Promovat
Casa 6 camere ideala pentru locuinta si afacere,zona Lunei
20
12

Casa 6 camere ideala pentru locuinta si afacere,zona Lunei

Apostu Estate va propune spre vanzare in exclusivitate o proprietate deosebita situata in zona Lunei, pe un teren de 164 mp. Casa a fost finalizata in 2023 fiind complet renovata si impartita in 2 apartamente cu regim inaltime P+M ,cu o suprafata de 178 mp si este compartimentata astfel: Apartament ...

1067 EUR/m2 | 178 m2

Lunei, Timisoara, Timis

Promovat
Duplex superb cu 3 camere | Calea Urseni | Premium Residence
11

District Real Estate va prezinta spre vanzare un duplex modern cu 3 camere si 2 bai, situat in Calea Urseni, foarte aproape de Zone 2, centura Timisoara, supermarketuri (Mega Image, Profi), farmacie si de mijloace de transport in comun. Duplexul se desfasoara pe o suprafata utila de 76mp și este amplasata ...

2170 EUR/m2 | 76 m2

Timisoara, Timis

Promovat
Apartament 3 camere complet renovat, mobilat, poziție ideala Girocului
8

Grand Mobilis Imobiliare vă propune spre vânzare un apartament complet renovat, pregătit pentru mutare imediată, situat într-o zonă liniștită și foarte bine poziționată din Girocului, pe strada Albac, în imediata apropiere a bisericii. Locația oferă acces rapid către principalele puncte de interes din ...

1665 EUR/m2 | 66 m2

Timisoara, Timis

Promovat
De vanzare apartament cu 3 camere decomandat Giroc
5
1

De vanzare apartament cu 3 camere decomandat Giroc

De vanzare apartament cu 3 camere decomandat, 62mp, balcon,bucatarie inchisa, etaj 1, bloc nou cu loc de parcare inclus. Este situat pe strada Cupidon (calea Timișoarei spre Giroc), zona foarte liniștită Se vinde complet mobilat si utilat Pret 126.500 usor negociabil

2040 EUR/m2 | 62 m2

Timisoara, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Comision 0% ! Aproape de benzinaria ESO. Excelent construit. Spatios, cu 3 dormitoare.
18

Comision 0% ! Duplex de vanzare in apropiere de benzinaria eso (intrarea Giroc), disponibil imediat, cu suprafata de 96 m.p. utili si teren de 270 m.p., termoizolatie exterioara de 15 cm, placa de beton peste etaj cu 2 straturi de polistiren, zid despartitor placat pe ambele parti cu rigips fonic pentru ...

2396 EUR/m2 | 96 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Comision 0%, Casa cu 3 dormitoare si gradina de 190 mp. La asfalt.
10
1

Comision 0%. De vanzare casa insiruita in zona Braytim, la asfalt, cu living, bucatarie inchisa + 3 dormitoare si 2 bai, dotata cu centrala termica proprie cu incalzire prin pardoseala pe ambele niveluri, 2 locuri de parcare private, cu toate utilitatile (gaz, curent, apa, canal, internet), iluminat ...

2000 EUR/m2 | 105 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

Bloc izolat termic, centrala termica proprie, etaj intermediar !
7
1

De vanzare apartament cu 2 camere in zona Dambovita, intre Restaurantul Nora si Turist, in bloc izolat exterior, la etajul 3, amenajat, dotat cu centrala termica proprie si instalatie electrica schimbata, baie cu geam, disponibil imediat, pret 88.500 Euro negociabil. Tel: 0750283339

1735 EUR/m2 | 51 m2

Dambovita, Timisoara, Timis

Boxa, Decomandat. Spatios !
13
2

Boxa, Decomandat. Spatios !

De vanzare apartament in zona Steaua, la parter, mobilat, decomandat, posibilitate montare centrala termica proprie, foarte spatios si disponibil imediat, pret 83.000 Euro. Tel: 0750283339

1537 EUR/m2 | 54 m2

Steaua, Timisoara, Timis

De vanzare apartament cu o camera in zona Dambovita
4
36

De vanzare apartament cu o camera in zona Dambovita

Ofer spre vanzare apartament cu 1 camera in zona Dambovita,suprafata de 30 mp,la parter,se vinde complet utilat si mobilat modern. In apropiere se afla diverse centre comerciale,farmacii,scoli,gradinite,banci,etc.

1767 EUR/m2 | 30 m2

Dambovita, Timisoara, Timis

In zona spitalului judetean,SAD ideal pentru cabinet sau salon de infrumusetare!
13
3

De vanzare Spatiu cu alta destinatie (SAD) cu 2 camere, la parter, cu intrare separata direct din strada, in zona Girocului aproape de spitalul judetean, anvelopat termic exterior, dotat cu centrala termica proprie, aer conditionat, instalatie electrica schimbata. Spațiul este potrivit pentru: -Cabinet ...

2269 EUR/m2 | 52 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Renovat integral, etaj 2. Centrala termica. MODERN !
18
2

Renovat integral, etaj 2. Centrala termica. MODERN !

De vanzare un apartament renovat integral cu 3 camere in zona Dambovita, la etajul 2, dotat cu centrala termica proprie, aer conditionat, instalatie electrica schimbata integral, sapa de beton turnata in tot apartamentul, complet mobilat si utilat exact ca in fotografii. Pret 138.000 Eur, negociabil. ...

2156 EUR/m2 | 64 m2

Dambovita, Timisoara, Timis

de vanzare garsoniera aflata in zona Dambovita
5
32

de vanzare garsoniera aflata in zona Dambovita

Oferim spre vanzare o garsoniera aflata in zona Dambovita complet mobilata si utilata. Are o suprafata utila de 30mp si este chiar la PARTER. GARSONIERA IN BLOC DE APARTAMENTE. Pentru mai multe informatii sunati la numarul de telefon afisat.

1667 EUR/m2 | 30 m2

Dambovita, Timisoara, Timis

Bloc Nou. Buziasului. Mobilat si Utilat.
18
2

Bloc Nou. Buziasului. Mobilat si Utilat.

Apartament cu 3 camere, mobilat si utilat, zona Buziasului, 60mp + terasa 17mp, bloc cu lift, centrala proprie cu incalzire in pardoseala, aparat aer conditionat. Pret: 125.000 Euro varianta nemobilata si 132.000 Euro varianta mobilata. Tel: 0750283339

2083 EUR/m2 | 60 m2

Buziasului, Timisoara, Timis

Fara comision. Etaj 1. Decomandat
8
1

Fara comision. Etaj 1. Decomandat

De vanzare apartament fara comision cu 2 camere, la etajul 1, decomandat, langa profi,zona Girocului-Unitatea Militara, centrala proprie, finisaje calitative, loc de parcare in CF, se preda "la cheie", pret 95.400 Euro. Tel: 075028339 Poze cu titlu informativ

1800 EUR/m2 | 53 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Apartament cu gradina proprie aproape de ZONE 2.
8
7

Apartament cu gradina proprie aproape de ZONE 2.

De vanzare apartament cu 2 camere si gradina proprie, aproape de Zone 2 si Mega&Image, finisaje la alegerea cumparatorului, dotat cu centrala termica proprie cu incalzire prin pardoseala, loc de parcare propriu. Pret: 99.000 Eur. Tel: 0750283339

2106 EUR/m2 | 47 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

Spatios. Terasa 11mp. Langa ESO.
13
1

Spatios. Terasa 11mp. Langa ESO.

ZONA GIROCULUI - ESO De vanzare apartament cu 53mp utili + terasa de 11mp, instalatie electrica Gewiss, centrala proprie cu incalzire in pardoseala. Lift, finisat la cheie. Pret: 103.000 Euro cu 2 locuri de parcare. Tel: 0750283339

1943 EUR/m2 | 53 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Apartament cu o camera de vanzare in zona Take Ionescu
3
3

Apartament cu o camera de vanzare in zona Take Ionescu

APARTAMENT DE VANZARE. Zona: Take Ionescu. Numar camere: 1. Compartimentare: decomandat. Etaj: 4. Suprafata utila: 35mp. Proximitati: mijloace de transport in comun, scoli, gradinite, facultati, magazine, spatii verzi. Perfect pentru investie sau chiar si locuit. Sunati pentru a stabili o programare. ...

1829 EUR/m2 | 35 m2

Take+Ionescu, Timisoara, Timis

Apartament 3 camere, 80 mp, zonă istorică Brâncoveanu
8
2

Apartament 3 camere, 80 mp, zonă istorică Brâncoveanu

Blitz Imobiliare vă propune spre vânzare un apartament deosebit, situat într-o zonă istorică, în apropiere de Brâncoveanu. ✔️ Suprafață utilă: 80,71 mp ✔️ Compartimentare: 3 camere spațioase ✔️ Terasă: 9,88 mp – ideală pentru relaxare ✔️ Boxă: 5,31 mp – spațiu suplimentar pentru depozitare Localizare ...

1859 EUR/m2 | 81 m2

Iosefin, Timisoara, Timis

Apartament cu o camera de vanzare in zona Take Ionescu
4
5

Apartament cu o camera de vanzare in zona Take Ionescu

Va propunem spre vanzare un apartament cu o camera in zona Take Ionescu Zona linistita, aproape de Centru, Facultatea de Medicina, mijloace de transport in comun. Apartamentul se vinde ca in poze, vanzare imediata. Dispune de o suprafata utila de 35mp si este la etajul 3, decomandat, an constructie ...

1714 EUR/m2 | 35 m2

Take%252bIonescu, Timisoara, Timis

COM 0% Spatiu comercial 81mp | Vivalia | Tipografilor