Promovat
Apartament cu 2 camere de vanzare, etajul 2, zona Girocului, Timisoara
8

Agentia imobiliara APOSTU ESTATE va propune spre vanzare un apartament cu 2 camere, semidecomandat, complet renovat, localizat in judetul Timis, Timisoara, zona Girocului. Apartamentul este situat la etajul 2 dintr-un bloc anvelopat termic si are o suprafata de 46 mp utili. Compartimentare: - Hol de ...

1946 EUR/m2 | 46 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament cu 2 camere mobilat | Calea Sagului
14

Apartament cu 2 camere mobilat | Calea Sagului

District Real Estate va propune spre vanzare un apartament decomandat cu 2 camere în Zona Sagului, situat la etajul 4 al unui bloc anvelopat cu 5 etaje, in apropiere Shopping City, Profi, avand acces rapid la mijloacele de transport in comun. Apartamentul se desfasoara pe o suprafata utila de 49mp. Compartimentarea ...

1980 EUR/m2 | 49 m2

sagului, Timisoara, Timis

Promovat
Comision 0. Bucatarie inchisa. In oras. Nou
14

Comision 0. Bucatarie inchisa. In oras. Nou

Apartament cu 2 camere in bloc nou, in oras, bucatarie inchisa, spatios, 51.3 mpu, DECOMANDAT, etaj 2, terasa 6 mp, loc de parcare inclus, centrala proprie cu incalzire in pardoseala. Apartamentul se va preda complet finisat. 106.000 Eur. Tel 0750182615

2038 EUR/m2 | 52 m2

Sagului, Timisoara, Timis

Promovat
3 camere, 70 mp Lipovei
9

3 camere, 70 mp Lipovei

360 Grade Imobiliare oferă spre vânzare un apartament cu 3 camere, situat la etajul 4 din 4 al unui bloc anvelopat, cu acoperiș refăcut integral recent, cu membrană și garanție de 10 ani. Apartamentul este decomandat și are o compartimentare practică: living 2 dormitoare bucătărie închisă 2 băi ...

2000 EUR/m2 | 64 m2

lipovei, Timisoara, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Ap. 2 camere decomandat -  finisaje premium - Bloc tip Vila
7

Ap. 2 camere decomandat - finisaje premium - Bloc tip Vila

Apartament situat intr-un imobil nou, tip vila, format din 2 camere decomandate, amplasat la limita dintre Giroc si Timisoara. Toate facilitatile de infrastructura sunt la cateva minute de mers pe jos: mijloace de transport in comun, hipermarketuri, gradinita, scoala. Compartimentare: - Hol de intrare - ...

1887 EUR/m2 | 53 m2

Timisoara, Timis

Ap 2 camere, vederea pe 3 parti, 54 mp, finisaje premium + parcare inclusa
9
2

Se vinde apartament modern cu 2 camere, tip open space (cu posibilitate de inchidere a bucatariei), cu o suprafata utila de 54 mp, situat intr-un bloc nou, recent intabulat, construit din caramida, cu regim de inaltime P+3E. Compartimentare: hol de intrare, dormitor, baie, living cu bucatarie open space ...

1667 EUR/m2 | 54 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Apartament 2 camere - Zona Soarelui - Parter inalt - 51 mp utili-  97.000 euro
9

Apartament 2 camere - Zona Soarelui - Parter inalt - 51 mp utili- 97.000 euro

Se ofera spre vanzare apartament cu 2 camere, confort 1, semidecomandat, situat la parter inalt, in zona Soarelui, zona linistita si bine conectata, cu multiple facilitati in apropiere: Parcul Sudului, Scoala Generala nr. 30, magazine, farmacii si mijloace de transport in comun. Apartamentul este orientat ...

1902 EUR/m2 | 51 m2

Timisoara, Timis

Casa in triplex- Calea Urseni -aproape de drumul principal -100 mp - 5 camere - 155.000 euro
13
1

Se ofera spre vanzare casa in triplex situata in Calea Urseni, aproape de Zone Cafe, cu suprafata de 100 mp, dispusa pe 2 niveluri. Este compartimentata astfel: la parter se afla hol de intrare, baie, birou (poate fi folosit ca dormitor), living cu bucatarie open space cu posibilitate de delimitare, ...

1550 EUR/m2 | 100 m2

Timisoara, Timis

Ap 2 camere decomandat, 53 mp, bucătărie închisă, loc de parcare inclus - 95.000 Euro
5

Se vinde apartament cu 2 camere, situat la limita dintre Giroc și Timișoara, într-un complex privat, poziționat în apropierea arterei principale de acces, a mijloacelor de transport în comun, precum și a punctelor de interes din zonă, precum magazine, hipermarketuri, grădiniță și școală. Apartamentul ...

1792 EUR/m2 | 53 m2

Timisoara, Timis

Ap.2 camere - Bloc nou - parcare inclusa - finisaje premium - 84.500 Euro
10

Va propunem un apartament luminos si elegant, cu 2 camere de tip open space, situat intr-un bloc nou, modern, care imbina perfect confortul urban cu linistea unei zone rezidentiale. Apartamentul este compartimentat eficient: hol la intrare, living cu bucatarie open space si acces la balcon, dormitor ...

1965 EUR/m2 | 43 m2

Timisoara, Timis

Apartament Lux 3 Camere Centrală Proprie Zona Cetății
10
2

Apartament Lux 3 Camere Centrală Proprie Zona Cetății

Apartament cu 3 camere, mobilat și utilat lux, semi- decomandat, centrală proprie, aer condiționat, su: 54 mp cu balcon închis, plus o boxă la subsol de 5 mp, etaj 3 din 4, în scara blocului spațiu de depozitare biciclete, locuri de parcare în spatele bloculu. Refăcut de la zero, foarte aproape de toate ...

2370 EUR/m2 | 54 m2

Cetatii, Timisoara, Timis

Apartament Deosebit 3 Camere Decomandat 2 bai Centrala Proprie Zona Lipovei
14
3

Apartament cu 3 camere, decomandat, confort 1, centrala proprie, 2 bai, 2 balcoane, complet mobilat si utilat, su: 73,82 mp, situat la et 2 din 4, bloc anvelopat, foarte aproape de toate punctele de interes din zona, cu loc de parcare langa bloc. Pret: 135000 euro negociabil Tel: 0726649775

1824 EUR/m2 | 74 m2

Lipovei, Timisoara, Timis

Apartament 2 Camere Decomandat Centrală  Proprie Zona Calea Buziașului
10

Apartament 2 Camere Decomandat Centrală Proprie Zona Calea Buziașului

Apartament cu 2 camere, decomandat, mobilat și utilat, bucătărie închisă, baie cu geam, centrala proprie, su: 55 mp plus balcon et. 2 din 3 plus 1 loc de parcare. Bloc nou. Disponibil imediat. Preț: 89900 Euro ușor negociabil. Foarte aproape de ...

1635 EUR/m2 | 55 m2

Buziasului, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament 3 Camere Centrala Proprie Boxa Zona Girocului Spitalul Judetean
10
4

Apartament cu 3 camere, semi-decomandat, centrala proprie, baie, cu geam su: 65mp, plus balcon de 5,11 mp si boxa, situata la parter din 4, bloc anvelopat, se vinde partial mobilat, foarte aproape de mijloacele de transport si toate punctele de interes din zona. Spitalul Judetean Pret: 118000 Euro negociabil Tel: ...

1815 EUR/m2 | 65 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Apartament 2 Camere Zona Girocului Spitalul Judetean
7

Apartament 2 Camere Zona Girocului Spitalul Judetean

Apartament cu 2 camere, semi-decomandat, mobilat si utilat cum se vede in poze, baie cu geam, su: 42 mp balcon, etaj 4 din 4, cu acoperis, bloc anvelopat Apartamentul se poate preda imediat. Dispune de termopane integral, rulouri eslinger, contorul de gaz existent cat si al dooilea foc pentru centrala ...

1738 EUR/m2 | 42 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament 3 Camere Decomandat 2 Bai Garaj Boxa Centrala Proprie Zona Centrala
14
8

Apartament cu 3 camere decomandat, 1 baie cu posibilitate de a doua baie, centrala proprie, su: 68 mp ,balcon , situat la parter înalt, vedere pe 2 părți, plus boxa, si garaj sub bloc, foarte aproape de toate punctele de interes din zona, Scoala, Gradinita, la 7 minute de mers pe jos de Iulius Mall, ...

2206 EUR/m2 | 68 m2

Gheorghe%2bLazar, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament 3 Camere Full Decomandat 2 Bai 3 Balcoane Centrala Proprie Zona Aradului Piata Verde
10
2

Apartament cu 3 camere, decomandat, mobilat si utilat, centrala proprie, 2 bai, 3 balcoane, su: 71 mp, etaj 2 din 4, foarte aproape de piata, magazine, mijloacele de transport si Iulius Mall. Pret: 142000 Euro Negociabil Tel: 0726649775

2000 EUR/m2 | 71 m2

ARADULUI, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament 2 Camere Decomandat Centrală Proprie Totul Nou Zona Soarelui Sud Plaza
8
1

Apartament cu 2 camere, decomandat, centrala proprie, 2 aparate de aer condiționat, totul nou, refăcut de la zero, cu materiale premium, su: 50 mp, situat la parter înalt, din 4, disponibil imediat, foarte aproape de toate punctele de interes din zona.s. Apartamentul a fost renovat complet: instalatii ...

2340 EUR/m2 | 50 m2

Soarelui, Timisoara, Timis

Apartamet 3 Camere 2 Bai Full Decomandat Centrala Proprie Zona Soarelui Sud Plaza
7
1

Apartament cu 3 camere, decomandat, partial mobilat, 2 bai, o baie fiind cu geam si cea de serviciu cu aerisire, centrala proprie, geamuri termopan cu rulouri, parchet de lemn masiv, su: 64, 26 mp, plus balcon de 3, 48mp, situat la etajul 2 din 4, foarte aproape de toate punctele de interes din zona, ...

1838 EUR/m2 | 68 m2

Soarelui, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament Deosebit 2 Camere Centrala Proprie Zona Braytim Zone 2
7
5

Apartament cu 2 camere semi-decomandat, complet mobilat si utilat, centrala proprie, incalzire in pardoseala, aer conditionat, su: 46 mp, plus balcon de 7 mp, situat la et.1si 1 loc de parcare trecut in Cf. In imediata apropiere se gasesc magazine ( Profi, Lidl, Mega Image , Zone 2 ) . Pret: 93000 ...