Promovat
COMISION 0 de la cumparator! Aradului. Aproape de Piata verde. 3 camere. 2 bai.
10

De vanzare apartament situat in Zona Aradului; Se afla la etajul 4 din 4 + ACOPERIS, cu sarpanta, cu invelitoare de tigla, 2 apartamente pe nivel; Model cu vedere pe 2 parti; - 2 bai (una cu geam) - 2 balcoane inchise cu ferestre cu tamplarie PVC si geam termopan (ambele balcoane incluse in spatiul ...

1715 EUR/m2 | 67 m2

ARADULUI, Timisoara, Timis

Promovat
Garsoniera de vanzare in zona Sagului, Timisoara, bloc de apartamente
4
2

Agentia imobiliara Apostu Estate va propune spre vanzare o garsoniera, situata in Timis, Timisoara, zona Sagului. Imobilul este amplasat la etajul 4/5, intr-un bloc cu doar 2 apartamente pe nivel, si are o suprafata de 17 mp. Compartimentare: • Camera • Chicineta • Baie Caracteristici: • Plita ...

2141 EUR/m2 | 17 m2

Sagului, Timisoara, Timis

Promovat
Garsoniera de vanzare, Zona Aradului, Timisoara
6
3

Garsoniera de vanzare, Zona Aradului, Timisoara

Agentia imobiliara APOSTU ESTATE va ofera spre vanzare o garsoniera situata la etajul 2/4 in zona Aradului, Timisoara, Timis. Ideala atat pentru investitie cat si pentru uz personal deoarece este pozitionata aproape de punctele de interes ale orasului. Imobilul dispune de o suprafata utila de 21mp ...

2095 EUR/m2 | 21 m2

Aradului, Timisoara, Timis

Promovat
Braytim | Casă individuală | 800 mp teren | Locație excelentă
4
1

REX Imobiliare va prezinta o proprietate premium situată în zona Braytim, una dintre cele mai căutate zone rezidențiale din Timișoara, apreciată pentru liniște, spații verzi și accesibilitate. Casa este individuală și dispune de o suprafață utilă de 200 mp, fiind amplasată pe un teren generos de 800 ...

1900 EUR/m2 | 200 m2

Braytim, Timisoara, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Promovat
Complex Studentesc , pozitie excelenta !!!
12

Complex Studentesc , pozitie excelenta !!!

Apartament cu 3 camere , etaj 3 , decomandat , 2 bai , 2 balcoane , centrala pe gaz , geamuri termopan , mobilat , utilat clasic , vedere pe doua parti . Boxa cu acte , inscrisa in Cf , zona Complex Studentesc , strada Barbu Iscovescu aproape de JoyPub . Vedere spre parcare pe o parte , vedere spre ...

2186 EUR/m2 | 70 m2

Complexul%252bStudentesc, Timisoara, Timis

Apartament cu 3 camere - mobilat si utilat - etaj intermediar - zona Dambovita
16

Evand Homes ofera spre vanzare un apartament cu 3 camere, situat in Timisoara, zona Dambovita, intr-un imobil bine intretinut, finalizat in anul 1980, construit din beton + caramida. Apartamentul se afla la etajul 2 din 4 si dispune de o suprafata utila de 62 m², completata de un balcon de 5 m². Compartimentarea ...

2190 EUR/m2 | 63 m2

Dambovita, Timisoara, Timis

Promovat
Super pozitie , langa Spitalul Judetean !!!
10
1

Super pozitie , langa Spitalul Judetean !!!

Apartament cu 2 camere , etaj 1 , semidecomandat , balcon , amenajat , mobilat , utilat , posibilitate centrala pe gaz , 42mp utili , bloc anvelopat , zona Spital Judetean Girocului , Pret 81000Euro , informatii la 0745029022 , La Brokeria Imobiliare .

1929 EUR/m2 | 42 m2

Spitalul Judetean, Timisoara, Timis

Promovat
CI641 Sagului,1 camera,Renovat
10
1

CI641 Sagului,1 camera,Renovat

Agentia AV Estate va propune spre vanzare un apartament (garsoniera ) recent Renovat,cu 1 camera,la Et.4 din 4,situat in zona Sagului,aproape de Piata Doina.Blocul are acoperis.,Apartamentul este semidecomandat,avand suprafata utila de 22 mp, Compartimentarea imobilului : - hol cu spatiu de depozitare - ...

1818 EUR/m2 | 22 m2

Sagului, Timisoara, Timis

Promovat
Oportunitate! Apartament cu 3 camere- bloc izolat termic- Lipovei
20
2

Evand Homes ofera spre vanzare un apartament cu 3 camere, partial mobilat si utilat, situat in Timisoara, zona Lipovei, langa Scoala Generala Nr. 7. Apartamentul se afla la etajul 3 intr-un imobil compus din Parter+4 etaje. Blocul are acoperis si este izolat termic. Apartamentul are o suprafata utila ...

1765 EUR/m2 | 68 m2

Lipovei, Timisoara, Timis

Promovat
Casa individuala - Timisoara - Braytim
11
7

Casa individuala - Timisoara - Braytim

Evand Homes va prezinta spre vanzare o casa P+M, cu 5 camere si 2 bai. Casa este situata într-o zona linistita din Timisoara, zona Braytim, aproape de magazine. Proprietatea are o suprafata de 175 mp si un teren de 226 mp, construita in anul 2018, pe structura de beton si caramida. Disponibila spre vanzare ...

1600 EUR/m2 | 175 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

Apartament 2 camere | Mehala | Loc de parcare Inclus
1
4

Apartament 2 camere | Mehala | Loc de parcare Inclus

Vă prezentăm un apartament modern cu 2 camere, situat în zona Mehala din Timișoara, ideal pentru cei care apreciază confortul și standardele ridicate de calitate. Cu o suprafață utilă de 47.63 mp și un balcon de 3.21 mp, locuința oferă un spațiu bine compartimentat și funcțional. Blocul este în curs ...

2368 EUR/m2 | 48 m2

Mehala, Timisoara, Timis

Plavat  zona linistita , strada Meziad !!!
10

Plavat zona linistita , strada Meziad !!!

Apartament cu 1 camera , etaj 3 , mobilat , utilat , posibilitate centrala pe gaz , zona linistita , strada Meziad , locuri de parcare la liber . Pret 63.000Euro negociabil . Informatii la 0745029022 , La Brokeria Imobiliare .

2100 EUR/m2 | 30 m2

PLAVAT, Timisoara, Timis

Zona linistita , Plavat , strada Meziad !!!
10

Zona linistita , Plavat , strada Meziad !!!

Garsoniera confort 1, etaj 3 , mobilata , utilata , posibilitate centrala pe gaz , zona linistita , strada Meziad , locuri de parcare la liber . Pret 63.000Euro negociabil . Informatii la 0745029022 , La Brokeria Imobiliare .

2100 EUR/m2 | 30 m2

Plavat II, Timisoara, Timis

Fratelia - teren cu casa de demolat !!!

Fratelia - teren cu casa de demolat !!!

Teren cu casa de demolat , 369mp , front de 9m . zona Fratelia in spatele benzinariei MOL de pe Rebreanu , 105.000Euro , informatii la 745029022 , La Brokeria Imobiliare .

Fratelia, Timisoara, Timis

Superpozitie , Facultatea de Constructii !!!
6

Superpozitie , Facultatea de Constructii !!!

Apartament situat lângă Facultatea de Arhitectură și Construcții, în clădire de cărămidă cu 3 nivele, având acoperiș tip șarpantă (din țiglă), curte proprie. Apartamentul este la etajul 2, pe colț, cu vedere pe două părți. Are 3 camere decomandate, bucătărie, baie, debara și centrală proprie pe gaz. ...

2250 EUR/m2 | 60 m2

Timisoara, Timis

Super pozitie , Take Ionescu langa Politie !!!
7
5

Super pozitie , Take Ionescu langa Politie !!!

Garsoniera de vanzare , parter , 11mp utili , mobilata , utilata , foarte buna ca investitie , zona Take Ionescu in spate la Politie . Pret 28.500Euro , informatii la 0745029022 , La Brokeria Imobiliare .

2591 EUR/m2 | 11 m2

Take Ionescu, Timisoara, Timis

Elisabetin - Balcescu , pozitie top !!!
2
11

Elisabetin - Balcescu , pozitie top !!!

Teren cu casa de demolat 500mp , front stradal 13ml , pozitie excelenta , zona Elisabetin - Balcescu . Pret 155.000Euro , informatii la 0745029022 , La Brokeria Imobiliare .

500 m2

Elisabetin, Timisoara, Timis

Casa foarte chocheta , Fratelia !!!
16
10

Casa foarte chocheta , Fratelia !!!

Casa 4 camere , bucatarie, baie, 2 holuri , camara, curte si garaj , complet mobilata si utilata. Toata mobila este de calitate si facuta pe comanda. Teren 335mp iar suprafata casei 125mp utili . Casa a fost complet renovata in 2015,interior si exterior,izolatie polistiren, usi schimbate, instalatie ...

1800 EUR/m2 | 125 m2

Fratelia, Timisoara, Timis

Apartament ideal pentru familie – 3 camere decomandat in Lipovei
10

Apartament ideal pentru familie – 3 camere decomandat in Lipovei. FOXFORT propune spre vanzare un apartament cu 3 camere, decomandat, situat in Timisoara, zona Lipovei – una dintre cele mai cautate zone rezidentiale, apreciata pentru accesul rapid la facilitati urbane. Detalii proprietate: - Suprafata ...

2157 EUR/m2 | 67 m2

Lipovei, Timisoara, Timis

Teren strada Iuliu Maniu , fosta Resitei !!!

Teren strada Iuliu Maniu , fosta Resitei !!!

Teren cu casa de demolat , 920mp , front stradal de 18ml , strada Iuliu Maniu fosta Resitei . Pret 400.000Euro negociabil , informatii la 0745029022 , La Brokeria Imobiliare .

920 m2

Iosefin, Timisoara, Timis

Apartament, 2 camere, 50mp, zona Piata Victoriei LUX
12
2

Apartament, 2 camere, 50mp, zona Piata Victoriei LUX

Blitz ofera spre vânzare apartament amplasat în zona Piața Victoriei și dispune de 2 camere cu o suprafață utilă de 50 mp. Este complet decomandat și se află la etajul 7 din 8, beneficiind de lift. Dotările includ centrală proprie, aer condiționat, balcon și o debara, oferind confort și utilitate într-un ...

4018 EUR/m2 | 50 m2

Timisoara, Timis

Dumbravita , aproape de stadion , scoala , Primarie !!!
17

Dumbravita , aproape de stadion , scoala , Primarie !!!

Casa individuala , P+M , 145mp utili , teren 560mp , front stradal 14ml , asfalt , toate utilitatile , 3 dormitoare , 2 bai , dresing , garaj , terasa , panouri pentru incalzit apa , 900l zi , izolatie foarte buna , dubla , clasa energetica B , cheltuieli minime . Pozitie linistita , aproape de stadion ...

1930 EUR/m2 | 145 m2

Dumbravita, Timisoara, Timis

Piata Unirii , ultracentral !!! 1

Piata Unirii , ultracentral !!!

Apartament cu 5 camere , 220mp utili , etaj 1 , zona Piata Unirii , 420.000Euro negociabil , informatii la 0745346777 , La Broeria Imobiliare .

1909 EUR/m2 | 220 m2

Unirii, Timisoara, Timis

Teren strada Poeziei II continuare strada Ariei !!!
2
1

Teren strada Poeziei II continuare strada Ariei !!!

Terenul are o suprafata de 634 mp . Frontul stradal stradal este de 17ml , iar lungimea terenului este de 37,3m . Pretul este de 108.000Euro , adica 170Euro mp . Terenul este potrivit ridicarii unui imobil si dispune de toata documentatia necesara actualizata . Toate utilitatile sunt la strada ...

Dumbravita, Timisoara, Timis

Salvează căutarea