Promovat
Apartament cu 3 camere,2 balcoane, etajul 1, renovat, zona Fabric
11
2

Apostu Estate va propune spre vanzare un apartament cu 3 camere, semidecomandat,situat la etajul 1 al unui bloc cu 4 etaje, situat in zona Fabric. Suprafata apartamentului este de aproximativ 53mp utili+ 2 balcoane si este compartimentat astfel: -Hol de acces cu debara -Dormitor cu dressing -Dormior ...

2451 EUR/m2 | 53 m2

Fabric, Timisoara, Timis

Promovat
Casa Lux 4 Dormitoare Garaj Zona Dumbrăvița
18
5

Casa Lux 4 Dormitoare Garaj Zona Dumbrăvița

Casă cu 4 dormitoare, mobilată și utilată Lux, 3 bai, centrală proprie, încălzire în pardoseală, su: 150 mp, plus curte amenaja cu gazon, su:250 mp, casa dispune și de garaj, cu toate utilitățile, disponibilă imediat, Preț: 330000 Euro Negociabil Se poate și închiria ...

2200 EUR/m2 | 150 m2

Dumbravita, Timisoara, Timis

Promovat
Ideal casa individuala investitie. Elisabetin - Str. Cluj. Toate Utilitatile
3
6

. Vindem teren in zona Elisabetin, in zona Str. Cluj, cu o suprafata de 502 mp, front de 12.8 ml, cu constructie demolabila pe el. Dispune de toate utilitatile bransate, acces pe drum asfaltat. CERTIFICAT de urbanism de infornare valabil. Pretul solicitat este de 155.000 Eur, usor negociabil. .

502 m2

Elisabetin, Timisoara, Timis

Promovat
Teren intravilan 1.450mp | Ronat
1

Teren intravilan 1.450mp | Ronat

District Real Estate va propune spre vanzare un teren intravilan in Ronat. Suprafata: 1450mp Front stradal: 20 ml Utilitati: Gaz, Curent, Canalizare, Apa, Drum pietruit. Pret: 187.900euro. Oferim consultanta si solutii financiare in vederea obtinerii unui credit imobiliar avantajos, cu ajutorul colaboratorilor ...

1,450 m2

ronat, Timisoara, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Comision 0.Spatiu comercial zona Torontal-Ring
12

Comision 0.Spatiu comercial zona Torontal-Ring

Oportunitate de investitie.Vand 3 spati comerciale impreuna sau separat in zona Torontalului situate la parter in bloc nou.Spatile au suprafete utile de 62,86,93 mp cu vitrine si doua accese .Fiecare spatiu beneficiaza si de cate un loc de percare subteran. Spatiul 1 cu suprafata utila de 62 mp si 1 ...

2209 EUR/m2 | 86 m2

Torontalului, Timisoara, Timis

Apartament 2 camere zona Circumvalatiunii
12
1

Apartament 2 camere zona Circumvalatiunii

Vand apartament 2 camere confort unu situat la etajul 5 10 cu lift in zona Circumvalatiunii -Gheorghe Lazar.Apartamentul este format din sufragerie cu balcon mare,bucatarie mare,dormitor,baie,2 holuri si boxa .Apartamentul este amenajat cu gresie,faianta,termopan,incalzire cu centrala proprie.Pret ...

1956 EUR/m2 | 45 m2

Circumvalatiunii, Timisoara, Timis

Apartament 4 Camere Decomandat 2 Bai Confort 1 Centrala Proprie Zona Steaua
10

Apatrtament cu 4 camere decomandat, confort 1, mobilat si utilat, etaj 1, centrala proprie, aer conditionat, su: 100 mp, bloc anvelopat. Apartamentul este dispus astfel: Hol intrare 3 debarale Bucatarie Living 2 balcoane 3 dormitoare 2 bai 1 hol mare Apartament este situat intr-o zona linistita, aproape ...

1530 EUR/m2 | 100 m2

Steaua, Timisoara, Timis

Apartament 4 camere bloc nou finalizat Torontalului
13
2

Apartament 4 camere bloc nou finalizat Torontalului

Apartament 4 camere bloc nou intabulat cu CF,individual,ocupabil imediat, situat la etaj 7 zona Torontalului-Lidl.Apartamentul se vinde impreuna cu 2 garaje subterane si boxa ,Apartament deosebit cu suprafata totala utila de 138 mp din care 117 mp apartamentul si 23 mp balcoane.Apartament format din ...

1652 EUR/m2 | 138 m2

Torontalului, Timisoara, Timis

Promovat
COMISION 0%.Decomandat.Bloc NOU.2 locuri de parcare!!
17
1

COMISION 0%.Decomandat.Bloc NOU.2 locuri de parcare!!

De vanzare apartament cu 3 camere, COMISION 0%, la etajul 1 intr un bloc cu LIFT, in bloc nou, in ORAS, langa mijloc de transport in comun, decomandat, 72 mp utili+balcon, vedere pe 2 parti, spatios, luminos, cu 2 bai, bucatarie inchisa, incalzire prin pardoseala, se vinde mobilat si utilat, 2 LOCURI ...

2013 EUR/m2 | 72 m2

Timisoara, Timis

Comision 0.Spatiu comercial in Complex Ring
6

Comision 0.Spatiu comercial in Complex Ring

Oportunitate de investitie.Vand spatiu comercial in zona Torontalului situate la parter in bloc nou.Spatiul are suprafeta utile de 62 mp cu vitrine si doua accese . SpatiuL beneficiaza si de un loc de percare subteran.Spatiul este amenajat cu gresie,clima ,grup sanitar,termopan.Pret 140000 euro.Tel ...

2258 EUR/m2 | 62 m2

Torontalului, Timisoara, Timis

Apartament 3 Camere Decomandat 2 Bai  Centrala Proprie Zona Girocului Spitalul Judetean
10

Apartament 3 Camere Decomandat 2 Bai Centrala Proprie Zona Girocului Spitalul Judetean

Apartament cu 3 camere decomandat, 2 bai, centrala proprie, aer conditionat, partial mobilat, su: 67mp, situat la parter cu acces la boxa din apartament, intr-un bloc cu 2 apartamente pe nivel, Foarte aproape de mijloacele de transport si punctele de interes din zona. Disponibil imediat. Pret115000 ...

1716 EUR/m2 | 67 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Apartament Superb 1 Camera Decomandat Etaj 1  Centrala Proprie  Terasa  11 MP Zona Chisoda
10

Apartament Superb 1 Camera Decomandat Etaj 1 Centrala Proprie Terasa 11 MP Zona Chisoda

Apartament superb cu o camera, decomandat, mobillat si utilat, bucatarie inchisa, cu acces pe terasa atat din bucatarie cat si din camera, su: 41 mp, plus o terasat de 11 mp, etaj 1 din 3, 1 loc de parcare. Aer condiționat cu invertor, centrala proprie, incalzire in pardoseala, masina de spalat vase, ...

1692 EUR/m2 | 52 m2

Chisoda, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament Deosebit 2 Camere Centrala Proprie Zona Braytim Zone 2
7
5

Apartament cu 2 camere semi-decomandat, complet mobilat si utilat, centrala proprie, incalzire in pardoseala, aer conditionat, su: 46 mp, plus balcon de 7 mp, situat la et.1si 1 loc de parcare trecut in Cf. In imediata apropiere se gasesc magazine ( Profi, Lidl, Mega Image , Zone 2 ) . Pret: 93000 ...

1755 EUR/m2 | 53 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

Apartament 1 Camera Decomandat Etaj 1  Zona Circumvalatiunii 1

Apartament 1 Camera Decomandat Etaj 1 Zona Circumvalatiunii

Apartament cu 1 camera, decomandat, mobilat si utilat, su: 33 mp, etaj 1 din 10, fiind compartimentat astfel: hol întrare cu spatii de depozitare, baie cu cada, camera, bucătărie. Blocul este dotat cu lift și camere de supraveghere pe fiecare etaj. Foarte aproape de toate punctele de interes din zona. Pret: ...

1857 EUR/m2 | 35 m2

Circumvalatiunii, Timisoara, Timis

Apartament modern, mobilat si utilat complet, zona Girocului
13
3

Apartament cu 3 camere de vanzare in Timisoara, zona Girocului. FOXFORT propune spre vanzare un apartament cu 3 camere, semidecomandat, situat in localitatea Timisoara, zona Girocului, aflat la etajul 1 intr-un bloc cu regim de inaltime pe Parter + 4 Etaje. Anul constructiei 1989, complet renovat in ...

2338 EUR/m2 | 65 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament Deosebit 2 Camere Centrala Proprie Zona Complex Olimpia Stadion
8
1

Apartament cu 2 camere, confort 1, semi- decomandat, mobilat si utilat , mobila fiind facuta pe comanda, centrala proprie, su: 56 mp, balcon inchis in termopan, 1 bucatarie, 1 baie cu geam, etaj 2 din 10, bloc cu lift si anvelopat, atat exterior cat si interior, plus boxa la subsol trecuta in Cf. Foarte ...

2054 EUR/m2 | 56 m2

Olimpia-Stadion, Timisoara, Timis

Apartament 3 Camere Decomandat Centrala Proprie Etaj 1 Din 1  Garaje 2  Zona Iosefin
9

Apartament 3 Camere Decomandat Centrala Proprie Etaj 1 Din 1 Garaje 2 Zona Iosefin

Apartament cu 3 camere, decomandat, su: 92 mp, etajul 1 cu pod inalt pe toata suprafata apartamentului, se poate mansarda, este la curte comună liniștită, împărțită cu doar 4 vecini, într-una dintre cele mai bine conectate zone ale orașului. Încălzirea se realizează prin centrală proprie pe gaz și ...

2120 EUR/m2 | 92 m2

Iosefin, Timisoara, Timis

Apartament Lux 1 Camera Decomandat Centrala Proprie Zona  Centrala
7

Apartament Lux 1 Camera Decomandat Centrala Proprie Zona Centrala

Apartament lux cu 1 camere, decomandat, centrala proprie,aer conditionat, mobilat si utilat, su: 25 mp, plus balcon inchis in termopan, etaj 1 din 4 , bloc din caramida, totul nou renovat, instalatilei electrice si sanitare noi, se vinde complet mobilat si utilat asa cum se vede in poze. Foarte aproape ...

3680 EUR/m2 | 25 m2

Timisoara, Timis

Apartament 2 Camere Decomandat Bloc Nou Centrala Proprie Zona Giroc Calea Urseni
4
6

Apartament cu 2 camere, decomandat, centrala proprie, incalzire prin pardoseala, su: 53 mp, situat la parter din 3, plus 1 loc de parcare trecut in Cf. Pret: 83500 Euro Tel: 0726649775.

1575 EUR/m2 | 53 m2

Calea%2bUrseni, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament 3 Camere Decomandat 2 Bai 2 Balcoane Centrala Proprie Zona Lidia Soarelui
10

Apartament cu 3 camere decomandat, mobilat si utilat, centrala proprie, 2 clime de 12000 BTU, 2 bai, 2 balcoane inchise, su: 65 mp plus 6,5 mp balcoanele, etaj 2 din 4, disponibil imediat, foarte aproape de toate punctele de interes din zona, Pret: 135000 Euro negociabil Tel: 0726649775

2077 EUR/m2 | 65 m2

Soarelui, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament 2 Camere Decomandat Centrală Proprie Totul Nou Zona Soarelui Sud Plaza
8

Apartament cu 2 camere, decomandat, centrala proprie, 2 aparate de aer condiționat, totul nou, refăcut de la zero, cu materiale premium, su: 50 mp, situat la parter înalt, din 4, disponibil imediat, foarte aproape de toate punctele de interes din zona.s. Apartamentul a fost renovat complet: instalatii ...

2340 EUR/m2 | 50 m2

Soarelui, Timisoara, Timis

Casa Deosebiita 3 Dormitoare Beci Panouri Solare Centrala Proprie Toate Utilitatiile Zona Dambovita
10
2

Casa deosebita pe parter cu o suprafață utilă de 108 mp și este compartimentată ideal pentru o familie: - 3 dormitoare, 1 cu dressing, - living generos de aproximativ 40 mp - bucătărie open-space cu mobilier nou și insuliță - baie spațioasă de 12 mp, dotată atât cu cadă, cât și cu duș - hol foarte luminos ...

1806 EUR/m2 | 108 m2

Dambovita, Timisoara, Timis

Apartament 3 Camere 2 Băi Etaj 1 Boxă  Centrală Proprie Zona Soarelui
6

Apartament 3 Camere 2 Băi Etaj 1 Boxă Centrală Proprie Zona Soarelui

Apartament cu 3 camere, 2 bai, partial mobilat și utilat, centrala proprie, su: 70 mp, plus boxa de 5 mp, etaj 1 din 4, amplasat pe colț, foarte aproape de Școala, Grădiniță, Sud Plaza și punctele de interes din zona. Preț: 136800 Euro negociabil. ...

1954 EUR/m2 | 70 m2

Soarelui, Timisoara, Timis

Promovat
Casa Lux 4 Dormitoare Garaj Zona Dumbrăvița
18
5

Casa Lux 4 Dormitoare Garaj Zona Dumbrăvița

2200 EUR/m2 | 150 m2

Dumbravita, Timisoara, Timis

Salvează căutarea