Promovat
Lux 3 Camere Decomandat Centrala Proprie Plus Boxa Zona Sagului Shopping City
10

Apartament cu 3 camere decomandat, mobilat si utilat LuX, centrala proprie, prin condensare cu termostat incalzire prin calorifere su: 65 mp, situat la parter din 4, plus o boxa la subsol, este in perfecta stare, se prezinta la fel ca in pozele de prezentare. Acesta a fost renovat in totalitate in anul ...

1769 EUR/m2 | 65 m2

Sagului, Timisoara, Timis

Promovat
Duplex deosebit cu garaj și subsol
20
1

Duplex deosebit cu garaj și subsol

Duplex deosebit cu garaj și subsol zona Dumbravita în spate la IKEA Tersa de 22 mp la etaj Camera pe parter 3 dormitoare sus la etaj cu 2 bai suprafata utila casa 135 mp suprafta garaj 28 mp Suprafata beci 20 mp Garaj Subsol Bucatarie de vara pe terasa

1913 EUR/m2 | 183 m2

nord, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament spațios în clădire istorică – 70 mp, Palatul Istvan Nemes
10
4

Situat în Palatul Istvan Nemes, pe strada 16 Decembrie 1986, acest apartament cu 2 camere se remarcă printr-o combinație echilibrată între poziție, spațiu și valoare în timp. Cu o suprafață utilă de 70 mp, proprietatea oferă o compartimentare practică și spații generoase, specifice clădirilor istorice, ...

2143 EUR/m2 | 70 m2

Ultracentral, Timisoara, Timis

Promovat
3 camere, mobilat si utilat, langa Parcul Bucovinei
20
1

3 camere, mobilat si utilat, langa Parcul Bucovinei

Apartamentul este situat la etajul 4/4, decomandat, situat in zona Bucovinei, in apropiere de parc si are urmatoarea structura: - hol acces - living room, cu acces la balcon inchis in PVC - hol tranzit - wcs - 2 dormitoare, unul cu balcon - baie, cu cada - 2 balcoane Locuinta se vinde mobilata si utilata ...

1620 EUR/m2 | 71 m2

Bucovina, Timisoara, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Apartament de vanzare - Girocului
3
2

Apartament de vanzare - Girocului

Vanzare apartament cu 2 camere in zona Girocului,la etajul 1,suprafata de 44 mp,decomandat. Apartamentul este la cateva minute pe jos de mijloacele de transport in comun,piata si supermarket. Se accepta plata prin credit banacar sau cash ! Anul constuctiei :1998 Mai multe detalii telefonic!

Girocului, Timisoara, Timis

Promovat
Aproape de Turist. Renovat. Mobilat si utilat.
9

Aproape de Turist. Renovat. Mobilat si utilat.

De vanzare apartament cu 2 camere, aproape de Turist, amenajat, mobilat si utilat, parchet laminat, gresie, faianta, ferestre cu tamplarie PVC si geam termopan, usa metalica la intrare, usi interioare noi, vopsea lavabila, corpuri sanitare noi, calorifere schimbate, clima, se poate monta centrala proprie, ...

1900 EUR/m2 | 36 m2

Sagului, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament cu 2 camere FINISAJE DE CALITATE la doar 1 minut de mag  Profi  Braytim
20

Apartament cu 2 camere FINISAJE DE CALITATE la doar 1 minut de mag Profi Braytim

Va propunem spre vanzare apartamente intr-un bloc nou finalizat în 2025. Suprafață utilă: 52 mp, 47 mp, 42 mp Disponibilitate: Etaj 1, et. 2,et. 3 Loc de parcare inclus Dotări și finisaje: Finisaje de înaltă calitate, atent alese până în cele mai mici detalii. Centrală termică proprie. Încălzire ...

2119 EUR/m2 | 42 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

Apartament cu 2 camere de vanzare in Timisoara la curte comuna, zona Elisabetin
9
1

Apartament cu 2 camere de vanzare in Timisoara, zona Elisabetin. FOXFORT propune spre vanzare un apartament cu 2 camere, nedecomandat, situat in localitatea Timisoara, zona Elisabetin, aflat la parter intr-o casa la curte comuna. Anul constructiei 1940, structura caramida, material zidarie caramida ...

1805 EUR/m2 | 72 m2

Elisabetin, Timisoara, Timis

Apartament cu 3 camere, etaj 4 de vanzare, zona Spitalul Judetean
12
1

Apartament cu 3 camere de vanzare in Timisoara, zona Spitalul Judetean. FOXFORT propune de vanzare un apartament cu 3 camere, semidecomandat, situat in localitatea Timisoara, zona Spitalul Judetean, aflat la etajul 4 intr-un bloc cu regim de inaltime pe Subsol + Parter + 4 Etaje. Anul constructiei ...

1867 EUR/m2 | 60 m2

Timisoara, Timis

Steaua,teren cu casa demolabila,suprafata 550 mp,str Bujorilor nr 27,casa din fata+teren aferent
8
2

SUPER OPORTUNITATE TEREN + FRONT STRADAL FRATELIA CALEA ȘAGULUI STEAUA ,str Bujorilor nr 27. RAR PE PIAȚĂ! 550 MP TEREN ÎN PROPRIETATE FRONT STRADAL 9 M CASA + POARTA DE INTRARE IN CURTE. Casă DEMOLABILĂ CONSTRUIEȘTI CE VREI, CU AUTORIZAȚIE DE CONSTRUIRE PENTRU EXTINDERE. PERFECT pentru ...

1765 EUR/m2 | 85 m2

Steaua, Timisoara, Timis

Aproape de Parc Padurice. Etaj 3. Mobilat si utilat.
8

Aproape de Parc Padurice. Etaj 3. Mobilat si utilat.

Apartament cu 3 camere, etaj 3 4, renovat, totul nou, instalatia electrica a fost refacuta in totalitate, CENTRLA PROPRIE, balcon inchise cu ferestre cu tamplarie PVC si geam termopan, izolat, complet mobilat si utilat, 125.000 Eur, negociabil. Pretul include mobilierul. 07 arata numarul

1923 EUR/m2 | 65 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Promovat
De vanzare apartament cu 3 camere decomandat Giroc
5
1

De vanzare apartament cu 3 camere decomandat Giroc

De vanzare apartament cu 3 camere decomandat, 62mp, balcon,bucatarie inchisa, etaj 1, bloc nou cu loc de parcare inclus. Este situat pe strada Cupidon (calea Timișoarei spre Giroc), zona foarte liniștită Se vinde complet mobilat si utilat Pret 126.500 usor negociabil

2040 EUR/m2 | 62 m2

Timisoara, Timis

Apartament cu 2 camere de vanzare in Timisoara, zona Aradului
8
5

Apartament cu 2 camere de vanzare in Timisoara, zona Aradului. FOXFORT propune spre vanzare un apartament cu 2 camere, semidecomandat, situat in localitatea Timisoara, zona Aradului, aflat la mansarda intr-un bloc cu regim de inaltime pe Parter + 4 Etaje. Anul constructiei 2007, structura din lemn, ...

1363 EUR/m2 | 44 m2

ARADULUI, Timisoara, Timis

Apartament de vanzare, total decomandat, cu 4 camere, 79 mp, zona Girocului
10
13

Blitz va propune un loc în care fiecare membru al familiei tale își găsește colțul de liniște, dar și spațiul în care se bucura de momente împreună. Un apartament cu suficient loc pentru vise mari, pentru joacă, relaxare, muncă de acasă sau cine lungi în familie. Acest apartament total decomandat, cu ...

1644 EUR/m2 | 79 m2

Girocului, Timisoara, Timis

OFERTA-Apartament 3 camere 75 mp bloc nou zona Lipovei- Loc de parcare inclus
5

BLITZ vă propune spre vânzare un apartament modern, excelent compartimentat, ideal pentru familii sau investiție: • 2 dormitoare spațioase si 2 bai; • Living luminos • Bucătărie închisă • Terasă pentru momente de relaxare Localizare excelentă, cu acces facil la mijloace de transport, parc cu loc ...

2418 EUR/m2 | 75 m2

Lipovei, Timisoara, Timis

Apartament cu 2 camere, 45 mp utili, terasa 45 mp, zona Braytim
1

Blitz va ofera spre vanzare un apartament de doua camere, 45 mp utili, in zona Braytim, o zona foarte cautata si cu un potential marit, datorita dezvoltarii zonei si beneficiilor pe care le prezinta. Apartamentul este situat la etajul 3, beneficiaza si de 45 mp de terasa , 6 mp de balcon si este desfasurat ...

2400 EUR/m2 | 45 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

Apartament 2 camere 57 mp utili, zona Torontalului - Acces spatiu verde
7

Apartament cu 2 camere de vanzare in Timisoara, zona Torontalului. FOXFORT propune de vanzare un apartament cu 2 camere, decomandat, situat in localitatea Timisoara, zona Torontalului, aflat la Parter intr-un bloc cu regim de inaltime pe Parter + 3 Etaje. Anul constructiei 2022, structura beton, material ...

2105 EUR/m2 | 57 m2

Torontalului, Timisoara, Timis

Promovat
Casa spatioasa cu spatiu de relaxare-zona Blascovici
20

Casa spatioasa cu spatiu de relaxare-zona Blascovici

De vanzare casa eleganta si bine compartimentata amplasata intr-o zona linistita de case. La parter este zona de zi cu living spatios si luminos,loc de luat masa,bucatarie spatioasa complet mobilata si utilata si o baie de serviciu.Ferestrele sunt mari si ofera multa lumina naturala pe tot parcursul ...

1359 EUR/m2 | 320 m2

Timisoara, Timis

Apartament cu 3 camere decomandat, zona Girocului
11
1

Apartament cu 3 camere decomandat, zona Girocului

Apartament cu 3 camere de vanzare in Timisoara, zona Girocului. FOXFORT propune spre vanzare un apartament cu 3 camere, decomandat, situat in localitatea Timisoara, zona Girocului, aflat la etajul 9 intr-un bloc cu regim de inaltime pe Parter + 10 Etaje. Anul constructiei 1977, structura beton, material ...

1750 EUR/m2 | 60 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Decomandat. Centrala termica proprie. Plavat 2
8
1

Decomandat. Centrala termica proprie. Plavat 2

De vanzare apartament cu 2 camere in zona Girocului, aproape de biserica, decomandat, CENTRALA PROPRIE, balcoan la bucatarie, inchis cu ferestre cu tamplarie PVC si geam termopan, parchet laminat si lemn masiv, gresie, faianta, ferestre cu tamplarie PVC si geam termopan, usa metalica la intrare, usi ...

1635 EUR/m2 | 52 m2

Girocului, Timisoara, Timis

1 cam decomandat spatios Buziasului -Aem Centrala gaz Clima
7
24

1 cam decomandat spatios Buziasului -Aem Centrala gaz Clima

Vand apartament 1 camera decomandat spatios 32mp utili balcon mare 6m Zona Buziasului -Aem-Soarelui aproape de market mijloace de transpport scoala piata amenajat cu parchet faianta gresie termopane Centrala gaz bloc izolat Clima Cheltuieeli mici Mobilat Utilat pret 60000 euro

1875 EUR/m2 | 32 m2

Buziasului, Timisoara, Timis

Garsoniera Zona Buziasului
3
4

Garsoniera Zona Buziasului

Vand garsoniera confort 2 la parter spatioasa 22 mp Zona Calea Buziasului aproape de Continental cu parchet faianta gresie termopane . Se vinde mobilat si utilat ca in poze pret 42500 euro

1932 EUR/m2 | 22 m2

Buziasului, Timisoara, Timis

Teren 1050 mp Curti Constructii  Plopi -Ciarda intre case utilitatii
2
18

Teren 1050 mp Curti Constructii Plopi -Ciarda intre case utilitatii

Vand teren intravilan Curti Constructii Plopi-Ciarda pozitie foarte buna aproape de Drumul Boilor Soseaua de Centura intre case suprafata de 1086mp 2 FS utilitati langa teren apa gaz curent ideal si duplex pret 80 euro mp total 86880 euro neg

Plopi, Timisoara, Timis

2 cam confort1 unu spatios Take Ionescu  etaj 3
9
4

2 cam confort1 unu spatios Take Ionescu etaj 3

Vand apartament 2 camere confort unu etaj 3 spatios plus balcon Zona Take Ionescu aproape de Iulius Mall scoala market piata mijloace de transport cu parchet faianta gresie termopane inclusiv balconul Centrala gaz bloc cu acoperis pret 99500 euro neg

2073 EUR/m2 | 48 m2

Tipografilor, Timisoara, Timis

Salvează căutarea