, Bloc Nou   Torontalului
15
1

Apartament 3 Camere pe 2 Nivele, Bloc Nou Torontalului

De vânzare Apartament modern 3 camere, tip duplex, 88 mp, bloc nou (2010) Se oferă spre vânzare un apartament spațios cu 3 camere, dispus pe două niveluri , situat la parterul unui bloc cu 7 etaje, construit în 2010. Nivel 1 (Parter): - Hol de acces - Living cu bucătărie open-space - Baie - Logie ...

2216 EUR/m2 | 88 m2

Torontalului, Timisoara, Timis

Apartament cu 1 cameră în Piața Unirii | Comision 0%
9

Apartament cu 1 cameră în Piața Unirii | Comision 0%

De vânzare apartament cu 1 cameră situat în Piața Unirii, la parterul unei clădiri istorice aflate în curs de reabilitare. Apartamentul are vedere în curtea interioară, oferind liniște și intimitate. Compartimentare: 1 cameră hol debara baie Suprafață utilă: 38 mp Încălzirea se realizează ...

2895 EUR/m2 | 38 m2

Unirii, Timisoara, Timis

3 cam pe 2 niveluri cu scara interioaa Complex RING loc de parcare
15
5

De vanzare, apartament cu 3 camere, 2 bai, centrala proprie, scara interioara, bloc nou, su 92 mp, balcon, loc de parcare suprateran, Complex Iris RING. Pret: 195000 euro Tel: 0736173096, 0729057644

2120 EUR/m2 | 92 m2

ARADULUI, Timisoara, Timis

5 cam 120 mp 2 bai centrala proprie zona Balcescu parcul Carmen Sylva
10
12

De vanzare, apartament cu 5 camere, su 120 mp, boxa chiar sub bucatarie, geamuri la strada, curte interioara de 90 mp, in CF, zona Balcescu, langa parcul Carmen Sylva. Pret: 195000 euro, usor neg Tel: 0736173096, 0729057644

1625 EUR/m2 | 120 m2

Balcescu, Timisoara, Timis

2 cam amenajat bloc caramida centrala proprie zona Tipografilor
5

De vanzare apartament cu 2 camere, confort 1, su 62 mp, centrala proprie cu incalzirea prin pardoseala, situat la etajul 2 din 3, bloc de caramida cu curte proprie, instalatii schimbate, mobilat si utilat, zona Tipografilor. Pret: 136000 euro Tel: 0736173096, 0729057644

2194 EUR/m2 | 62 m2

Tipografilor, Timisoara, Timis

3 cam dec 2 bai centrala proprie zona Lipovei Piata Noua
10
4

3 cam dec 2 bai centrala proprie zona Lipovei Piata Noua

De vanzare, apartament cu 3 camere, confort 1, decomandat, 2 bai, centrala proprie, su 61 mp, clima, boxa la subsol, situat la parter, fara balcon, renovat, mobilat, zona Lipovei. Pret: 120000 euro Tel: 0736173096, 0729057644

1967 EUR/m2 | 61 m2

Lipovei, Timisoara, Timis

2 cam decomandat etaj intermediar  TOTUL NOU zona Dambovita
16
4

2 cam decomandat etaj intermediar TOTUL NOU zona Dambovita

De vanzare apartament cu 2 camere, confort 1, decomandat, situat la etajul 6 din 10, renovat complet, absolut totul nou. Vedere pe două părți, contor gaz cu proiect ,două focuri, zona Dambovita. Pret: 86500 euro, usor neg Tel: 0736173096, 0729057644

1730 EUR/m2 | 50 m2

Dambovita, Timisoara, Timis

4 camere, 2 băi, 3 balcoane, 85 mp, zona Aradului
9
2

4 camere, 2 băi, 3 balcoane, 85 mp, zona Aradului

Apartament 4 camere, 2 băi, 3 balcoane, decomandat, 85 mp, etaj intermediar, zona Aradului, preț avantajos! Caracteristici - complet amenajat și mobilat - confort 1, decomandat - sistem de aer condiționat - suprafață 85 metri pătrați - finisaje de calitate Compartimentare - sufragerie mare, cu balcon - ...

1816 EUR/m2 | 76 m2

ARADULUI, Timisoara, Timis

4 cam dec loc parcare in curte vedere intre Tribunal si Punctele Cardinale
13
6

De vanzare, apartament cu 4 camere, confort 1, decomandat, 2 bai, su 92 mp+boxa de 8 mp, situat la etajul 4 4 ,cu izolatie, amenajari clasice, zona Ultracentrala, langa Tribunal si Punctele Cardinale Pret: 185000 euro, neg Tel: 0736173096, 0729057644

2011 EUR/m2 | 92 m2

Ultracentral, Timisoara, Timis

4 cam decomandat centrala proprie eta intermediar zona Girocului
10
3

De vanzare, apartament cu 4 camere, confort 1, decomandat, su 78 mp, centrala proprie, situat la etajul 3 din 4, mobilat, renovat, zona Girocului. Pret: 133000 euro, usor neg Tel: 0736173096, 0729057644

1705 EUR/m2 | 78 m2

Girocului, Timisoara, Timis

2 cam ETAJ 1 centrala proprie bloc caramida langa Fac Medicina si Prefectura 3

2 cam ETAJ 1 centrala proprie bloc caramida langa Fac Medicina si Prefectura

De vanzare, apartament cu 2 camere, confort 1, su 50 mp, etaj 1, centrala proprie, bloc caramida, geam la baie, fara amenajari recente, langa Fac de Medicina si Prefectura. Pret: 130000 euro Tel: 0736173096, 0729057644

2600 EUR/m2 | 50 m2

Medicinei, Timisoara, Timis

2 cam centrala proprie langa Piata Unirii
8
1

2 cam centrala proprie langa Piata Unirii

De vanzare, apartament cu 2 camere, decomandat situat la etajul 3 3+pod, su 40 mp, centrala termica proprie si aer conditionat. Pardoselile camerelor sunt din parchet de lemn stratificat. Apartamentul este compus din: camera de zi cu bucatarie deschisa, dormitor, baie si hol de acces. Deasupra baii se ...

2750 EUR/m2 | 40 m2

Unirii, Timisoara, Timis

Salvează căutarea