Promovat
2 cam confort 1 centrala proprie bloc izolat zona Cetatii Ghe Lazar
10

De vanzare, apartament cu 2 camere, confort 1, semidecomandat, su 54 mp, centrala proprie, Compartimentare (semidecomandat): - Hol acces + Bucatarie - Living + Logie Incalzita - Baia cu geam + Hol mic + Debara Depozitare - Dormitor spațios Dotari: - Aer Conditionat - Centrala Terrmica + Senzor Gaz + ...

1824 EUR/m2 | 54 m2

Gheorghe Lazar, Timisoara, Timis

Promovat
Zona Fratelia-Chisodei, apartament 2 camere, etaj 3 din 4, preț 36000 euro negociabil
8
12

Vând apartament 2 camere în Timișoara, zona Fratelia-Chisodei, decomandat, etaj 3 din 4, suprafața utilă 24 mp, amenajat cu parchet, faianță, gresie, faianță, baie cu duș, situat aproape de magazine: Lidl, Jysk, DM, mijloace de transport: autobuz 32, Giroceana, preț 36000 euro negociabil, tel 072865 ...

1500 EUR/m2 | 24 m2

Fratelia, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament 2 Camere Deosebit Full Decomandat Centrala Proprie Zona  Sagului Intre Case
10

Apartament 2 Camere Deosebit Full Decomandat Centrala Proprie Zona Sagului Intre Case

Apartament deosebit cu 2 camere full decomandat, mobilat si utilat suoerb cu mobilier de calitate, fiind facut pe comanda,, centrala proprie, aer conditionat, su: 54 mp, situat la parter inalt si are iesire in curte privata, un loc de parcare in fata apartamentului privat si inscris in Cf. Disponibil ...

2343 EUR/m2 | 54 m2

Sagului, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament 2 camere, recent renovat complet, Zona Dambovita
10

Apartament 2 camere, recent renovat complet, Zona Dambovita

Estate group va propune spre vanzare un apartament cu 2 camere, semidecomandat, situat in zona Dambovita, cu acces facil catre Calea Sagului si principalele puncte de interes ale orasului. Propietatea se afla la parter inalt, intr-un imobil cu cinci etaje, anvelopat termic. Datorita amplasarii excelente, ...

2037 EUR/m2 | 54 m2

dambovita, Timisoara, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Promovat
Renovat. Centrala proprie. Et. 3 din 4. Zona Girocului - langa Parcul Padurice.
8

Vand apartament cu 3 camere, zona Girocului pozitionat excelent - langa parcul Padurice, bloc anvelopat termic, spatios - 65 mp utili, etaj 3 din 4, mobilat si utilat, clima, complet renovat, instalatie electrica schimbata, baie cu geam, balcon inchis cu geam termopan, centrala termica proprie. Pret ...

1923 EUR/m2 | 65 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Amenajat complet in bloc anvelopat
9

Amenajat complet in bloc anvelopat

Va propunem spre vanzare apartament cu 2 camere, semidecomandat, confort 2, situat in cartierul Sagului, zona PIATA DOINA, intr-un imobil construit in anul 1980 , disponibil la etajul 3 din 4, cu o suprafata de 45 mp. Imobilul este situat in apropiere de sta#539;ie de autobuz, #537;coal#259;, supermarket ...

Sagului, Timisoara, Timis

Promovat
Girocului. Langa parcul Padurice. Renovat. Etaj intermediar. Bloc izolat termic.
8

1923 EUR/m2 | 65 m2

Girocului, Timisoara, Timis

COMISION 0% | apartament 2 camere | Complexul Studentesc.
10

COMISION 0% | apartament 2 camere | Complexul Studentesc.

COMISION 0% pentru cumparator Va recomand spre vanzare: Un apartament potrivit pentru investitie, acest apartament este situat in una dintre cele mai cautate zone pentru inchiriere din Timisoara – Complexul Studentesc. Se vinde mobilat, pregatit pentru inchiriere imediata. AVANTAJE REALE Apartament ...

2298 EUR/m2 | 52 m2

Timisoara, Timis

COMISION 0% Apartament 2 Camere |50 mp |Decomandat | Circumvalatiunii
15

COMISION 0% pentru cumparator Va ofer spre vanzare : Un apartament potrivit pentru locuinta sau investitie, acest apartament ofera compartimentare eficienta si acces rapid catre zonele centrale ale orasului. Pozitionat la etaj superior, beneficiaza de lumina naturala si vedere deschisa. AVANTAJE ...

1988 EUR/m2 | 50 m2

circumvalatiunii, Timisoara, Timis

Promovat
Ap. 2D-parter-2 camere-Future Residence-Zona Torontal-Direct de la dezvoltator
19

Apartament 2 camere | 52 mp utili | Terasă 8 mp | Descriere: Îți prezentăm un apartament cu 2 camere, situat la parter în corpul C3 din cadrul complexului privat Future Residence Torontal – un proiect modern, aproape finalizat. Cu o suprafață utilă de 52 mp și o terasă generoasă de 8 mp, acest apartament ...

2150 EUR/m2 | 52 m2

torontalului, Timisoara, Timis

Apartament 4 Camere Decomandat 2 Bai Confort 1 Centrala Proprie Zona Steaua
10

Apatrtament cu 4 camere decomandat, confort 1, mobilat si utilat, etaj 1, centrala proprie, aer conditionat, su: 100 mp, bloc anvelopat. Apartamentul este dispus astfel: Hol intrare 3 debarale Bucatarie Living 2 balcoane 3 dormitoare 2 bai 1 hol mare Apartament este situat intr-o zona linistita, aproape ...

1530 EUR/m2 | 100 m2

Steaua, Timisoara, Timis

Apartament 3 Camere Decomandat 2 Bai  Centrala Proprie Zona Girocului Spitalul Judetean
10

Apartament 3 Camere Decomandat 2 Bai Centrala Proprie Zona Girocului Spitalul Judetean

Apartament cu 3 camere decomandat, 2 bai, centrala proprie, aer conditionat, partial mobilat, su: 67mp, situat la parter cu acces la boxa din apartament, intr-un bloc cu 2 apartamente pe nivel, Foarte aproape de mijloacele de transport si punctele de interes din zona. Disponibil imediat. Pret115000 ...

1716 EUR/m2 | 67 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Apartament Superb 1 Camera Decomandat Etaj 1  Centrala Proprie  Terasa  11 MP Zona Chisoda
10

Apartament Superb 1 Camera Decomandat Etaj 1 Centrala Proprie Terasa 11 MP Zona Chisoda

Apartament superb cu o camera, decomandat, mobillat si utilat, bucatarie inchisa, cu acces pe terasa atat din bucatarie cat si din camera, su: 41 mp, plus o terasat de 11 mp, etaj 1 din 3, 1 loc de parcare. Aer condiționat cu invertor, centrala proprie, incalzire in pardoseala, masina de spalat vase, ...

1692 EUR/m2 | 52 m2

Chisoda, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament Deosebit 2 Camere Centrala Proprie Zona Braytim Zone 2
7
5

Apartament cu 2 camere semi-decomandat, complet mobilat si utilat, centrala proprie, incalzire in pardoseala, aer conditionat, su: 46 mp, plus balcon de 7 mp, situat la et.1si 1 loc de parcare trecut in Cf. In imediata apropiere se gasesc magazine ( Profi, Lidl, Mega Image , Zone 2 ) . Pret: 93000 ...

1755 EUR/m2 | 53 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

Apartament 1 Camera Decomandat Etaj 1  Zona Circumvalatiunii 1

Apartament 1 Camera Decomandat Etaj 1 Zona Circumvalatiunii

Apartament cu 1 camera, decomandat, mobilat si utilat, su: 33 mp, etaj 1 din 10, fiind compartimentat astfel: hol întrare cu spatii de depozitare, baie cu cada, camera, bucătărie. Blocul este dotat cu lift și camere de supraveghere pe fiecare etaj. Foarte aproape de toate punctele de interes din zona. Pret: ...

1857 EUR/m2 | 35 m2

Circumvalatiunii, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament Deosebit 2 Camere Centrala Proprie Zona Complex Olimpia Stadion
8
1

Apartament cu 2 camere, confort 1, semi- decomandat, mobilat si utilat , mobila fiind facuta pe comanda, centrala proprie, su: 56 mp, balcon inchis in termopan, 1 bucatarie, 1 baie cu geam, etaj 2 din 10, bloc cu lift si anvelopat, atat exterior cat si interior, plus boxa la subsol trecuta in Cf. Foarte ...

2054 EUR/m2 | 56 m2

Olimpia-Stadion, Timisoara, Timis

Apartament 3 Camere Decomandat Centrala Proprie Etaj 1 Din 1  Garaje 2  Zona Iosefin
9

Apartament 3 Camere Decomandat Centrala Proprie Etaj 1 Din 1 Garaje 2 Zona Iosefin

Apartament cu 3 camere, decomandat, su: 92 mp, etajul 1 cu pod inalt pe toata suprafata apartamentului, se poate mansarda, este la curte comună liniștită, împărțită cu doar 4 vecini, într-una dintre cele mai bine conectate zone ale orașului. Încălzirea se realizează prin centrală proprie pe gaz și ...

2120 EUR/m2 | 92 m2

Iosefin, Timisoara, Timis

Apartament Lux 1 Camera Decomandat Centrala Proprie Zona  Centrala
7

Apartament Lux 1 Camera Decomandat Centrala Proprie Zona Centrala

Apartament lux cu 1 camere, decomandat, centrala proprie,aer conditionat, mobilat si utilat, su: 25 mp, plus balcon inchis in termopan, etaj 1 din 4 , bloc din caramida, totul nou renovat, instalatilei electrice si sanitare noi, se vinde complet mobilat si utilat asa cum se vede in poze. Foarte aproape ...

3680 EUR/m2 | 25 m2

Timisoara, Timis

Apartament 2 Camere Decomandat Bloc Nou Centrala Proprie Zona Giroc Calea Urseni
4
6

Apartament cu 2 camere, decomandat, centrala proprie, incalzire prin pardoseala, su: 53 mp, situat la parter din 3, plus 1 loc de parcare trecut in Cf. Pret: 83500 Euro Tel: 0726649775.

1575 EUR/m2 | 53 m2

Calea%2bUrseni, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament 3 Camere Decomandat 2 Bai 2 Balcoane Centrala Proprie Zona Lidia Soarelui
10

Apartament cu 3 camere decomandat, mobilat si utilat, centrala proprie, 2 clime de 12000 BTU, 2 bai, 2 balcoane inchise, su: 65 mp plus 6,5 mp balcoanele, etaj 2 din 4, disponibil imediat, foarte aproape de toate punctele de interes din zona, Pret: 135000 Euro negociabil Tel: 0726649775

2077 EUR/m2 | 65 m2

Soarelui, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament 2 Camere Decomandat Centrală Proprie Totul Nou Zona Soarelui Sud Plaza
8

Apartament cu 2 camere, decomandat, centrala proprie, 2 aparate de aer condiționat, totul nou, refăcut de la zero, cu materiale premium, su: 50 mp, situat la parter înalt, din 4, disponibil imediat, foarte aproape de toate punctele de interes din zona.s. Apartamentul a fost renovat complet: instalatii ...

2340 EUR/m2 | 50 m2

Soarelui, Timisoara, Timis

Casa Deosebiita 3 Dormitoare Beci Panouri Solare Centrala Proprie Toate Utilitatiile Zona Dambovita
10
2

Casa deosebita pe parter cu o suprafață utilă de 108 mp și este compartimentată ideal pentru o familie: - 3 dormitoare, 1 cu dressing, - living generos de aproximativ 40 mp - bucătărie open-space cu mobilier nou și insuliță - baie spațioasă de 12 mp, dotată atât cu cadă, cât și cu duș - hol foarte luminos ...

1806 EUR/m2 | 108 m2

Dambovita, Timisoara, Timis

Apartament 3 Camere 2 Băi Etaj 1 Boxă  Centrală Proprie Zona Soarelui
6

Apartament 3 Camere 2 Băi Etaj 1 Boxă Centrală Proprie Zona Soarelui

Apartament cu 3 camere, 2 bai, partial mobilat și utilat, centrala proprie, su: 70 mp, plus boxa de 5 mp, etaj 1 din 4, amplasat pe colț, foarte aproape de Școala, Grădiniță, Sud Plaza și punctele de interes din zona. Preț: 136800 Euro negociabil. ...

1954 EUR/m2 | 70 m2

Soarelui, Timisoara, Timis

Promovat
Casa Lux 4 Dormitoare Garaj Zona Dumbrăvița
18
5

Casa Lux 4 Dormitoare Garaj Zona Dumbrăvița

Casă cu 4 dormitoare, mobilată și utilată Lux, 3 bai, centrală proprie, încălzire în pardoseală, su: 150 mp, plus curte amenaja cu gazon, su:250 mp, casa dispune și de garaj, cu toate utilitățile, disponibilă imediat, Preț: 330000 Euro Negociabil Se poate și închiria ...

2200 EUR/m2 | 150 m2

Dumbravita, Timisoara, Timis

Salvează căutarea