Promovat
Centrala Proprie. Decomandat. Dambovita. 2 Balcoane
13

Centrala Proprie. Decomandat. Dambovita. 2 Balcoane

Detalii RELEVANTE oferta : - apartament situat in bloc izolat termic exterior. - etaj 4 / 4 + Mansarda , 2 apartamente pe nivel. - model cu vedere pe 2 parti. - model cu 2 balcoane. - detalii AMENAJARE interioara : parchet lemn masiv, gresie, faianta, ferestre cu tamplarie PVC si geam termopan, ...

1563 EUR/m2 | 56 m2

Dambovita, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament 2 camere zona Lugojului
7
1

Apartament 2 camere zona Lugojului

De vanzare apartament cu 2 camere situat in zona Lugojului la etajul 4 din 5 confort 1 semidecomandat suprafata 55 mp este compus din : living bucatarie dormitor doua holuri baie balcon debara in hol si bucatarie are geamuri termopan balcon inchis podele laminate incalzire cu centrala proprie ...

1545 EUR/m2 | 55 m2

lugojului, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament cu 2 camere, renovat, etaj 3/4, zona Solventul in Timisoara
10
1

Agentie imobiliara, APOSTU ESTATE va ofera spre vanzare un apartament cu 2 camere semidecomandate, aflat la etajul 3 al unui imobil cu 4 etaje, situat in zona pasajului Solventul, din Timisoara. Apartamentul are o suprafata utila de 50mp + 4mp balconul, compartimentata astfel: - 1 dormitor - 1 sufragerie - ...

1720 EUR/m2 | 50 m2

Bogdanestilor, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament 2 camere decomandat BLOC NOU ETAJUL 1 Braytim
5

Apartament 2 camere decomandat BLOC NOU ETAJUL 1 Braytim

De vânzare, apartament 2 camere decomandat, situat la etajul 1 al unui bloc nou 2025 care face parte dintr-un complex de 5 blocuri și o zona în continua dezvoltare ! Apartamentul are o suprafață utila de 56 m2 utili și un balcon de 18 m2 ! Accesul pe terasa se face din bucătărie și living. Încălzirea ...

1964 EUR/m2 | 56 m2

Timisoara, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Apartament cu 2 camere parter  Calea Sagului
10
1

Apartament cu 2 camere parter Calea Sagului

Va propunem spre vanzare apartament cu 2 camere, semidecomandat, la parter, situat pe artera principala Calea Sagului. Suprafata utila este de 43, 69 mp + 3.29mp balcon. Interiorul are finisaje moderne, cu pereti albi si parchet de lemn. Dispune de clima. Baia are finisaje de calitate, cu ceramica ...

1807 EUR/m2 | 44 m2

Sagului, Timisoara, Timis

3 cam decomandat 2 bai 2 balc centrala proprie zona Soarelui
5
3

De vanzare, apartament cu 3 camere, confort 1, decomandat, 70 mp, 2 băi, 2 balcoane, etaj 3. Blocul este izolat, centrala proprie, zona Soarelui. Pret: 123500 euro, neg Tel: 0736170308

1764 EUR/m2 | 70 m2

Soarelui, Timisoara, Timis

2 cam confort 1 zona Olimpia Fac de Drept
8

2 cam confort 1 zona Olimpia Fac de Drept

De vanzare, apartament cu 2 camere, confort 1, semidecomandat, su 52 mp, posibilitate de montare centrala proprie, situat la etajul 4 din 4, bloc cu acoperiș și izolație termică suplimentară la tavan, zona Olimpia, langa Fac de Drept. Pret: 90000 euro Tel: 0736170308

1731 EUR/m2 | 52 m2

Olimpia, Timisoara, Timis

Triplex 4 camere 110 mp utili partea din lateral zona Braytim Hotel IQ
5
4

De vanzare, apartament cu regimul de inaltime P+E, partea laterala a unui triplex, avand suprafata utila de 110 mp, se vinde nemobilat, parțial mobilat sau full mobilat și utilat Compartimentare practică: Parter hol, living + dining , bucătărie închisă și baie Etaj 3 dormitoare și o baie spațioasă Încălzire ...

1718 EUR/m2 | 110 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

3 cam dec etaj intermediar zona Complex Studentesc langa Fac de Drept
10
2

De vanzare apartament cu 3 camere, confort 1, decomandat, su 60 mp, 1 baie, balcon, posibilitate de monatare centrala proprie, amenajari clasice, zona Sala Olimpia Complex Studentesc. Pret: 105000 euro Tel: 0736170308

1750 EUR/m2 | 60 m2

Olimpia, Timisoara, Timis

Apartament cu 2 camere Zona Steaua
12
4

Apartament cu 2 camere Zona Steaua

Vand apartament 2 camere decomandat, etaj 1, cu o suprafata de 47 mp, apartament de mijloc, vederea fata, fara centrala teava de gaz este trasa in apartament

Steaua, Timisoara, Timis

Promovat
De vanzare apartament cu o camera in zona Gara de Nord
3
24

De vanzare apartament cu o camera in zona Gara de Nord

Oferim spre vanzare un apartament cu o camera in zona Gara de Nord, situat la etajul 2 cu o suprafata de 27 mp. Apartamentul este mobilat si utilat complet

1406 EUR/m2 | 32 m2

Gara%2bde%2bNord, Timisoara, Timis

2 cam centrala proprie parter cu balcon bloc caramida zona Complex Studentesc
5
1

De vanzare, apartament cu 2 camere, confort 1, semidecomandat, su 54 mp, bloc de caramida, mobilat, utilat, centrala proprie, situat la parter cu balcon, geam la baie, intr-o zona linistita, Complex Studentesc. Pret: 125000 euro Tel: 0736170308

2315 EUR/m2 | 54 m2

Complexul Studentesc, Timisoara, Timis

2 cam etaj intermediar mobilat si utilat blocnou  Monarch Circumvalatiunii
8

2 cam etaj intermediar mobilat si utilat blocnou Monarch Circumvalatiunii

De vanzare apartament cu 2 camere, su 48 mp, compus din bucatarie, living, dormitor, baie si balcon, situat la etajul 3 din 7. Suplimentar se poate achizitiona si loc de parcare suprateran. Finisaje : parchet lemn masiv, tamplarie de lemn cu aluminiu la exterior, tamplarie de lemn in interior, centrala ...

3531 EUR/m2 | 48 m2

Circumvalatiunii, Timisoara, Timis

3 am decomandat etaj intermediar centrala proprie zona Medicina Tipografilor

De vanzare, apartament cu 3 camere, confort 1, decomandat, su 70 mp, centrala proprie, situat la etajul 3, 1 baie, zona Tipografilor, langa Facultatea de Medicina. Pret: 147000 euro Tel: 0736170308

2100 EUR/m2 | 70 m2

Tipografilor, Timisoara, Timis

Apartament  2  camere  Decomandat Lipovei
10
12

Apartament 2 camere Decomandat Lipovei

Nou ! REPOZITIONARE PRET 82900 Euro Va prezentam apartament 2 camere in zona Aradului la 10 minute de Iulius Town ,in imediata vecinătate Piata Noua, magazine, mijloc de transport în comun , str.Constantin cel Mare Etaj 4 73 mp cu balcoane spatioase utile , inchise ...

1136 EUR/m2 | 73 m2

Lipovei, Timisoara, Timis

Garsoniera de vanzare Complexului Studentesc
3
11

Garsoniera de vanzare Complexului Studentesc

Se ofera spre vanzare apartament cu 1 camera in zona Complexului Studentesc,la parter,pe Strada Cerna,suprafata de 25 mp,. Apartamnetul se afla in campusul universitar,in apropierea sa aflandu-se sala olimpia, stadionul,strandul Heaven,centre comerciale,farmacii,gradinite,etc. Pentru orice detaliu sau ...

Complexul Studentesc, Timisoara, Timis

4 cam decomandat etaj intermediar 2 bai centrala proprie zona Simion Barnutiu
10
2

De vanzare, apartament cu 4 camere, confort 1, decomandat, su 107 mp, situat la etajul 5 din 8, intr-un bloc construit in anul 1995, 2 bai, din care una cu vana și una cu cabina de dus, renovată recent, complet mobilat si utilat, dispune de un sistem de climatizare marca BOSCH 18000 BTU, iar încălzirea ...

1766 EUR/m2 | 107 m2

Modern, Timisoara, Timis

Apartament cu 3 camere et 2 langa UNIVERSITATE
6

Apartament cu 3 camere et 2 langa UNIVERSITATE

Va oferim spre vanzare apartament cu 3 camere decomandat, bucatarie, baie, debara, centrala proprie pe gaz situat la etajul 2, lânga Facultatea de Arhitectura si Constructii, cladire de caramida cu 3 nivele, având acoperis, curte proprie. Apartamentul este pe colt, cu vedere pe doua parti. Finisajele ...

2288 EUR/m2 | 59 m2

UNIVERSITATE, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament cu o camera in zona Aradului
5
56

Apartament cu o camera in zona Aradului

Ofer spre vanzare apartament cu 1 camera in zona Aradului,pe strada Martir Dan Carpin,suprafata de 35 mp,etaj 2,se vinde complet utilat si mobilat modern. In apropierea sa se afla diverse centre comerciale,farmacii,banci,scoli,gradinite,licee,etc. Rog si ofer seriozitate.

1714 EUR/m2 | 35 m2

ARADULUI, Timisoara, Timis

De vanzare apartament cu 2 camere in zona Sagului
4
18

De vanzare apartament cu 2 camere in zona Sagului

Se oferă spre vanzare apartament cu 2 camere in zona Sagului. Pozitionare: Apartamentul se afla la 3 minute de Piata Doina, la 5-7 minute de 3 statii de transport in comun, numeroase magazine, supermarket si la 10 minute de Shopping City Timisoara. Apartamentul se afla la etajul 3 in bloc de 4 etaje ...

1596 EUR/m2 | 47 m2

Sagului, Timisoara, Timis

Apartament 1 camere de vanzare Girocului
4
12

Apartament 1 camere de vanzare Girocului

and apartament cu 1 camera, nemobilat, pozitie foarte buna cu geam la baie, la etajul 3, avand o suprafata de 27 mp.

Girocului, Timisoara, Timis

Ap tip PENTHOUSE 100 mp plus 40 mp terasa loc de parcare in curte   zona Balcescu
7
13

Ap tip PENTHOUSE 100 mp plus 40 mp terasa loc de parcare in curte zona Balcescu

De vanzare, apartament cu 3 camere, tip Penthouse, su 100 mp plus terasa de 40 mp, situat la etajul 4 din 5, constructie dupa 2000, loc de parcare in curte, mobilat, zona Balcescu. Pret: 199000 euro Tel: 0736170308

1990 EUR/m2 | 100 m2

Balcescu, Timisoara, Timis

Apartament cu 2 camere posibilitate de centrala Sagului
11

Apartament cu 2 camere posibilitate de centrala Sagului

Va propunem spre vanzare apartament cu 2 camere, cu o suorafata de 43 mp, aer conditionat, cu posibilitatate de centrala pe gaz, situtat la etajul 4. Pret. 65000 euro Telefon. 0736170308

1477 EUR/m2 | 44 m2

Sagului, Timisoara, Timis

3 cam dec 2 bai parter centrala proprie inalt, cu balcon, Cetatii
9
10

De vanzare, apartament cu 3 camere, confort 1, decomandat, doua bai, 1 balcon, centrala proprie, situat la parter inalt, zona Bogdanestilor. Pret: 115000 euro, usor neg Tel:0736170308

1643 EUR/m2 | 70 m2

Bogdanestilor, Timisoara, Timis

Salvează căutarea