Promovat
Ap. 2D-parter-2 camere-Future Residence-Zona Torontal-Direct de la dezvoltator
19

Apartament 2 camere | 52 mp utili | Terasă 8 mp | Descriere: Îți prezentăm un apartament cu 2 camere, situat la parter în corpul C3 din cadrul complexului privat Future Residence Torontal – un proiect modern, aproape finalizat. Cu o suprafață utilă de 52 mp și o terasă generoasă de 8 mp, acest apartament ...

2150 EUR/m2 | 52 m2

torontalului, Timisoara, Timis

Promovat
 Apartament 3 camere Giroc | Complet mobilat | Ideal pentru locuit sau investiție
8
3

Cauți un apartament spațios, pregătit pentru mutare, într-o zonă liniștită? Acesta poate fi exact ce îți trebuie. Alprosystem Estate îți propune spre vânzare un apartament cu 3 camere, situat în Giroc, ideal atât pentru locuit, cât și pentru investiție. Apartamentul este compartimentat astfel: Living ...

1915 EUR/m2 | 47 m2

Timisoara, Timis

Promovat
Apartament 2 Camere in Timisoara | Zona Soarelui, Mobilat si Utilat
8
3

Un apartament luminos si bine intretinut, gata de mutare, ideal pentru confortul zilnic sau o investitie sigura intr-o zona foarte cautata din Timisoara! Evand Homes ofera spre vanzare un apartament cu 2 camere, situat in Timisoara, zona Soarelui, intr-un imobil bine intretinut, finalizat in anul 1990, ...

1553 EUR/m2 | 56 m2

Soarelui, Timisoara, Timis

Promovat
2 cam etaj intermediar mobilat si utilat Aradului
10
1

2 cam etaj intermediar mobilat si utilat Aradului

De vanzare, apartament cu 2 camere, confort 1, semidecomandat, baie cu geam, su aprox 55 mp, mobilat si utilat, posibilitate de montare centrala proprie, situat la atajul 3 din 4, zona Aradului Est. Pret: 94500 euro, usor neg Tel: 07 arata numarul

1718 EUR/m2 | 55 m2

Aradului+Est, Timisoara, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Promovat
Apartament 2 Camere Centrala Proprie Zona Braytim Eso
7

Apartament 2 Camere Centrala Proprie Zona Braytim Eso

Apartament cu 2 camere, semi-decomandat, centrala proprie, incalzire in pardoseala, mobilat si utilat, su: 35 mp, situat la parter inalt, fara balcon, fiind compartimentat astfel, living cu bucatarie open-space, dormitor, baie cu cada si geam mare, plus 1 loc de parcare trecut in Cf Foarte aproape de ...

2164 EUR/m2 | 36 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

Apartament 4 Camere Decomandat 2 Bai Confort 1 Centrala Proprie Zona Steaua
10

Apatrtament cu 4 camere decomandat, confort 1, mobilat si utilat, etaj 1, centrala proprie, aer conditionat, su: 100 mp, bloc anvelopat. Apartamentul este dispus astfel: Hol intrare 3 debarale Bucatarie Living 2 balcoane 3 dormitoare 2 bai 1 hol mare Apartament este situat intr-o zona linistita, aproape ...

1530 EUR/m2 | 100 m2

Steaua, Timisoara, Timis

Apartament 3 Camere Decomandat 2 Bai  Centrala Proprie Zona Girocului Spitalul Judetean
10

Apartament 3 Camere Decomandat 2 Bai Centrala Proprie Zona Girocului Spitalul Judetean

Apartament cu 3 camere decomandat, 2 bai, centrala proprie, aer conditionat, partial mobilat, su: 67mp, situat la parter cu acces la boxa din apartament, intr-un bloc cu 2 apartamente pe nivel, Foarte aproape de mijloacele de transport si punctele de interes din zona. Disponibil imediat. Pret115000 ...

1716 EUR/m2 | 67 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Apartament Superb 1 Camera Decomandat Etaj 1  Centrala Proprie  Terasa  11 MP Zona Chisoda
10

Apartament Superb 1 Camera Decomandat Etaj 1 Centrala Proprie Terasa 11 MP Zona Chisoda

Apartament superb cu o camera, decomandat, mobillat si utilat, bucatarie inchisa, cu acces pe terasa atat din bucatarie cat si din camera, su: 41 mp, plus o terasat de 11 mp, etaj 1 din 3, 1 loc de parcare. Aer condiționat cu invertor, centrala proprie, incalzire in pardoseala, masina de spalat vase, ...

1692 EUR/m2 | 52 m2

Chisoda, Timisoara, Timis

Apartament 1 Camera Decomandat Etaj 1  Zona Circumvalatiunii 1

Apartament 1 Camera Decomandat Etaj 1 Zona Circumvalatiunii

Apartament cu 1 camera, decomandat, mobilat si utilat, su: 33 mp, etaj 1 din 10, fiind compartimentat astfel: hol întrare cu spatii de depozitare, baie cu cada, camera, bucătărie. Blocul este dotat cu lift și camere de supraveghere pe fiecare etaj. Foarte aproape de toate punctele de interes din zona. Pret: ...

1857 EUR/m2 | 35 m2

Circumvalatiunii, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament Deosebit 2 Camere Centrala Proprie Zona Complex Olimpia Stadion
8
1

Apartament cu 2 camere, confort 1, semi- decomandat, mobilat si utilat , mobila fiind facuta pe comanda, centrala proprie, su: 56 mp, balcon inchis in termopan, 1 bucatarie, 1 baie cu geam, etaj 2 din 10, bloc cu lift si anvelopat, atat exterior cat si interior, plus boxa la subsol trecuta in Cf. Foarte ...

2054 EUR/m2 | 56 m2

Olimpia-Stadion, Timisoara, Timis

Apartament 2 Camere Decomandat Bloc Nou Centrala Proprie Zona Giroc Calea Urseni
4
6

Apartament cu 2 camere, decomandat, centrala proprie, incalzire prin pardoseala, su: 53 mp, situat la parter din 3, plus 1 loc de parcare trecut in Cf. Pret: 83500 Euro Tel: 0726649775.

1575 EUR/m2 | 53 m2

Calea%2bUrseni, Timisoara, Timis

Casa Deosebiita 3 Dormitoare Beci Panouri Solare Centrala Proprie Toate Utilitatiile Zona Dambovita
10
3

Casa deosebita pe parter cu o suprafață utilă de 108 mp și este compartimentată ideal pentru o familie: - 3 dormitoare, 1 cu dressing, - living generos de aproximativ 40 mp - bucătărie open-space cu mobilier nou și insuliță - baie spațioasă de 12 mp, dotată atât cu cadă, cât și cu duș - hol foarte luminos ...

1806 EUR/m2 | 108 m2

Dambovita, Timisoara, Timis

Apartament 3 Camere Decomandat Centrala Proprie Etaj 1 Din 1  Garaje 2  Zona Iosefin
9

Apartament 3 Camere Decomandat Centrala Proprie Etaj 1 Din 1 Garaje 2 Zona Iosefin

Apartament cu 3 camere, decomandat, su: 92 mp, etajul 1 cu pod inalt pe toata suprafata apartamentului, se poate mansarda, este la curte comună liniștită, împărțită cu doar 4 vecini, într-una dintre cele mai bine conectate zone ale orașului. Încălzirea se realizează prin centrală proprie pe gaz și ...

2120 EUR/m2 | 92 m2

Iosefin, Timisoara, Timis

Apartament Lux 1 Camera Decomandat Centrala Proprie Zona  Centrala
7

Apartament Lux 1 Camera Decomandat Centrala Proprie Zona Centrala

Apartament lux cu 1 camere, decomandat, centrala proprie,aer conditionat, mobilat si utilat, su: 25 mp, plus balcon inchis in termopan, etaj 1 din 4 , bloc din caramida, totul nou renovat, instalatilei electrice si sanitare noi, se vinde complet mobilat si utilat asa cum se vede in poze. Foarte aproape ...

3680 EUR/m2 | 25 m2

Timisoara, Timis

Apartament 3 camere | 67 mp + balcon | Zonă centrală
5

Apartament 3 camere | 67 mp + balcon | Zonă centrală

Se oferă spre vânzare un apartament cu *3 camere*, situat într-o zonă centrală, dar liniștită, cu acces facil către toate punctele importante ale orașului. *Suprafață utilă:* 67 mp *Balcon:* 3 mp *Etaj:* 5 din 8 *Compartimentare:* * living * 2 dormitoare * bucătărie mare, mobilată și utilată * ...

1857 EUR/m2 | 70 m2

Circumvalatiunii, Timisoara, Timis

Teren, Timisoara, Fratelia, 1406 mp, asfalt, utilitati, case veche pe teren
1
17

Teren pentru constructie casa de vanzare in Timisoara, cu o suprafata de 1406 mp si un front stradal de 20 m, cu o casa veche din caramida cu 2 camere pe teren, situat in zona Fratelia, pe o strada asfaltata si cu toate utilitatile. Pret: 166 euro mp

1,406 m2

Timisoara, Timis

De vanzare  3 camere(65mp), decomandat si mobilat complet plus boxa generoasa
9

De vanzare 3 camere(65mp), decomandat si mobilat complet plus boxa generoasa

Apartament de vanzare cu 3 camere(65mp), decomandat si mobilat complet plus boxa generoasa cu acces facil, situat intr o zona linistita, bloc ferit de galagia masinilor, in zona Sagului. Imobilul este pretabil atat pentru investitie, cat si ca locuinta personala. Avand in vedere pozitia excelenta a apartamentului, ...

1815 EUR/m2 | 65 m2

Sagului, Timisoara, Timis

2 camere, decomandat, 70 mp utili, etajul 1, zona Lunei
8

2 camere, decomandat, 70 mp utili, etajul 1, zona Lunei

De vanzare apartament 70 mp, situat la etajul 1, aranjat tot nou, climă, centrală proprie, uși lemn masiv deosebit parchet bambus de 16cm, geamuri termpane, ușă de intrare la comandă, preț 129.000 euro negociabil.

1843 EUR/m2 | 70 m2

Lunei, Timisoara, Timis

Apartament cu 2 camere de vanzare in zona Steaua
5
1

Apartament cu 2 camere de vanzare in zona Steaua

Apartament cu 2 camere de vanzare in Timisoara, zona Steaua. FOXFORT propune spre vanzare un apartament cu 2 camere, decomandat, situat in localitatea Timisoara, zona Steaua, aproape de Shopping City, aflat la parter intr-un bloc cu regim de inaltime Parter + 10 Etaje. Anul constructiei 1985, structura ...

1574 EUR/m2 | 54 m2

Steaua, Timisoara, Timis

Aradului est--Lipovei
18

Aradului est--Lipovei

Oferim spre vanzare vila formata din P+M, in suprafata construita de 220 mp, teren 569 mp, anexa si garaj cu pivnita. An construcție 1998-2000. La parter hol intrare, bucatarie, dormitor birou, sufragerie, baie. La etaj se intra printr-o scara separata de parter, din holul de intrare 2 dormitoare , ...

1364 EUR/m2 | 220 m2

Aradului Est, Timisoara, Timis

Zona Lunei
10
2

Zona Lunei

Va oferim spre vanzare apartament cu 3 camere decomandate, hol, bucatarie, 2 balcoane inchise, 1 baie mare , 1 wcs, suprafata de 80 mp, amenajat, centrala proprie pe gaz, aer conditionat, et. 4 din 4 cu pod si acoperis, construit in 1989,costuri mici, zona Lunei -Timisoara o zona linistita aproape de ...

1525 EUR/m2 | 80 m2

Lunei, Timisoara, Timis

Casa P+E, Timisoara, Mehala, 5 camere, 383mp teren
19
3

Casa P+E, Timisoara, Mehala, 5 camere, 383mp teren

Casa de vanzare in Timisoara, zona Mehala, aproape de Calea Bogdanestilor formata din doua corpuri lipite, unul pe doua nivele spre strada si unul pe parter spre curte care comunica intre ele, cu o suprafata de aproximativ 230 mp si un teren total de 383 mp cu aces auto in fata casei intre gardul de ...

1100 EUR/m2 | 200 m2

Timisoara, Timis

Teren 5000 mp lat 25m, FS pe latura lunga, Timisoara, zona industriala, intravilan extins
1
8

Teren 5000 mp lat 25m, u front stradal pe latura lunga, Timisoara, situat in intravilanul extins zona Buziasului, zona industriala, constructii industriale depozitare, necesita PUZ, stapli de joasa tensiune pe teren, drum pietruit. Ideal parcare camioane. Pret:32 euro mp

5,000 m2

Timisoara, Timis

Pret: 214.900euro, adica 199 euro mp de teren! Casa Timisoara, Fratelia, 3 camere, teren 1070 mp, to
20
3

Casa de vanzare in Timisoara, zona Fratelia, aproape de Biserica de pe str. Chisodei, constructie inalta, din caramida cu 3 camere, antreu, baie, incapere unde este scara pentru urcat in pod, pod inalt, veranda inchisa, bucatarie, camara, wc. servici, magazie, gradina, teren total 1079 mp, cu acces auto ...

2528 EUR/m2 | 85 m2

Timisoara, Timis

Salvează căutarea