Promovat
Teren Aeroport 3920 mp cu front stradal la centura de 48,28 ml - ID V5339
4
32

ID intern: V5339 Oportunitate extraordinara de investitie, teren de vanzare la un pret corect in Timisoara, zona Aeroport. FOXFORT propune spre vanzare teren extravilan in localitatea Ghiroda - Aeroport -langa casa auto Ford, avand o suprafata de 3920 mp si deschiderea de 48,28 ml la strada, adancimea ...

3,920 m2

AEROPORT, Timisoara, Timis

Promovat
Casă Individuală cu Potențial   Aleea Ghirodei (CF Timișoara)
7
15

Casă Individuală cu Potențial Aleea Ghirodei (CF Timișoara)

Casă individuală situată într-o zonă extrem de căutată, la intrarea în Ghiroda, pe cunoscuta Aleea Ghirodei. Proprietatea dispune de CF de Timișoara și reprezintă pânza albă perfectă pentru cei care își doresc o casă pe care să o renoveze după propriul gust. Detalii Teren și Construcție: Suprafață ...

1230 EUR/m2 | 100 m2

Dorobanti, Timisoara, Timis

Promovat
MT223 Apartament 3 camere, etaj 1 si etaj 2, bloc nou, Sagului Fratelia
11
3

AV-Estate va propune spre vanzare doua apartamente cu 3 camere, decomandate, avand suprafata utila de 90 mp, situate la etajul 1 si etajul 2, intr-un imobil in regim de inaltime P+2E+M, in zona Sagului. Compartimentarea imobilului este urmatoarea: - 2 dormitore; - 1 living; - 1 bucatarie + zona dining; - ...

1443 EUR/m2 | 90 m2

Timisoara, Timis

Promovat
SAD compartimentabil, 77mp , Gradina 48mp, Torontalului -   Timisoara
10
10

SAD compartimentabil, 77mp , Gradina 48mp, Torontalului - Timisoara

ID: P861 WestHub Imobiliare va propune spre vanzare un SAD compartimentabil, 77 mp utili, situat la parter , intr-un bloc cu regim de inaltime P+3, anul constructie 2024. Acest SAD dispune de o gradina de 48 mp, loc de parcare inscris in CF. Posibilitate de alegere a finisajelor. Puncte forte : - Pozitionat ...

1896 EUR/m2 | 77 m2

Torontalului, Timisoara, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Apartament Lux 1 Camera Decomandat Centrala Proprie Zona  Centrala
7

Apartament Lux 1 Camera Decomandat Centrala Proprie Zona Centrala

Apartament lux cu 1 camere, decomandat, centrala proprie,aer conditionat, mobilat si utilat, su: 25 mp, plus balcon inchis in termopan, etaj 1 din 4 , bloc din caramida, totul nou renovat, instalatilei electrice si sanitare noi, se vinde complet mobilat si utilat asa cum se vede in poze. Foarte aproape ...

3680 EUR/m2 | 25 m2

Timisoara, Timis

Apartament 2 Camere Decomandat Bloc Nou Centrala Proprie Zona Giroc Calea Urseni
4
6

Apartament cu 2 camere, decomandat, centrala proprie, incalzire prin pardoseala, su: 53 mp, situat la parter din 3, plus 1 loc de parcare trecut in Cf. Pret: 83500 Euro Tel: 0726649775.

1575 EUR/m2 | 53 m2

Calea%2bUrseni, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament 3 Camere Decomandat 2 Bai 2 Balcoane Centrala Proprie Zona Lidia Soarelui
10

Apartament cu 3 camere decomandat, mobilat si utilat, centrala proprie, 2 clime de 12000 BTU, 2 bai, 2 balcoane inchise, su: 65 mp plus 6,5 mp balcoanele, etaj 2 din 4, disponibil imediat, foarte aproape de toate punctele de interes din zona, Pret: 135000 Euro negociabil Tel: 0726649775

2077 EUR/m2 | 65 m2

Soarelui, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament 2 Camere Decomandat Centrală Proprie Totul Nou Zona Soarelui Sud Plaza
8

Apartament cu 2 camere, decomandat, centrala proprie, 2 aparate de aer condiționat, totul nou, refăcut de la zero, cu materiale premium, su: 50 mp, situat la parter înalt, din 4, disponibil imediat, foarte aproape de toate punctele de interes din zona.s. Apartamentul a fost renovat complet: instalatii ...

2340 EUR/m2 | 50 m2

Soarelui, Timisoara, Timis

Casa Deosebiita 3 Dormitoare Beci Panouri Solare Centrala Proprie Toate Utilitatiile Zona Dambovita
10
2

Casa deosebita pe parter cu o suprafață utilă de 108 mp și este compartimentată ideal pentru o familie: - 3 dormitoare, 1 cu dressing, - living generos de aproximativ 40 mp - bucătărie open-space cu mobilier nou și insuliță - baie spațioasă de 12 mp, dotată atât cu cadă, cât și cu duș - hol foarte luminos ...

1806 EUR/m2 | 108 m2

Dambovita, Timisoara, Timis

Apartament 3 Camere 2 Băi Etaj 1 Boxă  Centrală Proprie Zona Soarelui
6

Apartament 3 Camere 2 Băi Etaj 1 Boxă Centrală Proprie Zona Soarelui

Apartament cu 3 camere, 2 bai, partial mobilat și utilat, centrala proprie, su: 70 mp, plus boxa de 5 mp, etaj 1 din 4, amplasat pe colț, foarte aproape de Școala, Grădiniță, Sud Plaza și punctele de interes din zona. Preț: 136800 Euro negociabil. ...

1954 EUR/m2 | 70 m2

Soarelui, Timisoara, Timis

Promovat
Casa Lux 4 Dormitoare Garaj Zona Dumbrăvița
18
5

Casa Lux 4 Dormitoare Garaj Zona Dumbrăvița

Casă cu 4 dormitoare, mobilată și utilată Lux, 3 bai, centrală proprie, încălzire în pardoseală, su: 150 mp, plus curte amenaja cu gazon, su:250 mp, casa dispune și de garaj, cu toate utilitățile, disponibilă imediat, Preț: 330000 Euro Negociabil Se poate și închiria ...

2200 EUR/m2 | 150 m2

Dumbravita, Timisoara, Timis

Apartament 3 Decomandat 2 Băi 2 Balcoane Centrală Proprie  Zona Dâmbovița
7

Apartament 3 Decomandat 2 Băi 2 Balcoane Centrală Proprie Zona Dâmbovița

Apartament cu 3 camere, decomandat, centrala proprie, aer condiționat, mobilat și utilat, su: 65 mp, etaj 3 din 4., bucătărie închisă cu debara. Holul este sub forma literei Z . Prezintă 2 băi , 2 balcoane generoase cu vedere pe două părți diferite ceea ce îl face să fie luminos pe toată perioada zilei ...

1486 EUR/m2 | 72 m2

Sagului, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament 2 Camere Deosebit Full Decomandat Centrala Proprie Zona  Sagului Intre Case
10

Apartament 2 Camere Deosebit Full Decomandat Centrala Proprie Zona Sagului Intre Case

Apartament deosebit cu 2 camere full decomandat, mobilat si utilat suoerb cu mobilier de calitate, fiind facut pe comanda,, centrala proprie, aer conditionat, su: 54 mp, situat la parter inalt si are iesire in curte privata, un loc de parcare in fata apartamentului privat si inscris in Cf. Disponibil ...

2343 EUR/m2 | 54 m2

Sagului, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament 3 Camere Full Decomandat 2 Bai 3 Balcoane Centrala Proprie Zona Aradului Piata Verde
10

Apartament cu 3 camere, decomandat, mobilat si utilat, centrala proprie, 2 bai, 3 balcoane, su: 71 mp, etaj 2 din 4, foarte aproape de piata, magazine, mijloacele de transport si Iulius Mall. Pret: 142000 Euro Negociabil Tel: 0726649775

2000 EUR/m2 | 71 m2

ARADULUI, Timisoara, Timis

Apartament Deosebit 3 Camere Decomandat 2 bai Centrala Proprie Zona Lipovei
14
3

Apartament cu 3 camere, decomandat, confort 1, centrala proprie, 2 bai, 2 balcoane, complet mobilat si utilat, su: 73,82 mp, situat la et 2 din 4, bloc anvelopat, foarte aproape de toate punctele de interes din zona, cu loc de parcare langa bloc. Pret: 135000 euro negociabil Tel: 0726649775

1824 EUR/m2 | 74 m2

Lipovei, Timisoara, Timis

Apartament 1 Camera Decomandat Zona  Dambovita Piata Aurora
5

Apartament 1 Camera Decomandat Zona Dambovita Piata Aurora

Apartamet cu 1 camere, decomandat, mobilat si utilat, cu posibilitate de centrala proprie, teava de gaz fiind la usa, su: 36 mp, plus balcon inchis in termopan, 1 bucatarie, baie cu vana si geam, un dressing pe hol, etaj 2 din 4, foarte aproape de toate puncytele de interes din zona, disponibil imediat. Pret: ...

1750 EUR/m2 | 36 m2

Dambovita, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament 3 Camere Decomandat 2 Bai Centrala Proprie Zona Soarelui
7
5

Apartament cu 3 camere decomandat, mobilat si utilat, centrala proprie, 2 bai, 2 balcoane, su: 70 mp, et.3 din 5, bloc anvelopat, foarte aproape de toate punctele de interes din zona. Pret: 123500 Euro Tel: 0726649775

1764 EUR/m2 | 70 m2

Soarelui, Timisoara, Timis

Apartament 1 Camere Decomandat Centrala Proprie Zona Sagului Dambovita
5
1

Apartament cu o camere decomandat, mobilat si utilat, centrala proprie , su: 36 mp, plus balcon inchis, situat la parter inalt, fiind compartimentat astfel: camere, bucatarie, camara, hol si un balcon inchis, foarte aproape de toate punctele de interes din zona. Disponibil imediat. Pret: 65000 Euro Tel: ...

1806 EUR/m2 | 36 m2

Dambovita, Timisoara, Timis

Apartament 3 Camere Centrală Proprie Zona Sagului Piata Doina
6

Apartament cu 3 camere, mobilat și utilat, cum se vede în poze, centrala proprie, bucătărie închisă, 1 debara, 1 baie, 1 balcon, su: 67 mp situat la etajul 2 din 4, zona foarte liniștită și aproape de toate punctele de interes din zona, Școala, Grădiniță, Piața, Shopping City, Magazine, Farmacii, Băncii ...

1522 EUR/m2 | 67 m2

Sagului, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament Deosebit 3 Camere Decomandat 2 Bai Centrala Proprie Zona Soarelui
10

Apartament deosebit cu 3 camere decomandat, mobilat si utilata, su: 72 mp, cu cele doua balcoane, 2 bai, vedere pe 2 parti, apartamentul este izolat interior, incalzire prin pardoseala, etajul 3 din 4, într-un imobil liniștit, cu doar 2 apartamente pe etaj ideal pentru confort și intimitate. Locație ...

2014 EUR/m2 | 72 m2

Soarelui, Timisoara, Timis

Casa Individuala Deosebita 4 Camere 3 Bai 4 Locuri De Parcare Centrala Proprie Zona Chisoda
8

Casa deosebita cu 4 camere, 3 bai, 2 dessinguri, mobilata si utilata, centrala proprie, fiind compartimentata astfel: Parter: 1 bucatarie inchisa de 27 mp, 1 living de 45mp, 1 baie, 1 birou si 1 camera tehnica, cu iesire pe terasa acoperita si 1 beci de16 mp. Etaj: 3 dormitoare mobilate si utilate, 2 ...

1292 EUR/m2 | 240 m2

Chisoda, Timisoara, Timis

Apartament 3 Camere Decomandat Bloc Nou Centrala Proprie Zona Braytim Muzicescu
5

Apartament cu 3 camere, decomandat, partial mobilat, su:66 mp plus balcon, centrala proprie, incalzirre rin calorifere, toate geamurile beneficiaza de rulouri, balconul este dotat cu copertina retractabila, etaj 2 din 2, cu acoperis din tigla. Apartamentul este alcătuit din : - 2 dormitoare - living - ...

2114 EUR/m2 | 66 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

Promovat
Comision 0% | Langa noul stadion. Etajul 1. 2 locuri de parcare. CF pe Timisoara.
14

Comision 0% De vanzare apartament cu 3 camere in zona Buziasului, la etajul 1, langa noul stadion, disponibil imediat, mobilat si utilat, decomandat, bucatarie inchisa, balcon spatios, centrala proprie cu incalzire prin pardoseala, 2 locuri de parcare, cf pe timisoara, pret 144.900 eur, negociabil. ...

2013 EUR/m2 | 72 m2

Buziasului, Timisoara, Timis

Comision 0% Apartament 2 camere de vanzare în Mehala – 51,66 mp utili
11

Apartament 2 camere de vânzare în Mehala – 51,66 mp utili, parcare inclusă Vă propunem spre vânzare un apartament modern cu 2 camere, situat în zona Mehala, într-un bloc nou cu regim redus de înălțime P+3. Locuința are o suprafață utilă de 51,66 mp și se remarcă prin compartimentare eficientă, finisaje ...

2406 EUR/m2 | 52 m2

mehala, Timisoara, Timis

Salvează căutarea