Promovat
Apartament 2 camere de vanzare, zona Sagului, Timisoara
9
1

Apartament 2 camere de vanzare, zona Sagului, Timisoara

Agentia imobiliara APOSTU ESTATE va ofera spre vanzare un apartament 2 camere, decomandat, mobilat si utilat, localizat in judetul Timis, Timisoara, zona Sagului. Apartamentul are o suprafata de 54 mp utili si este situat la etajul 5 intr-un bloc anvelopat termic. - Hol de acces - Bucatarie - Living - ...

1389 EUR/m2 | 54 m2

Sagului, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament 4 camere, Zona Cetatii, Curte Comuna, Pivnita mare
9
1

Detalii RELEVANTE oferta : - parter - model cu vedere pe 2 parti - model cu 1 baie - detalii AMENAJARE interioara: parchet laminat, parchet,, gresie, faianta, ferestre lemn cu geamuri sticla, - CENTRALA termica PROPRIE, incalzire prin calorifere - detalii MOBILARE : bucataria mobilata si utilata ...

1389 EUR/m2 | 90 m2

cetatii, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament cu 3 camere, de vanzare, zona Lipovei, Timisoara
8
2

Apartament cu 3 camere, de vanzare, zona Lipovei, Timisoara

Agentia imobiliara APOSTU ESTATE va ofera spre vanzare un apartament cu 3 camere, amplasat la etajul 8/11, situat in zona Lipovei. Zona este linistita, apartamentul aflandu-se la doar 7 minute de mers pe jos fata de Bega Mall Lipovei sau fata de statia de autobuz, parc, scoala sau gradinita. Apartamentul ...

2141 EUR/m2 | 70 m2

Lipovei, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament 3 camere decomandat Dambovita vedere pe doua parti etaj 3 amenajat centrala proprie
15
1

Vand apartament cu 3 camere decomandat situate la etajul 3 in cadrul unui bloc cu 4 etaje si acoperis tigla,vedere pe doua parti cu wcs situat în Calea Sagului ,cu o suprafață de 65 mp utili, 72 mp cu cele două balcoane ce sunt situate pe două părți diferite.Imobilul este decomandat, bucătărie închisă ...

1646 EUR/m2 | 65 m2

Dambovita, Timisoara, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Promovat
Etaj intermedar.  Decomandat. Cu 2 bai
13

Etaj intermedar. Decomandat. Cu 2 bai

FAVORIT ESTATE va propune spre vanzare un proiect in zona de NORD a orasului intr-un imobil cu 3 Etaje. Tipuri apartamente cu 2 camere: - 52mp suprafata utila + terasa 30mp , disponibil la Etaj Retras - vandut ; Tipuri apartamente cu 3 camere: - 66mp suprafata utila + 2 terase de 11mp, disponibil la ...

1799 EUR/m2 | 75 m2

torontalului, Timisoara, Timis

Promovat
Etaj intermediar. Zona Circumvalatiunii. Disponibil imediat
7

Etaj intermediar. Zona Circumvalatiunii. Disponibil imediat

Favorit Estate va ofera spre vanzare: - etaj 7/ 10+ ACOPERIS; - detalii amenajare : parchet, gresie, faianta, ferestre cu tamplarie PVC si geam termopan, usa metalica la intrare, vopsea lavabila, corpuri sanitare noi ; - detalii mobilare : bucataria mobilata ,mobilier camera de zi ; Detalii pret ...

2133 EUR/m2 | 30 m2

circumvalatiunii, Timisoara, Timis

Duplex pe parter finisat la cheie. Zona Torontalului -Metro 2 . CF de Timisoara
10

Detalii RELEVANTE oferta : - 1/2 duplex pe Parter in zona Torontalului -Metro ; - suprafata utila de 86 mp - teren de 300 mp - detalii constructive : ziduri exterioare si interioare din caramida porotherm de 25, termoizolata exterior cu polistiren de 10 cm, Ferestre cu geam termopan (3 foi ...

1977 EUR/m2 | 86 m2

torontalului, Timisoara, Timis

2 cam doua bai centrala proprie zona Iosefin
9
10

2 cam doua bai centrala proprie zona Iosefin

De vanzare, apartament cu 2 camere, situat la etajul 1 din 2, centrala proprie, 2 bai, su 76 mp, compus din hol de intrare, 2 camere spațioase, bucatarie, cămara, baie mare și o baie de serviciu, boxa de 25 mp situată la subsolul blocului, zona Iosefin.,apartamentul este in curs de renovare. Pret: 111000 ...

1461 EUR/m2 | 76 m2

Iosefin, Timisoara, Timis

Bloc nou finalizat. Etaj 1. Acces asfaltat
16

Bloc nou finalizat. Etaj 1. Acces asfaltat

Favorit Estate va propune spre vanzare apartamente cu 1, 2 si 3 camere in zona de Sud a orasului intr-un imobil cu regim de inaltime P+2E+Pod. Apartament cu 1 camera: - 36.17 mp utili + balcon, disponibil la Parter, pret: 71.500 Euro. (TVA 21% inclus si 1 loc de parcare) Apartamente cu 2 camere: - ...

1753 EUR/m2 | 58 m2

braytim, Timisoara, Timis

Zona Bucovina -Timisoara. Complex privat. Finisaje incluse
20

Zona Bucovina -Timisoara. Complex privat. Finisaje incluse

Detalii RELEVANTE oferta : - 1/2 duplex in zona Bucovina-Timisoara ,cu regim de inaltime Parter + Etaj + Mansarda ;. - suprafata utila de 169 mp +. terasa 26mp + balcon ; - teren de 240 mp; - detalii constructive : ziduri exterioare si interioare din caramida porotherm , izolata exterior cu polistiren ...

1746 EUR/m2 | 169 m2

bucovina, Timisoara, Timis

Mobilat si utilat. Disponibil imediat.  Bucatarie inchisa
10

Mobilat si utilat. Disponibil imediat. Bucatarie inchisa

Favorit Estate va ofera spre vanzare: - SAD (spatiu cu alta destinatie) in bloc izolat termic exterior ; - etaj 2 / 2 + ACOPERIS ; - detalii amenajare : parchet, gresie, faianta, ferestre cu tamplarie PVC si geam termopan, usa metalica la intrare, usi interioare celulare, vopsea lavabila, corpuri ...

1421 EUR/m2 | 38 m2

steaua, Timisoara, Timis

Cu centrala termica proprie. Zona Dacia. Boxa
13
1

Cu centrala termica proprie. Zona Dacia. Boxa

Favorit Estate va ofera spre vanzare: - etaj Parter / 4 + ACOPERIS, 4 apartamente pe nivel; - detalii amenajare : parchet, gresie, faianta, ferestre cu tamplarie PVC si geam termopan, usa metalica la intrare, vopsea lavabila, calorifere schimbate; - CENTRALA termica PROPRIE - detalii mobilare ...

1754 EUR/m2 | 50 m2

circumvalatiunii, Timisoara, Timis

De vanzare cladire istorica in zona Baile Neptun-Traian, subsol, parter si etaj
10
1

De vanzare cladire istorica in zona Baile Neptun-Traian, demisol, parter, etaj si pod, teren in suprafata de 1.038 mp, cu garaj si anexe in curte, o jumatate de casa in curte- subsol, parter, si pod, in suprafata de 80 mp, front stradal 31 mp, camere inalte si luminoase, la subsol 2 apartamente inchiriate ...

1328 EUR/m2 | 640 m2

Traian, Timisoara, Timis

4 cam centrala proprie boxa Take Ionescu-Medicina
10
6

4 cam centrala proprie boxa Take Ionescu-Medicina

De vanzare, apartament cu 4 camere, confort 2, semidecomandat, situat la etajul 4, cu acoperis de tigla, centrala proprie, su 60 mp+balcon+boxa de 6 mp, mobilat, zona Take Ionescu-Medicina. Pret: 99500 euro,usor negociabil Tel: 0736173096, 0729057644

1658 EUR/m2 | 60 m2

Timisoara, Timis

Apartament cu 3 camere, 70 mp, zona Cetatii
7
37

Apartament cu 3 camere, 70 mp, zona Cetatii

Blitz va propune un apartament 3 camere in zona Cetati la curte comuna. Apartamentul necesita renovare Este compus din 3 camere, dintre care doua dormitoare, 1 baie, nemobilat. Spatiu util 70 mp. Incalzire centrala pe lemne cu posibiliatate incalzire pe gaz .Teava se afla la limita proprietatii. Zona ...

883 EUR/m2 | 70 m2

Timisoara, Timis

Promovat
Bucovina , Lux , 92.000Euro , etaj 4 !!!
18

Bucovina , Lux , 92.000Euro , etaj 4 !!!

Apartament cu 2 camere transformat în 3, complet mobilat și utilat, suprafața utilă de 50mp + balcon 5mp, decomandat . Renovat complet in 2024, inclusiv instalație electrică și sanitară schimbată, etaj 4 . Se vinde utilat și mobilat cum se vede în poze , mașina de spălat 2019 , combina frigorifică ...

1673 EUR/m2 | 55 m2

Bucovina, Timisoara, Timis

3 cam centrala proprie etaj intermediar GARAJ IN PROPRIETATE Piata Operei
8
5

De vanzare, apartament cu 3 camere, confort 1, semidecomandat, bloc de caramida, vedere pe doua parti, centrala proprie, termopane, su 65 mp, garaj in proprietate in curte, fara amenajari recente, zona Piata Operei. Pret: 165000 euro, neg Tel: 0736173096, 0729057644

2538 EUR/m2 | 65 m2

Ultracentral, Timisoara, Timis

De vanzare apartament cu 2 camere, etaj 1, zona Torontalului X City Tower 3
10

De vanzare apartament cu 2 camere, zona Torontalului X City Tower 3, etaj 1, suprafata utila+logie si balcon 51 mp, bucatarie open space cu livingul, dormitor si baie, centrala proprie gaz, incalzire in pardoseala, clima, fibra optica, videointerfon, supraveghere video, 2 lifturi, constructie 2025, se ...

1882 EUR/m2 | 51 m2

Torontalului, Timisoara, Timis

Promovat
Zona de case....intre Brancoveanu si Calea Sagului !!!
14
70

Zona de case....intre Brancoveanu si Calea Sagului !!!

Casa individuala , mica , placuta , caramida , 85mp utili , garaj , teren 135mp in proprietate . Casa dispune de 3 camere , baie , bucatarie , camara , anexe si o terasa acoperita . Deasemenea , in continuarea terenului in proprietate , mai exista 304mp teren in folosinta , care este anexat imobilului ...

1881 EUR/m2 | 85 m2

Timisoara, Timis

2 cam dec , zona Favorit 2

2 cam dec , zona Favorit

De vanzare, apartament cu 2 camere, decomandat, etaj 10 , izolat,suprafață utila 48 metri pătrați compus din baie, bucatarie, două camere, balcon 2 debarale, zona Circumvalatiunii-Favorit. Pret: 65000 euro Tel: 0736173096, 0729057644

1444 EUR/m2 | 45 m2

FAVORIT, Timisoara, Timis

Promovat
Bucovina , Lux , 92.000Euro  etaj 4 !!!
18

Bucovina , Lux , 92.000Euro etaj 4 !!!

Apartament cu 3 camere transormat din 2 camere , complet mobilat și utilat, suprafața utilă de 50mp + balcon 5mp, decomandat . Sunt 2 dormitoare si living cu bucatarie . Renovat complet in 2024, inclusiv instalație electrică și sanitară schimbată, etaj 4 . Se vinde utilat și mobilat cum se vede în ...

1673 EUR/m2 | 55 m2

Bucovina, Timisoara, Timis

1 cam dec etaj intermediar centrala proprie zona Sagului
5

1 cam dec etaj intermediar centrala proprie zona Sagului

De vanzare, apartament cu 1 camera, confort 1, decomandat, su 34 mp, centrala proprie, renovat, etaj 3, zona Sagului. Pret: 68000 euro Tel: 0736173096, 0729057644

2000 EUR/m2 | 34 m2

Sagului, Timisoara, Timis

Promovat
INCONTRO- teren industrial- oportunitate investitie- 17800mp
9

IM Imobiliare ofera spre vanzare teren extravila arabil cu o pozitie foarte buna, proximitatea Parcului industrial Incontro/ acces facil catre centrura sud Timisoara. Suprafata totala de 17800 mp si deschidere la drum de 51m. Utilitati in apropiere. Pentru informatii: Cristina IM Imobiliare

17,800 m2

Sagului, Timisoara, Timis

Promovat
Bvd. Liviu Rebreanu - 706 mp -S+P+3E+Er
1

Bvd. Liviu Rebreanu - 706 mp -S+P+3E+Er

IM Imobiliare ofera spre vanzare teren intravilan in Timisoara pe Bulevardul Liviu Rebreanu, in aproierea Spitalului Judetean, a mijloacelor de transport in comun si diverse centre comerciale. Terenul are certificat de urbanism valabil pana in 03.2026 unde este specificat un regim de înălțime admis ...

706 m2

Timisoara, Timis

Salvează căutarea