Promovat
Apartament 3 camere, Girocului, Generala 25
10

Apartament 3 camere, Girocului, Generala 25

Estate group va prezinta spre vanzare apartament cu 3 camere in zona Girocului, pozitie excelenta, situat la etajul 5 intr-un imobil P+5, cu pod pentru depozitare (acces din casa scarii). Imobilul are in vecinatate generala 25, parcul Adolescentei, gradinite, magazine si centre comerciale. Apartamentul ...

1587 EUR/m2 | 63 m2

girocului, Timisoara, Timis

Promovat
3 camere decomandat Araduluiet 2 renovat
13
4

3 camere decomandat Araduluiet 2 renovat

Va oferim spre vanzare un apartament cu 3 camere decomandat cu 2 bai 3 balcoane la etajul 2 din 4cu acoperis. Zona Aradului Vest. Dispune de centrala proprie si clima. Se vinde mobilat si utilat. Apartamentul este renovat complet. Total 10 apartamente in scara. Vedere pe 2 parti. Pret solicitat de proprietar ...

2167 EUR/m2 | 66 m2

aradului, Timisoara, Timis

Promovat
Bucatarie inchisa. Decomandat. In spatele benzinariei ESO.
9

Bucatarie inchisa. Decomandat. In spatele benzinariei ESO.

De vanzare apartament cu 2 camere in spate la benzinaria ESO, 53 mp + balcon 7 mp, cu bucatarie inchisa, decomandat, aer conditionat, centrala termica proprie cu incalzire prin pardoseala, loc de parcare in CF, pret 104.000 eur. Tel: 0750283339.

1962 EUR/m2 | 53 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Promovat
3 cam decomandat ETAJ 1 contor de gaz zona Mircea cel Batran
8

De vanzare apartament cu 3 camere, confort 1, decomandat, situat la etajul 1, contor de gaz separat, su 65 mp, zona Mircea cel Batran. Pret: 126000 euro Tel: 0736170308

1938 EUR/m2 | 65 m2

Mircea cel Batran, Timisoara, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Apartament 3 camere la curte comuna de vanzare, zona Traian
13
1

Apartament 3 camere la curte comuna de vanzare, zona Traian

Apartament cu 3 camere de vanzare in Timisoara, zona Traian. FOXFORT propune spre vanzare un apartament cu 3 camere, semidecomandat, situat in localitatea Timisoara, zona Traian, aflat la demisol intr-o casa cu regim de inaltime pe Demisol + Parter. Anul constructiei 1970, structura caramida, material ...

1061 EUR/m2 | 99 m2

Traian, Timisoara, Timis

Apartament 1 camere de vanzare Girocului
4
12

Apartament 1 camere de vanzare Girocului

and apartament cu 1 camera, nemobilat, pozitie foarte buna cu geam la baie, la etajul 3, avand o suprafata de 27 mp.

Girocului, Timisoara, Timis

Apartament 2 camere de vanzare, zona Buziasului
10
8

Apartament 2 camere de vanzare, zona Buziasului

Apartament cu 2 camere de vanzare in Timisoara, zona Buziasului. FOXFORT propune spre vanzare un apartament cu 2 camere, semidecomandat, situat in localitatea Timisoara, zona Buziasului, aflat la etajul 4 intr-un bloc cu regim de inaltime pe Parter + 4 Etaje. Anul constructiei 1977, structura beton, ...

1694 EUR/m2 | 49 m2

Buziasului, Timisoara, Timis

Apartament 2 camere Decomandat zona Modern
9
8

Apartament 2 camere Decomandat zona Modern

Oportunitate pentru investiție! Cel mai mic preț pentru zona , suprafață și confortul de care dispune acest apartament! Va prezentam in exclusivitate apartament 2 camere decomandat in zona Modern Vedere pe doua parti , luminos și spațios Etaj 4 cu acoperis , bloc curat ,vecini ...

1339 EUR/m2 | 62 m2

Modern, Timisoara, Timis

Apartament  2  camere  Decomandat Lipovei
10
12

Apartament 2 camere Decomandat Lipovei

Nou ! REPOZITIONARE PRET 82900 Euro Va prezentam apartament 2 camere in zona Aradului la 10 minute de Iulius Town ,in imediata vecinătate Piata Noua, magazine, mijloc de transport în comun , str.Constantin cel Mare Etaj 4 73 mp cu balcoane spatioase utile , inchise ...

1136 EUR/m2 | 73 m2

Lipovei, Timisoara, Timis

Apartament 3 camere Decomandat Aradului
1
15

Apartament 3 camere Decomandat Aradului

VÂNDUT!!!! Va prezentam in exclusivitate Spre vânzare apartament 3 camere decomandat In cea mai căutată zona din Timișoara ,având in vecinătatea imediată Facultatea de Agronomie ,la 10 minute de Centrul orașului și Iulius Touw Într-un bloc cu 4 etaje Apartamentul este ocupabil imediat Etaj 1 ...

1776 EUR/m2 | 58 m2

ARADULUI, Timisoara, Timis

Apartament cu 2 camere de vanzare in zona Steaua
5
1

Apartament cu 2 camere de vanzare in zona Steaua

Apartament cu 2 camere de vanzare in Timisoara, zona Steaua. FOXFORT propune spre vanzare un apartament cu 2 camere, decomandat, situat in localitatea Timisoara, zona Steaua, aproape de Shopping City, aflat la parter intr-un bloc cu regim de inaltime Parter + 10 Etaje. Anul constructiei 1985, structura ...

1574 EUR/m2 | 54 m2

Steaua, Timisoara, Timis

Apartamente 2 camere direct proprietar - Str. Neptun (Giroc) BRAYTIM
10
11

Apartament 2 camere decomandat 59mp 60mp Apartamentul este luminos si foarte bine compartimentat. Este o alegere excelenta pentru cei care cauta un camin confortabil sau o investitie pe termen lung. NEPTUN Sun Residence - Parter, Etaj 3 Apartamente la cheie direct de la proprietar: - 6 scari in zona ...

1616 EUR/m2 | 60 m2

Timisoara, Timis

Apartament 2 camere 60mp, finisaj deosebit zona Braytim Giroc
10
10

NEPTUN Sun Residence - Etaj 2 Apartamentul este luminos si foarte bine compartimentat. Este o alegere excelenta pentru cei care cauta un camin confortabil sau o investitie pe termen lung. Apartamente la cheie direct de la proprietar: - 6 scari in zona rezidentiala noua cu utilitati- apa, gaz, canal, ...

1808 EUR/m2 | 59 m2

Timisoara, Timis

Apartament de vanzare Dacia
4
5

Apartament de vanzare Dacia

Se ofera spre vanzare apartament cu 2 camere in zona Dacia,la etajul 3,suprafata de 46 mp. Apartamentul este situat intr-o zona buna,in apropiere de scoli,farmacii,supermarket,piata,centre comerciale,etc. Dispune de centrala proprie pe gaz. Va rugam sa ne contactati pentru mai multe detalii!

Dacia, Timisoara, Timis

Apartamente și SAD urî de vânzare!
8
3

Apartamente și SAD urî de vânzare!

Apartamente Ultra Moderne și SAD-uri de Vânzare în Urseni str Cebza * Descoperă noile apartamente spațioase și luminoase, ideale pentru familii care își doresc confort, liniște și acces rapid către oraș. Situate într-o zonă liniștită, cu *drum asfaltat și stație de autobuz la colțul blocului*, aceste ...

1765 EUR/m2 | 68 m2

Timisoara, Timis

Teren pentru hale, zona industriala Timisoara si limitrof, intre 3.000mp si 24.000mp
1
8

Teren pentru constructii hale de vanzare in zona industriala Timisoara, si zonele industriale limitrofe: -3.100 mp, fs=24,5 m, zona Buziasului, langa hale cu utilitati si drum, 120 euro mp -3374 mp cu o latime de 41,50 mp, cu acces camion, langa hale, cu utilitati aproape. POTmax=70%, Sagului, 85 euro ...

Timisoara, Timis

Apartament 1 camera zona Circumvalatiunii
3
10

Apartament 1 camera zona Circumvalatiunii

Se vinde un apartament cu 1 camera, utilat si mobilat modern, 35 mp,la etaj 2. Are centrala proprie si clima. Dispune si de un balcon deschis. Complet utilat si compartimentant modern. Pentru vizionari si informatii nu ezitati sa sunati la numarul de telefon afisat.

Circumvalatiunii, Timisoara, Timis

Aradului est--Lipovei
18

Aradului est--Lipovei

Oferim spre vanzare vila formata din P+M, in suprafata construita de 220 mp, teren 569 mp, anexa si garaj cu pivnita. An construcție 1998-2000. La parter hol intrare, bucatarie, dormitor birou, sufragerie, baie. La etaj se intra printr-o scara separata de parter, din holul de intrare 2 dormitoare , ...

1364 EUR/m2 | 220 m2

Aradului Est, Timisoara, Timis

Zona Lunei
10
2

Zona Lunei

Va oferim spre vanzare apartament cu 3 camere decomandate, hol, bucatarie, 2 balcoane inchise, 1 baie mare , 1 wcs, suprafata de 80 mp, amenajat, centrala proprie pe gaz, aer conditionat, et. 4 din 4 cu pod si acoperis, construit in 1989,costuri mici, zona Lunei -Timisoara o zona linistita aproape de ...

1525 EUR/m2 | 80 m2

Lunei, Timisoara, Timis

Promovat
Pentru antreprenorii de servicii. Teren 1842 mp. Comision 0 %. 200 Euro/mp.
9
3

Comision 0% Teren intravilan in suprafata de 1.842 mp in Girocului Front stradal de 20,6 m. Pe teren se afla o constructie fara valoare in suprafata de 100 mp. Terenul dispune, de utilitati (gaz, curent), iar la limita proprietatii este apa si canalizarea. Drumul de acces este asfaltat cu trotuare ...

1,842 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Promovat
Medicina. Disponibil imediat. Pretabil investitie
3
6

Medicina. Disponibil imediat. Pretabil investitie

Detalii RELEVANTE oferta : - etaj 4 / 4 - detalii AMENAJARE interioara : gresie, faianta, ferestre cu tamplarie PVC si geam termopan, usa metalica la intrare, vopsea lavabila Detalii pret : Pretul solicitat de proprietar este de 18.000 Eur. Se accepta si varianta de achizitionare prin intermediul ...

1782 EUR/m2 | 10 m2

Timisoara, Timis

Promovat
3 Camere. Bloc nou. 2 Bai. Decomandat. Etaj 2.
9

3 Camere. Bloc nou. 2 Bai. Decomandat. Etaj 2.

ImoPuls garanteaza alegerea potrivita a locuintei dumneavoastra! Stim ca bugetul ne da de multe ori batai de cap, insa ne straduim sa oferim tuturor sansa la achizitionarea locuintei mult dorite. Astfel, va punem la dispozitie o noua constructie in zona Torontalului - Metro 2 ce ofera apartamente de ...

1799 EUR/m2 | 75 m2

Torontalului, Timisoara, Timis

Lipovei. Etaj 1. Bloc nou. Lift
7
1

Lipovei. Etaj 1. Bloc nou. Lift

Cel mai nou ansamblu rezidential din zona Lipovei isi asteapta proprietarii cu locuinte moderne si cochete. Pentru ca Timisoara este in plina dezvoltare, iar agitatia si aglomeratia au pus stapanire pe aceasta, agentia ImoPuls va pune la dispozitie un ansamblu rezidential privilegiat de linistea si intimitatea ...

2424 EUR/m2 | 52 m2

Lipovei, Timisoara, Timis

3 Camere. Lipovei. Bloc nou in oras. 2 Bai. Bucatarie separata
9
1

2420 EUR/m2 | 72 m2

Lipovei, Timisoara, Timis

Salvează căutarea