Promovat
Apartament cu 2 camere in zona Sagului
7
2

Apartament cu 2 camere in zona Sagului

Estate Group va propune spre vânzare un apartament cu 2 camere situat la etajul 2/4 al unui imobil aflat in zona Sagului, langa piata Doina cu acces rapid către transport, scoala si magazine Apartamentul se vinde total mobilat si utilat! Se poate elibera doar din septembrie Suprafață utilă: 32 mp Compartimentare: • ...

1872 EUR/m2 | 32 m2

sagului, Timisoara, Timis

Promovat
Teren Hale PUZ Aprobat 10.806mp Front 133m P+3E - Calea Sagului
4

Renaissance Estate va ofera spre vanzare un teren situat intr-una dintre cele mai atractive zone industriale din Timisoara, Calea Sagului, zona unde sunt situate atat fabrici de productie cat si depozite logistice, platforme industriale (Incontro). Printre firmele de renume amintim: Metro Cash&Carry, ...

10,806 m2

sagului, Timisoara, Timis

Promovat
Ultracentral- Piata Operei, cu garaj
12
18

Ultracentral- Piata Operei, cu garaj

Vand apartament 3 camere, confort 1, situat la et. 4 7,al unui bloc situat ultracentral.Compus din 3 camere,bucatarie, baie hol, camara, balcon iar in curtea interioara este garajul de 30 mp. Garajul este intabulat pe teren proprietate. Apartamentul dispune de amenajari clasice iar incalzirea se realizeaza ...

2619 EUR/m2 | 63 m2

CENTRU, Timisoara, Timis

Promovat
Etaj 2. Confort 1. Aradului Est langa Iulius Town. Gol sau COMPLET mobilat si utilat
12

. De vanzare, apartament situat la etaj 2 4 cu 4 apartamente pe nivel, casa scarii zugravita recent, model cu vedere pe o singura parte, 1 balcon inchis cu ferestre cu tamplarie PVC si geam termopan, parchet lemn masiv, gresie, faianta, ferestre cu tamplarie PVC si geam termopan, usa metalica la intrare, ...

2047 EUR/m2 | 43 m2

Aradului%252bEst, Timisoara, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

2 cam ETAJ 1 centrala proprie bloc caramida langa Fac Medicina si Prefectura 3

2 cam ETAJ 1 centrala proprie bloc caramida langa Fac Medicina si Prefectura

De vanzare, apartament cu 2 camere, confort 1, su 50 mp, etaj 1, centrala proprie, bloc caramida, geam la baie, fara amenajari recente, langa Fac de Medicina si Prefectura. Pret: 130000 euro Tel: 0736173096, 0729057644

2600 EUR/m2 | 50 m2

Medicinei, Timisoara, Timis

2 cam centrala proprie langa Piata Unirii
8
1

2 cam centrala proprie langa Piata Unirii

De vanzare, apartament cu 2 camere, decomandat situat la etajul 3 3+pod, su 40 mp, centrala termica proprie si aer conditionat. Pardoselile camerelor sunt din parchet de lemn stratificat. Apartamentul este compus din: camera de zi cu bucatarie deschisa, dormitor, baie si hol de acces. Deasupra baii se ...

2750 EUR/m2 | 40 m2

Unirii, Timisoara, Timis

3 cam dec et intermediar bloc izolat Sagului Rebreanu
4
3

3 cam dec et intermediar bloc izolat Sagului Rebreanu

Suprafata utila 67 Numar camere 3 camere Descriere Apartament cu 3 camere cu centrala proprie, la parter inalt, su: 67mp, decomandat, izolat pe interior si subsolul. Apartamentul se afla intr-o locatie avantajoasa, la cateva minute de Shopping City, apartamentul se vinde complet mobila si utilat cum ...

1617 EUR/m2 | 60 m2

Sagului, Timisoara, Timis

3 cam 130 mp centrala proprie zona Baile Neptun
5

3 cam 130 mp centrala proprie zona Baile Neptun

De vanzare apartament deosebit de frumos, are aproximativ 130 mp, 2 dormitoare si un living mare cu bucatarie open space. Imobilul se afla intr-o cladire istorica foarte aproape de centrul orasului, intr-o zona linistita, 2 bai, o baie fiind de serviciu si o baie cu jacuzzi de 2 persoane, dressing ...

2769 EUR/m2 | 130 m2

NEPTUN, Timisoara, Timis

3 cam centrala proprie etaj intermediar Bld Take Ionescu
8
1

3 cam centrala proprie etaj intermediar Bld Take Ionescu

De vanzare, apartament cu 3 camere, confort 1, semidecomandat, su 69 mp+un balcon de 9 mp, situat la etajul 6 din 10, centrala proprie, aer conditionat, mobilat si utilat, Bld. Take Ionescu.pret 168000 ,euro,neg. Tel: 0736173096, 0729057644

2435 EUR/m2 | 69 m2

Take+Ionescu, Timisoara, Timis

3 cam decomandat ETAJ 1 centrala proprie zona Lipovei
15
1

3 cam decomandat ETAJ 1 centrala proprie zona Lipovei

De vanzare, apartament cu 3 camere, confort 1, decomandat, su 54 mp, balcon, 1 baie, etaj 1, centrala proprie, zona Lipovei. Pret:102000 euro Tel: 0736173096, 0729057644

1889 EUR/m2 | 54 m2

Lipovei, Timisoara, Timis

Apartament cu 3 camere mobilat si utilat BV Cetatii
8
2

Apartament cu 3 camere mobilat si utilat BV Cetatii

Va oferim spre vanzare apartament cu 3 camere, etajul 3 din 4, cu o suprafata de 54m2, cu o boxa de 5mp la subsol, in zona Cecatii. Apartamentul se vinde mobilat si utilat, are centrala pe gaz si aer conditionat. Scara bloculuiu are ca utilitate o camera separata pentru biciclete, cu iesire la strada ...

2481 EUR/m2 | 54 m2

Cetatii, Timisoara, Timis

2 cam confort 1 zona Complex Sala Olimpia
9

2 cam confort 1 zona Complex Sala Olimpia

De vanzare, apartament cu 2 camere, confort 1, semidecomandat, su 50 mp, posibilitate de montare centrala proprie, situat la etajul 4 din 4, bloc cu acoperis de tigla, mobilat, zona Complex Studentesc. Pret: 90000 euro, usor neg Tel: 0736173096, 0729057644

1800 EUR/m2 | 50 m2

Complexul Studentesc, Timisoara, Timis

3 cam dec centrala proprie 2 bai etaj intermediar boxa zona Tipografilor
11
2

De vanzare, apartament cu 3 camere, decomandat, su 80 mp, avand urmatoarea compartimentare: o Hol de acces generos, cu acces către toate camerele o Living spațios și luminos cu vedere pe 2 părți o Bucătărie cu debara o Dormitor matrimonial o Al doilea dormitor o Baie mare, cu cadă și geam pentru aerisire o ...

2188 EUR/m2 | 80 m2

Tipografilor, Timisoara, Timis

2 cam Fac de Medicina-Tipografilor
1
6

2 cam Fac de Medicina-Tipografilor

De vanzare, apartament cu 2 camere, confort 1, semidecomandat, situat la etajul 4 4, bloc cu acoperis de tigla, su 50 mp, balcon, renovat, centrala proprie, zona Tipografilor-Medicina. Pret: 110000 euro, usor neg Tel: 0736173096, 0729057644

2200 EUR/m2 | 50 m2

Medicinei, Timisoara, Timis

De vanzare hala in constructie, zona industriala Freidorf, posibilitate compartimentare
10
4

De vanzare hala in constructie, suprafata utila 3290 mp, cu autorizatie de construire care se cedeaza beneficiarului, suprafata birouri clasa A -400 mp, sala de mese, spatiu tehnic 400 mp, concesionare teren in suprafata de 10.000 mp, acces stradal, zona industriala Freidorf, acces auto, acces TIR, curent ...

365 EUR/m2 | 3,290 m2

Freidorf, Timisoara, Timis

2 cam etaj 1 loc parcare Braytim
7
4

2 cam etaj 1 loc parcare Braytim

Vand apartament cu 2 camere, etaj 1, open space+dormitor, cu acces pe balcon din ambele incaperi, cu posibilitatea de a se inchide bucataria, baie, su 51 mp, incalzire in pardoseala, bloc intabulat, zona Braytim langa Eso. In pretul apartamentului intra si un loc de parcare. Pret: 93000 euro Tel: ...

1824 EUR/m2 | 51 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

1 cam etaj intermediar mobilat si utilat Take Ionescu
15
5

1 cam etaj intermediar mobilat si utilat Take Ionescu

De vanzare, apartament in zona Take Ionescu, baie, bucatarie, camera, balcon, su aprox 35 mp, posibilitate de montare centrala proprie, renovat 2019, mobilat si utilat, situat la etajul 3, bloc cu lift nou. Pret: 80000 euro Tel: 0736173096, 0729057644

2286 EUR/m2 | 35 m2

Timisoara, Timis

De vanzare casa noua cu 2 apartamente in zona Blascovici, teren 618 mp
11
2

De vanzare casa noua cu 2 apartamente, zona Blascovici, teren 618 mp, 2 apartamente cu 2 intrari diferite, fiecare apartament are 3 camere si dependinte, constructie din caramida, are panouri solare, in curs de finisare, intre case, in apropiere se afla un parc, casa pentru 2 familii. Pret 625.000 Euro ...

2604 EUR/m2 | 240 m2

Blajcovici, Timisoara, Timis

4 cam centr proprie ETAJ 1 zona Centrala
10
5

4 cam centr proprie ETAJ 1 zona Centrala

De vanzare, partamentul este situat la etajul 1, intr-un imobil cu 4 apartamente si curte interioara. Compartimentarea este cu de 4 camere, 2 bai, 1 bucatarie, 1 pranzitor, debara, 3 holuri, terasa spre curtea interioara semideschisa si doua boxe (aprox.40 mp). Incalzirea este cu centrala proprie si ...

1731 EUR/m2 | 156 m2

CENTRU, Timisoara, Timis

De vanzare casa la gri, demisol+parter+mansarda, zona Odobescu
11
8

De vanzare casa in curte comuna (2 proprietari in curte), la gri, suprafata utila 350 mp, la parter 3 camere, hol, debara, bucatarie si baie, la mansarda 3 camere, baie, teren concesionat. Pret 270.000 Euro-negociabil. Tel. 0744388832, Agentia Imobiliara Ralf Consulting. Oferim intermediere obtinere ...

771 EUR/m2 | 350 m2

Odobescu, Timisoara, Timis

Vand teren Calea Buziasului, langa Continental, 90 euro mp
3
8

Vand teren Calea Buziasului, langa Continental, 90 euro mp

Teren de vanzare in Timisoara - Buziasului, reper Fabrica Continental, avand o suprafata de 3415 mp si front stradal de 28 ml. Pretul: este 90 euro negociabil Tel. 0736173096, 0729057644

Buziasului, Timisoara, Timis

Casa de vanzare Brancoveanu colt cu Rebreanu
16
2

Casa de vanzare Brancoveanu colt cu Rebreanu

De vanzare casa in Timișoara în apropiere de Shoping City, la cateva minute de piata Doina ,școală, aproape de statia de autobuz , compusa din 2 apartamente separate ,un apartament din 2 camere ,bucătărie ,baie hol și cămară. Al doilea apartament este compus din 2 camere ,bucătărie ,baie. Casa are o ...

550 EUR/m2 | 600 m2

Brancoveanu, Timisoara, Timis

Casa insiruita cu 4 camere teren de 233 mp la cateva minute de magazinul Profi Calea Urseni
4

Va propunem spre vanzare casa insiruita cu 4 camere, 2 bai, cu o suprafata de 111 mp, teren de 233 mp zona rezidențiale în dezvoltare din Timișoara Calea Urseni. Ideală pentru cei care își doresc liniște, intimitate și acces rapid către oraș. Caracteristici principale: Construcție solidă (2017) 2 ...

1936 EUR/m2 | 111 m2

Calea+Urseni, Timisoara, Timis

Apartament cu 2 camere BOXA, parcare SUBTERANA Calea Torontalului
16