Promovat
Apartament cu 2 camere de vanzare, bloc nou, zona Soarelui, Timisoara
11

APOSTU ESTATE va propune spre vanzare un apartament modern cu 2 camere, situat in judetul Timis, Timisoara, zona Soarelui, una dintre cele mai apreciate zone rezidentiale ale orasului. Imobilul este amplasat la etajul 11 al unui bloc nou, dotat cu lift, si dispune de o suprafata utila de 49 mp, fiind ...

3184 EUR/m2 | 49 m2

Soarelui, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament spatios 3 camere, 72 mp, etaj 2, Zona Lidl - Simion Barnutiu
9
2

ID:P543 WestHub Imobiliare va propune spre vanzare un apartament cu 3 camere, 72 mp utili, situat la 2/4 , intr-un bloc cu regim de inaltime 4/4, anul constructiei 1960. Apartamentul dispune de 2 balcoane de 4 mp, garaj si boxa incluse in CF Puncte forte : -Pozitionat excelent, atat pentru locuit ...

1944 EUR/m2 | 72 m2

Timisoara, Timis

Promovat
Disponibil imediat. 2 locuri de parcare in CF. 73 mp utili. 2 bai si dressing.
15
2

De vanzare in bloc nou finalizat, aproape de benzinaria ESO-Girocului, 3 camere, etaj intermediar, bloc cu lift, 73 mp util, 2 dormitoare spatioase, 2 bai, 2 zone de dressing, balcon, incalzire in pardoseala, 2 locuri de parcare in CF, 138.000 Euro. 0755793075

1890 EUR/m2 | 73 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament 3 camere. Braytim - Musicescu. Etaj 1. 2 bai
6
2

Apartament 3 camere. Braytim - Musicescu. Etaj 1. 2 bai

Apartament cu 3 camere, in bloc nou, etaj 1 2, zona Braytim, pozitie excelenta, model cu 2 bai, CENTRALA termica PROPRIE cu incalzire prin pardoseala, clima, bucataria mobilata si utilata, 124.000 eur, tel. 0750182615

1908 EUR/m2 | 65 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Casa cu 3 camere, si teren 1200mp, zona Mehala
6
1

Casa cu 3 camere, si teren 1200mp, zona Mehala

Va propunem spre achizitie o casa cu 3 camere, in zona Mehala, renovata in anul 2020, si care beneficiaza de 2 bucatarii, 2 bai, 2 holuri, cu teren 1200mp, front stradal 12 ml. Are centrala proprie cu calorifere noi, parchet, gresie. Casa este impartita astfel incat poate fi folosita ca garsoniera si ...

2667 EUR/m2 | 90 m2

Mehala, Timisoara, Timis

Apartament 2 Camere Zona Sagului Ana Ipatescu
10

Apartament 2 Camere Zona Sagului Ana Ipatescu

Apartament cu 2 camere, semi - decomandat, mobilat si utilat, su: 40 mp, cu posibilitate de centrala proprie, aer conditionat, etaj 4 din 5, bloc anvelopat, se vinde exact asa cum se vede in poze, foarte aproape de toate punctele de interes din zona. Pret: 84999 Euro Negociabil Tel: 0726649775

2125 EUR/m2 | 40 m2

Sagului, Timisoara, Timis

Apartament 3 Camere Full Decomandat Centrală Proprie Zona Girocului
5
2

Apartament cu 3 Camere, decomandat, bucatarie mare, centrala proprie, AC, noi in garanție, mobilat și utilat, su: 72 mp, 2 balcoane, vedere pe 2 părți, 1 baie cu posibilitate si de cea de- a 2 baie, toată instalația sanitara nouă, o boxa si uscătoria in folosinta, foarte aproape de toate punctele de ...

1528 EUR/m2 | 72 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Apartament Deosebit 3 Camere Decomandat 2 Bai Centrală Proprie Zona Soarelui
10
2

Apartament cu 3 camere decomandat, mobilat și utilat, centrală proprie, 2 aparate de aer condiționat, situat la etajul 4 din 4 cu acoperi dublu izolat și țigla din ceramică și este compartimentat astfel: living, două dormitoare, două băi, bucătărie cu balcon închis și debara pentru depozitare. În apropiere ...

1836 EUR/m2 | 64 m2

Soarelui, Timisoara, Timis

Apartament 2 Camere Etaj 1 Plus Boxa Zona Circumvalatiunii Cetatii
8
3

Apartament cu 2 camere, semi- decomandat, mobilat si utilat, geamuri termopan, rulouri, su:50 mp, plus balcon , et.1 din 10, dispune de o boxa la subsolul blocului inscrisa in CF. Incalzire centralizata. Este compartimentat astfel: - hol de acces - living - bucatarie - dormitor -baie cu cada si geam ...

1900 EUR/m2 | 50 m2

Circumvalatiunii, Timisoara, Timis

Apartament Deosebit 2 Camere Centrală Proprie Bloc Nou Zona Calea Urseni Zone 2
8

Apartament cu 2 camere decomandat, plus mansarda proprie, aer condiționat, mobilat și utilat, exact cum se vede în poze, su: 49 mp plus terasa de 3 mp, plus 45 mp mansardă, fiind izolată cu vata bazaltică de 10 cm, apartamentul dispune și de 1 loc de parcare înscris în Cf, foarte aproape de toate ...

1923 EUR/m2 | 52 m2

Calea+Urseni, Timisoara, Timis

Apartament Lux 2 Camere Centrala Proprie Zona Dambovita
10

Apartament Lux 2 Camere Centrala Proprie Zona Dambovita

Apartament cu 2 camere, semi-decomandat, mobilat si utilat , totul nou, centrala proprie, calorifere noi de calitate, renovat de la zero, instalatie electrica, sanitara, canalizare separata de coloana, su: 60 mp, situat la parter, bloc anvelopat, disponibil imediat, foarte aproape de toate punctele de ...

1667 EUR/m2 | 60 m2

Dambovita, Timisoara, Timis

Apartament Lux 2 Camere Decomandat Etaj 1 Garaj 2 Boxe Zona Dorobantilor
12
1

Apartament cu 2 camere decomandat, mobilat si utilat lux, totul nou sigilat, su: 58 mp, et.1 din 4, centrala proprie, aer conditionat, recent renovat de la zero, garaj sub bloc si 2 boxe trecute in Cf, disponibil imediat. Pret: 137300 Euro Tel : 0726649775

2367 EUR/m2 | 58 m2

Dorobanti, Timisoara, Timis

Apartament 1 Camera Deosebit Centrala Proprie Zona Braytim Musicescu
8
1

Apartament deosebit cu o camera, mobilat si utilat, centrala proprie, incalzire in pardoseala, living cu bucatarie open- space, baie cu dus si geam, su:34 mp plus balcon, etaj 2 din 4, plus 1 loc de parcare acoperit inscris in Cf. Foarte aproape de toate punctele de interes din zona. Pret: 76999 Euro Tel: ...

2265 EUR/m2 | 34 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

Apartament 3 camere decomandat  46 mp  curte proprie 2 locuri de parcare  Zona Calea Urseni
7
4

Apartament 3 camere decomandat 46 mp curte proprie 2 locuri de parcare Zona Calea Urseni

Apartament cu 3 camere, decomandat, su: 68 mp + CURTE 103 mp, situat la parterr, plus 2 locuri de parcare, AC, centrala proprie, încălzire in pareoseala, finisaje interioare la alegerea clientului incluse in preț, uși interioare Porta Doors. Pret. 119000 euro cu o curte de 46 mp. Telefon. 0766 ...

1750 EUR/m2 | 68 m2

Calea%252525252bUrseni, Timisoara, Timis

Apartament 3  Camere 2 Bai Decomandat Centrală Proprie Zona Aradului
8
4

Apartament 3 Camere 2 Bai Decomandat Centrală Proprie Zona Aradului

Apartament cu 3 camere decomandat, 2 bai, centrala proprie, su: 64mp, situat la parter, cu 2 balcoane, la 10 minute de mers pe jos de IULIUS MALL Pret: 113900 euro usor negociabil Tel ; 0726649775

1780 EUR/m2 | 64 m2

ARADULUI, Timisoara, Timis

Apartament cu 3 camere de vanzare in Timisoara, zona Cetatii
20
3

Apartament cu 3 camere de vanzare in Timisoara, zona Cetatii. FOXFORT propune spre vanzare un apartament cu 3 camere, semidecomandat, situat in localitatea Timisoara, zona Cetatii, aflat la etajul 3, intr-un bloc cu regim de inaltime pe Parter + 4 Etaje. Anul constructiei 1980, structura beton, material ...

2496 EUR/m2 | 51 m2

Timisoara, Timis

Apartament 2 camere 57 mp utili, zona Torontalului - Acces spatiu verde
7

Apartament cu 2 camere de vanzare in Timisoara, zona Torontalului. FOXFORT propune de vanzare un apartament cu 2 camere, decomandat, situat in localitatea Timisoara, zona Torontalului, aflat la Parter intr-un bloc cu regim de inaltime pe Parter + 3 Etaje. Anul constructiei 2022, structura beton, material ...

2105 EUR/m2 | 57 m2

Torontalului, Timisoara, Timis

Apartament cu 2 camere de vanzare in Timisoara, zona Aradului
17
1

Apartament cu 2 camere de vanzare in Timisoara, zona Aradului. FOXFORT propune spre vanzare un apartament cu 2 camere, semidecomandat, situat in localitatea Timisoara, zona Aradului, aflat la etajul 1 intr-un bloc cu regim de inaltime pe Parter + 7 Etaje. Destiantia imobilului este SAD, anul constructiei ...

3012 EUR/m2 | 46 m2

ARADULUI, Timisoara, Timis