Promovat
Casa individuală de lux, 5 camere, zona Braytim
19
3

Casa individuală de lux, 5 camere, zona Braytim

De vanzare casa individuala mobilata si utilata modern,cu regim de inaltime, zona Braytim. Imobilul are o suprafata de 140 mp utili si o curte totala de 200 mp. Compartimentare: - hol de acces - bucatarie - living - 4 dormitoare - 4 bai - dressing - terasa - curte. Confortul termic este realizat prin ...

2250 EUR/m2 | 140 m2

braytim, Timisoara, Timis

Promovat
Investitie sigura , 2 garsoniere independente ,Etaj 1  langa Bega Bujorilor
8
1

Investitie sigura , 2 garsoniere independente ,Etaj 1 langa Bega Bujorilor

Investitie sigura 2 garsoniere independente Etaj 1 langa Bega Bujorilor Va propunem spre vanzare o proprietate ideala pentru investitie, situata in zona Buziasului, la cateva minute de Centrul Comercial Bega Bujorilor. Apartamentul a fost recompartimentat inteligent in doua garsoniere complet ...

1433 EUR/m2 | 39 m2

sagului, Timisoara, Timis

Promovat
2 Cam-Sagului-7 Min Spitalul Judetean-Mobilat-Centrala-54 MP-75.000 Euro Negociabil!
16
1

CGC Invest & Construct Real Estate va propune spre vanzare un apartament cu 2 camere, decomandat , situat intr-o zona linistita, in zona Sagului, este asezat central, la o distanta de 3 minute de Centrul Comercial Shopping City Timisoara, respectiv la 5 minute fata de alte puncte importante ale orasului ...

1389 EUR/m2 | 54 m2

Sagului, Timisoara, Timis

Promovat
Ap 2 cam , zona Circumvalatiunii, etaj intermediar, decomandat
14
2

De vanzare, apartament 2 camere, decomandat, etaj 3 din 10 , zona Gh Lazar - Circumvalatiunii, termopan, contor gaz, amenajari clasice. Pret 85000euro + comision agentie. Tel.0734879293

1848 EUR/m2 | 46 m2

circumvalatiunii, Timisoara, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Promovat
Vand casa cu teren generos fără comision!
20
4

Vand casa cu teren generos fără comision!

Vand casa fără comision, în zona Modern, strada Mistral, zona de case, cu D+P+E+M, teren 824m. La demisol se afla 2 garaje, camera tehnica cu 2 centrale, spatii de depozitare. La parter se afla bucătăria cu spațiu de depozitare (debara), in cont baie și living cu șemineu. La etaj sunt 3 dormitoare și ...

1678 EUR/m2 | 227 m2

Timisoara, Timis

Vând bloc cu 11 apartamente în Complexul Studențesc
14
5

Vând bloc cu 11 apartamente în Complexul Studențesc

Vând clădire in complexul Studențesc cu 11 apartamente. Fiecare apartament are chicineta, baie frigider, plita electrica, birou. La parter se afla o o sala cu întrare separata pentru birou, etc. La demisol se poate amenaja spălătorie. Se vinde mobilat și utilat ca și în poze. Pret 750000 euro. Telefon ...

7500 EUR/m2 | 100 m2

Timisoara, Timis

 Vand apartament cu 2 camere decomandat în zona Șagului
11
1

Vand apartament cu 2 camere decomandat în zona Șagului

Vand apartament cu 2 camere decomandat în zona Șagului, etaj 3,suprafață utila 42.71 mp plus balcon 3.47mp. Apartamentul se vinde mobilat și utilat ca și în poze. Preț 78500 euro . Telefon 0733056373

1826 EUR/m2 | 43 m2

Sagului, Timisoara, Timis

Vând apartament cu o camera Soarelui
19

Vând apartament cu o camera Soarelui

Vand apartament cu o camera în zona Soarelui, bloc nou, loc la etajul 11, suprafața utila 37 mp. Imobilul este mobilat și utilat ca și în poze. Preț 110 000 euro negociabil. Telefon 0733056373

2973 EUR/m2 | 37 m2

Timisoara, Timis

Proprietar Vand casa în zona Badea Cartan
15
3

Proprietar Vand casa în zona Badea Cartan

Proprietar Vand casa în zona Badea Cartan, singura în curte, acces auto, 5 camere 3 bai, teren 270mp. Preț 330000 euro. Telefon 0733056373

1839 EUR/m2 | 174 m2

Timisoara, Timis

Proprietar vând teren extravilan în Fraidorf
4
5

Proprietar vând teren extravilan în Fraidorf

Proprietar vând teren extravilan, în zona Fraidorf, langa Terasa,, La Căpițe '' pe malul Râului Bega, cu suprafata de 10.000mp și cu un front de 34m. Preț 20 euro pe mp. Comision zero.

10,000 m2

Timisoara, Timis

De vanzare – Apartament 2 camere + POD amenajat | Lipovei
11
1

De vanzare – Apartament 2 camere + POD amenajat | Lipovei

De vânzare – Apartament 2 camere + pod amenajat | Lipovei Se oferă spre vânzare apartament cu 2 camere, situat în zona Lipovei, într-un bloc nou (2015), cu pod amenajat înscris în CF și loc de parcare inclus. Apartamentul are o suprafață de 45,83 mp, la care se adaugă un balcon de 4,75 mp și un pod ...

1200 EUR/m2 | 100 m2

Lipovei, Timisoara, Timis

Promovat
Vand apartament cu 2 camere în bloc nou comision zero
12
2

Vand apartament cu 2 camere în bloc nou comision zero

Vand apartament cu 2 camere în zona Lipovei, în Bloc nou, cu un loc de parcare și pod înscris în CF. Suprafața apartamentului este de 45.83 mp, suprafața balcon este 4.75mp, iar suprafața podului este de 56.54mp. Apartamentul are centrala termica, 2 clime și se vinde mobilat și utilat ca și în poze. ...

1200 EUR/m2 | 100 m2

Timisoara, Timis

Proprietar vând hala productie clădire birouri horeca
14
4

Proprietar vând hala productie clădire birouri horeca

Categorie: Spatii comerciale Birouri Localitate: Timisoara Zona: Lipovei - Grigore T. Popa Suprafata: 1458 m2 Suprafata Teren: 501 mp m2 Pret: 800.000 Euro Comision: 0 Hala productie in regim de inaltime P+2E. Suprafata desfasurata 1458 mp. S. teren 501 mp. Hala este construita din fundatii izolate din ...

545 EUR/m2 | 1,450 m2

Timisoara, Timis

Vand casa în Mehala

Vand casa în Mehala

Vând casă în Mehala tip duplex compusă din: 1. La parter bucătărie cameră garaj baie și debara 2. La etaj trei dormitoare baie balcon și acces pod 3. Teren 154 m 4. Front 10 m Pret 320000 euro negociabil. Telefon 0733056373

2133 EUR/m2 | 150 m2

Timisoara, Timis

Proprietar Vand Penthouse in zona Soarelui
20
1

Proprietar Vand Penthouse in zona Soarelui

Proprietar Vand Penthouse in zona Soarelui structurat astfel: 1. La primul nivel se afla bucătăria, livingul, o baie și o terasa. 2. La al doilea nivel se afla 3 dormitoare, dintre care unul cu baie proprie și încă o baie. 3. La al treilea nivel se afla o terasa trecuta în cf. 4. Suprafața utilă este ...

2600 EUR/m2 | 140 m2

Timisoara, Timis

Proprietar Vand casa în Calea Sagului comision zero
20
2

Proprietar Vand casa în Calea Sagului comision zero

Proprietate Deosebita poziționată in Zona Calea Sagului potrivită pentru locuit și activități complementare( Spatii medicale, pensiune,azil,) Suprafața aproximativa 376 mp utili Teren 810 mp Proprietate poziționată pe colt 2 fronturi stradale mari: 19 metri și 38 metri aproximativ, accesul in curte ...

1413 EUR/m2 | 375 m2

Sagului, Timisoara, Timis

Casa individuala cu teren generos | Modern – str. Mistral - Comision 0
12
8

Imobexpress Land vă propune spre vânzare: Casă individuală situată în zona Modern – strada Mistral, într-o zonă liniștită de case, ideală pentru o familie care caută spațiu, intimitate și o compartimentare practică. Proprietatea are regim de înălțime D+P+E+M, este construită în 2010 și dispune de un ...

1586 EUR/m2 | 227 m2

Crisan, Timisoara, Timis

Vand apartament cu 2 camere în zona  Sagului
10

Vand apartament cu 2 camere în zona Sagului

Vând apartament DECOMANDAT, cu 2 camere în zona Șagului, pe strada Intrarea Munților, langa strada Liviu Rebreanu. Apartamentul este mobilat și utilat, gata pentru a te MUTA, sau al da spre chirie. Prețul este de 78500 euro. Telefon 0733056373

1826 EUR/m2 | 43 m2

Sagului, Timisoara, Timis

Proprietar vând teren în zona Fraidorf
1
5

Proprietar vând teren în zona Fraidorf

Proprietar, vând teren în zona Fraidorf, strada Vasile Giorgevici, cu suprafata de 5300 mp, front stradal de 21m. Preț 50 euro mp, negociabil. Telefon 0733056373

Timisoara, Timis

Promovat
3000 mp - Selgros - P+ 4E - Servicii - Comert
3

3000 mp - Selgros - P+ 4E - Servicii - Comert

NEO Imobiliare Oferim spre vanzare teren curs constructii situat in imediat vecinatatea Selgros. Terenul are o suprafata utila de 3050 mp si beneficiaza de certificat de urbanism cu regim P+ 4E, CUT 0.85%, POT 80% si inaltime 19 m. PRET 1.000.000 EURO. Contact: 0732 608 477.

3,050 m2

aradului, Timisoara, Timis

Promovat
PUZ APROBAT - parcele padure între Timișoara și Ghiroda/Giarmata Vii
17
2

Parcele de case la liziera Pădurii – între Timișoara și Ghiroda - Giarmata Vii Acces direct din Calea Timișoarei. Scoatem la vânzare un lot de 3 parcele de case, aflate în cadrul unui PUZ APROBAT, într-o zonă cu un potențial excelent de dezvoltare, la limita dintre Timișoara și Ghiroda - Giarmata Vii. Informații ...

495 m2

Timisoara, Timis

3 camere Denya Forest, curte 65 mp, 2 băi, terasă&parcare | Com 0%
20

Apartament 3 camere cu grădină proprie – Denya Forest 70 mp utili | 2 băi | terasă acoperită | Comision 0% Timiș Imobiliar propune spre vânzare un apartament cu 3 camere, situat la parter, în cadrul complexului Denya Forest (Adora Forest 2) – unul dintre ansamblurile rezidențiale apreciate pentru calitatea ...