Promovat
Apartament cu 2 camere DECOMANDAT,  CURTE   Calea Sagului
12

Apartament cu 2 camere DECOMANDAT, CURTE Calea Sagului

Vă propunem spre vânzare un apartament deosebit, situat într-o zonă liniștită de case, Calea Sagului, la doar câteva minute de centrul orașului. Detalii proprietate: Suprafață utilă: 54 mp Regim de înălțime: Parter Compartimentare eficientă Compartimentare: 2 dormitoare spațioase Living open space cu ...

2369 EUR/m2 | 54 m2

Sagului, Timisoara, Timis

Promovat
NOU. Langa ESO. Curte proprie.
4
2

NOU. Langa ESO. Curte proprie.

Vand apartament cu 3 camere, in Bloc NOU - 2026, in zona Girocului, aproape de benzinaria ESO, Profi si de mijloacele de transport in comun. Finisat la cheie cu posibilitatea alegerii finisajelor, incalzire in pardoseala, geamuri tripane. Apartamentul dispune de CURTE, Debara. Zidarie complet caramida. ...

2063 EUR/m2 | 63 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Promovat
Casa P+1 cu 2 apartamente - pozitie excelenta pe Aleea Ghirodei
20
1

Apostu Estate vă propune spre vânzare o proprietate deosebită, tip casă P+1, compartimentată în două apartamente complet separate: Apartament parter: recent renovat, nemobilat, ideal pentru personalizare după preferințe, pretabil si ca sediu firma. Apartament etaj: complet mobilat și utilat, pregătit ...

1538 EUR/m2 | 130 m2

Timisoara, Timis

Promovat
Apartament 4 camere renovat complet tip "Samantha" Dorobantilor !!
18
9

COMISION 0%!! Idea Real Estate Investment va ofera spre vanzare un apartament tip "Samantha" situat pe Calea Dorobantilor intr-un bloc tipologia P+4+M renovat complet - instalatie electrica, instalatii sanitare, parchet , bai , compartimentat astfel : - bucatarie cu dinning ( posibilitate inchidere ) - ...

1000 EUR/m2 | 120 m2

Dorobanti, Timisoara, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

De vanzare apartament cu 2 camere in zona Dambovita
7
16

De vanzare apartament cu 2 camere in zona Dambovita

Apartentul este situat in zona Dambovita, intr-un bloc cu 4 etaje, la etaj 3, fara lift, apartamentul are o suprafata utila de 50 mp. Zona este una foarte buna, iar locatia blocului are acces imediat la restaurant, banci, farmacii, aprozar, statie de tramvai, mall, etc.

1400 EUR/m2 | 50 m2

Dambovita, Timisoara, Timis

De  vanzare  apartament 3 camere zona Lipovei
8
20

De vanzare apartament 3 camere zona Lipovei

Spre vanzare apartament cu 3 camere decomandat Str. Sever Bocu langa Profi. La 5 minute de mers pe jos fata de Iulius Town, parcuri de joaca pentru copii, gradinita la 2 minute de mers pe jos. Apartamentul este situat la etajul 4. Suprafata utila 64 mp. Se vinde complet mobilat si utilat ca in poze. ...

1563 EUR/m2 | 64 m2

Lipovei, Timisoara, Timis

Apartament 1 camera zona Girocului
6
3

Apartament 1 camera zona Girocului

Dam spre vanzare un apartament cu o camera, etaj 1 din 4,din zona Girocului, foarte aproape de Spitalul Judetean, Continental, Atos, Carrefour, Kaufland, Penny, Lidl, Auchan Market, Jisk Parc Padurice. Suprafata de 33 mp, cu centrala proprie si clima. Mai multe informatii la numarul de telefon.

1485 EUR/m2 | 33 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Oferta excelenta-zona Aradului la parter-mobilat
10
13

Oferta excelenta-zona Aradului la parter-mobilat

Propunem la vânzare un frumos apartament cu 2 camere decomandat confort 1, situat in bloc liniștit din zona Aradului la parter, situat la 12 minute pietonal de Facultatea de Medicina Veterinara, la 8 minute de Spitalul Premiere, la 5 minute de Piata Verde, la 15 minute de Iulius Mall, pe frumoasa strada ...

1800 EUR/m2 | 50 m2

ARADULUI, Timisoara, Timis

Ferma de crestere pasari judet Timis 8

Ferma de crestere pasari judet Timis

DE VANZARE SAU INCHIRIAT FERMA DE CRESTERE PASARI (LINIE DE PRODUCȚIE) TINERET PENTRU: PUI DE RASA UȘOARĂ (OUATOARE) - PUI RASA MIXTA - PUI PENTRU CARNE. SE POATE ADAPTA ȘI PENTRU PRODUCȚIA DE OUĂ. LOCAȚIA ESTE ÎN JUDEȚUL TIMIS Detalii tehnice Oferta tehnică linia este de producție ,,Big Dutchman,, ...

Timisoara, Timis

Zona Circumvalațiunii-amenajat frumos, mobilat și utilat
10
21

Zona Circumvalațiunii-amenajat frumos, mobilat și utilat

Situat în spate la bulevardul Gheorghe Lazar, la 2 minute de stația mijloacelor de transport în comun, având toate super-marketurile în vecinătate, la 12 minute de Piața 700, vă propunem la vânzare un cochet apartament cu 2 camere, situat în zona Circumvalațiunii pe strada Labirint la etajul 4 cu izolatie ...

1946 EUR/m2 | 37 m2

Circumvalatiunii, Timisoara, Timis

De vanzare apartament  2 camere in zona Circumvalatiunii
5
69

De vanzare apartament 2 camere in zona Circumvalatiunii

De vanzare apartament cu 2 camere in zona Circumvalatiunii. An constructie: 1970. Suprafata 50mp. Etaj: 1 din 5 (parter+4etaje). Disponibiliatate: SE VINDE URGENT. Proximitate: Centru, mijloace de transport (autobuz 13, M43, E1), Kaufland, Penny. Apartamentul se vinde complet mobilat ca in poze. Pentru ...

1420 EUR/m2 | 50 m2

Circumvalatiunii, Timisoara, Timis

De vanzare apartament cu 2 camere  in zona Gheorghe Lazar
4
16

De vanzare apartament cu 2 camere in zona Gheorghe Lazar

Vand apartament in zona Gheorghe Lazar cu 2 camere , decomandat. Anul constructiei 1970. Zona linistita verde si plina de copaci , bloc linistit . Mijloace de transport in comun la 2 minute distanță. Supermarket la 2 minute distanță. Suprafata utila este de 50 mp si este situat la etajul 2.

1580 EUR/m2 | 50 m2

Gheorghe%2bLazar, Timisoara, Timis

Apartament 4 camere, spatios, renovat – Lipovei
11
1

Apartament 4 camere, spatios, renovat – Lipovei

Apartament cu 4 camere de vanzare in Timisoara, zona Lipovei. FOXFORT propune spre vanzare un apartament cu 4 camere, semidecomandat, situat in localitatea Timisoara, zona Lipovei, aflat la etajul 1 intr-un bloc cu regim de inaltime pe Parter + 4 Etaje. Anul constructiei 1985, structura beton, material ...

1869 EUR/m2 | 84 m2

Lipovei, Timisoara, Timis

De vanzare apartament 1 camera in  zona Buziasului
5
20

De vanzare apartament 1 camera in zona Buziasului

Se vinde apartament cu o camera, decomandat, in zona Buziasului, aproape de centre comerciale si mijloace de transport in comun, o zona buna usor accesibila cu deschidere spre intreg orasul. Apartamentul este situat la etajul 3 din 4. Fiind compus din: 1 hol, 1 bucatarie, 1 baie, 1 camera. Suprafata ...

1486 EUR/m2 | 35 m2

Buziasului, Timisoara, Timis

3 cam dec centrala proprie 2 bai 2 balcoane zona Odobescu
17
1

3 cam dec centrala proprie 2 bai 2 balcoane zona Odobescu

De vanzare, apartament cu 3 camere, confort 1, decomandat, 2 bai, baia mare cu geam, 2 balcoane, su 75 mp, centrala proprie, aer conditionat, etaj 3 din 4, bloc cu acoperis, mobilat si utilat, zona Odobescu. Pret: 150000 euro Tel: 0736173096, 0729057644

2000 EUR/m2 | 75 m2

Odobescu, Timisoara, Timis

De vanzare apartament cu o camera  zona Dambovita
3
15

De vanzare apartament cu o camera zona Dambovita

Va propunem spre vanzare un apartament cu o camera, decomandat, confort 1, mobilat si utilat, situat in zona Dambovita. Apartamentul este situat la etajul 1 si are o suprafata 30 mp. Zona foarte linistita cu numeroase facilitati si puncte de interes precum: acces rapid si usor la mijloacele de transport ...

1667 EUR/m2 | 30 m2

Dambovita, Timisoara, Timis

Promovat
3 cam dec 2 bai centrala proprie zona Bogdanestillor
3
9

3 cam dec 2 bai centrala proprie zona Bogdanestillor

De vanzare, apartament cu 3 camere, confort 1, decomandat, doua bai, 1 balcon, centrala proprie, situat la parter inalt, zona Bogdanestilor. Pret: 115000 euro, Tel: 0736173096, 0729057644

1643 EUR/m2 | 70 m2

Bogdanestilor, Timisoara, Timis

2 cam decomandat  Soarelui  langa Generala 30
6
3

2 cam decomandat Soarelui langa Generala 30

De vanzare, apartament cu 2 camere, confort 1, decomandat, su aprox 52 mp, clima, posibilitate montare centrala proprie, balcon inchis in termopan, situat la etajul 4 din 4, bloc cu acoperis de tigla, partial mobilat, zona,Soarelui, langa Gen 30. Pret: 85000 euro Tel: 0736173096, 0729057644

1635 EUR/m2 | 52 m2

Soarelui, Timisoara, Timis

2 cam  zona Medicina
3
1

2 cam zona Medicina

De vanzare, apartament cu 2 camere, confort 1, semidecomandat, su 48 mp, cu posibilitate de centrala proprie, renovat, situat la parter fara balcon, format din: - Bucatarie - Living - Hol - Dressing spatiu de depozitare - Baie - Dormitor Zona Medicina. Pret: 117600 euro negociabil Tel: 0736173096, ...

2450 EUR/m2 | 48 m2

Medicinei, Timisoara, Timis

3 cam confort 1 centrala proprie bloc izolat zona Circumvalatiunii
7
1

De vanzare, apartament cu 3 camere, confort 1, semidecomandat, su 63mp, centrala proprie, situat la etajul 4 din 4, bloc cu acoperis, bloc izolat, renovat, zona Circumvalatiunii. Pret: 110000 euro,usor negociabil Tel: 0729057644, 0736173096

1746 EUR/m2 | 63 m2

Circumvalatiunii, Timisoara, Timis

De vanzare apartament cu 2 camere zona Steaua
6
10

De vanzare apartament cu 2 camere zona Steaua

De vanzare Apartament Steaua. -doua balcoane inchse si izolate -etaj 1 -suprafata 57mp -clima -complet renovat -bucatarie mobilata si utilata -living mobilat -hol mobilat -baie mobilata -incalzire Colterm -aproape de magazine, scolii, gradinite, transport in comun. Mai multe informatii sau detalii ...

1480 EUR/m2 | 50 m2

Steaua, Timisoara, Timis

2 cam dec centrala proprie etaj intermediar zona Lipovei
10
5

2 cam dec centrala proprie etaj intermediar zona Lipovei

De vanzare, apartament cu 2 camere, confort 1, decomandat, su 50 mp, balcon, centrala proprie, etaj 3, mobilat si utilat, zona Lipovei. Pret: 99000 euro, neg Tel: 0736173096, 0729057644

1980 EUR/m2 | 50 m2

Lipovei, Timisoara, Timis

3 cam loc parcare bloc nou zona Aradului
7
6

3 cam loc parcare bloc nou zona Aradului

De vanzare, apartament cu 3 camere, bloc nou 2018, centrala proprie, loc de parcare, etaj 7 din 8, su 60 mp, mobilat si utilat, zona Aradului. Pret: 116000 euro Tel: 0736173096, 0729057644

1933 EUR/m2 | 60 m2

ARADULUI, Timisoara, Timis

3 cam dec 2 bai CENTRALA PROPRIE zona Bucovina
8
4

3 cam dec 2 bai CENTRALA PROPRIE zona Bucovina

De vanzare, apartament cu 3 camere, confort 1, decomandat, su 64 mp, 2 bai, geam la baia mare, centrala proprie, aer conditionat, bloc izolat, mobilat si utilat, situat la parter inalt, zona Bucovina. Pret: 125000 euro Tel: 0736173096, 0729057644

1953 EUR/m2 | 64 m2

Bucovina, Timisoara, Timis

Salvează căutarea