Promovat
De vanzare apartament cu 2 camere zona Dacia
5
51

De vanzare apartament cu 2 camere zona Dacia

Va prezentam un apartament cu 2 camere in zona Dacia la etajul 2 si o suprafata de 50 mp. Se vinde mobilat si utilat ca si in poze. Este in proximitatea magazinelor alimentare, statiilor de transport in comun.

1400 EUR/m2 | 50 m2

Dacia, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament 2 camere - Bloc nou - parcare inclusa - 84.000 Euro
8
3

Apartament cu 2 camere situat la limita dintre Timișoara și Giroc, într-o zonă excelentă, cu acces rapid către toate punctele de interes ale orașului. Detalii apartament: Compartimentare: hol de intrare, dormitor, baie, living cu bucătărie open space și balcon Finisaje moderne și elegante, acordând ...

1826 EUR/m2 | 46 m2

Timisoara, Timis

Promovat
Zona Dambovita. 2 Case. Teren 933 mp.
20
3

Zona Dambovita. 2 Case. Teren 933 mp.

Detalii RELEVANTE oferta : Casa individuala in zona Dambovita, cu regim de inaltime Parter, are 2 corpuri de cladire in curte. Corp 1: 2 camere, 1 baie, 1 bucatarie, 60 mpu; Corp 2: 3 camere, 1 baie, 1 bucatarie, 1 spatiu de depozitare, 80 mpu; - Detalii constructive : ziduri exterioare si interioare ...

1786 EUR/m2 | 140 m2

Dambovita, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament modern cu 2 camere | Calea Buziasului | Continental
7

District Real Estate va propune spre vanzare un apartament nou, cu 2 camere si balcon, in Calea Buziasului, foarte aproape de Continental, AEM, Ciarda Rosie si multe alte puncte de interes. Apartamentul se desfasoara pe o suprafata utila de 56mp. Compartimentarea se prezinta astfel: - Living, - Bucatarie ...

1750 EUR/m2 | 56 m2

buziasului, Timisoara, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

2 cam dec centrala proprie etaj intermediar zona Lipovei
10
5

2 cam dec centrala proprie etaj intermediar zona Lipovei

De vanzare, apartament cu 2 camere, confort 1, decomandat, su 50 mp, balcon, centrala proprie, etaj 3, mobilat si utilat, zona Lipovei. Pret: 99000 euro, neg Tel: 0736173096, 0729057644

1980 EUR/m2 | 50 m2

Lipovei, Timisoara, Timis

TEREN 665 MP  ZONA METRO II
9
2

TEREN 665 MP ZONA METRO II

TOATE INTRAVILAN PENTRU CONSTRUCTII DE LOCUINTE ZONA METRO II IUTILITATILE SUNT IN FATA TERENULUI.

665 m2

torontalului, Timisoara, Timis

3 cam loc parcare bloc nou zona Aradului
7
6

3 cam loc parcare bloc nou zona Aradului

De vanzare, apartament cu 3 camere, bloc nou 2018, centrala proprie, loc de parcare, etaj 7 din 8, su 60 mp, mobilat si utilat, zona Aradului. Pret: 116000 euro Tel: 0736173096, 0729057644

1933 EUR/m2 | 60 m2

ARADULUI, Timisoara, Timis

3 cam dec 2 bai CENTRALA PROPRIE zona Bucovina
8
4

3 cam dec 2 bai CENTRALA PROPRIE zona Bucovina

De vanzare, apartament cu 3 camere, confort 1, decomandat, su 64 mp, 2 bai, geam la baia mare, centrala proprie, aer conditionat, bloc izolat, mobilat si utilat, situat la parter inalt, zona Bucovina. Pret: 125000 euro Tel: 0736173096, 0729057644

1953 EUR/m2 | 64 m2

Bucovina, Timisoara, Timis

Apartament de vanzare in zona Fabric
4
5

Apartament de vanzare in zona Fabric

Se ofera spre vanzare apartament cu 2 camere in zona Fabric,la etajul 1,suprafata de 58 mp. In proximitatea sa se afla magazine magazine precum Profi,Carrefour,restaurante,Parcul Poporului, etc ... Apartamentul se afla intr-o zona linistita,camerele sunt spatioase si confortabile. Pentru detalii sau ...

Fabric, Timisoara, Timis

2 cam Etaj 1 GARAJ SUB BLOC renovat zona Dorobanti
13

2 cam Etaj 1 GARAJ SUB BLOC renovat zona Dorobanti

De vanzare, apartament cu 2 camere, confort 1, decomandat, su 58 mp, instalație electrică nouă, centrală termică proprie, aer condiționat, Garaj sub bloc, 2 boxe, total renovat, zona Dorobanti. Pret: 137500 euro Tel: 0736173096, 0729057644

2371 EUR/m2 | 58 m2

Dorobanti, Timisoara, Timis

3 cam cf 1 etaj 2 centrala proprie zona Dambovita
10
1

3 cam cf 1 etaj 2 centrala proprie zona Dambovita

De vanzare, apartament cu 3 camere, confort 1, semidecomandat, su 67 mp, 1 baie, vedere pe 1 parte, renovat, centrala proprie, mobilat, zona Dambovita. Pret: 138000 euro Tel: 0736173096, 0729057644

2060 EUR/m2 | 67 m2

Dambovita, Timisoara, Timis

2 cam bloc izolat zona Complex Studentesc
6

2 cam bloc izolat zona Complex Studentesc

De vanzare apartament cu 2 camere, semidecomandat, la etajul 4 din 4 ,cu mansarda, in Complexul Studentesc, zugravit, termopane, usi interioare schimbate, usa metalica la intrare, parchet clasic din stejar, instalatie de gaz contorizata individual.,posibilitate montare centrala proprie. Pret: 75000 ...

2027 EUR/m2 | 37 m2

Complexul%2bStudentesc, Timisoara, Timis

Apartament cu 3 camere centrala proprie et 2 Universitate
6

Apartament cu 3 camere centrala proprie et 2 Universitate

Va oferim spre vanzare apartament cu 3 camere decomandat, bucatarie, baie, debara, centrala proprie pe gaz situat la etajul 2, lânga Facultatea de Arhitectura si Constructii, cladire de caramida cu 3 nivele, având acoperis, curte proprie. Apartamentul este pe colt, cu vedere pe doua parti. Finisajele ...

2368 EUR/m2 | 57 m2

UNIVERSITATE, Timisoara, Timis

4 cam dec 140 mp utili  etaj 1 doua bai zona Centrala Liceul Shakespeare
6
7

4 cam dec 140 mp utili etaj 1 doua bai zona Centrala Liceul Shakespeare

De vanzare, apartament cu 4 camere, decomandat, vedere oe 2 parti, su 140 mp, situat la etajul 1 din 2, 2 bai, balcon, pivnita, posibilitate de montare centrala proprie, tevi noi, zona Centrala, langa Parcul Regina Maria si Liceul Shakespeare. Pret: 250000 euro Tel: 0736173096, 0729057644

1786 EUR/m2 | 140 m2

CENTRU, Timisoara, Timis

4 cam dec ETAJ 1 centrala proprie totul nou zona Complex Studentesc
6
2

De vanzare, apartament cu 3 camere, confort 1, decomandat, su 85 mp, boxa, etaj 1, totul nou renovat, 2 bai, 2 balcoane, vedere pe 2 parti, zona Compex Studentesc. Pret: 210000 euro Tel: 0736173096, 0729057644

2471 EUR/m2 | 85 m2

Complexul Studentesc, Timisoara, Timis

2 camere centrala proprie, et 2 Complex Studentesc
7

2 camere centrala proprie, et 2 Complex Studentesc

De vanzare apartament cu 2 camere,, cu o suprafata de 50 mp , situat la etajul 2 din 4, Zona Complex Studentesc , langa Hotel Roma, 2 camere semidecomandat, baie, balcon.Utilat complet, aer conditionat, centrala termica, usi lemn masiv, bloc izolat cu polistiren extrudat. Pret. 100000 euro Telefo ...

2000 EUR/m2 | 50 m2

Complexul+Studentesc, Timisoara, Timis

2 cam cf 1 CENTRALA PROPRIE zona Girocului
7

2 cam cf 1 CENTRALA PROPRIE zona Girocului

De vanzare, apartament cu 2 camere, confort 1, semidecomandat, situat la etajul 3, centrala proprie, su 50, bloc izolat, mobilat si utilat, zona Girocului. Pret: 88000 euro Tel: 0736173096, 0729057644

1760 EUR/m2 | 50 m2

Girocului, Timisoara, Timis

1 cam etaj intermediar Take Ionescu Punctele Cardinale
6
3

1 cam etaj intermediar Take Ionescu Punctele Cardinale

De vanzare, apartament cu 1 camera, baie, bucatarie, hol, balcon, su 31 mp, mobilat, situat la etajul 8 10, cu vedere spre Punctele Cardinale. Pret: 80000 euro Tel: 0736173096, 0729057644

2581 EUR/m2 | 31 m2

Timisoara, Timis

2 cam doua bai centrala proprie zona Iosefin
9
10

2 cam doua bai centrala proprie zona Iosefin

De vanzare, apartament cu 2 camere, situat la etajul 1 din 2, centrala proprie, 2 bai, su 76 mp, compus din hol de intrare, 2 camere spațioase, bucatarie, cămara, baie mare și o baie de serviciu, boxa de 25 mp situată la subsolul blocului, zona Iosefin.,apartamentul este in curs de renovare. Pret: 111000 ...

1461 EUR/m2 | 76 m2

Iosefin, Timisoara, Timis

4 cam centrala proprie boxa Take Ionescu-Medicina
10
6

4 cam centrala proprie boxa Take Ionescu-Medicina

De vanzare, apartament cu 4 camere, confort 2, semidecomandat, situat la etajul 4, cu acoperis de tigla, centrala proprie, su 60 mp+balcon+boxa de 6 mp, mobilat, zona Take Ionescu-Medicina. Pret: 99500 euro,usor negociabil Tel: 0736173096, 0729057644

1658 EUR/m2 | 60 m2

Timisoara, Timis

3 cam centrala proprie etaj intermediar GARAJ IN PROPRIETATE Piata Operei
8
5

De vanzare, apartament cu 3 camere, confort 1, semidecomandat, bloc de caramida, vedere pe doua parti, centrala proprie, termopane, su 65 mp, garaj in proprietate in curte, fara amenajari recente, zona Piata Operei. Pret: 165000 euro, neg Tel: 0736173096, 0729057644

2538 EUR/m2 | 65 m2

Ultracentral, Timisoara, Timis

2 cam dec , zona Favorit 2

2 cam dec , zona Favorit

De vanzare, apartament cu 2 camere, decomandat, etaj 10 , izolat,suprafață utila 48 metri pătrați compus din baie, bucatarie, două camere, balcon 2 debarale, zona Circumvalatiunii-Favorit. Pret: 65000 euro Tel: 0736173096, 0729057644

1444 EUR/m2 | 45 m2

FAVORIT, Timisoara, Timis

1 cam dec etaj intermediar centrala proprie zona Sagului
5

1 cam dec etaj intermediar centrala proprie zona Sagului

De vanzare, apartament cu 1 camera, confort 1, decomandat, su 34 mp, centrala proprie, renovat, etaj 3, zona Sagului. Pret: 68000 euro Tel: 0736173096, 0729057644

2000 EUR/m2 | 34 m2

Sagului, Timisoara, Timis

Apartament 4 camere parter, de vanzare, zona Olimpia Stadion
9
2

Apartament cu 4 camere de vanzare in Timisoara, zona Olimpia-Stadion. FOXFORT propune spre vanzare un apartament cu 4 camere, semidecomandat, situat in localitatea Timisoara, zona Olimpia - Stadion, aflat la parter intr-un bloc cu regim de inaltime pe Subsol + Parter + 7 Etaje. Anul constructiei 1980, ...

1562 EUR/m2 | 89 m2

Timisoara, Timis

Salvează căutarea