Promovat
Apartament 2 camere, cu garaj,in Timisoara, zona Brâncoveanu
8
1

Agentia imobiliara APOSTU ESTATE va propune spre vanzare un apartament cu 2 camere ,semidecomandat,la parter , situat in zona Brancoveanu din Timisoara, judetul Timis. Imobilul este amplasat într-un bloc cu 4 etaje, construit în anul 1983, și dispune de o suprafață utilă de 53,8 mp utili. Un avantaj ...

1989 EUR/m2 | 54 m2

Brancoveanu, Timisoara, Timis

Promovat
3 cam dec 2 bai centrala proprie zona Bogdanestillor
3
9

3 cam dec 2 bai centrala proprie zona Bogdanestillor

De vanzare, apartament cu 3 camere, confort 1, decomandat, doua bai, 1 balcon, centrala proprie, situat la parter inalt, zona Bogdanestilor. Pret: 115000 euro, Tel: 0736173096, 0729057644

1643 EUR/m2 | 70 m2

Bogdanestilor, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament 2 Camere Decomandat Centrala Proprie Zona Dambovita
7
3

Apartament cu 2 camere, full decomandat, centrala proprie, incalzirea se efectueaza prin calorifere, su: 44 mp, plus balcon, geamuri termopan, aer conditionat, fiind compartimentat astfel: 2 camere, 1 bucatarie, 1 hol, 1 debara, 1 baie, situat la et.5 din 10, bloc cu lift , blocul se va anvelopa. Foarte ...

1816 EUR/m2 | 44 m2

Dambovita, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament spatios, 3 camere, etaj 3, 58 mp utili - Zona Aradului
8

ID: P2241 WestHub Imobiliare va propune spre vanzare un apartament cu 3 camere, 58 mp utili, situat la etajul 3/4 Apartamentul se vinde nemobilat, oferind posibilitatea de amenajare dupa propriul gust. In imobil exista optiunea montarii unei centrale termice, iar racordul de gaz este disponibil pana ...

1810 EUR/m2 | 58 m2

ARADULUI, Timisoara, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Comision 0.Spatiu comercial in Complex Ring
6

Comision 0.Spatiu comercial in Complex Ring

Oportunitate de investitie.Vand spatiu comercial in zona Torontalului situate la parter in bloc nou.Spatiul are suprafeta utile de 62 mp cu vitrine si doua accese . SpatiuL beneficiaza si de un loc de percare subteran.Spatiul este amenajat cu gresie,clima ,grup sanitar,termopan.Pret 140000 euro.Tel ...

2258 EUR/m2 | 62 m2

Torontalului, Timisoara, Timis

Apartament cu 3 camere, semidecomandat, 65 mp utili + balcon - Soarelui
11

ID: P2693 WestHub Imobiliare va propune spre vanzare un apartament cu 3 camere, 65 mp utili, situat la mansarda, intr-un bloc cu regim de inaltime P+4+mansarda, anul constructie 2014. Apartamentul dispune de balcon de 4 mp si se vinde mobilat si utilat. Puncte forte : - Pozitionat excelent, atat pentru ...

1615 EUR/m2 | 65 m2

Soarelui, Timisoara, Timis

Apartament 2 camere Sagului (muzicescu)
5

Apartament 2 camere Sagului (muzicescu)

De vanzare apartament 2 camere etaj 4,zona sagului,pozitionat foarte aproape de Shopping City,mijloace de transport in comun,magazine ,scoala,tot ce se afla in imobil este nou ,poate fii disponibil si pentru inchiriere,detalii:0766881167

1803 EUR/m2 | 38 m2

sagului, Timisoara, Timis

Apartament 3 camere2 bai 2 balcoane Centrala proprie.
15

Apartament 3 camere2 bai 2 balcoane Centrala proprie.

Apartament 3 camere 2 bai 2 balcoanecu vedere pe ambele parti decomandat confort 1 in zona Luneietaj 4 cu podspatiu pentru depozitare pe toata suprafata apartamentului.Incalzirea este prin centrala proprie mai benificiaza de un garajapartamentul a fost renovat in 2023 partial fara bucatariese vinde ...

1563 EUR/m2 | 80 m2

lunei, Timisoara, Timis

Apartament 2 camere zona Dambovita
7
1

Apartament 2 camere zona Dambovita

De vanzare apartament cu 2 camere situat in zona Dambovita la etajul 4 din 5 nivele bloc reabilitat termic renovat complet confort 1 semidecomandat situat intr-un bloc reabilitat termic compus din : hol bucatarie spatioasa; camera de zi cu balcon inchis in tamplarie PVC cu geam termopan; hol intermediar; ...

1667 EUR/m2 | 45 m2

dambovita, Timisoara, Timis

Apartament 3 camere zona Kiriac
7

Apartament 3 camere zona Kiriac

In zona Kiriac apartament cu 3 camere de vanzare confort 2 semidecomandat la etaj 4 din 5 nivele suprafata utila 55 mp cu amenajari clasice pret 74900 euro. ID 11338

1362 EUR/m2 | 55 m2

kiriac, Timisoara, Timis

Apartament spațios, cu 4 camere, 155 mp, zona Catedrală și malul Begai
12
1

Esti in cautarea unui camin spatios si bine pozitionat? Blitz Imobiliare Timisoara este alaturi de tine! Situat la etajul 1 al unei clădiri cu doar 6 locuinte, acest apartament oferă spațiu, lumină și intimitate. Intrarea se face de pe balconul privat, un loc plăcut de relaxare, cu vedere spre curtea ...

1800 EUR/m2 | 155 m2

Timisoara, Timis

Apartament 3 camere, 65mp, priveliste fantastica, zona Turist
10
16

Sunteti in căutarea apartamentului de vis, unde confortul și siguranța se întâlnesc cu accesibilitatea și eleganța? Aceasta locuinta va așteaptă să va transformati visul în realitate! Blitz vă propune spre vânzare un apartament situat la ultimul etaj, ideal pentru cei care apreciază liniștea, intimitatea ...

1537 EUR/m2 | 65 m2

Sagului, Timisoara, Timis

Apartament 2 camere  Girocului
8

Apartament 2 camere Girocului

Se vinde apartament cu 2 camere confort 1 semidecomandat situat în zona Girocului ,etajul 3 din 5 nivele, blocul este izolat termic , este amenajat modern, dispune de centrala termica , aer conditionat , termopane la camere si balcon , gresie , faianta, parchet stratificat si usi interioare noi, ...

2102 EUR/m2 | 44 m2

girocului, Timisoara, Timis

Apartament  2 camere Lipovei - la casa
11

Apartament 2 camere Lipovei - la casa

Se vinde apartament cu 2 camere situat in zona Lipovei la casa , cu o suprafata utila de 42 mp, complet renovat, nemobilat., curtea este compusă dintr-un spațiu comun si un spațiu privat și îngrădit. , este compus din :antreu , baie , hol , 2 camere , este renovat recent , are clima, incălzirea ...

2083 EUR/m2 | 42 m2

lipovei, Timisoara, Timis

Penthouse cu 2 camere, 65 mp, terasa 63 mp
2
1

Penthouse cu 2 camere, 65 mp, terasa 63 mp

BLITZ vă propune spre vânzare un penthouse exclusivist, spațios și luminos, situat într-un bloc nou și modern (S+P+3E+ER), parte a unui ansamblu rezidențial premium, conceput pentru confort, siguranță și eficiență energetică. Apartamentul dispune de o suprafață utilă de 64,85 mp și o terasă impresionantă ...

Torontalului, Timisoara, Timis

Apartament 2 camere Dacia etaj 1
4

Apartament 2 camere Dacia etaj 1

De vanzare apartament cu 2 camere in zona Dacia la etajul 1 din 4 nivele, suprafata utila 39 mp, Timisoara, 39 mp, semidecomandat, cu boxa, geamuri schimbate, fara centrala, balcon deschis, necesita renovare pret 82.000 euro.

2103 EUR/m2 | 39 m2

dacia, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament 2 camere zona Lugojului
7
1

Apartament 2 camere zona Lugojului

De vanzare apartament cu 2 camere situat in zona Lugojului la etajul 4 din 5 confort 1 semidecomandat suprafata 55 mp este compus din : living bucatarie dormitor doua holuri baie balcon debara in hol si bucatarie are geamuri termopan balcon inchis podele laminate incalzire cu centrala proprie ...

1545 EUR/m2 | 55 m2

lugojului, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament 3 Dacia la parter
9

Apartament 3 Dacia la parter

De vanzare in zona Dacia apartament cu 3 camere, semidecomandat, la parter, cu o suprafata utila de 50 mp, are termopane, parchet, gresie, faianță, baie cu cada, aer condiționat incalzire de la Colterm , pret de vanzare 85000 euro.

1700 EUR/m2 | 50 m2

dacia, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament 2 camere Lipovei
8

Apartament 2 camere Lipovei

De vanzare apartament cu 2 camere confort 1 semidecomandat situat in zona Lipovei aproape de Iulius Mall la parter cu o suprafata utila de 52 mp are o boxa de 16 mp unde se coboara din apartament blocul este izolat are geamuri termopan gresie si faianta calorifere noi conducta de gaz si contor trase ...

1632 EUR/m2 | 57 m2

lipovei, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament 2 camere Girocului - Judetean
7

Apartament 2 camere Girocului - Judetean

De vanzare apartament cu 2 camere situat in zona Girocului langa Spitalul Judetean la etajul 4 din 5 are o suprafata utila de 42 m2 confort 2 semidecomandat este amenajat, cu termopane gresie si faianata, clima incalzire cu centrala proprie pe gaz, se vinde complet mobilat si utilat la pretul de ...

2119 EUR/m2 | 42 m2

girocului, Timisoara, Timis

Apartament 2 camere Cartier Aeroport
16

Apartament 2 camere Cartier Aeroport

De vanzare apartament cu 2 camere situat in Cartierul Aeroport , confort 1 decomandat, cu o suprafata utila de 58 mp , etaj 2 din 2 , blocul este din caramida, incalzire cu centrală proprie, geamuri termopan, aer condiționat, izolat exterior , podul renovat și izolat, este compus din : living , ...

1760 EUR/m2 | 50 m2

aeroport, Timisoara, Timis

Apartament 1 camera zona Elisabetin
5

Apartament 1 camera zona Elisabetin

Apartament cu 1 camera de vanzare situat in zona Elisabetin la etajul 3 din 3 , blocul este maai nou, are o suprafata utila de 46 mp , este amenajat modern, inclzire cu centrala termica a blocului cu contoare separate pe apartament cu incalzire pe calorifere, se vinde mobilat si utilat , are si o boxa ...

1728 EUR/m2 | 46 m2

elisabetin, Timisoara, Timis

Apartament 2 camere zona Blascovici
10
1

Apartament 2 camere zona Blascovici

Vând apartament 2 camere, situat in zona Blascovici la etajul 4 din 4 bloc cu acoperis, confort 2 nedecomandat cu suprafața de 40 mp, instalația electrică este complet refăcută, are geamuri termopan, se vinde complet mobilat la pretul de 60000 euro.detalii tel:0766881167

1463 EUR/m2 | 41 m2

Timisoara, Timis

Apartament 3 camere Girocului
8

Apartament 3 camere Girocului

In zona Girocului aproape de Judetean se vinde apartament cu 3 camere situat la etajul 4 din 4 cu acoperis de tigla, suprafață utila 53 m2 cu 2 balcone de 7 mp2, incalzire cu centrala proprie pe gaz, clima, gresie si faianta, usa metalica, se vinde complet mobilat si utilat la pretul de 95000 euro,detalii ...

1792 EUR/m2 | 53 m2

girocului, Timisoara, Timis

Salvează căutarea