Promovat
Apartament 3 camere de vanzare, etaj 2, zona Lipovei, Timisoara
19
1

APOSTU ESTATE va ofera spre vanzare un apartament cu 3 camere, decomandat, situat la etaj intermediar, etajul 2, al unui imobil construit in anul 1984, in zona de Nord a oraşului Timisoara, judetul Timis. Zona Lipovei, zona foarte bine cotata si apreciata pentru accesibilitate si facilitati. Se strang ...

1962 EUR/m2 | 66 m2

Lipovei, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament 3 camere la casa de vanzare, zona Lunei - Timisoara
15
1

Agentia imobiliara APOSTU ESTATE va propune spre vanzare un apartament cu 3 camere decomandat, situat la casa, situat in zona Lunei din TImisoara, judetul Timis. Este ideal atat pentru locuinta proprie pentru o familie, cat si pentru investitie. Imobilul este situat intr-o casa solida, construita din ...

2632 EUR/m2 | 76 m2

Lunei, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament de o camera Complex Studentesc
3
12

Apartament de o camera Complex Studentesc

Se vinde un apartament de o camera aflat la etajul 1 din 5 si compartimentat astfel: -hol de acces -baie -bucatarie -dormitor Dispune de 25 mp utili Se vinde complet mobilat si utilat, usor negociabil

Complexul Studentesc, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament 3 camere | Mobilat si Utilat | Lipovei | 134.900 EUR
9
2

Proconstruct Imobiliare va propune spre vanzare un apartament semidecomandat, situat la etajul 2 al unui bloc, intr-una dintre cele mai cautate zone ale Timisoarei – Lipovei. Suprafata utila: 71 mp Regim inaltime: P+4+M Mobilat si utilat complet – te poti muta imediat, fara investitii suplimentare Avantaje ...

1900 EUR/m2 | 71 m2

lipovei, Timisoara, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Promovat
Apartament cu o camera in zona Torontalului
6
3

Apartament cu o camera in zona Torontalului

Va prezentam un apartament cu o camera situat la etajul 3, o suprafata utila de 26 mp. Este mobilat si utilat.

1808 EUR/m2 | 26 m2

Torontalului, Timisoara, Timis

Garsoniera de vanzare in zona Sagului
4
21

Garsoniera de vanzare in zona Sagului

Se vinde garsoniera in zona Sagului perfecta pentru investitii. Zona buna, aproape de Shopping City, acces facil la mijloace de transport in comun (atat autobuze cat si tramvaie), Profi, Unicarm, Farmacii, Scoli, Gradinite, toate la doar 10min de mers pe jos. Garsoniera este la etajul 2 si dispune ...

1515 EUR/m2 | 33 m2

Sagului, Timisoara, Timis

COMISION 0% Apartament cu 2 camere semidecomandat, etaj 3 - Calea Bogdanestilor
10
3

Apartament cu 2 camere de vanzare in Timisoara, zona Bogdanestilor. FOXFORT propune spre vanzare un apartament cu 2 camere, semidecomandat, situat in localitatea Timisoara, zona Bogdanestilor, aflat la etajul 3 intr-un bloc cu regim de inaltime pe Parter + 4 Etaje. Anul constructiei 1970, structura ...

1720 EUR/m2 | 50 m2

Timisoara, Timis

De vanzare apartament cu 2 camere in zona Dorobantilor
4
4

De vanzare apartament cu 2 camere in zona Dorobantilor

Se ofera spre vanzare un apartament decomandat cu 2 camere in zona Dorobantilor,la etajul 1,avand o suprafata utila de 48 mp,confort 1,se vinde mobilat modern si utilat complet. Zona este una buna dar si linistita,oferind un acces rapid la diverse puncte de interes precum Lidl,Kaufland,Profi,parcuri,localuri,dar ...

1875 EUR/m2 | 48 m2

Dorobanti, Timisoara, Timis

COMISION 0% Apartament de vanzare 3 camere, zona Torontalului
14

Apartament cu 3 camere de vanzare in Timisoara, zona Torontalului. FOXFORT propune spre vanzare un apartament cu 3 camere, open space, situat in localitatea Timisoara, aflat la etajul 6 intr-un bloc cu regim de inaltime pe Subsol + Parter + 16 Etaje. Anul constructiei 2025, structura este din beton ...

2191 EUR/m2 | 73 m2

Torontalului, Timisoara, Timis

Promovat
Complet Renovat.Disponibil Imediat.Finisaje de calitate.Zona Excelenta!
9
2

De vanzare garsoniera in zona Complexului Studentesc, este renovata complet, inclusiv sapa de beton turnata, instalatie electrica si sanitara noua, totul modern, se vinde cum se vede in poze. BLOCUL ESTE IN CURS DE IZOLARE! Ideal pentru investitie sau pentru locuit! Pretul este 41.000 euro USOR negociabil Tel. ...

2563 EUR/m2 | 16 m2

Timisoara, Timis

Promovat
BRAYTIM.CF de Timisoara.Decomandat.Bucatarie inchisa!
19

BRAYTIM.CF de Timisoara.Decomandat.Bucatarie inchisa!

De vanzare apartament cu 3 camere, in bloc nou , integral din caramida, la etajul 2, decomandat, cu bucatarie inchisa, bine compartimentat, dormitoare luminoase, 66 mp utili + balcon, rulouri la geamurile din toate camerele, se vinde mobilat si utilat, aparat de aer conditionat, loc de parcare in CF. Zona ...

2114 EUR/m2 | 66 m2

Timisoara, Timis

Promovat
Renovat Complet.Finisaje Premium.Etaj 2.Disponibil Imediat!!!
18
7

De vanzare apartament cu 3 camere, la etajul 2, renovat complet, finisaje premium, instalatie electrica si sanitara schimbata, centrala proprie, se vinde mobilat complet cum se vede in poze, doar vii cu hainele si te muti in el, este disponibil imediat!! Zona Dambovita la 5 minute de mers pe jos de ...

2226 EUR/m2 | 62 m2

Timisoara, Timis

Promovat
Aproape de Zone 2.Duplex.Mobilat si utilat complet!
13
1

Aproape de Zone 2.Duplex.Mobilat si utilat complet!

De vanzare duplex in Calea Urseni, dupa Zone Cafe 2, pe parter si etaj, integral din caramida, cu 3 camere, cu bucatarie inchisa, incalzire prin pardoseala cu termostate de ambient in fiecare incapere, se vinde mobilat si utilat complet cum se vede in poze. Pret 164.900 euro Tel. 0734 744 765

2170 EUR/m2 | 76 m2

Timisoara, Timis

Promovat
COMISION0%.BRAYTIM.3 camere.Loc de parcare Subteran!
16

COMISION0%.BRAYTIM.3 camere.Loc de parcare Subteran!

De vanzare cu 3 camere, FARA COMISION, in zona BRAYTIM, bloc cu Lift, la etajul 1, decomandat, cu 2 balcoane, bucatarie inchisa, dressing ce se poate amenaja si ca a 2 baie avand toate utilitatile trase, mobilat si utilat complet, incalzire prin pardoseala, 2 locuri de parcare din care unul este SUBTERAN. Pret ...

2388 EUR/m2 | 67 m2

Timisoara, Timis

BRAYTIM.Dormitor la parter. 3 bai.Mobilata si utilata complet
20
2

De vanzare casa decalata si cu zid dublu intre unitati, pe parter si etaj, cu 5 camere, cu o compartimentare excelenta si eficienta, bucatarie inchisa cu debara, dormitoare spatioase si luminoase, finisaje de calitate, incalzire prin pardoseala, teren amenajat cu gazon+ sistem de irigatii cu aspersoare, ...

2450 EUR/m2 | 100 m2

Timisoara, Timis

Apartament cu doua camere in zona Buziasului
4
1

Apartament cu doua camere in zona Buziasului

Vand apartament cu 2 camere, mobilat si utilat complet la etaj 3 4 cu centrala proprie si o suprafata de 57 mp. Se accepta si credit

1161 EUR/m2 | 56 m2

Buziasului, Timisoara, Timis

Promovat
Mobilat si utilat, disponibil imediat. strada asfaltata.
9

Mobilat si utilat, disponibil imediat. strada asfaltata.

ZONA GIROCULUI - Planetelor Vand apartament cu 2 camere, disponibil imediat, mobilat si utilat, centrala termica proprie cu incalzire prin pardoseala, spatiu de depozitare in pod, loc de parcare, finisaje de la Piastrele, strada asfaltata, pret 89.900 Euro. Tel:

2091 EUR/m2 | 43 m2

Girocului, Timisoara, Timis

2 cam ETAJ 1 centrala proprie zona Ultracentrala
10

2 cam ETAJ 1 centrala proprie zona Ultracentrala

De vanzare, apartament cu 2 camere, confort 1, semidecomandat, etaj 1, curte interioana, su 45 mp, centrala proprie, clima, zona Ultracentrala. Pret: 140000 euro, neg Tel:

3111 EUR/m2 | 45 m2

Ultracentral, Timisoara, Timis

In spate la Eso.2 bai.Etajul 1.Finisaje la alegere!
10

In spate la Eso.2 bai.Etajul 1.Finisaje la alegere!

De vanzare apartament cu 3 camere, in bloc nou 2026, cu LIFT, la Etajul 1, bloc integral din caramida, spatios si luminos, cu 2 bai, finisaje la alegere, termen de finalizare in 2 luni, loc de parcare inclus in pret. Zona Giroc in spate la Eso. Pret 145.200 euro Tel.

2045 EUR/m2 | 71 m2

Timisoara, Timis

Promovat
MT240 Apartament 2 camere, LIPOVEI, zona Pomiculturii
7
4

MT240 Apartament 2 camere, LIPOVEI, zona Pomiculturii

AV-Estate va propune spre vanzare apartament cu 2 camere, semidecomandat, avand suprafata utila de 47 mp, situat la etajul 4, intr-un imobil in regim de inaltime P+5E, bloc izolat, in zona Lipovei-str. Pomiculturii. Compartimentarea imobilului este urmatoarea: - hol acces; - bucatarie separata; - 1 ...

1957 EUR/m2 | 47 m2

Timisoara, Timis

Promovat
Vila in Oras.Elisabetin.220 utili.Garaj Dublu
15
9

Vila in Oras.Elisabetin.220 utili.Garaj Dublu

De vanzare vila cu o arhitectura moderna, in Elisabetin, zona linistita aproape de centrul orasului, pe parter si etaj, cu o suprafata utila generoasa, spatii vitrate, gara dublu pentru 2 masini, camerele sunt spatioase si luminoase, fiecare avand baie proprie, terenul este amenajat cu gazon, sistem ...

2682 EUR/m2 | 220 m2

Timisoara, Timis

Promovat
MT231 Casa tip triplex, P+1E, Dumbravita-zona Mures
20
2

MT231 Casa tip triplex, P+1E, Dumbravita-zona Mures

AV-Estate va ofera spre vanzare o casa, unitate pe mijloc, intr-un triplex, modern si spatioas, cu 4 camere, avand suprafata utila de 146 mp, avand teren aferent de 322 mp, intr-un imobil in regim de inaltime P+1E,situat in Dumbravita, zona strazii Mures. Compartimentare: - 3 dormitoare generoase, cu ...

1575 EUR/m2 | 146 m2

Timisoara, Timis

Promovat
MT232 Duplex Giroc, zona linistita, P+1E, 4 camere
18
2

MT232 Duplex Giroc, zona linistita, P+1E, 4 camere