Promovat
Trăiește aproape de tot ce contează   3 camere în inima Timișoarei-mobilat&utilat
14

Trăiește aproape de tot ce contează 3 camere în inima Timișoarei-mobilat&utilat

LB. Invest Imobiliare vă propune spre vânzare un apartament spațios cu 3 camere, situat la doar 650 m de centrul orașului Timișoara, pe strada Aurel Popovici. Poziționarea excelentă oferă acces rapid către principalele puncte de interes, fiind ideal atât pentru locuit, cât și pentru investiție. ...

2143 EUR/m2 | 63 m2

Timisoara, Timis

Promovat
Duplex de vanzare despartit prin camera tehnica in Ghiroda
7

Duplex de vanzare despartit prin camera tehnica in Ghiroda

Apostu Estate va propune spre vanzare duplex despărțit prin cameră tehnică în Ghiroda. Regimul de înălțime P + 1E cu o suprafață utilă de 137mp. Imobilul este construit pe o suprafață de teren de 600mp, respectiv 300mp/parte. Compartimentare : Parter : Hol spațios Dormitor / birou Baie Bucătărie cu ...

1715 EUR/m2 | 137 m2

Timisoara, Timis

Promovat
Apartament superb cu 2 camere si gradina I Freidorf
9

Apartament superb cu 2 camere si gradina I Freidorf

District Real Estate va propune spre vanzare un apartament superb cu doua camere si gradina de 34 mp, finisaje premium situat in Freidorf, avand in proximitate statie de transport in comun si numeroase centre comerciale precum Lidl, Mega Image, Penny. Blocul dispune de lift iar apartamentul este pozitionat ...

2150 EUR/m2 | 40 m2

freidorf, Timisoara, Timis

Promovat
Apartamente noi de vanzare, cu 2 camere, decomandate, Calea Urseni, Giroc
6
10

Apostu Estate va ofera spre vanzare 9 apartamente noi, situate intr-un imobil din judetul Timis, localitatea Grioc, zona Calea Urseni. Aproximativ 1 km distanta fata de Zone Cafe 2 si Mega Image Calea Urseni Timisoara. Acces facil la centura ocolitoare a orasului. Doar 300 m fata de prima statie a mijloacelor ...

1226 EUR/m2 | 53 m2

Calea Urseni, Timisoara, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Promovat
Casa Lux 4 Dormitoare Garaj Zona Dumbrăvița
18
5

Casa Lux 4 Dormitoare Garaj Zona Dumbrăvița

Casă cu 4 dormitoare, mobilată și utilată Lux, 3 bai, centrală proprie, încălzire în pardoseală, su: 150 mp, plus curte amenaja cu gazon, su:250 mp, casa dispune și de garaj, cu toate utilitățile, disponibilă imediat, Preț: 330000 Euro Negociabil Se poate și închiria ...

2200 EUR/m2 | 150 m2

Dumbravita, Timisoara, Timis

Apartament 3 Decomandat 2 Băi 2 Balcoane Centrală Proprie  Zona Dâmbovița
7

Apartament 3 Decomandat 2 Băi 2 Balcoane Centrală Proprie Zona Dâmbovița

Apartament cu 3 camere, decomandat, centrala proprie, aer condiționat, mobilat și utilat, su: 65 mp, etaj 3 din 4., bucătărie închisă cu debara. Holul este sub forma literei Z . Prezintă 2 băi , 2 balcoane generoase cu vedere pe două părți diferite ceea ce îl face să fie luminos pe toată perioada zilei ...

1486 EUR/m2 | 72 m2

Sagului, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament 2 Camere Deosebit Full Decomandat Centrala Proprie Zona  Sagului Intre Case
10

Apartament 2 Camere Deosebit Full Decomandat Centrala Proprie Zona Sagului Intre Case

Apartament deosebit cu 2 camere full decomandat, mobilat si utilat suoerb cu mobilier de calitate, fiind facut pe comanda,, centrala proprie, aer conditionat, su: 54 mp, situat la parter inalt si are iesire in curte privata, un loc de parcare in fata apartamentului privat si inscris in Cf. Disponibil ...

2343 EUR/m2 | 54 m2

Sagului, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament 3 Camere Full Decomandat 2 Bai 3 Balcoane Centrala Proprie Zona Aradului Piata Verde
10

Apartament cu 3 camere, decomandat, mobilat si utilat, centrala proprie, 2 bai, 3 balcoane, su: 71 mp, etaj 2 din 4, foarte aproape de piata, magazine, mijloacele de transport si Iulius Mall. Pret: 142000 Euro Negociabil Tel: 0726649775

2000 EUR/m2 | 71 m2

ARADULUI, Timisoara, Timis

Apartament Deosebit 3 Camere Decomandat 2 bai Centrala Proprie Zona Lipovei
14
3

Apartament cu 3 camere, decomandat, confort 1, centrala proprie, 2 bai, 2 balcoane, complet mobilat si utilat, su: 73,82 mp, situat la et 2 din 4, bloc anvelopat, foarte aproape de toate punctele de interes din zona, cu loc de parcare langa bloc. Pret: 135000 euro negociabil Tel: 0726649775

1824 EUR/m2 | 74 m2

Lipovei, Timisoara, Timis

Apartament 1 Camera Decomandat Zona  Dambovita Piata Aurora
5

Apartament 1 Camera Decomandat Zona Dambovita Piata Aurora

Apartamet cu 1 camere, decomandat, mobilat si utilat, cu posibilitate de centrala proprie, teava de gaz fiind la usa, su: 36 mp, plus balcon inchis in termopan, 1 bucatarie, baie cu vana si geam, un dressing pe hol, etaj 2 din 4, foarte aproape de toate puncytele de interes din zona, disponibil imediat. Pret: ...

1750 EUR/m2 | 36 m2

Dambovita, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament 3 Camere Decomandat 2 Bai Centrala Proprie Zona Soarelui
7
5

Apartament cu 3 camere decomandat, mobilat si utilat, centrala proprie, 2 bai, 2 balcoane, su: 70 mp, et.3 din 5, bloc anvelopat, foarte aproape de toate punctele de interes din zona. Pret: 123500 Euro Tel: 0726649775

1764 EUR/m2 | 70 m2

Soarelui, Timisoara, Timis

Apartament 1 Camere Decomandat Centrala Proprie Zona Sagului Dambovita
5
1

Apartament cu o camere decomandat, mobilat si utilat, centrala proprie , su: 36 mp, plus balcon inchis, situat la parter inalt, fiind compartimentat astfel: camere, bucatarie, camara, hol si un balcon inchis, foarte aproape de toate punctele de interes din zona. Disponibil imediat. Pret: 65000 Euro Tel: ...

1806 EUR/m2 | 36 m2

Dambovita, Timisoara, Timis

Apartament 3 Camere Centrală Proprie Zona Sagului Piata Doina
6

Apartament cu 3 camere, mobilat și utilat, cum se vede în poze, centrala proprie, bucătărie închisă, 1 debara, 1 baie, 1 balcon, su: 67 mp situat la etajul 2 din 4, zona foarte liniștită și aproape de toate punctele de interes din zona, Școala, Grădiniță, Piața, Shopping City, Magazine, Farmacii, Băncii ...

1522 EUR/m2 | 67 m2

Sagului, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament Deosebit 3 Camere Decomandat 2 Bai Centrala Proprie Zona Soarelui
10

Apartament deosebit cu 3 camere decomandat, mobilat si utilata, su: 72 mp, cu cele doua balcoane, 2 bai, vedere pe 2 parti, apartamentul este izolat interior, incalzire prin pardoseala, etajul 3 din 4, într-un imobil liniștit, cu doar 2 apartamente pe etaj ideal pentru confort și intimitate. Locație ...

2014 EUR/m2 | 72 m2

Soarelui, Timisoara, Timis

Casa Individuala Deosebita 4 Camere 3 Bai 4 Locuri De Parcare Centrala Proprie Zona Chisoda
8

Casa deosebita cu 4 camere, 3 bai, 2 dessinguri, mobilata si utilata, centrala proprie, fiind compartimentata astfel: Parter: 1 bucatarie inchisa de 27 mp, 1 living de 45mp, 1 baie, 1 birou si 1 camera tehnica, cu iesire pe terasa acoperita si 1 beci de16 mp. Etaj: 3 dormitoare mobilate si utilate, 2 ...

1292 EUR/m2 | 240 m2

Chisoda, Timisoara, Timis

Apartament 3 Camere Decomandat Bloc Nou Centrala Proprie Zona Braytim Muzicescu
5

Apartament cu 3 camere, decomandat, partial mobilat, su:66 mp plus balcon, centrala proprie, incalzirre rin calorifere, toate geamurile beneficiaza de rulouri, balconul este dotat cu copertina retractabila, etaj 2 din 2, cu acoperis din tigla. Apartamentul este alcătuit din : - 2 dormitoare - living - ...

2114 EUR/m2 | 66 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

Duplex cu 4 camere, zona Plopi Timisoara
8
2

Duplex cu 4 camere, zona Plopi Timisoara

Va propunem spre achizitie un duplex în zona Plopi, într-o zonă liniștită și cu acces rapid în mai multe direcții: către Prințul Turcesc, centura ocolitoare, Calea Buziașului, Ghiroda, mijloace de transport, scoala generala. Suprafața terenului este 247 mp, iar cea utila 117 mp. Compartimentare: parter ...

1855 EUR/m2 | 117 m2

Plopi, Timisoara, Timis

Casă cu teren 1070mp, zona Girocului
8
3

Casă cu teren 1070mp, zona Girocului

Va propunem spre achizitie o casa cu 4 camere si cu teren 1070 mp si cu front stradal de 18 ml in zona Girocului. Casa este construita din cărămida, necesita renovare, beneficiaza de apă, canal, curent, centrala proprie pe gaz, acces auto. Suprafata utila este de 78 mp. Pretul solicitat de proprietar ...

2885 EUR/m2 | 78 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament 3 Camere Decomandat  2 Bai 2 Balcoane Garaj Sub Bloc Boxa Zona Girocului Soarelui
7
1

Apartament 3 Camere Decomandat 2 Bai 2 Balcoane Garaj Sub Bloc Boxa Zona Girocului Soarelui

Apartament cu 3 camere, decomandat confort 1, mobilat si utilat ,aer conditionat, cu posibilitate de centrala proprie, 2 băii ,1 bucătărie, 1, debara, 2 balcoane închise cu geamuri termopan ,su: 75 mp, garaj sub bloc cu ușă electrică , boxă, bloc anvelopat cu 2 apartamente pe etaj. Disponibil imediat, ...

1800 EUR/m2 | 75 m2

Soarelui, Timisoara, Timis

Casa singulara P+E+M, 850mp teren, zona Lugojului
8
5

Casa singulara P+E+M, 850mp teren, zona Lugojului

Va propunem spre achizitie o casa individuala P+1+M complet mobilata si utilata in Timisoara zona Alea Ghirodei, situata pe un teren de 850 mp, front stradal 14.5 ml. Suprafata utila totala este de 250 mp dispusi pe parter,etaj,mansarda. Garaj 27 mp Casa dispune de 2 intrari separate si este racordata ...

1020 EUR/m2 | 250 m2

Lugojului, Timisoara, Timis

Apartament 2 Camere Zona Girocului Spitalul Judetean
7

Apartament 2 Camere Zona Girocului Spitalul Judetean

Apartament cu 2 camere, semi-decomandat, mobilat si utilat cum se vede in poze, baie cu geam, su: 42 mp balcon, etaj 4 din 4, cu acoperis, bloc anvelopat Apartamentul se poate preda imediat. Dispune de termopane integral, rulouri eslinger, contorul de gaz existent cat si al dooilea foc pentru centrala ...

1738 EUR/m2 | 42 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Casa singulara, Ciarda Rosie Timisoara
8
2

Casa singulara, Ciarda Rosie Timisoara

Va propunem spre achizitie o casă individuală in stil scandinav, modernă, complet mobilată Zona Buziașului Ciarda Rosie Timișoara, construită în 2008 și renovată integral în 2020. Caracteristici generale: Suprafață utilă: 135 mp Suprafață construită: 169 mp Teren: 327 mp Regim de înălțime: ...

2133 EUR/m2 | 135 m2

Ciarda+Rosie, Timisoara, Timis

Apartament 2 Camere Zona Complexul Studentesc Olimpia
7

Apartament 2 Camere Zona Complexul Studentesc Olimpia

Apartament cu 2 camere, semi-decomandat, mobilat si utilat, cu posibilitate de centrala proprie, baie cu geam, su; 48mp plus balcon de 4 mp, situat la etajul 4 din 4 acoperis din tigla si tavan izolat, foarte aproape de toate punctele de interes din zona. Pret: 89999 Euro Tel: 0726649775

1731 EUR/m2 | 52 m2

Olimpia, Timisoara, Timis

Duplex de vanzare, despartit de camera tehnica, Dumbravita
8
14

Duplex de vanzare, despartit de camera tehnica, Dumbravita

Va propunem spre achizitie o casa tip duplex modern in Dumbravita, zona de nord. Duplexul este la rosu interior, iar exteriorul aproape finalizat. Este despartit de camera tehnica (7 m intre corpuri). Este compus din 5 camere, 3 bai, camara, spatiu depozitare si spatiu tehnic. Suprafata utila este de ...

1547 EUR/m2 | 117 m2

Dumbravita, Timisoara, Timis

Salvează căutarea