Promovat
Apartament 3 camere, decomandat, 70 mp, Lipovei
8
1

Apartament 3 camere, decomandat, 70 mp, Lipovei

Vă propunem spre vânzare un apartament cu 3 camere, decomandat, situat într-o zonă apreciată din Timișoara, în apropiere de Ion Ionescu de la Brad, ideal pentru locuit sau investiție. Locuința este amplasată la etajul 4 și beneficiază de acoperiș din țiglă, oferind un plus de protecție și confort. Apartamentul ...

1886 EUR/m2 | 70 m2

lipovei, Timisoara, Timis

Promovat
2 camere decomandat Iosefin  -Iuliu Maniu  amenajat
19
5

2 camere decomandat Iosefin -Iuliu Maniu amenajat

De vanzare apartament cu 2 camere decomandat la parter inalt cu balcon in blocul turn cu vedere la bulevard in zona Sagului-Iuliu Maniu renovat 49 mp utili balcon inchis amenajat tamplarie integral termopan. Instalatiile sunt refacute incalzirea de la Colterm usi interioare noi aer conditionat mobilat ...

1929 EUR/m2 | 49 m2

iosefin, Timisoara, Timis

Promovat
Aproape de Zone 2.Duplex.Mobilat si utilat complet!
13
1

Aproape de Zone 2.Duplex.Mobilat si utilat complet!

De vanzare duplex in Calea Urseni, dupa Zone Cafe 2, pe parter si etaj, integral din caramida, cu 3 camere, cu bucatarie inchisa, incalzire prin pardoseala cu termostate de ambient in fiecare incapere, se vinde mobilat si utilat complet cum se vede in poze. Pret 164.900 euro Tel. 0734 744 765

2170 EUR/m2 | 76 m2

Timisoara, Timis

Promovat
Apartament de vanzare Freidorf Liceul Auto
8

Apartament de vanzare Freidorf Liceul Auto

APOSTU ESTATE va ofera spre vanzare un apartament cu 2 camere semidecomandat, situat la etajul 3 al unui imobil cu 4 etaje si mansarda, izolat termic, in Freidorf, Timisoara. Apartamentul are o suprafata utila de 51mp, da care se adauga un balcon mare, de 4 mp. Compartimentare: - 2 camere - bucatarie ...

1549 EUR/m2 | 51 m2

Freidorf, Timisoara, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Triplex ultramodern cu 5 camere si 2 bai, in localitatea Timisoara
17
4

Triplex cu 5 camere de vanzare in localitatea Timisoara FOXFORT propune de vanzare casa tip triplex, cu un regim de inaltime Parter + 1 Etaje, situata in Timisoara, avand un numar de 5 camere, cu o suprafata utila de 114 mp si teren 280 mp. Anul constructiei este 2024, structura beton, material zidarie ...

1447 EUR/m2 | 114 m2

Timisoara, Timis

Apartament cu 2 camere, etaj intermediar, terasa, Braytim
20

Apartament cu 2 camere, etaj intermediar, terasa, Braytim

Apartament 2 camere, 62 mp utili, etaj 1/3 – Timișoara, zona Braytim Vă propunem spre vânzare un apartament spațios cu 2 camere, situat într-un bloc exclusivist din zona Braytim – una dintre cele mai liniștite și apreciate zone rezidențiale din Timișoara. Imobilul are un regim redus de înălțime (P+2E+Etaj ...

2141 EUR/m2 | 62 m2

Sagului, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament cu 2 camere, decomandat la 2 minute de benzinăria Eso Braytim Giroc
15

Va propunem spre vanzare apartament cu 2 camere, FINISAJE DEOSEBITE, situat la etajul 1, 2,3 cu o suprafata de 52,5 mp, 54,5 mp, 58,5 mp utili+terasa de 9 mp, dressing. Apartamentul este compartimentat astfe: bucatarie inchisa, sau open space living cu acces pe terasa, un dormitor, o baie si un hol. ...

2167 EUR/m2 | 54 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

Proprietar vand garsoniera.
8
9

Proprietar vand garsoniera.

Proprietar vand gasoniera 21 mp in Blascovici etaj 3 in bloc izolat termic str Barzava2 3. Se vinde ca in poze.

1667 EUR/m2 | 21 m2

Timisoara, Timis

Apartament 3 camere, 67 mp utili, mobilat și utilat, zona Bogdăneștilor
10

BLITZ va propune spre vânzare un apartament spațios și bine compartimentat, situat în zona Bogdăneștilor-Favorit, ideal atât pentru locuit, cât și pentru investiție. Proprietatea dispune de: -67 mp utili -3 camere -etaj 5 -se vinde complet mobilată și utilată Compartimentare practică: -living luminos -2 ...

2015 EUR/m2 | 67 m2

Timisoara, Timis

Promovat
Apartament 2 camere  Sagului
16
3

Apartament 2 camere Sagului

De vanzare apartament cu 2 camere , aproape de Shopping City l etajul 7 din 10 , bloc cu lift nou, blocul este izolat, are o suprafata utila de 47 mp, este compus din : living, dormitor, bucatarie, baie, debara, balcon si o baoxa inxclusa in CF , incalzire cu centrala proprie pe gaz, aer conditionat, ...

1851 EUR/m2 | 47 m2

sagului, Timisoara, Timis

Promovat
Teren intravilan 3546 mp, S+P+2E+M, Calea Torontalului
3
2

Teren intravilan 3546 mp, S+P+2E+M, Calea Torontalului

Teren intravilan pretabil constructii de vanzare in Timisoara, zona Torontalului. FOXFORT propune teren intravilan pretabil constructii de vanzare intr-o zona excelenta pentru dezvoltare imobiliara Timisoara, zona Torontalului, avand o suprafata de 3546 mp, numar fronturi 1 si deschiderea de 70 ml la ...

3,546 m2

Timisoara, Timis

Promovat
Braytim - Calea Urseni. Mobilat si utilat. Disponibil imediat.
9

1 2 duplex in zona Braytim - Calea Urseni, cu regim de inaltime Parter + Etaj + Pod, finalizata in 2023. - suprafata utila de 77 mp plus terasa acoperita de 15 mp - teren de 150 mp - detalii constructive: ziduri exterioare si interioare din caramida porotherm, termoizolata exterior, acoperis de tigla - ...

2195 EUR/m2 | 77 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

Apartament smart premium cu 4 camere | Calea Sever Bocu
19
1

Apartament smart premium cu 4 camere | Calea Sever Bocu

Apartament smart premium cu 4 camere | Complet renovat | Calea Sever Bocu. FOXFORT iti propune spre achizitie un apartament deosebit cu 4 camere, decomandat, situat intr-o zona excelenta din Timisoara – Calea Sever Bocu, ideal pentru o familie care isi doreste confort, spatiu si acces rapid la facilitati ...

2976 EUR/m2 | 84 m2

Lipovei, Timisoara, Timis

Promovat
apartamente cu 1,2 si 3 camere-jabri nord residence
5

apartamente cu 1,2 si 3 camere-jabri nord residence

Alege un apartament inovator, proiectat pentru un stil de viață modern, economic și confortabil, în cadrul Jabri Nord Residence un ansamblu rezidențial de top iar locul de parcare este gratuit ! Construcție 100% cărămidă, cu izolație din vată bazaltică, ce asigură o protecție fonică și termică excelentă Încălzire ...

2319 EUR/m2 | 37 m2

ARADULUI, Timisoara, Timis

vand teren cu autorizatie de duplex - torontalui Metro2- pret 120 euro m2
4
2

vand terenuri cu suprafete de 450-500mp cu autorizatie obtinuta de duplex duplexurile au 90-105 mp unitate zona Torontalului Metro2 pret 110 euro m2 fara autorizatie si 120 euro m2 cu autorizatie de construire

450 m2

Torontalului, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament  cu 2 camere, situat la etaj 2 din 2,  cu pod izolat BRAYTIM
10
2

Apartament cu 2 camere, situat la etaj 2 din 2, cu pod izolat BRAYTIM

Va propunem spre vanzare apartament cu 2 camere, situat la etaj 2 din 2, cu pod izolat, suprafata 50 mp. Apartamentul dispune de hol generos, 1 dormitor, dressing separat, 1 baie, living + bucatarie open space, balcon deschis. Include 1 loc de parcare acoperit si împrejmuit, accesul se face pe poarta ...

2300 EUR/m2 | 50 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

Vanzare apartament 1 camera in zona Braytim
3
4

Vanzare apartament 1 camera in zona Braytim

Ofer spre vanzare apartament 1 camera in zona Braytim. Apartamentul este complet mobilat si utilat avand si un loc de parcare . Suprafata utila este de 35 mp si este situat la etajul 1

BRAYTIM, Timisoara, Timis

Vila cu 4 camere cu lift, jacuzzi și terasă panoramică tip penthouse
20

REX Imobiliare va propune spre vanzare o vilă individuală modernă, concepută pentru confort și lifestyle premium, situată în zona Freidorf, aproape de Lidl și principalele puncte de interes Comision 0%. Imobilul are o suprafata utila de 148 mp, amplasat pe un teren generos de 418 mp si este compartimentata ...

2432 EUR/m2 | 148 m2

freidorf, Timisoara, Timis

Apartament 2 camere de vanzare Sagului
6
11

Apartament 2 camere de vanzare Sagului

Oferim apartament cu 2 camere, 52 mp, etaj 2, spatios, mobilat si utilat. Zona calea sagului, str ana ipatescu, langa mijloacele de transport.

1192 EUR/m2 | 52 m2

Sagului, Timisoara, Timis

Promovat
2 Cam-Sagului-7 Min Spitalul Judetean-Mobilat-Centrala-54 MP-75.000 Euro Negociabil!
16
1

CGC Invest & Construct Real Estate va propune spre vanzare un apartament cu 2 camere, decomandat , situat intr-o zona linistita, in zona Sagului, este asezat central, la o distanta de 3 minute de Centrul Comercial Shopping City Timisoara, respectiv la 5 minute fata de alte puncte importante ale orasului ...

1389 EUR/m2 | 54 m2

Sagului, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament 3 camere. Braytim - Musicescu. Etaj 1. 2 bai
6
4

Apartament 3 camere. Braytim - Musicescu. Etaj 1. 2 bai

Apartament cu 3 camere, in bloc nou, etaj 1 2, zona Braytim, pozitie excelenta, model cu 2 bai, CENTRALA termica PROPRIE cu incalzire prin pardoseala, clima, bucataria mobilata si utilata, 124.000 eur, tel. 0750182615

1908 EUR/m2 | 65 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

Apartament o camera Bucovina spre vanzare
3
8

Apartament o camera Bucovina spre vanzare

Vand apartament cu 1 camera, foarte aproape de mijloacele de transport in comun, aflandu se la etajul 3 si o suprafata de 30 mp.

Bucovina, Timisoara, Timis

Apartament de vanzare - Girocului
3
2

Apartament de vanzare - Girocului

Vanzare apartament cu 2 camere in zona Girocului,la etajul 1,suprafata de 44 mp,decomandat. Apartamentul este la cateva minute pe jos de mijloacele de transport in comun,piata si supermarket. Se accepta plata prin credit banacar sau cash ! Anul constuctiei :1998 Mai multe detalii telefonic!

Girocului, Timisoara, Timis

Promovat
Aproape de Turist. Renovat. Mobilat si utilat.
9

Aproape de Turist. Renovat. Mobilat si utilat.

De vanzare apartament cu 2 camere, aproape de Turist, amenajat, mobilat si utilat, parchet laminat, gresie, faianta, ferestre cu tamplarie PVC si geam termopan, usa metalica la intrare, usi interioare noi, vopsea lavabila, corpuri sanitare noi, calorifere schimbate, clima, se poate monta centrala proprie, ...

1900 EUR/m2 | 36 m2

Sagului, Timisoara, Timis

Salvează căutarea