Promovat
OCAZIE! Vand vila de lux Mosnita noua 315000 euro
13
3

OCAZIE! Vand vila de lux Mosnita noua 315000 euro

Vand vila noua la intrare in Mosnita langa Lidl 3 4 pe parter, avand 5 camere din care doua dormitoare cu dresing si antreu si baie proprie, doua birouri, unul de sticla, doua terase 60 mp, garaj, bucatarie mobilata si utilata , debara, camera tehnica , multe spatii depozitare, pod, teren 700 mp, termopane ...

1560 EUR/m2 | 200 m2

Timisoara, Timis

Promovat
Garsoniera de vanzare in zona Sagului, Timisoara, bloc de apartamente
4
2

Agentia imobiliara Apostu Estate va propune spre vanzare o garsoniera, situata in Timis, Timisoara, zona Sagului. Imobilul este amplasat la etajul 4/5, intr-un bloc cu doar 2 apartamente pe nivel, si are o suprafata de 17 mp. Compartimentare: • Camera • Chicineta • Baie Caracteristici: • Plita ...

2141 EUR/m2 | 17 m2

Sagului, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament cu 3 camere, 2 bai, etaj intermediar, zona Aradului
12
1

APOSTU ESTATE va ofera spre vanzare un apartament cu 3 camere si 2 bai, situat la etajul 3 din 4 al unui bloc in zona Aradului. Zona este linistita, apartamentul aflandu-se la un doar cateva minute fata de parc, scoala, market sau statia de autobuz. Apartamentul are o suprafata utila de 66 mp, fiind ...

2015 EUR/m2 | 66 m2

Aradului, Timisoara, Timis

Promovat
Deosebit Renovat Etaj 2 Iulius Mall
11

Deosebit Renovat Etaj 2 Iulius Mall

YouPro.ro va propune spre vanzare apartament cu 3 camere desoebit, renovat, situat la 5 minute de Iulius Mall. Apartamentul este pozitionat la etajul 2 al unui bloc de 4 etaje, este renovat complet. Se vinde complet mobilat si utilat. Dispune de boxa inscrisa in CF. Pretul solicitat de proprietar este ...

2580 EUR/m2 | 50 m2

dacia, Timisoara, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Vand teren intravilan curs constructii Timis 1

Vand teren intravilan curs constructii Timis

Vand 5 ha teren intravilan - curs constructii cu utilitatiile (apa, gaz si curent) pe teren, in judetul Timis, la 35 km de Timisoara. Pret 14 euro mp negociabil. Pentru informatii suplimentare telefonic la nr de pe site sau ZERO SAPTE PATRU NOUA SAPTE CINCI UNU CINCI TREI SAPTE.

50,000 m2

Timisoara, Timis

Apartament 3 Camere 2 Băi Etaj 1 Boxă  Centrală Proprie Zona Soarelui
6

Apartament 3 Camere 2 Băi Etaj 1 Boxă Centrală Proprie Zona Soarelui

Apartament cu 3 camere, 2 bai, partial mobilat și utilat, centrala proprie, su: 70 mp, plus boxa de 5 mp, etaj 1 din 4, amplasat pe colț, foarte aproape de Școala, Grădiniță, Sud Plaza și punctele de interes din zona. Preț: 136800 Euro negociabil. ...

1954 EUR/m2 | 70 m2

Soarelui, Timisoara, Timis

Promovat
Casa Lux 4 Dormitoare Garaj Zona Dumbrăvița
18
5

Casa Lux 4 Dormitoare Garaj Zona Dumbrăvița

Casă cu 4 dormitoare, mobilată și utilată Lux, 3 bai, centrală proprie, încălzire în pardoseală, su: 150 mp, plus curte amenaja cu gazon, su:250 mp, casa dispune și de garaj, cu toate utilitățile, disponibilă imediat, Preț: 330000 Euro Negociabil Se poate și închiria ...

2200 EUR/m2 | 150 m2

Dumbravita, Timisoara, Timis

Apartament 3 Decomandat 2 Băi 2 Balcoane Centrală Proprie  Zona Dâmbovița
7

Apartament 3 Decomandat 2 Băi 2 Balcoane Centrală Proprie Zona Dâmbovița

Apartament cu 3 camere, decomandat, centrala proprie, aer condiționat, mobilat și utilat, su: 65 mp, etaj 3 din 4., bucătărie închisă cu debara. Holul este sub forma literei Z . Prezintă 2 băi , 2 balcoane generoase cu vedere pe două părți diferite ceea ce îl face să fie luminos pe toată perioada zilei ...

1486 EUR/m2 | 72 m2

Sagului, Timisoara, Timis

Apartament Deosebit 3 Camere Decomandat 2 bai Centrala Proprie Zona Lipovei
14
3

Apartament cu 3 camere, decomandat, confort 1, centrala proprie, 2 bai, 2 balcoane, complet mobilat si utilat, su: 73,82 mp, situat la et 2 din 4, bloc anvelopat, foarte aproape de toate punctele de interes din zona, cu loc de parcare langa bloc. Pret: 135000 euro negociabil Tel: 0726649775

1824 EUR/m2 | 74 m2

Lipovei, Timisoara, Timis

Casa la pret de apartament, Timisoara, zona Crisan, 3 camere
20
11

Casa de vanzare la pret de apartament in Timisoara, zona Crisan, constructie realizata in anul 1954 pe parter, din caramida, cu living cu bucatarie deschisa, 2 dormitoare, baie, dresing, o camera cu intrare din curte, si magazie, cu o suprafata construita de aproximativ 120 mp, pe un teren total de 180 ...

1175 EUR/m2 | 100 m2

Crisan, Timisoara, Timis

Promovat
Liziera Padurii - Lipovei - Dumbravita - 116.000 Euro TVA inclus
12

NEO Imobiliare Oferim spre vanzare un apartament cu 2 camere, cu o priveliste deosebita spre Padurea Verde. Apartamentul face parte din Complexul Adora - Denya Forest. se afla la etajul 3, are o suprafata utila de aproximativ 54 mp + 12 mp balcon. Compartimentare: -living, cu acces spre terasa; -bucatarie ...

2222 EUR/m2 | 54 m2

lipovei, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament nou în Timișoara  finisat la cheie– Investiție premium
11

Apartament nou în Timișoara finisat la cheie– Investiție premium

Vă propunem spre vânzare un apartament nou cu 2 camere, situat în XCity Towers, unul dintre cele mai ambițioase și moderne ansambluri rezidențiale din Timișoara – un proiect care setează un nou standard de locuire urbană în vestul României. Pentru informații suplimentare, disponibilitate și programare ...

2813 EUR/m2 | 45 m2

torontalului, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament premium 3 camere în Timișoara cu  parcare subterană inclusă
9

Apartament premium 3 camere în Timișoara cu parcare subterană inclusă

Vă propunem spre vânzare un apartament nou cu 3 camere, spațios și eficient compartimentat, situat în XCity Towers, unul dintre cele mai moderne și bine poziționate ansambluri rezidențiale din Timișoara. Un proiect reper pentru locuirea urbană contemporană, cu accent pe confort, sustenabilitate și valoare ...

2358 EUR/m2 | 82 m2

torontalului, Timisoara, Timis

Promovat
Direct Dezvoltator - 2 Camere - 102.000 euro TVA Inclus
9

Direct Dezvoltator - 2 Camere - 102.000 euro TVA Inclus

NEO Imobiliare Oferim spre vanzare apartament cu 2 camere, situat in Calea Torontalului. Apartametntul se afla la parte, are o suprafata utila de aproximativ 52.5 mp + 3 mp balconul. Beneficiaza de: centrala termica proprie, incalizare in pardoseala, geamuri tripane, gresie si faianta de import, parcare ...

1962 EUR/m2 | 52 m2

torontalului, Timisoara, Timis

Promovat
NORD ONE  - Iulius MAll - Botanic - 58 mp
13

NORD ONE - Iulius MAll - Botanic - 58 mp

NEO Imobiliare Oferim spre vanzare apartament cu 2 camere, situat in complexul NORD ONE Botanic, in imediat vecinatate Iulius Mall. Apartamentul are o suprafata utila de aproximativ 58 mp + 5 mp balcon, se afla la etajul 4 din 9 si are urmatoarea compartimentare : - hol de acces; -living open space, ...

3224 EUR/m2 | 58 m2

circumvalatiunii, Timisoara, Timis

Teren Timisoara, Fratelia, str. Herculane, 1406mp, FS=20m, casa veche, com=0%
4
19

Teren de vanzare in Timisoara, zona Fratelia, strada Herculane, nr. 91, , in suprafata de 1406 mp si cu un front stradal de 20 m, cu o casa veche pe teren cu curent in interior si celelalte utilitati trase in curte. Pret: 166 euro mp, adica 233.396 euro. Comision = 0%

1,406 m2

Fratelia, Timisoara, Timis

Promovat
Campeador - Vox - Luxury - Parcare subterana - Mobilat
20
1

Campeador - Vox - Luxury - Parcare subterana - Mobilat

NEO Imobiliare - Exclusivitate Oferim spre vanzare apartament cu doua camere situat in Complexul Campeador-Vox. Apartamentul are o suprafata utila de 50 mp + 7 mp balcon, este amplasat la etajul 8 din 9 si are o vedere placuta spre curtea interioara a ansamblului. Beneficiaza de: centrala termica, incalzire ...

2600 EUR/m2 | 50 m2

torontalului, Timisoara, Timis

Promovat
3 Camere - Aradului - Dumbravita - 70 Mp - 150.000 Euro
12
1

3 Camere - Aradului - Dumbravita - 70 Mp - 150.000 Euro

NEO Imobiliare Oferim spre vanzare apartament cu 3 camere situat in Calea Aradului, la limita cu Dumbravita. Apartamentul are o vedere panoramica, se afla la etajul 6 si are o suprafata utila de 70 mp + 2 balcoane (8 mp). Compartimentare: -hol de acces, prevazut cu zona pentru depozitare; -living open ...

2143 EUR/m2 | 70 m2

aradului, Timisoara, Timis

Promovat
Direct Dezvolator - Predare Imediata -  Lift - 98 600 Euro
14
1

Direct Dezvolator - Predare Imediata - Lift - 98 600 Euro

NEO Imobiliare Oferim spre vanzare apartamente cu 2 camere situate in Calea Torontalului. Apartamentele au o suprafata utila de 52 mp + balcon, se afla la etajul 1/2 si se pot preda imediat. Beneficiaza de : -centrala termica individuala; -incalzire in pardoseala; -usi Porta Doors; -termoizolatie ...

1896 EUR/m2 | 52 m2

torontalului, Timisoara, Timis

Promovat
Teren Bloc 24 - 25 Apartamente - P+2E+ER
4

Teren Bloc 24 - 25 Apartamente - P+2E+ER

NEO Imobiliare Oferim spre vanzare 1650 mp teren cu PUZ aprobat pentru bloc cu regim de inaltime P+2E+ER. Terenul se afla in Calea Torontalului si are acces la toate utilitatile. Mentionam ca zona este in continua dezvoltarte si in vecinatate sunt mai multe santiere. Pret: 330.000 euro. Contact: ...

1,600 m2

torontalului, Timisoara, Timis

Promovat
Calea Lugojului Senator | Teren Intravilan 5000mp | Deschidere 120ml
2

RENAISSANCE ESTATE va ofera spre vanzare in exclusivitate, un teren intravilan, aproape de Calea Lugojului, situat in spatele hotelului Senator.    ••• Terenul se intinde pe o suprafata totala de 10.000mp (5000 PE CARE SE POATE CONSTRUI) are toate utilitatile in apropiere, cu o deschidere dubla, de 120ml, ...

5,000 m2

aeroport, Timisoara, Timis

Promovat
Timisoara Central Teren 6.000mp | Oportunitate | Bdul Vasile Parvan
3

Renaissance Estate va propune spre vanzare in exclusivitate, un teren intravilan, situat in centrul orasului Timisoarei, pe Bulevardul Vasile Parvan, cu o suprafata de 6.000mp, reprezentand o oportunitate de investitie. Terenul se poate prelua cu tot cu cei trei chiriasi actuali, inca cel putin cativa ...

6,000 m2

Timisoara, Timis

Promovat
Teren Hale PUZ Aprobat 10.806mp Front 133m P+3E - Calea Sagului