Promovat
Timisoara Plopi Casa pe Parter cu Piscina | 8 Dormitoare 5 Bai | 3340m
19

Renaissance Estate va propune spre vanzare in exclusivitate, o casă individuală, situată în zona Plopi din Timișoara, reprezintă o oportunitate unică pentru cei care caută confort și spațiu generos într-o locație liniștită, cu acces facil catre numeroase puncte de interes. Edificată în 2010 pe un teren ...

3049 EUR/m2 | 410 m2

plopi, Timisoara, Timis

Promovat
Mobilat si utilat, disponibil imediat. strada asfaltata.
9

Mobilat si utilat, disponibil imediat. strada asfaltata.

ZONA GIROCULUI - Planetelor Vand apartament cu 2 camere, disponibil imediat, mobilat si utilat, centrala termica proprie cu incalzire prin pardoseala, spatiu de depozitare in pod, loc de parcare, finisaje de la Piastrele, strada asfaltata, pret 89.900 Euro. Tel:

2091 EUR/m2 | 43 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament mobilat 3 camere, 73 mp, Calea Şagului
7
2

Apartament mobilat 3 camere, 73 mp, Calea Şagului

Apartament 3 camere decomandat – Zona Parcul Clăbucet – Complet mobilat și utilat Vă prezentăm spre vânzare un apartament cu 3 camere, decomandat, situat la etajul 4 din 5, într-un imobil construit în 1980, izolat termic, amplasat în zona Parcul Clăbucet. Cu o suprafață utilă de 73,3 mp (88 mp construiți), ...

1534 EUR/m2 | 73 m2

sagului, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament cu 3 camere, de vanzare, zona Sagului, Timisoara
5

Apartament cu 3 camere, de vanzare, zona Sagului, Timisoara

Agentia imobiliara APOSTU ESTATE va ofera spre vanzare un apartament 3 camere, mobilat si utilat, localizat in judetul Timis, Timisoara, zona Sagului. Apartamentul are o suprafata de 54 mp utili + balcon si este situat la etajul 3 intr-un bloc izolat cu 5 etaje si acoperis de tigla. - Hol de acces - ...

1796 EUR/m2 | 54 m2

Dambovita, Timisoara, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Ideal ca si investitie, 10 locuri de parcare in CF, in spate la ESO !
8

De vanzare apartament cu 1 camera cu bucatarie inchisa in spatele benzinariei ESO, cu 10 locuri de parcare in CF, dotat cu centrala termica proprie cu incalzire prin pardoseala, ideal pentru investitie, tel 0750283339 Pret: 75.000 Euro, fara mobilier si electrocasnice, cu 10 locuri de parcare in CF. Pret: ...

2500 EUR/m2 | 30 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Casa Modern -Simion Bărnuțiu de vânzare
20
14

Casa Modern -Simion Bărnuțiu de vânzare

Vând casă solida de cărămidă in zona Modern str paralela cu Simion Bărnuțiu,Teren total 260 mp front stradal 14m acces auto ,Corp 1 din fata sânt 3 camere ,baie bucătărie și centrala proprie,și Corp 2 din spate sânt 3 camere baie bucătărie la parter și sus 3 camere baie, bucătărie,cu centrala proprie,construcție ...

1050 EUR/m2 | 180 m2

Timisoara, Timis

Casa Lipovei de vânzare
20
5

Casa Lipovei de vânzare

Vând casă solida de cărămidă D+P ,cu pod înalt ,zona Lipovei ,suprafața utilă locuibilă 170 mp ,teren 530mp front 20 m acces auto ,amenajata modern ,centrala proprie,clima ,la demisol sânt 2 camere ,baie și spatiu depozitare ,parter- 3 camere mari cu 4 geamuri la strada ,bucătărie mare ,baie și hol ...

1912 EUR/m2 | 170 m2

Timisoara, Timis

Casa mare Aradului de vânzare
10
1

Casa mare Aradului de vânzare

Vând casă mare de cărămidă construcție nouă 2005 ,P+E ,in Aradului aproape de Iulius moll si Lipovei ,stradă de case,suprafață utilă locuibilă 200 mp ,teren total 570 mp front 20 m acces auto garaj mare ,curte betonata și gradina mare ,parterul este compus din 3 camere decomandate ,hol mare ,bucătărie ...

1495 EUR/m2 | 200 m2

Aradului%2bEst, Timisoara, Timis

Apartament 3 camere Maria de vânzare
9
3

Apartament 3 camere Maria de vânzare

Vând apartament cu 3 camere in clădire istorică ,solida deosebită,zona Maria ,5 minute de centru ,la etajul 1 din 2 ,vedere pe 2 părți , 2 băi ,balcon deschis ,amenajat cu centrala proprie ,suprafața 110 mp utili și boxa mare la subsol de 30 mp amenajată,ideal investiție închiriere sau locuit ,Preț ...

2045 EUR/m2 | 110 m2

Timisoara, Timis

Promovat
Apartament 2 camere - Parter inalt - 52 mp - Zona Soarelui - 99.000 euro - Comision 0
9

Se ofera spre vanzare apartament cu 2 camere, confort 1, semidecomandat, situat la parter inalt, in zona Soarelui, zona linistita si bine conectata, cu multiple facilitati in apropiere: Parcul Sudului, Scoala Generala nr. 30, magazine, farmacii si mijloace de transport in comun. Apartamentul este orientat ...

1904 EUR/m2 | 52 m2

Timisoara, Timis

Apartament 1 camera Steaua de vânzare
14
5

Apartament 1 camera Steaua de vânzare

Vând apartament cu 1 camera la parter înalt,bloc de apartamente,modificat în 2 camere cu scara interioara, centrala proprie pe gaz,zona Steaua aproape de moll , mobilat utilat complet liber ocupabil imediat ideal investiții închiriere sau locuit preț.49000euro.Negociabil.Tel.0742143679.

1633 EUR/m2 | 30 m2

Timisoara, Timis

Renovat integral, luminos, etaj intermediar !
17
3

Renovat integral, luminos, etaj intermediar !

Vand apartament cu 2 camere in zona Dambovita, etaj intermediar, decomandat, langa scoala generala nr 6, bloc izolat termic exterior, spatios, luminos, disponibil imediat, renovat integral, posibilitate montare centrala termica proprie, pret 86.500 Eur, usor negociabil. Tel: 0750283339

1730 EUR/m2 | 50 m2

Dambovita, Timisoara, Timis

Promovat
Decomandat. Centrala proprie. Etaj intermediar. Disponibil imediat !
13
1

De vanzare apartament cu 3 camere in Dambovita, decomandat, la etajul 3, model cu 2 bai, mobilat si utilat, 2 balcoane, dotat cu centrala termica proprie, aer conditionat, pret 107.000 euro negociabil. Tel: 0750283339

1646 EUR/m2 | 65 m2

Dambovita, Timisoara, Timis

Promovat
Comision 0%.Loc de parcare subteran. Etajul 1. Bucatarie inchisa. Mobilat si utilat !
10
2

Spre vanzare, cu comision 0%, apartament cu 3 camere in zona Braytim, aproape de Muzeul de apa, la etajul 1, cu 2 locuri de parcare in CF, din care unul sub bloc, decomandat, complet mobilat si utilat, dotat cu centrala termica proprie si incalzire in pardoseala, dressing, baie cu geam, camere video ...

2388 EUR/m2 | 67 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

Teren 650 mp Sacalaz de vânzare
10
2

Teren 650 mp Sacalaz de vânzare

Vând parcela de teren intravilan 650 mp front 20 m in Sacalaz fosta unitate militară ,cu utilități în fața parcelei ,gaz ,apa ,curent ,drum pietruit ,ideal casa individuală sau duplex ,str trandafirilor în capăt parcela este prima după colț unde este spatiu verde detalii la telefon,Preț 47000euro.Tel.07 ...

650 m2

Timisoara, Timis

Spatiu birouri Piața Unirii de vânzare
3
1

Spatiu birouri Piața Unirii de vânzare

Vând spațiu 60 mp - comercial ideal pentru birouri sau sediu firma în Piata Unirii,la parter înalt cu geam mare - ușa cu intrare din trotuar pietonal ,vad bun ,clădire solidă deosebită ,compus din 3 încăperi și grup sanitar ,liber ocupabil imediat ,Preț ,245000euro.Tel.07 arata numarul.

4083 EUR/m2 | 60 m2

Timisoara, Timis

Apartament 2 camere, 50mp, etaj 3 - zona Lipovei
13

Apartament 2 camere, 50mp, etaj 3 - zona Lipovei

ID: P2663 WestHub Imobiliare va propune spre vanzare un apartament cu 2 camere, 50 mp utili, situat la etajul 3 , intr-un bloc cu regim de inaltime P+4, anul constructiei 1986. Apartamentul dispune de doua balcoane de 4 mp. Puncte forte : -Pozitionat excelent, atat pentru locuit cat si pentru investitie. -Aproape ...

1900 EUR/m2 | 50 m2

Lipovei, Timisoara, Timis

Teren Intravilan Remetea Mare de vânzare

Teren Intravilan Remetea Mare de vânzare

Vând teren intravilan 4000mp front 30 m ,Remetea Mare ,utilități aproape,zona de construcții case sau diverse activități ,acces drum pietruit ,ideal investiție ,Preț ,142000euro.Tel.0742143679.

4,000 m2

Timisoara, Timis

Teren construcție-hală Calea Aradului-Sânandrei de vânzare
4
1

Teren construcție-hală Calea Aradului-Sânandrei de vânzare

Vând teren industrial pentru hală zona industrială pe calea Aradului -Sânandrei ,poziție foarte bună ,intrare din principală drum asfaltat ,ideal construcție hală sau alte activități ,suprafață 2000 mp ,front 32 m ,utilități lângă teren ,Preț .99000euro.Tel.0742143679.

2,000 m2

Timisoara, Timis

Apartament 2 camere Traian de vânzare
15

Apartament 2 camere Traian de vânzare

Vând apartament mare cu 2 camere la casa solida de cărămidă, cu 2 boxe sub apartament,pod înalt ,3 geamuri la strada principala circulată ,amenajat ,împărțit în 2 apartamente ambele formate din 1 camera,bucătărie și baie anexe ,magazie depozitare ,ideal pentru 2 familii sau sediu firma diferite activități ...

1250 EUR/m2 | 100 m2

Timisoara, Timis

Proprietate industrială și administrativă de vânzare   Timișoara, Calea Stan Vidrighin
1

Proprietate industrială și administrativă de vânzare Timișoara, Calea Stan Vidrighin

Se oferă spre vânzare, direct de la proprietar, proprietate intravilană situată într-o zonă în plină dezvoltare, Timișoara, Calea Buziasului, cu acces din două artere importante: Calea Stan Vidrighin și Bulevardul Constructorilor, la doar 2 km de Spitalul Județean și 5 km de centrul orașului. Proprietatea ...

1373 EUR/m2 | 5,100 m2

Buziasului, Timisoara, Timis

Promovat
Zona Fratelia-Chisodei, apartament 2 camere, etaj 3 din 4, preț 36000 euro negociabil
8
12

Vând apartament 2 camere în Timișoara, zona Fratelia-Chisodei, decomandat, etaj 3 din 4, suprafața utilă 24 mp, amenajat cu parchet, faianță, gresie, faianță, baie cu duș, situat aproape de magazine: Lidl, Jysk, DM, mijloace de transport: autobuz 32, Giroceana, preț 36000 euro negociabil, tel 072865 ...

1500 EUR/m2 | 24 m2

Fratelia, Timisoara, Timis

Promovat
Casa insiruita cu 3 camere pe Calea Urseni
20
1

Casa insiruita cu 3 camere pe Calea Urseni

De vanzare casa insiruita situata pe Calea Urseni cu toate utilitatile. Detalii proprietate: •⁠ ⁠Suprafață utilă: 88 mp •⁠ ⁠Suprafață teren: 130 mp •⁠ ⁠Terasă: 15 mp •⁠ ⁠Nivel: P+1+Pod •⁠ ⁠Număr camere: 3 •⁠ ⁠Băi: 2 Compartimentare: •⁠ ⁠Parter: living spațios cu ieșire pe terasă, spațiu pentru ...

1818 EUR/m2 | 88 m2

Timisoara, Timis

Vand apartament complet mobilat si utilat
10

Vand apartament complet mobilat si utilat

Vand apartament complet mobilat si utilat. Apartamentul face parte din cele mai noi blocuri din perioada comunista, 1989-2000, fiind construite dupa cele mai inalte standarde antiseismice, in urma cutremurului din 1977. Este foarte luminos, avand vedere pe 3 laturi si fiind modificat open space. Instalatiile ...

1962 EUR/m2 | 79 m2

Steaua, Timisoara, Timis

Salvează căutarea