Promovat
Duplex, 2 camere, teren 400 mp,situat in zona Elisabetin
13
1

Duplex, 2 camere, teren 400 mp,situat in zona Elisabetin

Apostu Estate va propune spre vanzare in duplex, jumatate de casa nemteasca, structura de caramida,situat in zona Elisabetin. Duplexul dispune de suprafata utila de 85 mp utili utili ,compartimentat astfel: -hol de acces -bucatarie cu debara -baie cu cada -camera -dormitor Confortul termic este asigurat ...

1882 EUR/m2 | 85 m2

Elisabetin, Timisoara, Timis

Promovat
COM 0% Apartament cu 4 camere, incalzire in pardoseala | Dacia
13

District Real Estate vă propune spre vanzare un apartament cu 4 camere renovat integral luna aceasta cu finisaje din gama premium, situat într-un bloc cu structura de beton la etajul 3 din 4, în zona Dacia. Poziționarea acestuia îi oferă acces ideal către școli, supermarket-uri, mall, centru sau mijloace ...

2217 EUR/m2 | 60 m2

dacia, Timisoara, Timis

Promovat
Casa solida și teren de 990 mp zona Blascovici Timisoara
1
5

Casa solida și teren de 990 mp zona Blascovici Timisoara

APOSTU ESTATE va propune spre vanzare o casa batraneasca solida, situata in zona Blascovici, una dintre zonele bine cotate ale municipiului Timisoara, apreciata pentru accesibilitate si potential investitional. Proprietatea dispune de un teren generos de 990 mp, cu front stradal 20 ml , ideal pentru ...

2917 EUR/m2 | 120 m2

Mehala, Timisoara, Timis

Promovat
Doua spatii comerciale, 120 mp + 2 locuri parcare, Zona Aradului
4

APOSTU ESTATE va propune spre vanzare doua spatii comerciale de cate 60 mp fiecare si doua locuri de parcare in Zona Aradului. Spatiile dispun de cf-uri individuale, si se vand doar impreuna, ele comunicand in momentul de fata. Se afla la parter de bloc nou, fiecare cu cate doua intrari din exterior ...

1658 EUR/m2 | 120 m2

Aradului, Timisoara, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Promovat
Ideal investitie, apartament la etajul 2, intr-un bloc izolat termic exterior !
5

De vanzare apartament cu 1 camera in zona Dambovita, la etajul 2, ideal pentru investitie, disponibil imediat, in bloc izolat termic exterior, 37 mp suprafata totala,posibilitate montare centrala termica proprie, pret 63.000 Euro. Tel:

2032 EUR/m2 | 31 m2

Dambovita, Timisoara, Timis

Promovat
Casa individuala. Langa Tivoli.
10
10

Casa individuala. Langa Tivoli.

Casa individuala pe Aleea Ghirodei, CF de Timisoara, suprafata utila de 100 mp, structurata in 3 camere, bucatarie, baie si camara si 480 mp teren. Dispune de bransament la apa si curent, canalizarea este adusa in curtea casei si gazul este in fata portii. Necesita imbunatatiri. Pret 123.000 Eur Neg ...

1230 EUR/m2 | 100 m2

Dorobanti, Timisoara, Timis

Vand apartament 3 camere Circumvalatiunii McDonald's
14
5

Vand apartament 3 camere Circumvalatiunii McDonald's

Vand apartament 3 camere zona Circumvalatiunii McDonald's pe o străduță linistita. Apartamentul a fost renovat recent, instalatii electrice și sanitare noi. Parchet lemn reconditionat, centrala proprie pe gaz. Pret 1250000 euro

1984 EUR/m2 | 63 m2

Timisoara, Timis

Vand teren casa Timisoara zona Decathlon
3
2

Vand teren casa Timisoara zona Decathlon

Vand teren pentru casa in zona Decathlon str Tristan Tzara, zona foarte linistita de case, aproape de magazine, mijloace de transport, scoli ( British International School, Scoala Babel) gradinite, etc Toate utilitatile in fata terenului, canalizare gravitationala, curent, gaz, iluminat stradal, asfalt, ...

Timisoara, Timis

Vand teren  duplex sau casa individuala, Dumbravita Ferventia
3
1

Vand teren duplex sau casa individuala, Dumbravita Ferventia

Vand teren pentru duplex sau casa induviduala situat in Dumbravita aproape de Ferventia strada linistita cu case finalizate aproape de mijloc de transport, Auchan, Hornbach, Dechatlon, toate utilitatile in fata parcelei. Urbanism pt duplex. Pret solicitat 215000 euro! Negociabil!

1,019 m2

Dumbravita, Timisoara, Timis

Vand apartament de lux zona Ferventia1 spre padure!
16
4

Vand apartament de lux zona Ferventia1 spre padure!

Vand apartament de lux, trei camere, complet mobilat si utilat cu lucruri de foarte buna calitate. Centrala proprie pe gaz, incalzire in pardoseala, aer conditionat, supraveghere video, doua balcoane, doua bai, doua locuri proprii de parcare in curtea imobilului. Apartamentul este la partea superioara ...

2293 EUR/m2 | 61 m2

Dumbravita, Timisoara, Timis

vand 2309 mp teren 100% construibil, pt diverse afaceri - 15 km de Timisoara la soseaua principala
19
19

COMISION ZERO cumparator! 2309mp teren intravilan curți construcții la DN 6 la 15 km de Timișoara (spre Sânnicolau Mare). Pe teren se afla o construcție intabulata complet amenajata si functionala cu destinația de local agrement în suprafață de 140 mp (local pescaresc, bucatarie, doua toalete baieti ...

2,309 m2

Timisoara, Timis

Vand teren casa zona Kaufland aproape de pădure 120 euro mp, FS 26 ml toate utilitatile.
1
29

Vand teren zona Kaufland aproape de pădure 120 euro mp, FS 26, asfalt toate utilitatile

Dumbravita, Timisoara, Timis

Promovat
BRAYTIM. Dormitor la parter. 3 bai. Mobilata si utilata complet.
20
8

De vanzare casa in Braytim, disponibila imediat, complet mobilata si utilata, dotata cu centrala termica proprie si incalzire prin pardoseala pe ambele niveluri, aer conditionat, cu toate utilitatile (gaz, apa, canalizare, iluminat stradal, curent, internet). Casa are 4 dormitoare si 3 bai, living si ...

2450 EUR/m2 | 100 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

Promovat
Bucatarie inchisa. Finisat complet. Incalzire in pardoseala.
9
3

De vanzare apartament cu 2 camere disponibil imediat, in spatele hotelului IQ din Giroc, cu bucatarie inchisa, dotat cu centrala termica proprie cu incalzire prin pardoseala, loc de parcare, baie cu geam, pret 88.000 euro. Tel: 0750283339

1833 EUR/m2 | 48 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Promovat
Etajul 1. Langa statia de autobuz ! Apartament finalizat !
12
5

Etajul 1. Langa statia de autobuz ! Apartament finalizat !

Zona Girocului - Hotel IQ - Langa statia de transport in comun ! Vand apartament cu 2 camere la etajul 1, decomandat, finisaje calitative de la Tempini, centrala termica proprie cu incalzire prin pardoseala, balcon spatios, loc de parcare in CF. Pret: 89.000 Euro cu TVA de 21% inclus. Tel: 0750283339 Se ...

2119 EUR/m2 | 42 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Promovat
Bucatarie INCHISA. Decomandat. ETAJUL 1 ! Langa Penny.
11
2

Bucatarie INCHISA. Decomandat. ETAJUL 1 ! Langa Penny.

Spre vanzare apartament cu 2 camere la intrare in Giroc langa Penny, la etajul 1 decomandat, cu bucatarie inchisa din constructie, centrala termica proprie, loc de parcare privat, disponibil imediat, pret 89.000 Eur, negociabil. Tel: 0750283339

1780 EUR/m2 | 50 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Promovat
Bloc izolat termic exterior. Etaj 2. DIsponibil imediat ! Langa Judetean !
18
3

De vanzare apartament cu 3 camere in zona Girocului, langa spitalul judetean, disponibil imediat, in bloc izolat termic exterior, la etajul 2, dotat cu aer conditionat, masina de spalat haine, masina de spalat vase, posibilitate montare centrala termica proprie, pret 120.000 Euro. Tel: 0750283339

1818 EUR/m2 | 66 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Promovat
Bloc nou finalizat. Etaj 2. Construit excelent, dotari premium.
12
3

ZONA BRAYTIM De vanzare apartament cu 2 camere in bloc finalizat, cu TVA 21% inclus, 52 mp utili, centrala termica proprie, aer conditionat, termostate de ambient in fiecare camera, rulouri electrice, loc de parcare. Pret: 99.000 Eur. Tel: 0750283339

1904 EUR/m2 | 52 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

SOARELUI | Incalzire prin pardoseala | Renovat complet | Decomandat |
12

De vanzare apartament cu 3 camere in zona SOARELUI, la etajul 3, DECOMANDAT, renovat COMPLET, instalatie electrica si sanitara schimbata recent, centrala termica proprie cu incalzire prin pardoseala, model cu 3 balcoane, mobilat si utilat complet, boxa, pret 145.000 euro, negociabil. Tel 0750283339

2014 EUR/m2 | 72 m2

Soarelui, Timisoara, Timis

Promovat
Ap.2 camere-Bloc nou-Etaj 2-Giroc-Zona Eso-54 mp-decomandat-1 loc parcare-101.000 euro(TVA inclus)
7

Se vinde apartament cu 2 camere la limita dintre Timisoara si Giroc, foarte aproape de benzinaria Eso. Apartamentul este situat la etajul 2 al unui bloc nou, este decomandat si este compartimentat astfel: hol de acces, living, bucatarie inchisa, dormitor, baie si balcon. Atat materialele folosite la ...

1870 EUR/m2 | 54 m2

Timisoara, Timis

Promovat
Apartament cu 2 camere - bucatarie mobilata - zona Soarelui - Sud Plaza
12
1

Evand Homes ofera spre vanzare un apartament cu 2 camere, situat in Timisoara, zona Soarelui, intr-un imobil nou, finalizat in anul 2025, construit din beton + caramida. Apartamentul se afla la parterul unui bloc cu 4 etaje si dispune de o suprafata utila de 44 m². Compartimentarea este open space, oferind ...

2261 EUR/m2 | 44 m2

Soarelui, Timisoara, Timis

Bucatarie inchisa. Strada asfaltata. Decomandat. Mobilat si utilat !
9
1

De vanzare apartament cu 2 camere in zona Girocului, in zona UM, disponibil imediat, mobilat si utilat, finisat, finalizat, dotat cu centrala termica proprie, model cu bucatarie inchisa, centrala termica proprie cu incalzire prin pardoseala, boxa, pret 103.000 euro. Tel: 0750283339

2102 EUR/m2 | 49 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Apartament cu gradina proprie in BRAYTIM. Decomandat.
10
2

Apartament cu gradina proprie in BRAYTIM. Decomandat.

De vanzare apartament de 2 camere, cu gradina proprie in zona Braytim vizavi de Profi-Musicescu, decomandat, dressing, disponibil imediat, dotat cu centrala termica proprie cu incalzire prin pardoseala, loc de parcare in cf, la pretul de 100.800 Euro + TVA. Pretul include locul de parcare.

20160 EUR/m2 | 5 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

Apartament cu gradina proprie, mobilat si utilat, Langa Profi-Musicescu !
10
3

De vanzare apartament cu 2 camere in zona Braytim, aproape de Profi- Musicescu, la parter cu gradina proprie cu acces din apartament, mobilat si utilat complet, electrocasnice inca in garantie, loc de parcare cu CF,pret 110.000 Euro. Tel: 0750283339

2200 EUR/m2 | 50 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

Salvează căutarea