Promovat
DE VANZARE Apartament 2 camere pe colt in complex rezidential premium
3
2

Apostu Estate va propune spre achizitie un apartament modern, situat intr-un ansamblu rezidential exclusivist, proiectat pentru un stil de viata contemporan, confortabil si sigur. Detalii apartament: Constructie noua Finisat la cele mai inalte standarde Compartimentare moderna si spatii luminoase Materiale ...

1923 EUR/m2 | 52 m2

Torontalului, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament la cheie in zona Cetatii
3
6

Apartament la cheie in zona Cetatii

Ofer spre vanzare apartament cu 2 camere in zona Cetatii. Este situat la etajul 1,suprafata de 41 mp,se vindemobilat. Apartamentul este se afla in apropierea centrelor comerciale, scoli,gradinite,banci,etc. Usor negociabil ! Mai multe detalii telefonic!

Cetatii, Timisoara, Timis

Promovat
De vanzare apartament cu 3 camere zona Iulius Mall
5
49

De vanzare apartament cu 3 camere zona Iulius Mall

Apartament cu 3 camere de vanzare, decomandat confort 1,etaj 1 4, suprafata 64mp, incalzirea se realizeaza prin centrala proprie pe gaz,dispune de clima. Se vinde complet mobilat si utilat, disponibil imediat!! Aproape de Iulius Mall la doar 10-15 min de mers pe jos. Va asteptam la o vizionare! Pentru ...

1563 EUR/m2 | 64 m2

Lipovei, Timisoara, Timis

Promovat
140 mp utilii 4 camere 311 teren Timisoara-Lipovei. Pret Negociabil
17
1

Vă propunem spre vânzare o jumătate de duplex cu un design contemporan și finisaje de calitate, situată în zona Lipovei, Timișoara. Proprietatea beneficiază de un regim de înălțime P+1E, fiind gata de mutare imediată. Suprafață Utilă: 140 mp. Terasă: 18 mp, ideală pentru momente de relaxare în aer liber. ...

2429 EUR/m2 | 140 m2

Lipovei, Timisoara, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

2 cam amenajat bloc caramida centrala proprie zona Tipografilor
5

De vanzare apartament cu 2 camere, confort 1, su 62 mp, centrala proprie cu incalzirea prin pardoseala, situat la etajul 2 din 3, bloc de caramida cu curte proprie, instalatii schimbate, mobilat si utilat, zona Tipografilor. Pret: 126000 euro Tel:

2032 EUR/m2 | 62 m2

Tipografilor, Timisoara, Timis

3 cam dec 2 bai centrala proprie zona Lipovei Piata Noua
10
4

3 cam dec 2 bai centrala proprie zona Lipovei Piata Noua

De vanzare, apartament cu 3 camere, confort 1, decomandat, 2 bai, centrala proprie, su 61 mp, clima, boxa la subsol, situat la parter, fara balcon, renovat, mobilat, zona Lipovei. Pret: 120000 euro Tel: 0736173096, 0729057644

1967 EUR/m2 | 61 m2

Lipovei, Timisoara, Timis

COM 0% Casa individuala cu 6 camere 175 mp | Braytim
10
2

COM 0% Casa individuala cu 6 camere 175 mp | Braytim

District Real Estate va prezinta spre vanzare o casa individuala, situata in Timisoara, zona Braytim. Imobilul dispune de o suprafata utila de 175 mp, avand si zona de garaj care a fost transformata intr-o camera pentru activitati si care dispune si de un grup sanitar. Casa se desfasoara pe o suprafata ...

2029 EUR/m2 | 175 m2

braytim, Timisoara, Timis

2 cam decomandat etaj intermediar  TOTUL NOU zona Dambovita
16
4

2 cam decomandat etaj intermediar TOTUL NOU zona Dambovita

De vanzare apartament cu 2 camere, confort 1, decomandat, situat la etajul 6 din 10, renovat complet, absolut totul nou. Vedere pe două părți, contor gaz cu proiect ,două focuri, zona Dambovita. Pret: 86500 euro, usor neg Tel: 0736173096, 0729057644

1730 EUR/m2 | 50 m2

Dambovita, Timisoara, Timis

4 cam dec loc parcare in curte vedere intre Tribunal si Punctele Cardinale
13
6

De vanzare, apartament cu 4 camere, confort 1, decomandat, 2 bai, su 92 mp+boxa de 8 mp, situat la etajul 4 4 ,cu izolatie, amenajari clasice, zona Ultracentrala, langa Tribunal si Punctele Cardinale Pret: 185000 euro, neg Tel: 0736173096, 0729057644

2011 EUR/m2 | 92 m2

Ultracentral, Timisoara, Timis

4 cam decomandat centrala proprie eta intermediar zona Girocului
10
3

De vanzare, apartament cu 4 camere, confort 1, decomandat, su 78 mp, centrala proprie, situat la etajul 3 din 4, mobilat, renovat, zona Girocului. Pret: 133000 euro, usor neg Tel: 0736173096, 0729057644

1705 EUR/m2 | 78 m2

Girocului, Timisoara, Timis

2 cam ETAJ 1 centrala proprie bloc caramida langa Fac Medicina si Prefectura 3

2 cam ETAJ 1 centrala proprie bloc caramida langa Fac Medicina si Prefectura

De vanzare, apartament cu 2 camere, confort 1, su 50 mp, etaj 1, centrala proprie, bloc caramida, geam la baie, fara amenajari recente, langa Fac de Medicina si Prefectura. Pret: 130000 euro Tel: 0736173096, 0729057644

2600 EUR/m2 | 50 m2

Medicinei, Timisoara, Timis

2 cam centrala proprie langa Piata Unirii
8
1

2 cam centrala proprie langa Piata Unirii

De vanzare, apartament cu 2 camere, decomandat situat la etajul 3 3+pod, su 40 mp, centrala termica proprie si aer conditionat. Pardoselile camerelor sunt din parchet de lemn stratificat. Apartamentul este compus din: camera de zi cu bucatarie deschisa, dormitor, baie si hol de acces. Deasupra baii se ...

2750 EUR/m2 | 40 m2

Unirii, Timisoara, Timis

Promovat
Zona Braytim, BLOC NOU, apartament 3 camere decomandat, etaj 1, 70 mp utili, preț 2100 euro mp
15

Vând apartament 3 camere în BLOC NOU zona Braytim, regim de înălțime P+2E+ Pod, etaj 1, 2 apartamente pe nivel, decomandat, suprafață utilă 70 mp, compus din living cu bucătărie open space cu posibilitate de a închide bucătăria, acces în terasa din living, 2 dormitoare, 2 băi, amenajat cu gresie, faianță, ...

30 EUR/m2 | 70 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

3 cam dec et intermediar bloc izolat Sagului Rebreanu
4
3

3 cam dec et intermediar bloc izolat Sagului Rebreanu

Suprafata utila 67 Numar camere 3 camere Descriere Apartament cu 3 camere cu centrala proprie, la parter inalt, su: 67mp, decomandat, izolat pe interior si subsolul. Apartamentul se afla intr-o locatie avantajoasa, la cateva minute de Shopping City, apartamentul se vinde complet mobila si utilat cum ...

1617 EUR/m2 | 60 m2

Sagului, Timisoara, Timis

Apartament o camera de vanzare Punctele Cardinale
3
9

Apartament o camera de vanzare Punctele Cardinale

Vand apartament cu 1 camera, avand o suprafata de 35 mp, la etajul 2, fiind foarte aproape de mijloacele de transport in comun si magazine.

Punctele Cardinale, Timisoara, Timis

3 cam 130 mp centrala proprie zona Baile Neptun
5

3 cam 130 mp centrala proprie zona Baile Neptun

De vanzare apartament deosebit de frumos, are aproximativ 130 mp, 2 dormitoare si un living mare cu bucatarie open space. Imobilul se afla intr-o cladire istorica foarte aproape de centrul orasului, intr-o zona linistita, 2 bai, o baie fiind de serviciu si o baie cu jacuzzi de 2 persoane, dressing ...

2769 EUR/m2 | 130 m2

NEPTUN, Timisoara, Timis

3 cam centrala proprie etaj intermediar Bld Take Ionescu
8
1

3 cam centrala proprie etaj intermediar Bld Take Ionescu

De vanzare, apartament cu 3 camere, confort 1, semidecomandat, su 69 mp+un balcon de 9 mp, situat la etajul 6 din 10, centrala proprie, aer conditionat, mobilat si utilat, Bld. Take Ionescu.pret 168000 ,euro,neg. Tel: 0736173096, 0729057644

2435 EUR/m2 | 69 m2

Take+Ionescu, Timisoara, Timis

3 cam decomandat ETAJ 1 centrala proprie zona Lipovei
15
1

3 cam decomandat ETAJ 1 centrala proprie zona Lipovei

De vanzare, apartament cu 3 camere, confort 1, decomandat, su 54 mp, balcon, 1 baie, etaj 1, centrala proprie, zona Lipovei. Pret:102000 euro Tel: 0736173096, 0729057644

1889 EUR/m2 | 54 m2

Lipovei, Timisoara, Timis

Apartament cu 3 camere mobilat si utilat BV Cetatii
8
2

Apartament cu 3 camere mobilat si utilat BV Cetatii

Va oferim spre vanzare apartament cu 3 camere, etajul 3 din 4, cu o suprafata de 54m2, cu o boxa de 5mp la subsol, in zona Cecatii. Apartamentul se vinde mobilat si utilat, are centrala pe gaz si aer conditionat. Scara bloculuiu are ca utilitate o camera separata pentru biciclete, cu iesire la strada ...

2481 EUR/m2 | 54 m2

Cetatii, Timisoara, Timis

2 cam confort 1 zona Complex Sala Olimpia
9

2 cam confort 1 zona Complex Sala Olimpia

De vanzare, apartament cu 2 camere, confort 1, semidecomandat, su 50 mp, posibilitate de montare centrala proprie, situat la etajul 4 din 4, bloc cu acoperis de tigla, mobilat, zona Complex Studentesc. Pret: 90000 euro, usor neg Tel: 0736173096, 0729057644

1800 EUR/m2 | 50 m2

Complexul Studentesc, Timisoara, Timis

3 cam dec centrala proprie 2 bai etaj intermediar boxa zona Tipografilor
11
2

De vanzare, apartament cu 3 camere, decomandat, su 80 mp, avand urmatoarea compartimentare: o Hol de acces generos, cu acces către toate camerele o Living spațios și luminos cu vedere pe 2 părți o Bucătărie cu debara o Dormitor matrimonial o Al doilea dormitor o Baie mare, cu cadă și geam pentru aerisire o ...

2188 EUR/m2 | 80 m2

Tipografilor, Timisoara, Timis

2 cam Fac de Medicina-Tipografilor
1
6

2 cam Fac de Medicina-Tipografilor

De vanzare, apartament cu 2 camere, confort 1, semidecomandat, situat la etajul 4 4, bloc cu acoperis de tigla, su 50 mp, balcon, renovat, centrala proprie, zona Tipografilor-Medicina. Pret: 110000 euro, usor neg Tel: 0736173096, 0729057644

2200 EUR/m2 | 50 m2

Medicinei, Timisoara, Timis

2 cam etaj 1 loc parcare Braytim
7
4

2 cam etaj 1 loc parcare Braytim

Vand apartament cu 2 camere, etaj 1, open space+dormitor, cu acces pe balcon din ambele incaperi, cu posibilitatea de a se inchide bucataria, baie, su 51 mp, incalzire in pardoseala, bloc intabulat, zona Braytim langa Eso. In pretul apartamentului intra si un loc de parcare. Pret: 93000 euro Tel: ...

1824 EUR/m2 | 51 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

Promovat
De vanzare apartament cu 2 camere in zona Complexului Studentesc
6
21

Oferim spre vânzare un apartament modern cu 2 camere, etajul 3 , situat în Complexul Studenţesc, într-un bloc construit în 2008. Cu o suprafaţă de 45 mp, această proprietate reprezintă o alegere excelentă atât pentru locuinţă, cât şi pentru investiţie.

1667 EUR/m2 | 45 m2

Complexul+Studentesc, Timisoara, Timis

Salvează căutarea