Promovat
Apartament 2 camere Ultracentral in Timisoara
6
1

Apartament 2 camere Ultracentral in Timisoara

Apostu Estate propune spre vânzare un apartament semidecomandat cu 2 camere, având o suprafață utilă de 50 mp și un balcon deschis de 7 mp, situat la etajul 7/7 al unui imobil dotat cu lift, în zona Ultracentrală din Timișoara. Proprietatea beneficiază de centrală proprie pe gaz, geamuri termopan, baie, ...

2100 EUR/m2 | 50 m2

Ultracentral, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament 2 Camere, Zona Lipovei
10
1

Apartament 2 Camere, Zona Lipovei

Jinnimo Concept va ofera spre vanzare un apartament decomandat, situat in zona Lipovei, la etajul 2 din 3, intr-un imobil construit in anul 2014. Strada Martir Ion Miron. Locuinta are o suprafata utila de 42,5 mp si este compartimentata eficient in 2 camere, cu bucatarie open space si balcon. Este complet ...

2262 EUR/m2 | 42 m2

Lipovei, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament de vanzare, 4 camere si 2 bai, zona Lipovei, Timisoara
20
3

Apostu Estate propune spre vanzare, in exclusivitate, un apartament modern dispus pe doua nivele, situat in zona Lipovei din judetul Timis, Timisoara, intr-un imobil construit in anul 2009. Proprietatea beneficiaza de o locatie excelenta, la doar cateva minute de puncte de interes major si mijloace de ...

1291 EUR/m2 | 127 m2

Lipovei, Timisoara, Timis

Promovat
Mobilat si Utilat. Spatios. Decomandat. Centrala proprie.
8
3

Mobilat si Utilat. Spatios. Decomandat. Centrala proprie.

- etaj 4 4 + ACOPERIS, 4 apartamente pe nivel - model cu vedere pe o singura parte - detalii AMENAJARE interioara : parchet lemn masiv, gresie, faianta, ferestre cu tamplarie PVC si geam termopan, usa metalica la intrare, usi interioare noi, vopsea lavabila, corpuri sanitare noi, calorifere schimbate, ...

1900 EUR/m2 | 50 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Promovat
Casa individuala - Timisoara - Braytim
11
7

Casa individuala - Timisoara - Braytim

Evand Homes va prezinta spre vanzare o casa P+M, cu 5 camere si 2 bai. Casa este situata într-o zona linistita din Timisoara, zona Braytim, aproape de magazine. Proprietatea are o suprafata de 175 mp si un teren de 226 mp, construita in anul 2018, pe structura de beton si caramida. Disponibila spre vanzare ...

1600 EUR/m2 | 175 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

Apartament 2 camere | Mehala | Loc de parcare Inclus
1
4

Apartament 2 camere | Mehala | Loc de parcare Inclus

Vă prezentăm un apartament modern cu 2 camere, situat în zona Mehala din Timișoara, ideal pentru cei care apreciază confortul și standardele ridicate de calitate. Cu o suprafață utilă de 47.63 mp și un balcon de 3.21 mp, locuința oferă un spațiu bine compartimentat și funcțional. Blocul este în curs ...

2368 EUR/m2 | 48 m2

Mehala, Timisoara, Timis

Plavat  zona linistita , strada Meziad !!!
10

Plavat zona linistita , strada Meziad !!!

Apartament cu 1 camera , etaj 3 , mobilat , utilat , posibilitate centrala pe gaz , zona linistita , strada Meziad , locuri de parcare la liber . Pret 63.000Euro negociabil . Informatii la 0745029022 , La Brokeria Imobiliare .

2100 EUR/m2 | 30 m2

PLAVAT, Timisoara, Timis

Zona linistita , Plavat , strada Meziad !!!
10

Zona linistita , Plavat , strada Meziad !!!

Garsoniera confort 1, etaj 3 , mobilata , utilata , posibilitate centrala pe gaz , zona linistita , strada Meziad , locuri de parcare la liber . Pret 63.000Euro negociabil . Informatii la 0745029022 , La Brokeria Imobiliare .

2100 EUR/m2 | 30 m2

Plavat II, Timisoara, Timis

Fratelia - teren cu casa de demolat !!!

Fratelia - teren cu casa de demolat !!!

Teren cu casa de demolat , 369mp , front de 9m . zona Fratelia in spatele benzinariei MOL de pe Rebreanu , 105.000Euro , informatii la 745029022 , La Brokeria Imobiliare .

Fratelia, Timisoara, Timis

Superpozitie , Facultatea de Constructii !!!
6

Superpozitie , Facultatea de Constructii !!!

Apartament situat lângă Facultatea de Arhitectură și Construcții, în clădire de cărămidă cu 3 nivele, având acoperiș tip șarpantă (din țiglă), curte proprie. Apartamentul este la etajul 2, pe colț, cu vedere pe două părți. Are 3 camere decomandate, bucătărie, baie, debara și centrală proprie pe gaz. ...

2250 EUR/m2 | 60 m2

Timisoara, Timis

Super pozitie , Take Ionescu langa Politie !!!
7
5

Super pozitie , Take Ionescu langa Politie !!!

Garsoniera de vanzare , parter , 11mp utili , mobilata , utilata , foarte buna ca investitie , zona Take Ionescu in spate la Politie . Pret 28.500Euro , informatii la 0745029022 , La Brokeria Imobiliare .

2591 EUR/m2 | 11 m2

Take Ionescu, Timisoara, Timis

Elisabetin - Balcescu , pozitie top !!!
2
11

Elisabetin - Balcescu , pozitie top !!!

Teren cu casa de demolat 500mp , front stradal 13ml , pozitie excelenta , zona Elisabetin - Balcescu . Pret 155.000Euro , informatii la 0745029022 , La Brokeria Imobiliare .

500 m2

Elisabetin, Timisoara, Timis

Casa foarte chocheta , Fratelia !!!
16
10

Casa foarte chocheta , Fratelia !!!

Casa 4 camere , bucatarie, baie, 2 holuri , camara, curte si garaj , complet mobilata si utilata. Toata mobila este de calitate si facuta pe comanda. Teren 335mp iar suprafata casei 125mp utili . Casa a fost complet renovata in 2015,interior si exterior,izolatie polistiren, usi schimbate, instalatie ...

1800 EUR/m2 | 125 m2

Fratelia, Timisoara, Timis

Apartament ideal pentru familie – 3 camere decomandat in Lipovei
10

Apartament ideal pentru familie – 3 camere decomandat in Lipovei. FOXFORT propune spre vanzare un apartament cu 3 camere, decomandat, situat in Timisoara, zona Lipovei – una dintre cele mai cautate zone rezidentiale, apreciata pentru accesul rapid la facilitati urbane. Detalii proprietate: - Suprafata ...

2157 EUR/m2 | 67 m2

Lipovei, Timisoara, Timis

Teren strada Iuliu Maniu , fosta Resitei !!!

Teren strada Iuliu Maniu , fosta Resitei !!!

Teren cu casa de demolat , 920mp , front stradal de 18ml , strada Iuliu Maniu fosta Resitei . Pret 400.000Euro negociabil , informatii la 0745029022 , La Brokeria Imobiliare .

920 m2

Iosefin, Timisoara, Timis

Apartament, 2 camere, 50mp, zona Piata Victoriei LUX
12
2

Apartament, 2 camere, 50mp, zona Piata Victoriei LUX

Blitz ofera spre vânzare apartament amplasat în zona Piața Victoriei și dispune de 2 camere cu o suprafață utilă de 50 mp. Este complet decomandat și se află la etajul 7 din 8, beneficiind de lift. Dotările includ centrală proprie, aer condiționat, balcon și o debara, oferind confort și utilitate într-un ...

4018 EUR/m2 | 50 m2

Timisoara, Timis

Dumbravita , aproape de stadion , scoala , Primarie !!!
17

Dumbravita , aproape de stadion , scoala , Primarie !!!

Casa individuala , P+M , 145mp utili , teren 560mp , front stradal 14ml , asfalt , toate utilitatile , 3 dormitoare , 2 bai , dresing , garaj , terasa , panouri pentru incalzit apa , 900l zi , izolatie foarte buna , dubla , clasa energetica B , cheltuieli minime . Pozitie linistita , aproape de stadion ...

1930 EUR/m2 | 145 m2

Dumbravita, Timisoara, Timis

Piata Unirii , ultracentral !!! 1

Piata Unirii , ultracentral !!!

Apartament cu 5 camere , 220mp utili , etaj 1 , zona Piata Unirii , 420.000Euro negociabil , informatii la 0745346777 , La Broeria Imobiliare .

1909 EUR/m2 | 220 m2

Unirii, Timisoara, Timis

Teren strada Poeziei II continuare strada Ariei !!!
2
1

Teren strada Poeziei II continuare strada Ariei !!!

Terenul are o suprafata de 634 mp . Frontul stradal stradal este de 17ml , iar lungimea terenului este de 37,3m . Pretul este de 108.000Euro , adica 170Euro mp . Terenul este potrivit ridicarii unui imobil si dispune de toata documentatia necesara actualizata . Toate utilitatile sunt la strada ...

Dumbravita, Timisoara, Timis

Teren cu casa de demolat - Freidorf !!!
2
24

Teren cu casa de demolat - Freidorf !!!

Teren 370mp , front de 12ml , toate utilitatile , asfalt , langa Lidl-ul de pe Andreescu - Freidorf . Certificat de Urbanism valabil . Pe teren exista si o casa batraneasca , care trebuie demolata . Pret 109.000Euro , informatii la 0745029022 , La Brokeria Imobiliare .

Freidorf, Timisoara, Timis

Fratelia - str. Ariadna , pozitie foarte buna !!! 14

Fratelia - str. Ariadna , pozitie foarte buna !!!

Teren cu casuta de demolat , 370mp , front de 9ml , bonus Proiect pentru o noua casa , 109.000Euro , informatii la 0745029022 , La Brokeria Imobiliare .

Fratelia, Timisoara, Timis

SAD - Spatiu Comercial , Dumbravita !!!
11
1

SAD - Spatiu Comercial , Dumbravita !!!

Spatiu comercial - SAD , parter , compus din 2 camere , 56mp utili , finisat , centrala proprie , incalzire in pardoseala , rulouri electrice , 2 cai de acces , din scara blocului sau din exterior , Dumbravita - str. Mikszath Kalman , zona de blocuri , 110.000Euro , informatii la 0745029022 , La Brokeria ...

1964 EUR/m2 | 56 m2

Dumbravita, Timisoara, Timis

Garana - loc de poveste !!!
18
10

Garana - loc de poveste !!!

Casa nemteasca renovata in Garana , 4 dormitoare , sufragerie , bucatarie , baie , mobilata , utilata , 686mp teren , 155.000Euro , informatii la 0745029022 , La Brokeria Imobiliare .

1148 EUR/m2 | 135 m2

Timisoara, Timis

Sinaia - Regele Carol I !!! 8

Sinaia - Regele Carol I !!!

Spatiu comercial , 80mp utili , parter , zona Sinaia pe bl. Regele Carol I , vad foarte bun , geamuri mari la strada , 190.000Euro , informatii la 0745029022 , La Brokeria Imobiliare .

2375 EUR/m2 | 80 m2

Sinaia, Timisoara, Timis

Salvează căutarea