Promovat
Teren intravilan Buziasului, zona mixta UTR M3, pt. cladire cu 7 etaje
12
1

Se oferă spre vânzare teren intravilan cu construcție existentă, situat în Timișoara, într-o zonă mixtă UTR M3, cu regim de construire deschis, adiacentă arterelor principale de trafic – ideal pentru investiții rezidențiale, comerciale sau mixte. Caracteristici teren: Suprafață teren: 1.960 mp, Front ...

1,960 m2

buziasului, Timisoara, Timis

Promovat
3 Cam-Cetatii-5 Min Centru-Mobilat Lux-Balcon-Centrala-Boxa-54 MP-128.000 Euro !
20

CGC Invest & Construct Real Estate va propune spre vanzare un apartament cu 3 camere, decomandat, situat intr-o zona linistita, in zona Cetatii - Calea Bogdanestilor, este asezat central, la o distanta de 5 minute de Centrul orasului Timisoara, respectiv la 7 minute fata de alte puncte importante ale ...

2370 EUR/m2 | 54 m2

Cetatii, Timisoara, Timis

Promovat
!!! 1 Camera decomandat... Piata Flavia...et 2
5

!!! 1 Camera decomandat... Piata Flavia...et 2

Agentie imobiliara propunem spre vanzare apartament cu 1 camera, model decomandat, la etajul 2 intr-un bloc reabilitat termic, conectat f bine la oras, aproape de mijloace de transport in comun, piata, supermarketuri, scoli, gradinite, amenajat cu geamuri termopan, gresie si faianta, parchet laminat. ...

1906 EUR/m2 | 33 m2

Dambovita, Timisoara, Timis

Promovat
COMISION 0%.Decomandat.Bloc NOU.2 locuri de parcare!!
17
1

COMISION 0%.Decomandat.Bloc NOU.2 locuri de parcare!!

De vanzare apartament cu 3 camere, COMISION 0%, la etajul 1 intr un bloc cu LIFT, in bloc nou, in ORAS, langa mijloc de transport in comun, decomandat, 72 mp utili+balcon, vedere pe 2 parti, spatios, luminos, cu 2 bai, bucatarie inchisa, incalzire prin pardoseala, se vinde mobilat si utilat, 2 LOCURI ...

2013 EUR/m2 | 72 m2

Timisoara, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Apartament 3 camere Decomandat Baba Dochia
7
12

Apartament 3 camere Decomandat Baba Dochia

Agentia Imoclas Vand apartament cu 3 camere confort 1 decomandat 82 mp cu 2 balcoane 2 bai la etajul 3 camera

1280 EUR/m2 | 82 m2

Baba+Dochia, Timisoara, Timis

2 Camere Central- Take Ionescu etaj 3
7
18

2 Camere Central- Take Ionescu etaj 3

Vand apartament 2 camere confort unu semidecomandat spatios aproximativ 50 mp utili Zona Take Ionescu aproape de Centru cu balcon parchet gresie faianta necesita amenajarii etaj 3 din 4 cu acoperis de tigla pret 110000 euro

2100 EUR/m2 | 50 m2

Take%2bIonescu, Timisoara, Timis

3 camere decomandat Calea Martirilor
7
2

3 camere decomandat Calea Martirilor

Vand apartament cu 3 camere confort unu spatios 65 mp utili Zona Girocului aproape de Lidl, parter amenajat total recent cu faianta gresie termopane Centrala gaz instalatii usi schimbate pret 126000 euro

1938 EUR/m2 | 65 m2

Girocului, Timisoara, Timis

NOU. Zona Braytim - CF de Timisoara. Garaj. 3 bai
7
3

NOU. Zona Braytim - CF de Timisoara. Garaj. 3 bai

Vand casa insiruita in zona Braytim - CF de Timisoara, aproape de strada Tosca. Spatioasa - 125 mp utili, teren de 160 mp, 4 camere, 3 bai, garaj, finisaje la alegere, integral din caramida, perete despartitor dublu, izolatie, centrala proprie cu incalzire in pardoseala. Pret 250.000 Eur. - TVA inclus. ...

2000 EUR/m2 | 125 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

Soarelui-Girocului. Etaj intermediar. GARAJ. Boxa. Bloc izolat. 2 BAI
6

Vand apartament cu 3 camere, 65 mp utili + 2 BALCOANE inchise, 2 BAI, ETAJ INTERMEDIAR, decomandat, in bloc izolat termic exterior, in zona Girocului. Ferestre cu tamplarie PVC si geam tripan, usa metalica la intrare, usi interior celulare, corpuri sanitare noi, calorifere schimbate, aer conditionat. ...

2077 EUR/m2 | 65 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Promovat
Gradina proprie. Decomandat. Langa ESO si Profi. Bucatarie INCHISA
10
9

Vand apartament 2 camere, DECOMANDAT, bucatarie INCHISA, GRADINA proprie, in zona Girocului, aproape de benzinaria ESO si de Profi, bloc nou izolat termic exterior, 50 mp utili + TERASA 8 mp. Centrala termica proprie cu incalzire prin pardoseala, ferestre cu tamplarie PVC si geam TRIPAN, usa intrare ...

2020 EUR/m2 | 50 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Promovat
Teren de vânzare Parța   1930 mp, asfalt, utilități, acces rapid Timișoara
4

Teren de vânzare Parța 1930 mp, asfalt, utilități, acces rapid Timișoara

COBALT Imobiliare vă propune spre vânzare teren Parța, lângă Timișoara O alegere inspirată atât pentru construcția unei locuințe, cât și pentru investiție. Teren intravilan situat în Parța, la aproximativ 10 km de Timișoara, amplasat într-o zonă cu potențial ridicat de dezvoltare. Caracteristici: Suprafață: ...

1,930 m2

Timisoara, Timis

Apartament cu 1 camera zona Circumvalatiunii
3
4

Apartament cu 1 camera zona Circumvalatiunii

Vand apartament cu 1 camera , confort 2 decomandat , etajul 4 cu acoperis . Suprafata 26 mp , parchet , faianta , gresie , termopane , clima , mobilat si utilat . Ro

Circumvalatiunii, Timisoara, Timis

Aproape de Turist. Renovat. Mobilat si utilat
10

Aproape de Turist. Renovat. Mobilat si utilat

Vand apartament cu 2 camere in zona Sagului, complet renovat, cu posibilitate montare CENTRALA termica PROPRIE. Calorifere noi, mobilat si utilat, baie cu geam, ferestre cu tamplarie PVC si geam termopan, usa metalica la intrare, usi interioare noi, aer conditionat. Blocul are acoperis. Pret 68.040 ...

1900 EUR/m2 | 36 m2

Sagului, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament modern cu 3 camere- Finisaje premiun-  zona Torontalului
18
4

Apartament modern cu 3 camere- Finisaje premiun- zona Torontalului

Evand Homes ofera spre vanzare un apartament cu 3 camere, situat in Timisoara, zona Torontalului , intr-un imobil nou , finalizat in anul 2024, construit din beton. Apartamentul se afla la etajul 2 din 7 si dispune de o suprafata utila de 55 m², completata de un balcon de 2 m². Compartimentarea este ...

2272 EUR/m2 | 55 m2

Torontalului, Timisoara, Timis

3 camere  decomandat  Girocului- Spital Judetean Martirilor Centrala gaz  totul nou
5
2

3 camere decomandat Girocului- Spital Judetean Martirilor Centrala gaz totul nou

Vand apartament 3 camere decomandat spatios 65mp Girocului Spital Judetean aproape de Complex mijloace de transport market scoala piata total amenajat cu parchet faianta gresie termopane Centrala gaz bloc izolat usi interioare noi toate instalatiile noi bloc izolat parter pret 125000 euro

1923 EUR/m2 | 65 m2

Girocului, Timisoara, Timis

2 camere confort unu Zona Take Ionescu etaj 3 Centrala gaz
5
8

2 camere confort unu Zona Take Ionescu etaj 3 Centrala gaz

Vand apartament 2 camere confort unu spatios plus balcon Zona Girocului -Calea Martirilor aproape de Iulius Mall piata scoalla market mijloace de transport etaj 3 bloc cu acoperis tigla parchet faianta gresie termopane Centrala gaz Mobilat pret 102000 euro neg

2031 EUR/m2 | 49 m2

Tipografilor, Timisoara, Timis

4 cam  Girocului Spital Judetean cu parchet termopane 2 balcoane  bloc izolat
10
8

4 cam Girocului Spital Judetean cu parchet termopane 2 balcoane bloc izolat

Vand apartament 4 camere Zona Girocului aproape de Spital Judetean 58 mp utili etaj 1 cu parchet faianta gresie termopane 2 balcoane bloc izolat pret 110000 euro

1897 EUR/m2 | 58 m2

Timisoara, Timis

Apartament 1 camera zona Centru
9
2

Apartament 1 camera zona Centru

Vanzare apartament cu 1 camera in zona centrala,in zona linistita,la 250 metri de statia de autobuz. Situat la etajul 3, suprafata de 25mp. Apartament in cladire istorica, chiar in centrul Timisoarei. Alte detalii la numarul de telefon. Va asteptam la vizionare!

2080 EUR/m2 | 25 m2

CENTRU, Timisoara, Timis

Apartament 1 camera zona Circumvalatiunii
3
10

Apartament 1 camera zona Circumvalatiunii

Se vinde un apartament cu 1 camera, utilat si mobilat modern, 35 mp,la etaj 2. Are centrala proprie si clima. Dispune si de un balcon deschis. Complet utilat si compartimentant modern. Pentru vizionari si informatii nu ezitati sa sunati la numarul de telefon afisat.

1500 EUR/m2 | 32 m2

Circumvalatiunii, Timisoara, Timis

Apartament zona Odobescu 2 camere
5
3

Apartament zona Odobescu 2 camere

Spre vanzare apartament cu 2 camere in zona Odobescu, dotat cu toate cele necesare, complet utilat si mobilat, cu o suprafata de 53 mp, etaj 3. Recent renovat, este disponibil imediat. Aproape de facultati, magazine, transport in comun, gradinite, parcuri cu zona verde. Pentru mai multe informatii sau ...

Odobescu, Timisoara, Timis

3 cam decomandat foarte spatios St O Iosif 2 bai 2 balcoane Boxa
12
8

Ofer spre vanzare apartament 3 camere confort unu decomandat spatios 75 mp utili plus 2 balcoane total suprafata 83 mp Zona St O Iosif etaj 3 5 minunte de Complex Studentesc Facultatii market Lidl mijloace de transport termopane 2 vederii 2 bai 2 balcoane boxa mare pret 105000 euro

1265 EUR/m2 | 83 m2

Timisoara, Timis

Apartament 2 Camere Zona Complexul Studentesc Olimpia
7

Apartament 2 Camere Zona Complexul Studentesc Olimpia

Apartament cu 2 camere, semi-decomandat, mobilat si utilat, cu posibilitate de centrala proprie, baie cu geam, su; 48mp plus balcon de 4 mp, situat la etajul 4 din 4 acoperis din tigla si tavan izolat, foarte aproape de toate punctele de interes din zona. Pret: 89999 Euro Tel: 0726649775

1731 EUR/m2 | 52 m2

Olimpia, Timisoara, Timis

Apartament 2 Camere Zona Girocului Spitalul Judetean
7

Apartament 2 Camere Zona Girocului Spitalul Judetean

Apartament cu 2 camere, semi-decomandat, mobilat si utilat cum se vede in poze, baie cu geam, su: 42 mp balcon, etaj 4 din 4, cu acoperis, bloc anvelopat Apartamentul se poate preda imediat. Dispune de termopane integral, rulouri eslinger, contorul de gaz existent cat si al dooilea foc pentru centrala ...

1738 EUR/m2 | 42 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament cu 3 camere în zona Take Ionescu Medicina
18

Apartament cu 3 camere în zona Take Ionescu Medicina

De vânzare apartament cu 3 camere, confort 1, semidecomandat, situat la etajul 2 într-un bloc cu lift, în Timișoara Take Ionescu Medicina. Locuința are o suprafață utilă de 66 mp și o suprafață construită de 77 mp, dispunând de un balcon mare. Apartamentul se vinde mobilat, conform fotografiilor. Caracteristici: 3 ...

1962 EUR/m2 | 66 m2

Medicinei, Timisoara, Timis

Salvează căutarea