Promovat
Apartament de vanzare cu 2 camere in zona Lipovei Timisoara
8

Apartament de vanzare cu 2 camere in zona Lipovei Timisoara

APOSTU ESTATE va propune spre vanzare un apartament cu 2 camere, semidecomandat, situat in Timisoara, zona Lipove. Amplasamentul este unul ideal in proximitatea mijloacelor de transport in comun si a centrelor comerciale. Proprietatea se intinde pe o suprafata utila de 52 mp si dispune de urmatoarea ...

1538 EUR/m2 | 52 m2

Lipovei, Timisoara, Timis

Promovat
3 camere de vânzare – zona Calea Aradului, 70 mp utili
6

3 camere de vânzare – zona Calea Aradului, 70 mp utili

Apartament 3 camere de vânzare – zona Calea Aradului, Timișoara 360 Grade Imobiliare oferă spre vânzare un apartament decomandat cu 3 camere, situat într-una dintre cele mai căutate și bine conectate zone din oraș – Calea Aradului. Locuința este luminoasă, bine întreținută și are vedere pe două părți, ...

1957 EUR/m2 | 70 m2

aradului, Timisoara, Timis

Promovat
Casa individuala pe 2 nivele in Timisoara zona Balcescu
11
2

Casa individuala pe 2 nivele in Timisoara zona Balcescu

APOSTU ESTATE vă propune spre vânzare o casă individuală pe 2 nivele plus pod mansardabil, situată în zona Bălcescu. Regim de înălțime: Parter + Etaj + Pod mansardabil Acces auto în curtea proprie. Compartimentare: Primul nivel: Hol Cameră Cameră WC Servicii Dormitor cu baie proprie Bucătărie Debara Al ...

1518 EUR/m2 | 280 m2

Balcescu, Timisoara, Timis

Promovat
Super investitie!-Renovat complet-3 camere-bloc si pod izolat-108.490 Euro!
20
4

Evand Homes ofera spre vanzare un apartament cu 3 camere, situat in Timisoara, zona Lipovei, langa Scoala Generala nr. 7. Apartamentul se afla la etajul 4 intr-un imobil compus din Parter+4 etaje. Blocul este izolat termic cu vata bazaltica de 20 cm si are acoperis. De asemenea si podul este izolat termic ...

1750 EUR/m2 | 62 m2

Lipovei, Timisoara, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Casa Mehala de vânzare
20
15

Casa Mehala de vânzare

Vand casa solida de cărămidă in Mehala ,P+E,teren 383 mp front 10 m acces auto ,amenajata cu centrala proprie gaz ,toate utilitățile,sânt 5 camere ,3 bai ,2 bucătării și anexe ,terasa mare ,curte betonata ,și gradina în spate libera ocupabila imediat ideal investiții închiriere sau locuit preț,229 ...

1527 EUR/m2 | 150 m2

Timisoara, Timis

Apartament Central de vânzare Timișoara
18
11

Apartament Central de vânzare Timișoara

Vând apartament mare in vila etajul 1 , zona centrală aproape de Centru ,acces auto cota parte din teren cu 1 vecin in curte, suprafața utilă locuibila 200 mp ,compus din 2 apartamente pe etaj cu 2 intrări separate și terasa mare deschisă amenajat parțial centrala proprie liber ocupabil imediat ideal ...

2050 EUR/m2 | 200 m2

CENTRU, Timisoara, Timis

Spatiu Brutărie -Patiserie Central Timișoara de vânzare
20
3

Spatiu Brutărie -Patiserie Central Timișoara de vânzare

Vând spatiu comercial in zona Centrala in Timișoara zona de case și blocuri foarte circulata ,ideal investiții pentru Brutărie -Patiserie este complect utilat și amenajat cu încălzire centrală proprie,clima ,spatiu de prezentare ,sala de producție , grup sanitar ,dusuri ,magazie depozitare suprafața ...

2000 EUR/m2 | 120 m2

Timisoara, Timis

Teren intravilan industrial Calea Aradului de vânzare
6
2

Teren intravilan industrial Calea Aradului de vânzare

Vând teren intravilan industrial pe calea Aradului 67000 mp front 130m cu toate utilitățile in zona de servicii, depozitare, comerț, terenul este situat in vecinătatea cu Coca cola ,Mahle, Ikea,Dedeman,Pitt,Flex, beneficiază de acces din sens giratoriu,utilități in zona gaz ,curent, apă ,PUZ in lucru ...

67,000 m2

Timisoara, Timis

Garsoniera Cerna -Stadion de vânzare
20
3

Garsoniera Cerna -Stadion de vânzare

Vând garsonieră 22 mp etajul 3, zona stadion str Cerna , etajul 3,amenajată, mobilată, utilată ,ideala investiție închiriere ,mini bucătărie ,baie și camera ,preț ,44000euro.Tel.0742143679.

2000 EUR/m2 | 22 m2

Timisoara, Timis

Apartament cu 4 camere de vanzare in Timisoara, zona Dacia
20

Apartament cu 4 camere de vanzare in Timisoara, zona Dacia

Apartament cu 4 camere de vanzare in Timisoara, zona Dacia. FOXFORT propune spre vanzare un apartament cu 4 camere, semidecomandat, situat in localitatea Timisoara, zona Dacia, aflat la etajul 2 intr-un bloc cu regim de inaltime pe Parter + 4 Etaje. Anul constructiei 1973, structura beton, material ...

1874 EUR/m2 | 59 m2

Dacia, Timisoara, Timis

Casa 2020 Timișoara cu 9 apartamente de vânzare
19
5

Casa 2020 Timișoara cu 9 apartamente de vânzare

Vând casă P+m ,nouă 2020 cu 9 garsoniere in Timișoara zona modern ,amenajate mobilate utilate toate sânt închiriate, chirie lunară 2500 euro ,ideal investiței închiriere, preț.265000euro.Tel.0742143679.

883 EUR/m2 | 300 m2

Timisoara, Timis

Casa Modern -Simion Bărnuțiu de vânzare
20
14

Casa Modern -Simion Bărnuțiu de vânzare

Vând casă solida de cărămidă in zona Modern str paralela cu Simion Bărnuțiu,Teren total 260 mp front stradal 14m acces auto ,Corp 1 din fata sânt 3 camere ,baie bucătărie și centrala proprie,și Corp 2 din spate sânt 3 camere baie bucătărie la parter și sus 3 camere baie, bucătărie,cu centrala proprie,construcție ...

1050 EUR/m2 | 180 m2

Timisoara, Timis

Casa Timișoara Nord de vânzare
20
8

Casa Timișoara Nord de vânzare

Vând casă de cărămidă in Timișoara -Nord -Modern strada de case , teren total 260 mp front stradal 14m acces auto curte betonata,corpul 1 de la stradă este compus din 3 camere ,baie , bucătărie cu centrala proprie,și corpul 2 din spate este construcție mai nouă, P+E ,parterul 3 camere ,baie, bucătărie,hol ...

1050 EUR/m2 | 180 m2

Timisoara, Timis

Casa Lipovei de vânzare
20
5

Casa Lipovei de vânzare

Vând casă solida de cărămidă D+P ,cu pod înalt ,zona Lipovei ,suprafața utilă locuibilă 170 mp ,teren 530mp front 20 m acces auto ,amenajata modern ,centrala proprie,clima ,la demisol sânt 2 camere ,baie și spatiu depozitare ,parter- 3 camere mari cu 4 geamuri la strada ,bucătărie mare ,baie și hol ...

1912 EUR/m2 | 170 m2

Timisoara, Timis

Casa mare Aradului de vânzare
20
1

Casa mare Aradului de vânzare

Vând casă mare de cărămidă construcție nouă 2005 ,P+E ,in Aradului aproape de Iulius moll si Lipovei ,stradă de case,suprafață utilă locuibilă 200 mp ,teren total 570 mp front 20 m acces auto garaj mare ,curte betonata și gradina mare ,parterul este compus din 3 camere decomandate ,hol mare ,bucătărie ...

1650 EUR/m2 | 200 m2

Aradului+Est, Timisoara, Timis

Apartament 3 camere Maria de vânzare
9
3

Apartament 3 camere Maria de vânzare

Vând apartament cu 3 camere in clădire istorică ,solida deosebită,zona Maria ,5 minute de centru ,la etajul 1 din 2 ,vedere pe 2 părți , 2 băi ,balcon deschis ,amenajat cu centrala proprie ,suprafața 110 mp utili și boxa mare la subsol de 30 mp amenajată,ideal investiție închiriere sau locuit ,Preț ...

2045 EUR/m2 | 110 m2

Timisoara, Timis

Apartament 1 camera Steaua de vânzare
14
5

Apartament 1 camera Steaua de vânzare

Vând apartament cu 1 camera la parter înalt,bloc de apartamente,modificat în 2 camere cu scara interioara, centrala proprie pe gaz,zona Steaua aproape de moll , mobilat utilat complet liber ocupabil imediat ideal investiții închiriere sau locuit preț.49000euro.Negociabil.Tel.0742143679.

1633 EUR/m2 | 30 m2

Timisoara, Timis

Teren 650 mp Sacalaz de vânzare
10
2

Teren 650 mp Sacalaz de vânzare

Vând parcela de teren intravilan 650 mp front 20 m in Sacalaz fosta unitate militară ,cu utilități în fața parcelei ,gaz ,apa ,curent ,drum pietruit ,ideal casa individuală sau duplex ,str trandafirilor în capăt parcela este prima după colț unde este spatiu verde detalii la telefon,Preț 47000euro.Te ...

650 m2

Timisoara, Timis

vand apartament 2 camere Dumbravita
12

vand apartament 2 camere Dumbravita

vand apartament 2 camere bloc nou Dumbravita Kalman parter cu terasa mare , doua locuri de parcare, incalzire in pardoseala , suprafata utila totala 66 mp mobilat si utilat 130000 euro. tel

2407 EUR/m2 | 54 m2

Timisoara, Timis

Spatiu birouri Piața Unirii de vânzare
3
1

Spatiu birouri Piața Unirii de vânzare

Vând spațiu 60 mp - comercial ideal pentru birouri sau sediu firma în Piata Unirii,la parter înalt cu geam mare - ușa cu intrare din trotuar pietonal ,vad bun ,clădire solidă deosebită ,compus din 3 încăperi și grup sanitar ,liber ocupabil imediat ,Preț ,250000euro.Tel.0742143679.

4167 EUR/m2 | 60 m2

Timisoara, Timis

vand teren Dumbravita padure 75e mp
1
16

vand teren Dumbravita padure 75e mp

p>vand teren langa padure Dumbravita zona lac Giarmata vii Ghioceilor 75euro mp,0727408979

Timisoara, Timis

vand apartament 2 camere Torontalului 88000 euro
8

vand apartament 2 camere Torontalului 88000 euro

vand apartament 2 camere la mansarda Torontalului, mansarda construita solid din beton, avand 2 balcoane, pod , mobilata partial, 88000 euro

2150 EUR/m2 | 40 m2

Timisoara, Timis

vand casa in Mehala 365000 euro
12
3

vand casa in Mehala 365000 euro

vand casa cu gradina si curte 1000 mp, cu pomi fructiferi, solar, acces auto, garaj, 2 intrari separate, 7 camere, centrala termopane, toate utilitatile , la asfalt 365000euro.

1825 EUR/m2 | 200 m2

Timisoara, Timis

vand apartament o camera Gara de Nord 50000 euro
6
2

vand apartament o camera Gara de Nord 50000 euro

vând apartament cu o cameră gara de nord , la curte comuna cu vecini buni, avand 39 mp, amenajat, termopane, centrala pe curent, gaz la poarta, gradina in fata, 50000 euro

1282 EUR/m2 | 39 m2

Iosefin, Timisoara, Timis

Salvează căutarea