Promovat
OCAZIE! Vand vila de lux Mosnita noua 315000 euro
13
3

OCAZIE! Vand vila de lux Mosnita noua 315000 euro

Vand vila noua la intrare in Mosnita langa Lidl 3 4 pe parter, avand 5 camere din care doua dormitoare cu dresing si antreu si baie proprie, doua birouri, unul de sticla, doua terase 60 mp, garaj, bucatarie mobilata si utilata , debara, camera tehnica , multe spatii depozitare, pod, teren 700 mp, termopane ...

1560 EUR/m2 | 200 m2

Timisoara, Timis

Promovat
Garsoniera de vanzare, etajul 2, zona Soarelui, Timisoara
10
12

Garsoniera de vanzare, etajul 2, zona Soarelui, Timisoara

APOSTU ESTATE va propune spre vanzare o garsoniera complet renovata si mobilata, situata in zona Soarelui. Apartamentul este situat la etajul 2 din 4 si are o suprafata de 17 mp utili. Compartimentare: - Hol de acces - Dormitor si bucatarie - Baie Confortul termic este realizat prin intermediul termoficarii ...

2647 EUR/m2 | 17 m2

Soarelui, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament 2 camere, Ultracentral
10

Apartament 2 camere, Ultracentral

Apostu Estate va propune spre vanzare un apartament cu 2 camere, semidecomandat, situat ultracentral in Timisoara, la etajul 3/8, intr-un bloc dotat cu lift si loc de parcare in curte. Detalii proprietate: Suprafata utila: 45 mp. Renovat complet in octombrie 2024. Mobilier modern si complet utilat. Dotari: Electrocasnice ...

4464 EUR/m2 | 45 m2

Ultracentral, Timisoara, Timis

Promovat
APARTAMENT DEOSEBIT IN ZONA CENTRALA
20

APARTAMENT DEOSEBIT IN ZONA CENTRALA

Apartamentul este bine pozitionat in zona centrala, aproape de parcul Ghe.Doja,Catedrala,Pta Victoriei.

2465 EUR/m2 | 144 m2

Timisoara, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Etaj 2   Calea Aradului- Iulius Mall 2 camere
15

Etaj 2 Calea Aradului- Iulius Mall 2 camere

De vanzare apartament cu 2 camere, situat in zona Aradului, la etajul 2 din 4., suprafață utilă: 47 mp, Hol de acces, bucătărie închisă, living luminos cu ieșire pe balcon, dormitor și baie. Preț: 88.000 Euro

1872 EUR/m2 | 47 m2

aradului, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament modern cu 2 camere | Calea Buziasului | Hornbach
7

Apartament modern cu 2 camere | Calea Buziasului | Hornbach

District Real Estate va propune spre vanzare un apartament nou, cu 2 camere si balcon, in Calea Buziasului, foarte aproape de Continental, AEM, Ciarda Rosie si multe alte puncte de interes. Apartamentul se desfasoara pe o suprafata utila de 56mp. Compartimentarea se prezinta astfel: - Living, - Bucatarie ...

1750 EUR/m2 | 56 m2

buziasului, Timisoara, Timis

2 cam Girocului parter inalt  cu balcon
10
2

2 cam Girocului parter inalt cu balcon

De vanzare apartament 2 camere zona Girocului la 2 minute de Spitalul Judetean parter inalt confort 1 semidecomandat bucatarie mare balcon inchis 2 debarale. Incalzirea este de la oras cu posibilitate de montare centrala termica. Pret: 99000 euro neg.

1980 EUR/m2 | 50 m2

girocului, Timisoara, Timis

Apartament 4 camere , Zona Modern ,Bd. Simion Barnutiu ,Badea Cartan.
14
1

Se ofera spre vanzare apartament spatios cu 4 camere decomandat, situat pe Bulevardul Simion Barnutiu,zona Modern foarte aproape de Piata Badea Cartan intr-o zona foarte bine conectata la punctele importante ale orasului. Apartamentul se afla la etajul 7 din 8, intr-un bloc solid construit in 1994, ...

1752 EUR/m2 | 97 m2

simion barnutiu, Timisoara, Timis

Promovat
Teren Cal Aradului 980 mp. 7

Teren Cal Aradului 980 mp.

Teren Cal Aradului in spate la Ikea, 980 mp. front stradal 18 m. toate utilitatile, inclusiv asfalt, pozitie foarte buna, aproape de Auchan, Hornbach, Decathlon, Mega Image. Pret 200 euro mp. negociabil. Tel: 0721-442227.

ARADULUI, Timisoara, Timis

Apartament 2 camere etaj 4 cu lift Sagului
8

Apartament 2 camere etaj 4 cu lift Sagului

In zona Sagului se vinde apartament cu 2 camere situat la etajul 4 din 5, blocul are lift, confort 1 semidecomandat, are o suprafata de 49 mp utili cu 1 balcon închis . incalzire cu centrală proprie , aer condiționat în bucătărie și dormitor; se vinde mobilt si utilat la pretul de 97000 euro negoci ...

1980 EUR/m2 | 49 m2

sagului, Timisoara, Timis

Promovat
Apart la casa Bogdanestilor  curte  acces cu masina centrala proprie
20
1

Apart la casa Bogdanestilor curte acces cu masina centrala proprie

Va propunem spre vanzare apartament cu 2 camere baie bucatarie la casa cu 2 familii situat pe Calea Bogdanestilor cu acces auto cu o suprafata utila de 52 mp+anexe in curtea din spate si o gradina de 148mp teren Incalzirea se realizeaza cu ajutorul CENTRALEI PROPRII. Apartamentul se vinde mobilat ...

2173 EUR/m2 | 52 m2

bogdanestilor, Timisoara, Timis

Promovat
4 cam Dorobantilor 85 mp in curs de amenajare
13
7

4 cam Dorobantilor 85 mp in curs de amenajare

Va propunem spre vanzare apartament cu 4 camere situat in zona Dorobantilor aproape de Euroinstal confort 1 decomandat etaj 8 din 8 cu o suprafata totala de 85 mp cu 2 grupuri sanitare balcon. Apartamentul este in curs de amenajare. Pret informativ 99000 Euro (negociabil). Tel 0743100796 sau 072315 ...

1165 EUR/m2 | 85 m2

Timisoara, Timis

Promovat
Apartament 2 camere zona Medicina
12

Apartament 2 camere zona Medicina

De vanzare apartament cu 2 camere in zona Medicinei la etajul 2 din 2 confort 1 semidecomandat suprafata utila 54 mp complet renovat mobilat si utilat. incalzire autonoma cu panouri aer conditionat masina de spalat vase masina de spalat rufe cuptor cu microunde pret 149000 euro. Tel 0743100796 ID ...

2759 EUR/m2 | 54 m2

Timisoara, Timis

Promovat
Apartament 3 camere Girocului - Vladeasa
9
1

Apartament 3 camere Girocului - Vladeasa

De vanzare apartament 3 camere confort 1 decomandat spatios situat in zona Girocului la parter cu terasa are living mare 2 dormitoare 2 bai vedere pe 3 parti bucatarie este amenajat cu termopane gresie si faianta se poate vinde si mobilat pret 135000 euro.

1350 EUR/m2 | 100 m2

girocului, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament 2 camere Girocului
6
2

Apartament 2 camere Girocului

De vanzare apartament cu 2 camere zona Girocului la etajul 4 din 5 avand o suprafata de 50 mp confort 1 semidecomandat blocul este izolat termic are geamuri de termopan clima parchet balcon inchis se vinde mobilat si utilat la pretul de 77000 euro.

1540 EUR/m2 | 50 m2

girocului, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament 3 cam CT, clima. et 3, boxa
17
4

Apartament 3 cam CT, clima. et 3, boxa

Apartament 3 camere , de vanzare in zona Sagului, Str Mures linga Scoala Gimnaziala nr 2. Apartamentul are o suprafata utila de 55mp, este situat la etajul 3, comfort 2 cu centrala termica, clima si tamplarie PVC. Apartamentul necesita renovare si are si boxa trecuta in cartea funciara. Pretul apartamentului ...

1418 EUR/m2 | 55 m2

sagului, Timisoara, Timis

Promovat
Garsoniera et 2 clima
5
4

Garsoniera et 2 clima

Vand garsoniera confort 2, etaj 2, zona Dâmbovița, amenajata, aer condiționat, încălzire colterm. Pret 45000euro. Tel 0743100796

2045 EUR/m2 | 22 m2

dambovita, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament 3 camere zona Elisabetin - la casa
16
5

Apartament 3 camere zona Elisabetin - la casa

Vand apartament cu 3 camere in zona Elisabetin la casa- curte comuna( cu inca 6 familii in curte ) spatios cu o suprafata utila de 90 mp renovat în anul 2019, s-au schimbat instalațiile electrice , sanitare și de gaz. Încălzire prin centrală proprie pe gaz Bosch, cu calorifere și cu contorizare separată ...

1722 EUR/m2 | 90 m2

elisabetin, Timisoara, Timis

Apartament cu 2 camere, decomandat, 70 mp | Torontal | Investitie |
8
1

Grand Mobilis Imobiliare vă propune spre vânzare un apartament modern și foarte spațios, situat în zona Torontal, una dintre cele mai apreciate și bine conectate zone din nordul orașului. Proprietatea se remarcă prin suprafața generoasă, compartimentarea inteligentă și luminozitatea excelentă, fiind ...

1984 EUR/m2 | 70 m2

torontalului, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament 2 camere Ultracentral
5
2

Apartament 2 camere Ultracentral

In zona Ultracentrala se vinde apartament cu 2 camere confort 1 semidecomandatla etajul 7 cu lift confort 1 semidecomandat suprfata utila 49 mp incalzire cu centrala pe gaz aer conditionat geamuri termopan mobilat cu frigider masina de spalat rufe este compus din : 2 holuri 2 camere bucatarie ...

2143 EUR/m2 | 49 m2

ultracentral, Timisoara, Timis

Apartament 2 camere Aradului bloc nou
17
3

Apartament 2 camere Aradului bloc nou

Se vinde apartament cu doua camere situat in zona Aradului intr-un bloc nou la etajul 5 cu pod si balcon, blocul are lift, are o suprafata utila de 58 mp, este amenjat nou , loc de parcare trecut in CF individual , se vinde cu mobila de bucatarie , la pretul de 120000 euro.

2069 EUR/m2 | 58 m2

aradului, Timisoara, Timis

3 camere dec etaj 1 2 bai C Aradului la 10.min de MALL
11

3 camere dec etaj 1 2 bai C Aradului la 10.min de MALL

Va propunem spre vanzare apartament cu 3 camere confort 1 decomandat vedere pe 2 parti situat pe Calea Aradului intr-un imobil construit in anul 1980 etaj 1 din 8 cu o suprafata utila de 68 mp cu baie si WCS si 2 balcoane. Apartamentul este spatios mobilat si utilat intr-un bloc deosebit de caramida ...

2279 EUR/m2 | 68 m2

aradului, Timisoara, Timis

Apartament 1 camera zona Steaua etaj 1 cu centrala
7
1

Apartament 1 camera zona Steaua etaj 1 cu centrala

De vanzare apartament 1 camera in zona Steaua la etaj 1 din 4 , compus din : 1 camera bucatarie , baie, balcon amenajat , incalzire cu cu centrala proprie, termopane, parchet laminat, gresie si faianta pret 68500 euro. ID 7447

1713 EUR/m2 | 40 m2

steaua, Timisoara, Timis

Garsoniera zona Lipovei
9

Garsoniera zona Lipovei

In zona Lipovei se vinde garsoniera situata la etajul 4 din 4 cu izolatie, are o suprafata utila de 27 mp, este compusa din : hol intrare , baie, camera , bucatarie, balcon loggie, sunt 4 apartamente pe nivel, are gresie si faianta, termopane, pret 50000 euro.

1852 EUR/m2 | 27 m2

lipovei, Timisoara, Timis

Salvează căutarea