Promovat
3 camere decomandat, 65 mp – Calea Șagului, etaj 3
7

3 camere decomandat, 65 mp – Calea Șagului, etaj 3

Apartament 3 camere decomandat, 65 mp – Calea Șagului, etaj 3, complet mobilat și utilat 360 Grade Imobiliare vă propune spre vânzare un apartament cu 3 camere, situat în zona Calea Șagului, Str. Frunzei, Timișoara, într-o zonă liniștită, cu acces facil la toate punctele de interes. Detalii generale: Suprafață ...

1646 EUR/m2 | 65 m2

sagului, Timisoara, Timis

Promovat
COM 0% P.U.Z. cartier de blocuri | Mehala
4

COM 0% P.U.Z. cartier de blocuri | Mehala

District Real Estate vă propune spre vânzare un P.U.Z. dezvoltat în scopul realizării unui cartier de blocuri, situat în zona Mehala din Timișoara. Planul prevede 6 blocuri, 80 de apartamente cu funcțiuni complementare la parter, spații verzi și 101 parcari supraterane. 4 blocuri S+P+2E+M/Er cu 35% ...

16,300 m2

mehala, Timisoara, Timis

Promovat
COMISION 0 de la cumparator! Aradului. Aproape de Piata verde. 3 camere. 2 bai.
10
1

De vanzare apartament situat in Zona Aradului; Se afla la etajul 4 din 4 + ACOPERIS, cu sarpanta, cu invelitoare de tigla, 2 apartamente pe nivel; Model cu vedere pe 2 parti; - 2 bai (una cu geam) - 2 balcoane inchise cu ferestre cu tamplarie PVC si geam termopan (ambele balcoane incluse in spatiul ...

1715 EUR/m2 | 67 m2

ARADULUI, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament premium 3 camere | 2 bai | parcare subterana | 219.900 EUR
20
2

Proconstruct Imobiliare va propune spre vanzare un apartament premium cu 3 camere, 2 bai si parcare subterana, situat in zona Calea Aradului, in apropiere de British International School. Apartamentul este situat intr-un imobil nou finalizat in anul 2024, la etajul 4, intr-un bloc dotat cu lift, si ...

3097 EUR/m2 | 71 m2

aradului, Timisoara, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Etaj 2, Spitalul Judetean-Girocului 3 camere
20
2

Etaj 2, Spitalul Judetean-Girocului 3 camere

Va propunem spre vanzare in exclusivitate un apartament de 3 camere , confort 1, decomandat, pozitie foarte buna, langa Spitalul Judetean , Casa Tineretului, Girocului, str .Aries , la etajul 2 cu lift,bloc izolat termic recent, CENTRALA PROPRIE, 2 balcoane, vedere pe 2 parti, geamuri termopane noi ...

1953 EUR/m2 | 64 m2

girocului, Timisoara, Timis

3 camere, zona Cetatii
7

3 camere, zona Cetatii

De vanzare apartament cu 3 camere, semidecomandat, parter inalt, zona Bulevardul Cetatii, bloc de 4 etaje, suprafata utila 50mp, boxa inclusa la subsol de aproximativ 5-6mp. Pret: 95.000euro.

1900 EUR/m2 | 50 m2

circumvalatiunii, Timisoara, Timis

2 camere decomandat etaj 3 Lipovei
7

2 camere decomandat etaj 3 Lipovei

De vanzare 2 camere confort 1 decomandat zona Lipovei in apropiere de Pizzeria Thalia la etajul 3, amenajat mobilat si utilat, posibilitate de montare centrala. Pret 98000euro neg. Tel 0736871505

1960 EUR/m2 | 50 m2

lipovei, Timisoara, Timis

4 camere TOTUL NOU, 78 mp utili , 2 balcoane, Sagului
12

4 camere TOTUL NOU, 78 mp utili , 2 balcoane, Sagului

De vanzare apartament cu 4 camere, decomandat,vedere pe doua parti, situat în zona Șagului, la etajul 3 din 10, într-un bloc cu lift,suprafață utilă de 78 mp (fără balcoane) , totul nou,Instalație electrică complet schimbată, calorifere noi , finisaje moderne. Pret 145000 euro.

1859 EUR/m2 | 78 m2

sagului, Timisoara, Timis

2 cam Matei Basarab  2 balcoane 51 mp utilibloc izolat
17
1

2 cam Matei Basarab 2 balcoane 51 mp utilibloc izolat

De vanzare apartament 2 camere confort 1 semidecomandatbucatarie spatioasa Matei Basarab zona parc Bucovina /Torontalului et 4 cu acoperis de tigla s=51 mp bloc izolat termic 2 balcoane termopane gresie faianta parchet usa metalica geam la baie debransat de la Colterm se poate monta centrala ...

1471 EUR/m2 | 51 m2

torontalului, Timisoara, Timis

Promovat
2 camere decomandat Iosefin  -Iuliu Maniu  amenajat
19
4

2 camere decomandat Iosefin -Iuliu Maniu amenajat

De vanzare apartament cu 2 camere decomandat la parter inalt cu balcon in blocul turn cu vedere la bulevard in zona Sagului-Iuliu Maniu renovat 49 mp utili balcon inchis amenajat tamplarie integral termopan. Instalatiile sunt refacute incalzirea de la Colterm usi interioare noi aer conditionat mobilat ...

1929 EUR/m2 | 49 m2

iosefin, Timisoara, Timis

Promovat
Aradului, 3 camere decomandat, 2 bai
20
2

Aradului, 3 camere decomandat, 2 bai

Va propunem spre vanzare un apartament cu 3 camere, confort 1, decomandat in zona Aradului Vest , langa Piata Verde , la etajul 4 cu acoperis de tigla, 2 apartamente pe nivel, cu vedere pe 2 parti, dispune de contor propriu de gaz cu 2 focuri in apartament, 2 balcoane, 2 bai(baia mica a fost modificata ...

1636 EUR/m2 | 66 m2

aradului, Timisoara, Timis

Teren Timisoara intre case
1

Teren Timisoara intre case

oferim spre vanzare un lot teren pt parcelare Timisoara , zona Mehala , in spatele pieței str Petru Vintila dublu FS , intre case locuite , blocuri pozitie exceptionala ! suprafata 10.000 mp FS 88 113 m , pe colt ! pret solicitat de proprietar 100 euro mp detalii la tel

10,000 m2

Timisoara, Timis

Promovat
3 camere decomandat zona Iosefin - Kaufland
8
2

3 camere decomandat zona Iosefin - Kaufland

De vanzare apartament 3 camere, zona centrala- Iuliu Maniu, an constructie 1983, decomandat, baie cu dus, WC servici, doua balcoane, etaj 5 din 8, renovat complet in 2022, bloc cu lift, sistem de incalzire centralizat. Magazine in proximitate (Kaufland, Profi, Mega Image), statii de autobuz. Pret 1 ...

1846 EUR/m2 | 65 m2

iosefin, Timisoara, Timis

Promovat
3 cam Gh Lazar-Circumvalatiunii   confort 1 centrala proprie
7
1

3 cam Gh Lazar-Circumvalatiunii confort 1 centrala proprie

Va propunem spre vanzare apartament cu 3 camere situat in zona Circumvalatiunii Gheorghe Lazar colt cu Bulevardul Cetatii confort 1 semidecomandat etaj 4 din 10 cu 1 grup sanitar 1 balcon centrala termica geam la baie prima camera la intrare, lift. Ocupabil imediat. Pret informativ 99000 euro ...

1650 EUR/m2 | 60 m2

circumvalatiunii, Timisoara, Timis

Promovat
3 camere decomandat Sagului la 5 min de Shopping City
13
6

3 camere decomandat Sagului la 5 min de Shopping City

Va propunem spre vanzare apartament cu 3 camere confort 1 decomandat situat pe Calea Sagului la 5 min de Shopping City Mall confort 1 decomandat la etaj 6 din 10 al unui bloc izolat cu o suprafata de 55 mp 1 balcon la camera mica si 1 baie cu geam. Apartamentul are termopane parchetul vechi dar foarte ...

1545 EUR/m2 | 55 m2

sagului, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament 3 camere  LUX zona Cetatii
17
1

Apartament 3 camere LUX zona Cetatii

Va propunem spre vanzare apartament cu 3 camere ,DEOSEBIT, semidecomandat, situat la etajul 3 , zona Cetatii-Bogdanestilor, Piata 700 la doua statii de tramvai, cu o suprafata de 54mp , incalzire cu centrala proprie, clima, LUX, amenajat complet, boxa la subsol trecuta in CF , se vinde mobilat si ...

2370 EUR/m2 | 54 m2

cetatii, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament Balcescu Centrala proprie pretabil SAD
13
10

Apartament Balcescu Centrala proprie pretabil SAD

Va propunem spre vanzare apartament cu 1 camera situat in zona Piata Balcescu pozitie excelenta aproape de Liceul Grigore Moisil cladire istorica confort 1 decomandat situat la parter 1 cu o suprafata totala de 44 mp cu 1 grup sanitar CENTRALA PROPRIE. Pret informativ 75000Euro. Imobilul este ...

1705 EUR/m2 | 44 m2

balcescu, Timisoara, Timis

Promovat
4 camere - Dacia TOTUL NOU centrala proprie
20

4 camere - Dacia TOTUL NOU centrala proprie

De vânzare apartament de 4 camere, situat in zona Dacia-Circumvalatiunii, la etajul 3 din 4 semidecomandat, complet renovat , suprafata utila 60 mp, cu o boxa de 8 mp (spațioasă, renovată, ideală pentru depozitare) compus din : living, două dormitoare , bucătărie separată , baie, balcon, instalație ...

2133 EUR/m2 | 60 m2

circumvalatiunii, Timisoara, Timis

Apartament 112 mp utili ,  LUX  boxa , curte acces auto CENTRAL
20
3

Apartament 112 mp utili , LUX boxa , curte acces auto CENTRAL

Va propunem spre vanzare un apartament deosebit amenajat si mobilat lux cu 3 camere compus din 2 dormitoare si bucatarie open space cu livingul situat in zona centrala a Timisoarei la 5 min de mers pe jos de Catedrala si foarte aproape de Facultatea de Mecanica , Piata Balcescu aproape de Parcul Carmen ...

2290 EUR/m2 | 100 m2

balcescu, Timisoara, Timis

Apartament la casa Cetatii
6
2

Apartament la casa Cetatii

Va propunem spre vanzare un apartament 3 camere , situat pe Bulevardul Cetatii la casa , 88 mp, 1 bucatarie ,1 baie, camara , 2 boxe pt lemne , curte , CENTRALA PROPRIE. Pret 130000 euro negociabil la fata locului.

1477 EUR/m2 | 88 m2

cetatii, Timisoara, Timis

Apartament 2 camere zona Cetatii
7

Apartament 2 camere zona Cetatii

De vanzare apartament cu 2 camere confort 2 semidecomandat ,Bulevardul Cetatii-Gh Lazar, aproape de Scoala Gimnaziala nr 19, la parter din 4 , suprafata utila de 40 mp, compus din : hol, bucatarie, baie cu vana și geam de aerisire, living , dormitor, amenajat cu gresie, faianta, geamuri termopan, ...

1963 EUR/m2 | 40 m2

cetatii, Timisoara, Timis

3 camere langa  Medicina -CENTRALA PROPRIE
14

3 camere langa Medicina -CENTRALA PROPRIE

Va propunem spre vanzare apartament cu 3 camere situat in zona foarte buna aproape de Facultatea de MedicinaConsililul Judetean Bastion intr-un imobil construit in anul 1975 confort 1 semidecomandat etaj 3 din 3 cu o suprafata utila de 60 mp cu 1 grup sanitar 1 balcon. Apartamentul beneficiaza ...

2233 EUR/m2 | 60 m2

Timisoara, Timis

3 cam 2 bai  Dorobanti / Simion Barnutiu Centrala proprie+boxa
15
1

3 cam 2 bai Dorobanti / Simion Barnutiu Centrala proprie+boxa

De vanzare apartament 3 camere confort 1, decomandat, vedere pe doua parti, model mare, zona Dorobantilor / Simion Barnutiu aproape de Spitalul Victor Babes , 75 mp utili + balcon mare de aprox 12 mp. - centrala pe gaz - 2 bai, debara utila pt depozitare, - renovat complet - complet mobilat si ...

1973 EUR/m2 | 75 m2

Timisoara, Timis

4 camere  Fratelia-Girocului  100mp +boxa de 14
17
4

4 camere Fratelia-Girocului 100mp +boxa de 14

De vanzare apartament cu 4 camere confort 1 decomandat situat la etajul 3 din 3 cu acoperis de tigla zona Fratelia aproape de zona Girocului, 7 minute cu masina de Lidl Kaufland cu o .suprafata utila de 100mp 3 dormitoare living 2 balcoane bucatarie spatioasa 2 holuri 2 bai 3 debarale vedere ...