Promovat
vanzare 2 camere bloc de 15 ani
7
4

vanzare 2 camere bloc de 15 ani

oferim spre vanzare apartament 2 camere decomandat ,etajul 1,bloc din 2010,gradina,disponibil ,zona mehala.pretul este 97000 euro negociabil.

1764 EUR/m2 | 55 m2

Mehala, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament cu 2 camere, semidecomandat, bloc nou, zona Soarelui
9

APOSTU ESTATE va propune spre vanzare un apartament modern cu 2 camere semidecomandat, confort 1, zona Soarelui Imobilul se intinde pe o suprafata utila de 57 mp utili + balcon 8 mp si este compartimentat astfel: - hol - living - dormitor - bucatarie open space - baie - terasa de 8mp Confortul termic ...

2754 EUR/m2 | 57 m2

Soarelui, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament spațios cu două camere, etajul 4 cu acoperiș.
20
1

Apartament spațios cu două camere, etajul 4 cu acoperiș.

De vânzare apartament spațios cu două camere situat la etajul patru cu acoperiș de țiglă ideal pentru a locui sau investiție.Locuinta este luminoasă și bine compartimentată, fiind poziționat la ultimul etaj oferă mai multă liniște și intimitate iar acoperișul asigură protecție suplimentară. Este decomandat ...

1523 EUR/m2 | 65 m2

bucovina, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament cu 2 camere de vanzare, zona Sagului, Timisoara
9
2

Apartament cu 2 camere de vanzare, zona Sagului, Timisoara

Agentia imobiliara APOSTU ESTATE va ofera spre vanzare un apartament 2 camere, mobilat, situat in judetul Timis, Timisoara, zona Sagului. Apartamentul are o suprafata de 40 mp utili si este situat la etajul 4 din 4. - Hol de acces - Bucatarie - Living - Dormitor - Baie - Balcon Confortul termic este ...

1875 EUR/m2 | 40 m2

Sagului, Timisoara, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Promovat
Apartament 2 camere premium - Calea Urseni - loc de parcare inclus
8

Vă propunem spre vânzare un apartament modern cu 2 camere, situat în zona Calea Urseni, într-un imobil intim cu doar 8 apartamente. Locuința se remarcă prin finisaje de calitate superioară și mobilier realizat integral la comandă, fiind ideală pentru cei care caută confort, intimitate și un spațiu eficient ...

2283 EUR/m2 | 46 m2

Calea Urseni, Timisoara, Timis

Bucatarie inchisa. Strada asfaltata. Decomandat. Mobilat si utilat !
9
1

De vanzare apartament cu 2 camere in zona Girocului, in zona UM, disponibil imediat, mobilat si utilat, finisat, finalizat, dotat cu centrala termica proprie, model cu bucatarie inchisa, centrala termica proprie cu incalzire prin pardoseala, boxa, pret 103.000 euro. Tel: 0750283339

2102 EUR/m2 | 49 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Apartament cu gradina proprie in BRAYTIM. Decomandat.
10
2

Apartament cu gradina proprie in BRAYTIM. Decomandat.

De vanzare apartament de 2 camere, cu gradina proprie in zona Braytim vizavi de Profi-Musicescu, decomandat, dressing, disponibil imediat, dotat cu centrala termica proprie cu incalzire prin pardoseala, loc de parcare in cf, la pretul de 100.800 Euro + TVA. Pretul include locul de parcare.

20160 EUR/m2 | 5 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

Apartament cu gradina proprie, mobilat si utilat, Langa Profi-Musicescu !
10
3

De vanzare apartament cu 2 camere in zona Braytim, aproape de Profi- Musicescu, la parter cu gradina proprie cu acces din apartament, mobilat si utilat complet, electrocasnice inca in garantie, loc de parcare cu CF,pret 110.000 Euro. Tel: 0750283339

2200 EUR/m2 | 50 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

Girocului-Esso. Spatios. Dormitor cu baie si dressing.Lift.
14

Girocului-Esso. Spatios. Dormitor cu baie si dressing.Lift.

De vanzare apartament cu 3 camere in bloc nou cu lift, zona Girocului -Esso, aproape de mijloace de transport in comun si de magazine. dormitor matrimonial cu dressing si baie proprie, centrala proprie cu incalzire in pardoseala, geamuri tripan Rehau. Pret: 135.000 Euro. Tel: 0750283339

1849 EUR/m2 | 73 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Fara comision. La etajul 1. 3 camere la pret accesibil.
12
4

Fara comision. La etajul 1. 3 camere la pret accesibil.

De vanzare apartament fara comision cu 3 camere, la etajul 1, langa profi,zona Girocului-Unitatea Militara, centrala proprie cu incalzire prin pardoseala, finisaje calitative, loc de parcare in CF, se preda "la cheie", pret 97.940 Euro. Tel: 075028339 Poze cu titlu informativ

1814 EUR/m2 | 54 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Promovat
garsoniera de vanzare in zona Lipovei
3
33

garsoniera de vanzare in zona Lipovei

Gasoniera in zona Lipovei, langa oficiul postal nr 6, complet utilata si mobilata. Situata la et 4 intr-un bloc cu acoperis de tigla. Suprafata de 20 mp. Aproape de mijloace de tranport!! Se vinde imediat! Pentru alte informatii sunati la numarul de telefon.

1375 EUR/m2 | 24 m2

Lipovei, Timisoara, Timis

Apartament de vanzare cu 2 camere, renovat complet, cu boxa prorie - Complex
10
1

Oferim spre vanzare un apartament situat in zona Complexului Studentesc, intr-un bloc de caramida, la etajul 2 din 4. Proprietatea a trecut printr-un proces de renovare completa in anul 2022, moment in care a fost refacut totul de la zero, inclusiv intreaga instalatie electrica, oferind astfel viitorilor ...

2136 EUR/m2 | 55 m2

Timisoara, Timis

Apartament istoric de lux cu 3 camere de 130mp langa Prefectura - Bastion
18

Apartament 3 camere, 130 mp utili, situat la etajul 2 din 2 intr-o cladire istorica din zona Bastion - in apropiere de centrul orasului, Prefectura si Parcul Regina Maria. Este disponibil si pentru inchiriere pentru 1300 euro/luna Este compartimentat in living generos, doua dormitoare, doua bai, dressing ...

2846 EUR/m2 | 130 m2

fabric, Timisoara, Timis

Comision 0%, Etajul 1. Finisaje calitative,
12
4

Comision 0%, Etajul 1. Finisaje calitative,

Comision 0% De vanzare apartament cu 3 camere, la etajul 1, langa profi,zona Girocului-Unitatea Militara, centrala proprie cu incalzire prin pardoseala, finisaje calitative, loc de parcare in CF, se preda "la cheie", pret 109.320 Euro. Tel: 075028339 Poze cu titlu informativ.

1822 EUR/m2 | 60 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Casa cu 3 camere | Bălcescu
12

Casa cu 3 camere | Bălcescu

District Real Estate va propune spre vânzare o casa deosebita mobilata și utilată cu 3 camere, în zona Bălcescu din Timișoara. Descopera o locuință spațioasa, cu design contemporan, finisaje premium și lumina naturala din plin. Amplasată intr-o zona liniștită, aproape de facilități, parcuri și centrul ...

1368 EUR/m2 | 106 m2

balcescu, Timisoara, Timis

Promovat
de vanzare apartament cu 1 camera in zona Dorobantilor
4
18

de vanzare apartament cu 1 camera in zona Dorobantilor

Se da spre vanzare un apartament cu 1 camera in zona Dorobantilor. Etaj: 2 Suprafata: 35mp. Stare: decomandat. Confort 1. Proximitati: Lidl, Parcuri, Transport in comun. Pentru mai multe informatii sunati la numarul de telefon afisat.

1571 EUR/m2 | 35 m2

Dorobanti, Timisoara, Timis

Comision 0% ! Aproape de benzinaria ESO. Excelent construit. Spatios, cu 3 dormitoare.
18

Comision 0% ! Duplex de vanzare in apropiere de benzinaria eso (intrarea Giroc), disponibil imediat, cu suprafata de 96 m.p. utili si teren de 270 m.p., termoizolatie exterioara de 15 cm, placa de beton peste etaj cu 2 straturi de polistiren, zid despartitor placat pe ambele parti cu rigips fonic pentru ...

2396 EUR/m2 | 96 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Comision 0%, Casa cu 3 dormitoare si gradina de 190 mp. La asfalt.
10
1

Comision 0%. De vanzare casa insiruita in zona Braytim, la asfalt, cu living, bucatarie inchisa + 3 dormitoare si 2 bai, dotata cu centrala termica proprie cu incalzire prin pardoseala pe ambele niveluri, 2 locuri de parcare private, cu toate utilitatile (gaz, curent, apa, canal, internet), iluminat ...

2000 EUR/m2 | 105 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

Bloc izolat termic, centrala termica proprie, etaj intermediar !
7
1

De vanzare apartament cu 2 camere in zona Dambovita, intre Restaurantul Nora si Turist, in bloc izolat exterior, la etajul 3, amenajat, dotat cu centrala termica proprie si instalatie electrica schimbata, baie cu geam, disponibil imediat, pret 88.500 Euro negociabil. Tel: 0750283339

1735 EUR/m2 | 51 m2

Dambovita, Timisoara, Timis

Boxa, Decomandat. Spatios !
13
2

Boxa, Decomandat. Spatios !

De vanzare apartament in zona Steaua, la parter, mobilat, decomandat, posibilitate montare centrala termica proprie, foarte spatios si disponibil imediat, pret 83.000 Euro. Tel: 0750283339

1537 EUR/m2 | 54 m2

Steaua, Timisoara, Timis

In zona spitalului judetean,SAD ideal pentru cabinet sau salon de infrumusetare!
13
3

De vanzare Spatiu cu alta destinatie (SAD) cu 2 camere, la parter, cu intrare separata direct din strada, in zona Girocului aproape de spitalul judetean, anvelopat termic exterior, dotat cu centrala termica proprie, aer conditionat, instalatie electrica schimbata. Spațiul este potrivit pentru: -Cabinet ...

2269 EUR/m2 | 52 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Renovat integral, etaj 2. Centrala termica. MODERN !
18
2

Renovat integral, etaj 2. Centrala termica. MODERN !

De vanzare un apartament renovat integral cu 3 camere in zona Dambovita, la etajul 2, dotat cu centrala termica proprie, aer conditionat, instalatie electrica schimbata integral, sapa de beton turnata in tot apartamentul, complet mobilat si utilat exact ca in fotografii. Pret 138.000 Eur, negociabil. ...

2156 EUR/m2 | 64 m2

Dambovita, Timisoara, Timis

Bloc Nou. Buziasului. Mobilat si Utilat.
18
2

Bloc Nou. Buziasului. Mobilat si Utilat.

Apartament cu 3 camere, mobilat si utilat, zona Buziasului, 60mp + terasa 17mp, bloc cu lift, centrala proprie cu incalzire in pardoseala, aparat aer conditionat. Pret: 125.000 Euro varianta nemobilata si 132.000 Euro varianta mobilata. Tel: 0750283339

2083 EUR/m2 | 60 m2

Buziasului, Timisoara, Timis

Fara comision. Etaj 1. Decomandat
8
1

Fara comision. Etaj 1. Decomandat

De vanzare apartament fara comision cu 2 camere, la etajul 1, decomandat, langa profi,zona Girocului-Unitatea Militara, centrala proprie, finisaje calitative, loc de parcare in CF, se preda "la cheie", pret 95.400 Euro. Tel: 075028339 Poze cu titlu informativ

1800 EUR/m2 | 53 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Salvează căutarea