Promovat
Apartamente de vanzare cu 2 camere, Timisoara, zona Aradului
7
3

Apostu Estate va propune spre vanzare mai multe apartamente cu o compartimentare deosebita, situate in Timisoara, zona Aradului – ideale atat pentru locuinta, cat si pentru lucru de acasa. Locuintele dispun de: hol de acces generos; baie luminoasa, cu fereastra; bucatarie separata; zona de tip living ...

2350 EUR/m2 | 42 m2

Aradului, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament 2 camere, zona Medicină
15
3

Apartament 2 camere, zona Medicină

Apartament cu 2 camere într-un imobil nou – zonă centrală, aproape de Medicină Într-unul dintre cele mai noi proiecte rezidențiale din zona centrală, acest apartament cu 2 camere îmbină perfect designul modern cu tehnologia și confortul unei locuințe gândite pentru stilul de viață actual. Situat la ...

3266 EUR/m2 | 40 m2

Take Ionescu, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament 2 camere, recent renovat complet, Zona Dambovita
10

Apartament 2 camere, recent renovat complet, Zona Dambovita

Estate group va propune spre vanzare un apartament cu 2 camere, semidecomandat, situat in zona Dambovita, cu acces facil catre Calea Sagului si principalele puncte de interes ale orasului. Propietatea se afla la parter inalt, intr-un imobil cu cinci etaje, anvelopat termic. Datorita amplasarii excelente, ...

2037 EUR/m2 | 54 m2

dambovita, Timisoara, Timis

Promovat
1 cam Circumvalatiunii etaj intermediar
9
2

1 cam Circumvalatiunii etaj intermediar

De vanzare garsoniera cu o cameracu hol acces baie cu cada bucatarie separata balcon tip logie necesita renovare completa situat la etajul 7 din 10 cu lift zona Circumvalatiunii-Kaufland Bega Shopping Center. Pret 62900 euro.

1850 EUR/m2 | 34 m2

circumvalatiunii, Timisoara, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Renovat integral, luminos, etaj intermediar !
17
3

Renovat integral, luminos, etaj intermediar !

Vand apartament cu 2 camere in zona Dambovita, etaj intermediar, decomandat, langa scoala generala nr 6, bloc izolat termic exterior, spatios, luminos, disponibil imediat, renovat integral, posibilitate montare centrala termica proprie, pret 86.500 Eur, usor negociabil. Tel: 0750283339

1730 EUR/m2 | 50 m2

Dambovita, Timisoara, Timis

1 camera | centrala proprie | investitie | zona excelenta |
8

1 camera | centrala proprie | investitie | zona excelenta |

Favorit Estate va ofera spre vanzare: - apartament cu 1 camera situat la curte comuna in zona Elisabetin; - etaj P/1; -suprafata utila 52 de mp; - model cu 1 baie cu cabina de dus; -apartamentul se vinde mobilat si utilat ca in poze; -dispune de aragaz, cuptor, frigider, hota, mobilier bucatarie, mobilier ...

1827 EUR/m2 | 52 m2

elisabetin, Timisoara, Timis

2 camere | parter | boxa | bloc anvelopat | mobilat si utilat |
7

Favorit Estate va ofera spre vanzare: - apartament semidecomandat cu 2 camere, situat in zona Iosefin; - etaj P/4 cu acoperis de tigla; - model cu 1 baie cu cada; -balcon generos inchis; -blocul este izolat exterior; -ap dispune de boxă din interiorul balconului; -gradina in fata geamului; - Detalii ...

2125 EUR/m2 | 40 m2

iosefin, Timisoara, Timis

Promovat
Bloc nou finalizat. Etaj 2. Construit excelent, dotari premium.
12
3

ZONA BRAYTIM De vanzare apartament cu 2 camere in bloc finalizat, cu TVA 21% inclus, 52 mp utili, centrala termica proprie, aer conditionat, termostate de ambient in fiecare camera, rulouri electrice, loc de parcare. Pret: 99.000 Eur. Tel: 0750283339

1904 EUR/m2 | 52 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

Promovat
Bloc izolat termic exterior. Etaj 2. DIsponibil imediat ! Langa Judetean !
18
3

De vanzare apartament cu 3 camere in zona Girocului, langa spitalul judetean, disponibil imediat, in bloc izolat termic exterior, la etajul 2, dotat cu aer conditionat, masina de spalat haine, masina de spalat vase, posibilitate montare centrala termica proprie, pret 120.000 Euro. Tel: 0750283339

1818 EUR/m2 | 66 m2

Girocului, Timisoara, Timis

2 camere | centrala proprie | renovat | mobilat | semicentral |
11

Favorit Estate va ofera spre vanzare: - apartament cu 2 camere situat in zona Tipografilor, la 10 minute de mers pe jos de Iulius Town si de centrul orasului; - etaj P/4 -suprafata utila: 49 mp; - model cu 1 baie cu cada si geam pentru aerisire; - apartement renovat complet acum 1 luna, mobila noua; -Include ...

2500 EUR/m2 | 50 m2

tipografilor, Timisoara, Timis

Promovat
Bucatarie INCHISA. Decomandat. ETAJUL 1 ! Langa Penny.
11
3

Bucatarie INCHISA. Decomandat. ETAJUL 1 ! Langa Penny.

Spre vanzare apartament cu 2 camere la intrare in Giroc langa Penny, la etajul 1 decomandat, cu bucatarie inchisa din constructie, centrala termica proprie, loc de parcare privat, disponibil imediat, pret 89.000 Eur, negociabil. Tel: 0750283339

1780 EUR/m2 | 50 m2

Girocului, Timisoara, Timis

3 camere | etaj intermediar | lift | centrala proprie | locatie premium |
8
1

Favorit Estate va ofera spre vanzare: - apartament cu 2 camere situat in complexul Iris, in zona Aradului; - etaj 4/8; -suprafata utila 54 de mp + balcon deschis cu suprafata de 3 mp; - model baie cu cada; -apartamentul se vinde partial mobilat; -blocul anvelopat exterior; -loc de parcare subteran ...

2222 EUR/m2 | 54 m2

aradului, Timisoara, Timis

3 camere | decomandat | centrala proprie | boxa | zona excelenta | 2 bai |
11

Favorit Estate va ofera spre vanzare: - apartament decomandat situat in bloc izolat termic exterior in zona Girocului, in apropiere de Spitalul Judetean; - etaj P/ 4 - model cu 2 bai, dintre care una cu cada; -SU: 67 mp + 2 balcoane cu suprafata totala de 8 mp; -Loc de parcare in spatele blocului cu ...

1903 EUR/m2 | 67 m2

girocului, Timisoara, Timis

Promovat
Etajul 1. Langa statia de autobuz ! Apartament finalizat !
12
7

Etajul 1. Langa statia de autobuz ! Apartament finalizat !

Zona Girocului - Hotel IQ - Langa statia de transport in comun ! Vand apartament cu 2 camere la etajul 1, decomandat, finisaje calitative de la Tempini, centrala termica proprie cu incalzire prin pardoseala, balcon spatios, loc de parcare in CF. Pret: 89.000 Euro cu TVA de 21% inclus. Tel: 0750283339 Se ...

2119 EUR/m2 | 42 m2

Girocului, Timisoara, Timis

4 camere | etaj intermediar | centrala proprie | zona excelenta |
7

Favorit Estate va ofera spre vanzare: - apartament cu 4 camere situat in zona Girocului, in apropiere de Spitalul Judetean; - etaj 3/ 4 - model cu 1 baie; -SU: 60 mp + 2 balcoane cu suprafata totala de 6.7 mp; - Detalii amenajare : parchet, gresie, faianta, ferestre cu tamplarie PVC si geam termopan, ...

1700 EUR/m2 | 60 m2

girocului, Timisoara, Timis

4 camere | centrala proprie | etaj intermediar | zona excelenta | renovat |
13

Favorit Estate va ofera spre vanzare: - apartament decomandat cu 4 camere situat in zona Steaua, in apropiere de Shopping City; - etaj 3/ 4 - model cu 2 bai, dintre care una cu cada; -SU: 91 mp + 2 balcoane inchise cu suprafata totala de 9 mp; Compartimentare excelenta: -Living generos cu ieșire pe ...

1484 EUR/m2 | 91 m2

steaua, Timisoara, Timis

3 camere | recent renovat | zona excelenta | boxa la subsol | mobilat si utilat
17

Favorit Estate va ofera spre vanzare: - apartament situat in bloc izolat termic exterior - etaj 3/ 4 - model cu 1 baie cu cada, balconul inchis -locuri de parcare in zona -Boxă la subsol, inclusă în CF -Recent renovat - Detalii amenajare : parchet, gresie, faianta, ferestre cu tamplarie PVC si geam ...

2000 EUR/m2 | 54 m2

cetatii, Timisoara, Timis

Promovat
Comision 0%.Loc de parcare subteran. Etajul 1. Bucatarie inchisa. Mobilat si utilat !
10
2

Spre vanzare, cu comision 0%, apartament cu 3 camere in zona Braytim, aproape de Muzeul de apa, la etajul 1, cu 2 locuri de parcare in CF, din care unul sub bloc, decomandat, complet mobilat si utilat, dotat cu centrala termica proprie si incalzire in pardoseala, dressing, baie cu geam, camere video ...

2388 EUR/m2 | 67 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

3 camere | finisaje premium | centrala proprie | mobilat si utilat |
13

Favorit Estate va ofera spre vanzare: - apartament decomandat cu 3 camere, situat in bloc izolat exterior in zona Bucovina; - etaj 4/4 cu pos izolat si acoperis de tigla nou , aflat in garantie inca 10 ani; - model cu 1 baie cu cabina de dus; -balcon inchis; -instalatie electrica si sanitara noua; - ...