Promovat
Casa individuala, 6 camere, curte comuna, zona Kiriac - Kaufland
20
7

ID intern: V5183 Casa individuala, 6 camere, curte comuna, 140 mp, zona Kiriac FOXFORT Imobiliare propune spre de vanzare casa tip individuala, la curte comuna cu un regim de inaltime P+M, situata in zona Kiriac, avand un numar de 6 camere, cu o suprafata utila de 140 mp si teren 200 mp. Casa a fost ...

1357 EUR/m2 | 140 m2

KIRIAC, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament Parter, etaj3, etaj5, Future Residence
19
1

Apartament Parter, etaj3, etaj5, Future Residence

Descoperă un stil de viață modern și rafinat în cadrul complexului rezidențial Future Residence, situat în zona Torontalului – Mahala, una dintre cele mai dinamice și apreciate zone din oraș. Îți propunem spre vânzare 3 apartamente exclusiviste, disponibile la parter, etajul 3 și etajul 5, cu suprafețe ...

2081 EUR/m2 | 53 m2

torontalului, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament 3 camere, Zona Torontalui, Nemobilat, Bloc Nou, Loc de parcare inclus
6

Detalii RELEVANTE oferta : - apartament situat in bloc izolat termic exterior - etaj 1 / 3 , 5 apartamente pe nivel - model cu vedere pe o singura parte - model cu 1 baie / 1 balcon - CENTRALA termica PROPRIE, incalzire in pardoseala - detalii AMENAJARE interioara : parchet laminat, gresie, faianta, ...

1800 EUR/m2 | 65 m2

torontalului, Timisoara, Timis

Promovat
Teren de vânzare Parța   1930 mp, asfalt, utilități, acces rapid Timișoara
4

Teren de vânzare Parța 1930 mp, asfalt, utilități, acces rapid Timișoara

COBALT Imobiliare vă propune spre vânzare teren Parța, lângă Timișoara O alegere inspirată atât pentru construcția unei locuințe, cât și pentru investiție. Teren intravilan situat în Parța, la aproximativ 10 km de Timișoara, amplasat într-o zonă cu potențial ridicat de dezvoltare. Caracteristici: Suprafață: ...

1,930 m2

Timisoara, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Apartament 1 camera Ultracentral etaj 1 cu centrala
12
1

Apartament 1 camera Ultracentral etaj 1 cu centrala

Va propunem spre vanzareun apartament cu 1 camera situat in zona Ultracentrala intr-o cladire istorica la etajul 1 din 3 nivele cladirea este in curs de renovare are un dormitor spatios un salon bucatarie de luat masa baie suprafata utila 45 mp incalzirea cu centrala proprie se vinde mobilat si utilat ...

2556 EUR/m2 | 45 m2

ultracentral, Timisoara, Timis

Apartament 1 camera zona Buziasului
8

Apartament 1 camera zona Buziasului

De vanzare apartament cu o cameră situat in zona Buziasului avand o suprfata utila de 34 mp la etajul 4 din 4 cu izolatie, cu 4 apartamente pe etaj, are clima, posibilitate de montare centrala., parchet laminat, gresie si faianta se vinde mobilat și utilat, prețul este 62 000 euro negociabil.

1824 EUR/m2 | 34 m2

buziasului, Timisoara, Timis

Promovat
Apart la casa Bogdanestilor  curte  acces cu masina centrala proprie
20
1

Apart la casa Bogdanestilor curte acces cu masina centrala proprie

Va propunem spre vanzare apartament cu 2 camere baie bucatarie la casa cu 2 familii situat pe Calea Bogdanestilor cu acces auto cu o suprafata utila de 52 mp+anexe in curtea din spate si o gradina de 148mp teren Incalzirea se realizeaza cu ajutorul CENTRALEI PROPRII. Apartamentul se vinde mobilat ...

2173 EUR/m2 | 52 m2

bogdanestilor, Timisoara, Timis

Promovat
4 cam Dorobantilor 85 mp in curs de amenajare
13
7

4 cam Dorobantilor 85 mp in curs de amenajare

Va propunem spre vanzare apartament cu 4 camere situat in zona Dorobantilor aproape de Euroinstal confort 1 decomandat etaj 8 din 8 cu o suprafata totala de 85 mp cu 2 grupuri sanitare balcon. Apartamentul este in curs de amenajare. Pret informativ 99000 Euro (negociabil). Tel 0743100796 sau 072315 ...

1165 EUR/m2 | 85 m2

Timisoara, Timis

1 camera amenajata zona Badea Cartan la 10min de Medicina
6
3

1 camera amenajata zona Badea Cartan la 10min de Medicina

Vand garsoniera situata la mansarda intr-un bloc izolat termic zona Badea Cartan la 10 min de mers pe jos de Fac de Medicina ideala pentru locuit sau investitie: Suprafata utila: 21mp Garsoniera beneficiaza de aer conditionat masina de spalat frigider mobilata si utilata cu tot ce se vede in poze. ...

1818 EUR/m2 | 22 m2

Timisoara, Timis

4 camere, 2 bai, 2baloane, CENTRALA PROPRIE, boxa - 2 min de Tribunal
20

Va propunem spre vanzare un apartament cu 4 camere confort 1, situat la etajul 4 /10 in centrul orasului langa Punctele Cardinale, Tribunal, la 5 minute pe jos de Piata Uniri,i intr-un imobil izolat termic cu lift reconditionat. Apartamentul dispune de 4 camere vedere pe 3 parti, 2 bai, 2 holuri, 2 ...

1959 EUR/m2 | 97 m2

Timisoara, Timis

De vanzare apartament cu 2 camere in zona Aradului
4
13

De vanzare apartament cu 2 camere in zona Aradului

Va propune spre vanzare, in exclusivitate, un apartament situat in zona Aradului din Timisoara, una dintre cele mai solicitate zone ale orasului, pe o strada linistita, cu acces facil catre mijloacele de transport si toate punctele de interes. Apartamentul este amplasat la etajul 2 din 4 al unui imobil ...

1540 EUR/m2 | 50 m2

ARADULUI, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament cu doua camere in zona Lipovei
12
3

Apartament cu doua camere in zona Lipovei

Vand apartament format din 2 camere decomandate, cu o suprafata de 50 mp, mobilat si utilat complet cu centrala pe gaz, apartamentul se afla la etajul 4

1310 EUR/m2 | 50 m2

Lipovei, Timisoara, Timis

Garaj zona Odobescu-teren proprietate
4
5

Garaj zona Odobescu-teren proprietate

De vanzare sau de inchiriat GARAJ in baterie in zona Odobescu construit pe teren proprietate. Suprafata 17mp. Pret 15000euro sau pret inchiriere 80euro /luna. Tel 0723155002

882 EUR/m2 | 17 m2

odobescu, Timisoara, Timis

Apartament 1 camera zona Circumvalatiunii
5

Apartament 1 camera zona Circumvalatiunii

De vanzare apartament cu 1 cameră, situat zona Circumvalatiunii la etajul 6 din 10 , blocul are lift, suprafata utila 32 mp, compus din : hol intarea, baie, camera , bucatarie separată și balcon închis. dispune de tâmplărie PVC , amenajari clasice, pret 67000 euro.

2094 EUR/m2 | 32 m2

circumvalatiunii, Timisoara, Timis

Garsoniera etaj 3 cu balcon
1

Garsoniera etaj 3 cu balcon

Se vinde garsoniera zona Sagului la 5 min de Kaufland, este compusa din hol,baie si bucatarie din constructie,camera,balcon închis cu termopan, gaz, clima, mobilata si utilata. Pret 49000euro neg

1960 EUR/m2 | 25 m2

sagului, Timisoara, Timis

Apartament 3 camere 77mp Lipovei
20

Apartament 3 camere 77mp Lipovei

Grand Mobilis Imobiliare va propune Apartament situat în zona Lipovei, la etajul 2, cu 3 camere și 2 băi, complet decomandat. Imobilul are o suprafață de 77 mp și dispune de boxă la subsolul blocului. Blocul este izolat termic, iar balcoanele sunt închise cu geam termopan. Apartamentul beneficiază ...

1877 EUR/m2 | 77 m2

lipovei, Timisoara, Timis

Promovat
Mobilat si Utilat. Spatios. Decomandat. Centrala proprie.
8
3

Mobilat si Utilat. Spatios. Decomandat. Centrala proprie.

- etaj 4 4 + ACOPERIS, 4 apartamente pe nivel - model cu vedere pe o singura parte - detalii AMENAJARE interioara : parchet lemn masiv, gresie, faianta, ferestre cu tamplarie PVC si geam termopan, usa metalica la intrare, usi interioare noi, vopsea lavabila, corpuri sanitare noi, calorifere schimbate, ...

1900 EUR/m2 | 50 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Apartament cu 1 camera  Sagului
7

Apartament cu 1 camera Sagului

Vând apartament 1 cameră in zona Sagului aproape de centrul comercial Shopping City., decomandat, situat la etajul 3 din 4 nivele, suprafata utila 34 mp cu balcon de 3 mp, are termopane, parchet de lemn, gresie si faianta , pret 58000 euro negociabil.

1706 EUR/m2 | 34 m2

sagului, Timisoara, Timis

Apartament 3 camere zona Lipovei
5

Apartament 3 camere zona Lipovei

De vânzare in zona Lipovei, apartament cu 3 camere, confort 1 decomandat, situat la etajul 4 din 4 cu acoperis , suprafata utila 55 mp, 1 baie, 2 balcoane inchise cu structura metalica, vedere pe 2 parti, , confortul termic este asigurat de centrala proprie pe gaz, gresie, faianta, parchet laminat, ...

1636 EUR/m2 | 55 m2

lipovei, Timisoara, Timis

Apartament cu 3 camere si garaj, zona Simion Barnutiu
19
5

Apartament cu 3 camere si garaj, zona Simion Barnutiu

Apartament cu 3 camere de vanzare in Timisoara, zona Simion Barnutiu. FOXFORT propune de vanzare un apartament cu 3 camere semidecomandat, situat in localitatea Timisoara, zona Simion Barnutiu, aflat la etajul 2 intr-un bloc cu regim de inaltime pe Parter + 4 Etaje + Mansarda. Anul constructiei 1979, ...

1944 EUR/m2 | 72 m2

Lugojului, Timisoara, Timis

Apartament 1 camera confort 1 decomandat CENTRALA
8
1

Apartament 1 camera confort 1 decomandat CENTRALA

vand apartament 1 camera confort 1 decomandat etj 3 recent renovat toate utilitatile zona linistita. Incalzirea se realizeaza cu ajutorul centralei proprii. Pret 66500euro

1847 EUR/m2 | 36 m2

Timisoara, Timis

Promovat
3 camere | Bloc nou | decomandat | loc parcare | zona excelenta |
12
1

Favorit Estate va propune spre vanzare apartament decomandat cu 3 camere intr-un bloc NOU, in zona Torontalului. -Etaj 1/3; -Apartamentul beneficiaza de loc de parcare inscris in CF. -Suprafata utila 65 mp + balcon mare de 12 mp; Dotari si finisaje: -CENTRALA PROPRIE, aer conditionat - Gresie, faianta, ...

1800 EUR/m2 | 65 m2

torontalului, Timisoara, Timis

Casa zona centrala aproape de Universitate
7
1

Casa zona centrala aproape de Universitate

Vând casa demisol inalt+ parter, la 5 min de Universitate, pretabila atat pentru locuit cat si SAD pentru desfasurarea de activitati. fiind pozitionata intr-o zona accesibila cu front la strada intens circulata Suprafata utila 220mp iar suprafata terenului este de 520mp. Imobilul necesita renovare. ...

1818 EUR/m2 | 220 m2

Timisoara, Timis

Vand apartament 2 camere etaj 1, CENTRALA, zona Sagului Piata Doina
10
2

De vanzare apartament 2 camere complet mobilat, centrala proprie, aer conditionat, etaj1 aproape de Piata Doina in apropiere avand scoala, gradinita, piata, mijloace de transport in comun. Disponibil imediat. Informatii la 0723155002

2000 EUR/m2 | 40 m2

sagului, Timisoara, Timis

Salvează căutarea