Promovat
Apartament 2 camere de vanzare, zona Sagului, Timisoara
9
1

Apartament 2 camere de vanzare, zona Sagului, Timisoara

Agentia imobiliara APOSTU ESTATE va ofera spre vanzare un apartament 2 camere, decomandat, mobilat si utilat, localizat in judetul Timis, Timisoara, zona Sagului. Apartamentul are o suprafata de 54 mp utili si este situat la etajul 5 intr-un bloc anvelopat termic. - Hol de acces - Bucatarie - Living - ...

1389 EUR/m2 | 54 m2

Sagului, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament 2 camere de vanzare zona Lunei Timisoara
8
24

Apartament 2 camere de vanzare zona Lunei Timisoara

Agentia imobiliara APOSTU ETATE va propune spre vanzare un apartament cu 2 camere situat in apropierea Complexului Studentesc. Apartamentul este amplasat la etajul 1 intr-un imobil cu 4 etaje. Confortul termic este asigurat prin intermediul retelei de termoficare a orasului si al aparatului de aer ...

1393 EUR/m2 | 43 m2

Lunei, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament 3 camere,parter,confort sporit,bloc izolat
15

Apartament 3 camere,parter,confort sporit,bloc izolat

De vanzare apartament cu 3 camere,situat la parterul unui bloc izolat termic,ideal atat pentru locuit ,cat si pentru investitie sau activitate de birou/cabinet. Locuinta este compartimentata eficient si dispune de: -living cu iesire pe balcon inchis -doua dormitoare -bucatarie generoasa -hol generos -baie ...

1715 EUR/m2 | 67 m2

Timisoara, Timis

Promovat
Casa cu 5 camere - Dumbarvita
20
4

Casa cu 5 camere - Dumbarvita

Casa cu 5 camere - Dumbarvita Vă prezentăm o proprietate ideală pentru cei care își doresc liniște, spațiu și confort, situată în zona de nord a Timișoarei, într-o zonă accesibilă și în plină dezvoltare. Casa oferă un echilibru perfect între intimitatea unei locuințe individuale și accesul rapid către ...

2033 EUR/m2 | 118 m2

Timisoara, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

2 camere | la 15 min de centru | bloc izolat | zona Lipovei
13

2 camere | la 15 min de centru | bloc izolat | zona Lipovei

Evand Homes va propune spre vanzare un apartament cu 2 camere, situat in zona Lipovei - una dintre cele mai cautate zone ale orasului. Locuinta beneficiaza de o pozitionare excelenta, fiind amplasata chiar langa piata din zona si in imediata apropiere a Scolii Generale Nr. 7. Apartamentul se afla la ...

1977 EUR/m2 | 43 m2

Lipovei, Timisoara, Timis

3 camere 82 mp Zona Baba Dochia
8
10

3 camere 82 mp Zona Baba Dochia

Vand apartament cu 3 camere 82 mp decomandat etaj 3 cu 2 bai 2 balcoane decomandat pe 2 parti aproape de Fabrica de Bere amenajat clasic cu parchet faianta termopane pret 104.000 euro

1268 EUR/m2 | 82 m2

Timisoara, Timis

3 cam Girocului-Calea Martirilor Centrala gaz
5
14

3 cam Girocului-Calea Martirilor Centrala gaz

Vand apartament cu 3 camere Zona Girocului- Calea Martirilor aproape de Spital Judetean Lidl piata scoala market mijloace de transport parter amenajat recent total cu gresie faianta termopane instalatii usi schimbate Centrala gaz pret 126000 euro

1938 EUR/m2 | 65 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Apartament de lux cu 3 camere - Pozitionat la 10 minute de Iulius Mall
10
4

Evand Homes ofera spre vanzare un apartament cu 3 camere, situat in Timisoara, zona Torontalului , intr-un imobil nou, finalizat in anul 2024, construit din beton. Apartamentul se afla la etajul 1 din 7 si dispune de o suprafata utila de 55 m², completata de un balcon de 2 m². Compartimentarea este ...

2273 EUR/m2 | 55 m2

Torontalului, Timisoara, Timis

Garsoniera Calea Buziasului
3
11

Garsoniera Calea Buziasului

Vand garsoniera Calea Buziasului aproape de Continental la parter cu bucatarie baie hol camera din constructie 22 mp utili pret 42500 euro

1932 EUR/m2 | 22 m2

Buziasului, Timisoara, Timis

Promovat
Ultracentral - Locanda del Corso !!!
20
19

Ultracentral - Locanda del Corso !!!

Apartament cu 2 camere , etaj 2 din 2 , decomandat , cladire reabilitata , 95mp utili , bucatarie foarte spatioasa cu loc de servit masa , hol intrare , dormitor generos , baie amenajata , living extrem de mare . Apartamentul este amenajat de cativa ani , se vinde 80% mobilat , si are centrala pe gaz ...

3147 EUR/m2 | 95 m2

Ultracentral, Timisoara, Timis

Promovat
Zona de case....intre Brancoveanu si Calea Sagului !!!
14
68

Zona de case....intre Brancoveanu si Calea Sagului !!!

Casa individuala , mica , placuta , caramida , 85mp utili , garaj , teren 135mp in proprietate . Casa dispune de 3 camere , baie , bucatarie , camara , anexe si o terasa acoperita . Deasemenea , in continuarea terenului in proprietate , mai exista 304mp teren in folosinta , care este anexat imobilului ...

2176 EUR/m2 | 85 m2

Timisoara, Timis

Promovat
Complex Studentesc , pozitie excelenta !!!
12

Complex Studentesc , pozitie excelenta !!!

Apartament cu 3 camere , etaj 3 , decomandat , 2 bai , 2 balcoane , centrala pe gaz , geamuri termopan , mobilat , utilat clasic , vedere pe doua parti . Boxa cu acte , inscrisa in Cf , zona Complex Studentesc , strada Barbu Iscovescu aproape de JoyPub . Vedere spre parcare pe o parte , vedere spre ...

2186 EUR/m2 | 70 m2

Complexul%252bStudentesc, Timisoara, Timis

Apartament cu 3 camere - mobilat si utilat - etaj intermediar - zona Dambovita
16

Evand Homes ofera spre vanzare un apartament cu 3 camere, situat in Timisoara, zona Dambovita, intr-un imobil bine intretinut, finalizat in anul 1980, construit din beton + caramida. Apartamentul se afla la etajul 2 din 4 si dispune de o suprafata utila de 62 m², completata de un balcon de 5 m². Compartimentarea ...

2190 EUR/m2 | 63 m2

Dambovita, Timisoara, Timis

Promovat
Super pozitie , langa Spitalul Judetean !!!
10
1

Super pozitie , langa Spitalul Judetean !!!

Apartament cu 2 camere , etaj 1 , semidecomandat , balcon , amenajat , mobilat , utilat , posibilitate centrala pe gaz , 42mp utili , bloc anvelopat , zona Spital Judetean Girocului , Pret 81000Euro , informatii la 0745029022 , La Brokeria Imobiliare .

1929 EUR/m2 | 42 m2

Spitalul Judetean, Timisoara, Timis

Promovat
CI641 Sagului,1 camera,Renovat
10
1

CI641 Sagului,1 camera,Renovat

Agentia AV Estate va propune spre vanzare un apartament (garsoniera ) recent Renovat,cu 1 camera,la Et.4 din 4,situat in zona Sagului,aproape de Piata Doina.Blocul are acoperis.,Apartamentul este semidecomandat,avand suprafata utila de 22 mp, Compartimentarea imobilului : - hol cu spatiu de depozitare - ...

1818 EUR/m2 | 22 m2

Sagului, Timisoara, Timis

Promovat
Oportunitate! Apartament cu 3 camere- bloc izolat termic- Lipovei
20
2

Evand Homes ofera spre vanzare un apartament cu 3 camere, partial mobilat si utilat, situat in Timisoara, zona Lipovei, langa Scoala Generala Nr. 7. Apartamentul se afla la etajul 3 intr-un imobil compus din Parter+4 etaje. Blocul are acoperis si este izolat termic. Apartamentul are o suprafata utila ...

1765 EUR/m2 | 68 m2

Lipovei, Timisoara, Timis

Promovat
Casa individuala - Timisoara - Braytim
11
7

Casa individuala - Timisoara - Braytim

Evand Homes va prezinta spre vanzare o casa P+M, cu 5 camere si 2 bai. Casa este situata într-o zona linistita din Timisoara, zona Braytim, aproape de magazine. Proprietatea are o suprafata de 175 mp si un teren de 226 mp, construita in anul 2018, pe structura de beton si caramida. Disponibila spre vanzare ...

1600 EUR/m2 | 175 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

Apartament 2 camere | Mehala | Loc de parcare Inclus
1
4

Apartament 2 camere | Mehala | Loc de parcare Inclus

Vă prezentăm un apartament modern cu 2 camere, situat în zona Mehala din Timișoara, ideal pentru cei care apreciază confortul și standardele ridicate de calitate. Cu o suprafață utilă de 47.63 mp și un balcon de 3.21 mp, locuința oferă un spațiu bine compartimentat și funcțional. Blocul este în curs ...

2368 EUR/m2 | 48 m2

Mehala, Timisoara, Timis

Plavat  zona linistita , strada Meziad !!!
10

Plavat zona linistita , strada Meziad !!!

Apartament cu 1 camera , etaj 3 , mobilat , utilat , posibilitate centrala pe gaz , zona linistita , strada Meziad , locuri de parcare la liber . Pret 63.000Euro negociabil . Informatii la 0745029022 , La Brokeria Imobiliare .

2100 EUR/m2 | 30 m2

PLAVAT, Timisoara, Timis

Zona linistita , Plavat , strada Meziad !!!
10

Zona linistita , Plavat , strada Meziad !!!

Garsoniera confort 1, etaj 3 , mobilata , utilata , posibilitate centrala pe gaz , zona linistita , strada Meziad , locuri de parcare la liber . Pret 63.000Euro negociabil . Informatii la 0745029022 , La Brokeria Imobiliare .

2100 EUR/m2 | 30 m2

Plavat II, Timisoara, Timis

Fratelia - teren cu casa de demolat !!!

Fratelia - teren cu casa de demolat !!!

Teren cu casa de demolat , 369mp , front de 9m . zona Fratelia in spatele benzinariei MOL de pe Rebreanu , 105.000Euro , informatii la 745029022 , La Brokeria Imobiliare .

Fratelia, Timisoara, Timis

Superpozitie , Facultatea de Constructii !!!
6

Superpozitie , Facultatea de Constructii !!!

Apartament situat lângă Facultatea de Arhitectură și Construcții, în clădire de cărămidă cu 3 nivele, având acoperiș tip șarpantă (din țiglă), curte proprie. Apartamentul este la etajul 2, pe colț, cu vedere pe două părți. Are 3 camere decomandate, bucătărie, baie, debara și centrală proprie pe gaz. ...

2250 EUR/m2 | 60 m2

Timisoara, Timis

Super pozitie , Take Ionescu langa Politie !!!
7
5

Super pozitie , Take Ionescu langa Politie !!!

Garsoniera de vanzare , parter , 11mp utili , mobilata , utilata , foarte buna ca investitie , zona Take Ionescu in spate la Politie . Pret 28.500Euro , informatii la 0745029022 , La Brokeria Imobiliare .

2591 EUR/m2 | 11 m2

Take Ionescu, Timisoara, Timis

Elisabetin - Balcescu , pozitie top !!!
2
11

Elisabetin - Balcescu , pozitie top !!!

Teren cu casa de demolat 500mp , front stradal 13ml , pozitie excelenta , zona Elisabetin - Balcescu . Pret 155.000Euro , informatii la 0745029022 , La Brokeria Imobiliare .

500 m2

Elisabetin, Timisoara, Timis

Salvează căutarea