Promovat
Apartamente de vanzare cu 4 camere si curte,  Torontalului Timisoara
15
4

Apartamente de vanzare cu 4 camere si curte, Torontalului Timisoara

APOSTU ESTATE are placerea de a va prezenta un complex rezidential exclusivist, situat in Timisoara, zona Torontalului, in imediata apropiere a centrului comercial Metro. Proiectul este format din blocuri cu regim de inaltime P+2E, concepute pentru a oferi locuinte moderne, spatioase si eficiente energetic, ...

1722 EUR/m2 | 90 m2

Torontalului, Timisoara, Timis

Promovat
Ap 3 camere cf 1 decomandat Calea Martirilor CENTRALA PROPRIE
9
1

Apartament de vanzare cu 3 camere confort 1 decomandat situat in Timisoara - Calea Martirilor modelul cu vedere pe o singura parte. Apartamentul are o suprafata utila de 64 de mp2 fiind amenajat recent totul nou instalatie electrica instalatie sanitara etc. Incalzirea se realizeaza cu ajutorul CENTRALEI ...

1953 EUR/m2 | 64 m2

girocului, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament 2 camere, etajul 2 din 4,  zona Dambovita in Timisoara
9

Apartament 2 camere, etajul 2 din 4, zona Dambovita in Timisoara

Agentie imobiliara, APOSTU ESTATE va ofera spre vanzare un apartament cu 2 camere semidecomandate, situat la etajul 2 al unui imobil cu 4 etaje, aflat in zona Dambovita, in apropierea Restaurantului Nora din Timisoara. Actualul proprietar, a reconfigurat apartamentul, transformand bucataria intr-un ...

1750 EUR/m2 | 36 m2

Sagului, Timisoara, Timis

Promovat
Reducere 5% Apartament cu 2 camere si terasa de 91 mp | Torontalului
9

District Real Estate va propune spre vanzare un apartament cu 2 camere situat intr-un bloc superb construit in anul 2024, aflat in zona Torontalului. Apartamentul se află la etajul 6 din 9 și se desfășoară pe o suprafață utilă de 58mp, însoțit de o terasă de 91mp cu vedere panoramică. Blocul dispune ...

2694 EUR/m2 | 59 m2

torontalului, Timisoara, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Apartament 2 camere 57 mp utili, zona Torontalului - Acces spatiu verde
7

Apartament cu 2 camere de vanzare in Timisoara, zona Torontalului. FOXFORT propune de vanzare un apartament cu 2 camere, decomandat, situat in localitatea Timisoara, zona Torontalului, aflat la Parter intr-un bloc cu regim de inaltime pe Parter + 3 Etaje. Anul constructiei 2022, structura beton, material ...

2105 EUR/m2 | 57 m2

Torontalului, Timisoara, Timis

Promovat
Casa spatioasa cu spatiu de relaxare-zona Blascovici
20

Casa spatioasa cu spatiu de relaxare-zona Blascovici

De vanzare casa eleganta si bine compartimentata amplasata intr-o zona linistita de case. La parter este zona de zi cu living spatios si luminos,loc de luat masa,bucatarie spatioasa complet mobilata si utilata si o baie de serviciu.Ferestrele sunt mari si ofera multa lumina naturala pe tot parcursul ...

1359 EUR/m2 | 320 m2

Timisoara, Timis

Apartament cu 3 camere decomandat, zona Girocului
11
1

Apartament cu 3 camere decomandat, zona Girocului

Apartament cu 3 camere de vanzare in Timisoara, zona Girocului. FOXFORT propune spre vanzare un apartament cu 3 camere, decomandat, situat in localitatea Timisoara, zona Girocului, aflat la etajul 9 intr-un bloc cu regim de inaltime pe Parter + 10 Etaje. Anul constructiei 1977, structura beton, material ...

1750 EUR/m2 | 60 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Decomandat. Centrala termica proprie. Plavat 2
8
1

Decomandat. Centrala termica proprie. Plavat 2

De vanzare apartament cu 2 camere in zona Girocului, aproape de biserica, decomandat, CENTRALA PROPRIE, balcoan la bucatarie, inchis cu ferestre cu tamplarie PVC si geam termopan, parchet laminat si lemn masiv, gresie, faianta, ferestre cu tamplarie PVC si geam termopan, usa metalica la intrare, usi ...

1635 EUR/m2 | 52 m2

Girocului, Timisoara, Timis

COMISION 0% Duplex cu 3 camere de 100 mp, zona Girocului
20
25

COMISION 0% Duplex cu 3 camere de 100 mp, zona Girocului

Duplex cu 3 camere de vanzare in localitatea Timisoara, zona Girocului. FOXFORT propune spre vanzare casa tip duplex, cu un regim de inaltime Parter, situata in Timisoara, zona Girocului, avand un numar de 3 camere, cu o suprafata utila de 100 mp si teren 814 mp. Anul constructiei este 1970, structura ...

990 EUR/m2 | 100 m2

Girocului, Timisoara, Timis

1 cam decomandat spatios Buziasului -Aem Centrala gaz Clima
7
24

1 cam decomandat spatios Buziasului -Aem Centrala gaz Clima

Vand apartament 1 camera decomandat spatios 32mp utili balcon mare 6m Zona Buziasului -Aem-Soarelui aproape de market mijloace de transpport scoala piata amenajat cu parchet faianta gresie termopane Centrala gaz bloc izolat Clima Cheltuieeli mici Mobilat Utilat pret 60000 euro

1875 EUR/m2 | 32 m2

Buziasului, Timisoara, Timis

Garsoniera Zona Buziasului
3
4

Garsoniera Zona Buziasului

Vand garsoniera confort 2 la parter spatioasa 22 mp Zona Calea Buziasului aproape de Continental cu parchet faianta gresie termopane . Se vinde mobilat si utilat ca in poze pret 42500 euro

1932 EUR/m2 | 22 m2

Buziasului, Timisoara, Timis

Teren 1050 mp Curti Constructii  Plopi -Ciarda intre case utilitatii
2
18

Teren 1050 mp Curti Constructii Plopi -Ciarda intre case utilitatii

Vand teren intravilan Curti Constructii Plopi-Ciarda pozitie foarte buna aproape de Drumul Boilor Soseaua de Centura intre case suprafata de 1086mp 2 FS utilitati langa teren apa gaz curent ideal si duplex pret 80 euro mp total 86880 euro neg

Plopi, Timisoara, Timis

2 cam confort1 unu spatios Take Ionescu  etaj 3
9
4

2 cam confort1 unu spatios Take Ionescu etaj 3

Vand apartament 2 camere confort unu etaj 3 spatios plus balcon Zona Take Ionescu aproape de Iulius Mall scoala market piata mijloace de transport cu parchet faianta gresie termopane inclusiv balconul Centrala gaz bloc cu acoperis pret 99500 euro neg

2073 EUR/m2 | 48 m2

Tipografilor, Timisoara, Timis

3 cam decomandat foarte spatios St O Iosif 2 bai 2 balcoane Boxa
12
8

Ofer spre vanzare apartament 3 camere confort unu decomandat spatios 75 mp utili plus 2 balcoane total suprafata 83 mp Zona St O Iosif etaj 3 5 minunte de Complex Studentesc Facultatii market Lidl mijloace de transport termopane 2 vederii 2 bai 2 balcoane boxa mare pret 105000 euro

1265 EUR/m2 | 83 m2

Timisoara, Timis

2 camere Calea Martirilor Spital Judetean  Garaj sub bloc boxa
8
4

2 camere Calea Martirilor Spital Judetean Garaj sub bloc boxa

Vand apartament 2 camere confort semidecomandat spatios 55 mp plus Boxa Garaj sub Bloc cu acte Zona Girocului Spital Judetean foarte aproape de Complex Stadion Casa Tineretului marchet scoala mijloace de transport etaj 2 cu parchet faianta usi interioare schimbate termopane inclusiv balconul Mobilat ...

1782 EUR/m2 | 55 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Casa individuala cu 6 camere de vanzare in zona Iosefin
17
2

Casa individuala cu 6 camere de vanzare in zona Iosefin

Casa individuala cu 6 camere de vanzare in localitatea Timisoara, zona Iosefin. FOXFORT propune spre vanzare casa tip individuala, cu un regim de inaltime Parter + 2 Etaje situata in Timisoara, zona Iosefin, avand un numar de 6 camere, cu o suprafata utila de 131 mp si teren 280 mp. Anul constructiei ...

2206 EUR/m2 | 131 m2

Iosefin, Timisoara, Timis

2 camere confort unu Zona Take Ionescu etaj 3 Centrala gaz
5
8

2 camere confort unu Zona Take Ionescu etaj 3 Centrala gaz

Vand apartament 2 camere confort unu spatios plus balcon Zona Girocului -Calea Martirilor aproape de Iulius Mall piata scoalla market mijloace de transport etaj 3 bloc cu acoperis tigla parchet faianta gresie termopane Centrala gaz Mobilat pret 102000 euro neg

2031 EUR/m2 | 49 m2

Tipografilor, Timisoara, Timis

3 camere  decomandat  Girocului- Spital Judetean Martirilor Centrala gaz  totul nou
5
2

3 camere decomandat Girocului- Spital Judetean Martirilor Centrala gaz totul nou

Vand apartament 3 camere decomandat spatios 65mp Girocului Spital Judetean aproape de Complex mijloace de transport market scoala piata total amenajat cu parchet faianta gresie termopane Centrala gaz bloc izolat usi interioare noi toate instalatiile noi bloc izolat parter pret 125000 euro

1923 EUR/m2 | 65 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Apartament cu 2 camere de vanzare in Timisoara, zona Cetatii
20

Apartament cu 2 camere de vanzare in Timisoara, zona Cetatii. FOXFORT propune spre vanzare un apartament cu 2 camere, semidecomandat, situat in localitatea Timisoara, zona Cetatii, aflat la etajul 1, intr-un bloc cu regim de inaltime pe Parter + 4 Etaje. Anul constructiei 1971, structura beton, material ...

1913 EUR/m2 | 52 m2

Timisoara, Timis

Ap cu 1 camera in Piata Unirii
8

Ap cu 1 camera in Piata Unirii

Spre vanzare apartament cu 1 camera in zona ultracentrala (Piata Unirii) Agentia Imobiliara Cat Estate va propune spre vanzare un apartament cu 1 camera, complet mobilat si utilat Suprafata: 43 mp Etaj: 2 din 2 Este compus din: - Hol spatios - Camera mare si inalta, cu zona la supanta (dormitor la ...

2651 EUR/m2 | 43 m2

piata unirii , Timisoara, Timis

Apartament nou  cu 3 camere Timisoara
8

Apartament nou cu 3 camere Timisoara

Apartament cu 3 camere, 1 baie, 2 terase si 1 loc de parcare si se afla la etajul retras (3) al imobilului. Apartamentul este decomandat si detine un hol spatios in care poate fi amanejat un dressing spatiu de depozitare generos. Primul dormitor dispune este spatios si se poate amenaja cu dulap pentru ...

1999 EUR/m2 | 85 m2

RUDOLF WALTER, Timisoara, Timis

New Consulting va propune  apartament 2 camere RENOVAT COMPLECT   Zona Casa Tineretului, Timișoara
9

New Consulting va propune apartament 2 camere RENOVAT COMPLECT Zona Casa Tineretului, Timișoara

Vă propunem spre vânzare un apartament cu 2 camere, semidecomandat, situat în zona Casa Tineretului, una dintre cele mai căutate zone din Timișoara. Imobilul are o suprafață de 46 mp și este poziționat la etajul 1, fiind ideal atât pentru locuit, cât și pentru investiție. Apartamentul este complet ...

2650 EUR/m2 | 46 m2

Timisoara, Timis

2 camere gradina terasa braytim
14
4

2 camere gradina terasa braytim

De vanzare apartament cu 2 camere, cu o suprafata de 55 mp utili, terasa generoasa, GRADINA, situat la parter, loc de parcare inclus, finisaje premium, foarte bine impartit. Apartamentul este situat in zona Braytim, la cateva minute de magazinul Penny din Giroc. Pret. 89000 euro Telefon. 072367441 ...

1534 EUR/m2 | 58 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

Apartament cu 3 camere centrala proprie balcon pe ambele parti Lipovei
8
1

De vanzare apartament cu 3 camere decomandat in zona Lipovei, complet mobilat si utilat:centrala gaz,ceasuri apa inteligente aer conditionat, plasat pe doua parti cu doua balcoane,acces usor mijloace de transport in comun;scoala ,gradinita in apropiere, piata si hipermaketuri. Pret. 105000 euro Telefon. ...

1842 EUR/m2 | 57 m2

Lipovei, Timisoara, Timis

Salvează căutarea