Promovat
Apartament de vanzare cu 2 camere, etaj intermediar, bloc nou,Aradului
9
1

Apostu Estate va ofera spre vanzare un apartament cu 2 camere, decomandat, situat in zona Aradului, intr-un imobil nou, construit in anul 2020. Etaj intermediar, etajul 2/8. Imobilul dispune de lift. Acces facil la numeroase punte de interes. La doar cateva minute distanta fata de market, scoala, gradinita, ...

2411 EUR/m2 | 56 m2

Aradului, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament cu 3 camere de vânzare în zona Aradului
10
3

Apartament cu 3 camere de vânzare în zona Aradului

Apartament de vânzare, 3 camere decomandat, etaj 4, strada Dej nr. 20, zona Aradului – Timișoara. Suprafață utilă 56 mp (63 mp cu balcoane). Dispune de centrală proprie, climatizare, vedere pe două părți, două balcoane și este amenajat decent, locuibil imediat. Blocul are pod și acoperiș refăcut acum ...

1758 EUR/m2 | 56 m2

Aradului, Timisoara, Timis

Promovat
2 cam confort 1 boxa mobilat si utilat zona Simion Barnutiu
8
2

2 cam confort 1 boxa mobilat si utilat zona Simion Barnutiu

De vanzare, apartament cu 2 camere, confort 1, semidecomandat, su 51+boxa de 4 mp, mobilat si utilat, renovat, situat la parter inalt, zona Simion Barnutiu. Pret: 94000 euro, usor neg Tel: 0736170308

1843 EUR/m2 | 51 m2

Simion+Barnutiu, Timisoara, Timis

Promovat
COM O% Apartament superb cu 3 camere | Padurea Verde | Denya Forest
11

District Real Estate va propune spre vanzare un apartament cu 3 camere, situat in compexul rezidential Denya Forest din Calea Lipovei, la cateva minute de mers cu masina de Iulius Mall. Apartamentul este la etajul 10 si se desfasoara pe o suprafata utila de 55mp + 1 balcon de 8mp. Compartimentarea ...

2818 EUR/m2 | 55 m2

lipovei, Timisoara, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

apartament 4 camere zona Circumvalatiunii
10

apartament 4 camere zona Circumvalatiunii

Apartament 4 camere zona Circumvalatiunii intr-un bloc turn la etajul 4 din 10 , confort 1 semidecomandat, foarte spatios, suprafata utila 81 mp, cu 2 bai, 2 balcoane, amenajat lux. Pret solicitat de proprietar de 183000 euro. Se percepe comision.

2259 EUR/m2 | 81 m2

circumvalatiunii, Timisoara, Timis

3 cam cf 1 etaj intermediar bl izolat centr pr zona Girocului
9

De vanzare, apartament cu 2 camere, confort 1, semidecomandat, situat la etajul 3 din 5, bloc izolat, centrala proprie, clima, bucataria si baia mobilate, zona Girocului. Pret: 92500 euro Tel: 0736170308

2102 EUR/m2 | 44 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Promovat
3 camere decomandat Araduluiet 2 renovat
13
4

3 camere decomandat Araduluiet 2 renovat

Va oferim spre vanzare un apartament cu 3 camere decomandat cu 2 bai 3 balcoane la etajul 2 din 4cu acoperis. Zona Aradului Vest. Dispune de centrala proprie si clima. Se vinde mobilat si utilat. Apartamentul este renovat complet. Total 10 apartamente in scara. Vedere pe 2 parti. Pret solicitat de proprietar ...

2167 EUR/m2 | 66 m2

aradului, Timisoara, Timis

2 cam confort 1 amenajat zona Girocului
7
1

2 cam confort 1 amenajat zona Girocului

De vanzare, apartament cu 2 camere, confort 1, semidecomandat, su 56 mp, modelul mare, amenajat, mobilat si utilat, situat la etajul 4, bloc cu acoperis de tigla, posibilitate de montare centrala proprie, renovat de 3 ani, zona Girocului. Pret: 88000 euro Tel: 0736170308

1571 EUR/m2 | 56 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Circumvalatiunii - Bd Cetatii, ap 2 camere semidec, etaj 1 confort 1
16
2

Va oferim spre vanzare un apartament cu 2 camere semidecomandat, confort 1 la etajul 1 din 10, suprafata de 50mp, si boxa in CF. Dispune de amenajari clasice, incalzirea si apa calda de la Colterm, nu are nimeni in bloc centrala proprie. Pret solicitat de proprietar de 95000 euro negociabil. Se percepe ...

1900 EUR/m2 | 50 m2

dacia, Timisoara, Timis

4 camere confort 1 centrala proprie 2 bai zona Circumvalatiunii
8
5

De vanzare, apartament cu 4 camere, confort 1, semidecomandat, sup 81 mp, centrala proprie, 2 bai, etaj 3 din 4, zona Circumvalatiunii. Pret: 150000 euro Tel: 0736170308

1852 EUR/m2 | 81 m2

Circumvalatiunii, Timisoara, Timis

2 cam dec amenajat zona Dambovita
17
1

2 cam dec amenajat zona Dambovita

De vanzare apartament cu 2 camere, confort 1, decomandat, situat la etajul 6 din 10, renovat complet, absolut totul nou. Vedere pe două părți, contor gaz cu proiect ,două focuri, zona Dambovita. Pret: 86500 euro, usor neg Tel: 0736170308

1730 EUR/m2 | 50 m2

Dambovita, Timisoara, Timis

3 cam decomandat 2 bai centrala proprie 2 ap pe nivel zona Lipovei
6
3

De vanzare, apartament cu 3 camere, confort 1, decomandat, su 62 mp, centrala proprie, 2 apartamente pe nivel, 2 bai, compartimentat astfel: * Hol de acces spatios, cu intrare catre toate camerele * Living spatios * Bucatarie * Un dormitor cu acces in balcon inchis * Al doilea dormitor pretabil pentru ...

1935 EUR/m2 | 62 m2

Lipovei, Timisoara, Timis

Garsoniera de vanzare in zona Bucovina
4
3

Garsoniera de vanzare in zona Bucovina

Oferim spre vanzare o garsoniera, zona Bucovina Matei Basarab, mobilat si utilat. Situat la 1-2 minute de mers pe jos de Parcul Bucovina. Garsoniera este chiar la etajul 2 si are o suprafata utila de 27mp. Se vinde exact ca in poze. Se accepta si credit. Pentru mai multe informatii sunati la numarul ...

1852 EUR/m2 | 27 m2

Bucovina, Timisoara, Timis

4 cam decomandat 2 bai loc parcare in curte Ultracentral-Tribunal
12
6

De vanzare, apartament cu 4 camere, confort 1, decomandat, 2 bai, su 92 mp+boxa de 8 mp, situat la etajul 4, amenajari clasice, zona Ultracentrala, langa Tribunal si Punctele Cardinale Pret: 189000 euro, neg Tel: 0736170308

2054 EUR/m2 | 92 m2

Ultracentral, Timisoara, Timis

Ap 4 camere Dacia - Circumvalatiunii, etaj 2, CT, negociabil
20
2

Va oferim spre vanzare un apartament cu 4 camere model confort 2, semidecomandat la etajul 2 din 4, situat in zona Dacia - Circumvalatiunii. Ca amenajari dispune de usa metalica la intrare, geamuri tip termopan tripan, gresie, faianta, parchet laminat, baie cu geam si vana, balcon tip logie modificat ...

1694 EUR/m2 | 62 m2

circumvalatiunii, Timisoara, Timis

Circumvalatiunii - Gh Lazar, 3 camere, et 2
16
1

Circumvalatiunii - Gh Lazar, 3 camere, et 2

Va oferim spre vanzare un apartament cu 3 camere, model confort 1, semidecomandat, la etajul 2 din 4 cu acoperis de tigla, are 68 mp utili + 1 boxa la subsol inscris in cf. Imobilul se situeaza in zona Circumvalatiunii - Gh Lazar. Apartamentul dispune de centrala proprie si clima, 2 dormitoare, 1 living, ...

1971 EUR/m2 | 68 m2

circumvalatiunii, Timisoara, Timis

2 cam centrala proprie Piata Unirii
8
1

2 cam centrala proprie Piata Unirii

De vanzare, apartament cu 2 camere, decomandat situat la etajul 3 3+pod, su 40 mp, centrala termica proprie si aer conditionat. Pardoselile camerelor sunt din parchet de lemn stratificat. Apartamentul este compus din: camera de zi cu bucatarie deschisa, dormitor, baie si hol de acces. Deasupra baii se ...

2750 EUR/m2 | 40 m2

Unirii, Timisoara, Timis

Apartament cu 2 cam et 2 centrala proprie Complex Studentesc
7
1

De vanzare apartament cu 2 camere, cu o suprafata de 50 mp, situat la etajul 2 din 4, Zona Complex Studentesc , langa Hotel Roma, 2 camere semidecomandat, baie, balcon.Utilat complet, aer conditionat, centrala termica, usi lemn masiv, bloc izolat cu polistiren extrudat. Pret. 100000 euro Telefo ...

2000 EUR/m2 | 50 m2

Complexul Studentesc, Timisoara, Timis

Ap 3 camere  lux tot confortul langa Nokia
8
1

Ap 3 camere lux tot confortul langa Nokia

Va oferim spre vanzare un superb apartament cu 3 camere situat in zona semicentrala langa Nokia. Apartamentul se afla intr-un bloc turn cu lift la etajul 8 din 8 cu pod deasupra si anvelopat. Model confort 1 semidecomandat cu o suprafata utila de 6608 mp si cu vedere pe doua parti. Apartamentul dispune ...

2045 EUR/m2 | 66 m2

semicentral, Timisoara, Timis

3 cam dec centrala TOTAL RENOVAT zona Dambovita
9
8

3 cam dec centrala TOTAL RENOVAT zona Dambovita

De vanzare, apartament cu 3 camere, confort 1, decomandat, 1 baie, 2 balcoane, su 65 mp, centrala proprie, renovat complet la finele lui 2023 (instalatie termica, sanitara, electrica - noi, calorifere noi, sapa, parchet rezistent la apa si trafic inalt de 12mm, lavabila Savana, gresie si faianta de calitate ...

1785 EUR/m2 | 65 m2

Dambovita, Timisoara, Timis

1 cam dec centrala proprie mobilat si utilat Steaua
8
2

1 cam dec centrala proprie mobilat si utilat Steaua

De vanzare, apartament cu 1 camera, confort 1, decomandat, su 36 mp, centrala proprie, aer conditionat, situat la etajul 4 cu inca un etaj deasupra pentru acces in pod, mobilat si utilat, zona Steaua. Pret: 65000 euro, neg Tel: 0736170308

1806 EUR/m2 | 36 m2

Steaua, Timisoara, Timis

Casa individuala cu 7 camere si teren de 431 mp, zona Lipovei
13
3

Casa individuala cu 7 camere de vanzare in localitatea Timisoara, zona Lipovei. FOXFORT propune spre vanzare o casa de tip individuala, cu un regim de inaltime Parter + 1 Etaj + Pod, situata in Timisoara, intr-o zona solicitata si in plina dezvoltare, zona Lipovei. Casa are 7 camere, cu o suprafata ...

1684 EUR/m2 | 190 m2

Lipovei, Timisoara, Timis

Promovat
De vanzare apartament cu 2 camere in zona Spitalului Judetean
4
5

Va oferim spre vanzare un apartament 2 camere, decomandate, 47 mp, complet mobilat si utilat, etaj 1, zona foarte buna, bv. Martirilor colt cu str. dr. I. Muresan, 3 min. de Spitalul Judetean.

1787 EUR/m2 | 47 m2

Spitalul+Judetean, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament 3 camere-Dumbravita
11
1

Apartament 3 camere-Dumbravita

Cauți un apartament în care să te muți fără nicio bătaie de cap? L-ai găsit. Alprosystem Estate îți propune spre vânzare un apartament cu 3 camere, situat în Dumbrăvița zona Strada Brad, ideal atât pentru locuit, cât și pentru investiție sigură. Totul este pregătit pentru tine: vii cu bagajele și te ...

2583 EUR/m2 | 60 m2

Timisoara, Timis

Salvează căutarea