Promovat
Apartament premium 3 camere în Timișoara cu  parcare subterană inclusă
9

Apartament premium 3 camere în Timișoara cu parcare subterană inclusă

Vă propunem spre vânzare un apartament nou cu 3 camere, spațios și eficient compartimentat, situat în XCity Towers, unul dintre cele mai moderne și bine poziționate ansambluri rezidențiale din Timișoara. Un proiect reper pentru locuirea urbană contemporană, cu accent pe confort, sustenabilitate și valoare ...

2358 EUR/m2 | 82 m2

torontalului, Timisoara, Timis

Promovat
Spatiu de vanzare sau inchiriat  79 mp , str Martir Gabriela Tako nr.3, Zona Lipovei
5
6

Spatiu de vanzare sau inchiriat 79 mp , str Martir Gabriela Tako nr.3, Zona Lipovei

Direct de la dezvoltator! Oferim spre vânzare un spațiu comercial excelent situat în zona Lipovei . Acesta se află în Blocul VESTA 1, pe Strada Martir Gabriela Tako 3, oferindu-vă oportunitatea perfectă de a dezvolta afacerea visată sau investi într-un spațiu cu potențial enorm pretabil pentru activitati ...

1900 EUR/m2 | 79 m2

Lipovei, Timisoara, Timis

Promovat
Mobilat & Utilat. Afacere la cheie. Et. 3 cu lift. Nou. Lipovei. NEGOCIABIL!
11
6

. Vă propunem un apartament de 2 camere, predat la cheie, într-un bloc nou din 2017, situat pe una dintre cele mai liniștite și apreciate străzi din cartierul Lipovei, la pas de Pizza Thalia. Imobilul este complet mobilat și utilat, iar în prezent generează venit constant în regim hotelier. Poate fi ...

2547 EUR/m2 | 53 m2

Lipovei, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament 2 camere Sagului-Piata Doina, et 3, centrala
7
4

Apartament 2 camere Sagului-Piata Doina, et 3, centrala

De vanzare apartament 2 camere, confort 3 , etaj 3, suprafata utila 32 mp, centrala proprie, zona Sagului Piata Doinei - Unicarm .65000 euro.

2031 EUR/m2 | 32 m2

sagului, Timisoara, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Calitate. Etaj 1. Disponibil imediat !
15
2

Calitate. Etaj 1. Disponibil imediat !

De vanzare apartament cu 3 camere decomandate, in zona Girocului - Unitatea militara, disponibil imediat, finisaje foarte calitative, dotat cu centrala termica proprie cu incalzire prin pardoseala, 2 aparate de aer conditionat, balcon spatios, loc de parcare in curtea proprie (acces cu bariera), pret ...

1983 EUR/m2 | 63 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Promovat
Bucatarie inchisa. Decomandat. In spatele benzinariei ESO.
9

Bucatarie inchisa. Decomandat. In spatele benzinariei ESO.

De vanzare apartament cu 2 camere in spate la benzinaria ESO, 53 mp + balcon 7 mp, cu bucatarie inchisa, decomandat, aer conditionat, centrala termica proprie cu incalzire prin pardoseala, loc de parcare in CF, pret 104.000 eur. Tel: 07 arata numarul.

1962 EUR/m2 | 53 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Bloc izolat exterior, Etaj intermediar. Langa Piata Doina !
3
2

Bloc izolat exterior, Etaj intermediar. Langa Piata Doina !

De vanzare apartament cu 2 camere in zona Sagului la etajul 3, aproape de P-ta Doina Unicarm, intr-un bloc izolat termic pe exterior, apartamentul este in curs de renovare, se monteaza parchet, gresie, faianta, usi, vana noua, se zugraveste. pret 67.000 Euro. Tel: 0750283339

1634 EUR/m2 | 41 m2

Sagului, Timisoara, Timis

Ideal ca si investitie, 10 locuri de parcare in CF, in spate la ESO !
8

De vanzare apartament cu 1 camera cu bucatarie inchisa in spatele benzinariei ESO, cu 10 locuri de parcare in CF, dotat cu centrala termica proprie cu incalzire prin pardoseala, ideal pentru investitie, tel 0750283339 Pret: 75.000 Euro, fara mobilier si electrocasnice, cu 10 locuri de parcare in CF. Pret: ...

2500 EUR/m2 | 30 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament 2 camere - Parter inalt - 52 mp - Zona Soarelui - 99.000 euro - Comision 0
9

Se ofera spre vanzare apartament cu 2 camere, confort 1, semidecomandat, situat la parter inalt, in zona Soarelui, zona linistita si bine conectata, cu multiple facilitati in apropiere: Parcul Sudului, Scoala Generala nr. 30, magazine, farmacii si mijloace de transport in comun. Apartamentul este orientat ...

1904 EUR/m2 | 52 m2

Timisoara, Timis

Renovat integral, luminos, etaj intermediar !
17
3

Renovat integral, luminos, etaj intermediar !

Vand apartament cu 2 camere in zona Dambovita, etaj intermediar, decomandat, langa scoala generala nr 6, bloc izolat termic exterior, spatios, luminos, disponibil imediat, renovat integral, posibilitate montare centrala termica proprie, pret 86.500 Eur, usor negociabil. Tel: 0750283339

1730 EUR/m2 | 50 m2

Dambovita, Timisoara, Timis

Promovat
Decomandat. Centrala proprie. Etaj intermediar. Disponibil imediat !
13
1

De vanzare apartament cu 3 camere in Dambovita, decomandat, la etajul 3, model cu 2 bai, mobilat si utilat, 2 balcoane, dotat cu centrala termica proprie, aer conditionat, pret 107.000 euro negociabil. Tel: 0750283339

1646 EUR/m2 | 65 m2

Dambovita, Timisoara, Timis

Promovat
Comision 0%.Loc de parcare subteran. Etajul 1. Bucatarie inchisa. Mobilat si utilat !
10
2

Spre vanzare, cu comision 0%, apartament cu 3 camere in zona Braytim, aproape de Muzeul de apa, la etajul 1, cu 2 locuri de parcare in CF, din care unul sub bloc, decomandat, complet mobilat si utilat, dotat cu centrala termica proprie si incalzire in pardoseala, dressing, baie cu geam, camere video ...

2388 EUR/m2 | 67 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

Apartament 2 camere, 50mp, etaj 3 - zona Lipovei
13

Apartament 2 camere, 50mp, etaj 3 - zona Lipovei

ID: P2663 WestHub Imobiliare va propune spre vanzare un apartament cu 2 camere, 50 mp utili, situat la etajul 3 , intr-un bloc cu regim de inaltime P+4, anul constructiei 1986. Apartamentul dispune de doua balcoane de 4 mp. Puncte forte : -Pozitionat excelent, atat pentru locuit cat si pentru investitie. -Aproape ...

1900 EUR/m2 | 50 m2

Lipovei, Timisoara, Timis

Proprietate industrială și administrativă de vânzare   Timișoara, Calea Stan Vidrighin
1

Proprietate industrială și administrativă de vânzare Timișoara, Calea Stan Vidrighin

Se oferă spre vânzare, direct de la proprietar, proprietate intravilană situată într-o zonă în plină dezvoltare, Timișoara, Calea Buziasului, cu acces din două artere importante: Calea Stan Vidrighin și Bulevardul Constructorilor, la doar 2 km de Spitalul Județean și 5 km de centrul orașului. Proprietatea ...

1373 EUR/m2 | 5,100 m2

Buziasului, Timisoara, Timis

Promovat
Zona Fratelia-Chisodei, apartament 2 camere, etaj 3 din 4, preț 36000 euro negociabil
8
12

Vând apartament 2 camere în Timișoara, zona Fratelia-Chisodei, decomandat, etaj 3 din 4, suprafața utilă 24 mp, amenajat cu parchet, faianță, gresie, faianță, baie cu duș, situat aproape de magazine: Lidl, Jysk, DM, mijloace de transport: autobuz 32, Giroceana, preț 36000 euro negociabil, tel 072865 ...

1500 EUR/m2 | 24 m2

Fratelia, Timisoara, Timis

Promovat
Casa insiruita cu 3 camere pe Calea Urseni
20
1

Casa insiruita cu 3 camere pe Calea Urseni

De vanzare casa insiruita situata pe Calea Urseni cu toate utilitatile. Detalii proprietate: •⁠ ⁠Suprafață utilă: 88 mp •⁠ ⁠Suprafață teren: 130 mp •⁠ ⁠Terasă: 15 mp •⁠ ⁠Nivel: P+1+Pod •⁠ ⁠Număr camere: 3 •⁠ ⁠Băi: 2 Compartimentare: •⁠ ⁠Parter: living spațios cu ieșire pe terasă, spațiu pentru ...

1818 EUR/m2 | 88 m2

Timisoara, Timis

Vand apartament complet mobilat si utilat
10

Vand apartament complet mobilat si utilat

Vand apartament complet mobilat si utilat. Apartamentul face parte din cele mai noi blocuri din perioada comunista, 1989-2000, fiind construite dupa cele mai inalte standarde antiseismice, in urma cutremurului din 1977. Este foarte luminos, avand vedere pe 3 laturi si fiind modificat open space. Instalatiile ...

1962 EUR/m2 | 79 m2

Steaua, Timisoara, Timis

COMISION 0% | Apartament 3 camere | Ultracentral, Punctele Cardinale.
15

COMISION 0% pentru cumparator Apartament de vanzare in zona Punctele Cardinale, situat ultracentral, la etajul 3 din 4, intr-un bloc linistit cu doar 2 apartamente pe palier. Proprietatea beneficiaza de o compartimentare foarte buna, camere spatioase si o locatie excelenta, aproape de Piata Unirii, ...

2339 EUR/m2 | 77 m2

ultracentral, Timisoara, Timis

TEREN 665 MP  ZONA METRO II
9
2

TEREN 665 MP ZONA METRO II