Promovat
Etaj intermedar.  Decomandat. Cu 2 bai
13

Etaj intermedar. Decomandat. Cu 2 bai

FAVORIT ESTATE va propune spre vanzare un proiect in zona de NORD a orasului intr-un imobil cu 3 Etaje. Tipuri apartamente cu 2 camere: - 52mp suprafata utila + terasa 30mp , disponibil la Etaj Retras - vandut ; Tipuri apartamente cu 3 camere: - 66mp suprafata utila + 2 terase de 11mp, disponibil la ...

1799 EUR/m2 | 75 m2

torontalului, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament cu 3 camere | Lipovei
7

Apartament cu 3 camere | Lipovei

District Real Estate vă propune spre vânzare un apartament cu 3 camere decomandate situat la etajul 1 din 4. Acesta se desfășoară pe o suprafață utilă de 54mp și dispune de 2 balcoane de 3 mp închis cu PVC și termopane. Imobilul este situat in zona Lipovei in apropiere de Lidl, având o poziționare ...

1815 EUR/m2 | 54 m2

lipovei, Timisoara, Timis

Promovat
Casa in Braytim. Cu dormitor la parter. Mobilata si utilata.
19
7

Braytim, casa cu 5 camere de vanzare, P+E+POD, 4 dormitoare din care unul la parter, 2 balcoane, 2 terase, bucatarie separata cu debara, acces auto in curte cu posibilitate de carport, gradina amenajata, spatiu de depozitare in pod, incalzire in pardoseala, clima, mobilata si utilata, 245.000 Euro, negociabil. ...

2450 EUR/m2 | 100 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament de vanzare cu 3 camere de vanzare, zona Sagului, Timisoara
7
4

Agentia imobiliara APOSTU ESTATE va propune spre vanzare un apartament cu 3 camere, decomandat, mobilat si utilat, situat in judetul Timis, Timisoara, zona Sagului. Apartamentul este situat la etajul 2 din 5 intr-un bloc anvelopat termic si are o suprafata de 70 mp. Compartimentare: - Hol de acces - ...

1786 EUR/m2 | 70 m2

Sagului, Timisoara, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Proprietar vand garsoniera.
8
9

Proprietar vand garsoniera.

Proprietar vand gasoniera 21 mp in Blascovici etaj 3 in bloc izolat termic str Barzava2 3. Se vinde ca in poze.

1667 EUR/m2 | 21 m2

Timisoara, Timis

Apartament 3 camere, 67 mp utili, mobilat și utilat, zona Bogdăneștilor
10

BLITZ va propune spre vânzare un apartament spațios și bine compartimentat, situat în zona Bogdăneștilor-Favorit, ideal atât pentru locuit, cât și pentru investiție. Proprietatea dispune de: -67 mp utili -3 camere -etaj 5 -se vinde complet mobilată și utilată Compartimentare practică: -living luminos -2 ...

2015 EUR/m2 | 67 m2

Timisoara, Timis

Promovat
Apartament 2 camere  Sagului
16
3

Apartament 2 camere Sagului

De vanzare apartament cu 2 camere , aproape de Shopping City l etajul 7 din 10 , bloc cu lift nou, blocul este izolat, are o suprafata utila de 47 mp, este compus din : living, dormitor, bucatarie, baie, debara, balcon si o baoxa inxclusa in CF , incalzire cu centrala proprie pe gaz, aer conditionat, ...

1851 EUR/m2 | 47 m2

sagului, Timisoara, Timis

Promovat
Braytim - Calea Urseni. Mobilat si utilat. Disponibil imediat.
9

1 2 duplex in zona Braytim - Calea Urseni, cu regim de inaltime Parter + Etaj + Pod, finalizata in 2023. - suprafata utila de 77 mp plus terasa acoperita de 15 mp - teren de 150 mp - detalii constructive: ziduri exterioare si interioare din caramida porotherm, termoizolata exterior, acoperis de tigla - ...

2195 EUR/m2 | 77 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

Promovat
apartamente cu 1,2 si 3 camere-jabri nord residence
5

apartamente cu 1,2 si 3 camere-jabri nord residence

Alege un apartament inovator, proiectat pentru un stil de viață modern, economic și confortabil, în cadrul Jabri Nord Residence un ansamblu rezidențial de top iar locul de parcare este gratuit ! Construcție 100% cărămidă, cu izolație din vată bazaltică, ce asigură o protecție fonică și termică excelentă Încălzire ...

2319 EUR/m2 | 37 m2

ARADULUI, Timisoara, Timis

vand teren cu autorizatie de duplex - torontalui Metro2- pret 120 euro m2
4
2

vand terenuri cu suprafete de 450-500mp cu autorizatie obtinuta de duplex duplexurile au 90-105 mp unitate zona Torontalului Metro2 pret 110 euro m2 fara autorizatie si 120 euro m2 cu autorizatie de construire

450 m2

Torontalului, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament  cu 2 camere, situat la etaj 2 din 2,  cu pod izolat BRAYTIM
10
2

Apartament cu 2 camere, situat la etaj 2 din 2, cu pod izolat BRAYTIM

Va propunem spre vanzare apartament cu 2 camere, situat la etaj 2 din 2, cu pod izolat, suprafata 50 mp. Apartamentul dispune de hol generos, 1 dormitor, dressing separat, 1 baie, living + bucatarie open space, balcon deschis. Include 1 loc de parcare acoperit si împrejmuit, accesul se face pe poarta ...

2300 EUR/m2 | 50 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

Vanzare apartament 1 camera in zona Braytim
3
4

Vanzare apartament 1 camera in zona Braytim

Ofer spre vanzare apartament 1 camera in zona Braytim. Apartamentul este complet mobilat si utilat avand si un loc de parcare . Suprafata utila este de 35 mp si este situat la etajul 1

BRAYTIM, Timisoara, Timis

Vila cu 4 camere cu lift, jacuzzi și terasă panoramică tip penthouse
20

REX Imobiliare va propune spre vanzare o vilă individuală modernă, concepută pentru confort și lifestyle premium, situată în zona Freidorf, aproape de Lidl și principalele puncte de interes Comision 0%. Imobilul are o suprafata utila de 148 mp, amplasat pe un teren generos de 418 mp si este compartimentata ...

2432 EUR/m2 | 148 m2

freidorf, Timisoara, Timis

Promovat
2 Cam-Sagului-7 Min Spitalul Judetean-Mobilat-Centrala-54 MP-75.000 Euro Negociabil!
16
1

CGC Invest & Construct Real Estate va propune spre vanzare un apartament cu 2 camere, decomandat , situat intr-o zona linistita, in zona Sagului, este asezat central, la o distanta de 3 minute de Centrul Comercial Shopping City Timisoara, respectiv la 5 minute fata de alte puncte importante ale orasului ...

1389 EUR/m2 | 54 m2

Sagului, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament 3 camere. Braytim - Musicescu. Etaj 1. 2 bai
6
4

Apartament 3 camere. Braytim - Musicescu. Etaj 1. 2 bai

Apartament cu 3 camere, in bloc nou, etaj 1 2, zona Braytim, pozitie excelenta, model cu 2 bai, CENTRALA termica PROPRIE cu incalzire prin pardoseala, clima, bucataria mobilata si utilata, 124.000 eur, tel. 0750182615

1908 EUR/m2 | 65 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

Promovat
Aproape de Turist. Renovat. Mobilat si utilat.
9

Aproape de Turist. Renovat. Mobilat si utilat.

De vanzare apartament cu 2 camere, aproape de Turist, amenajat, mobilat si utilat, parchet laminat, gresie, faianta, ferestre cu tamplarie PVC si geam termopan, usa metalica la intrare, usi interioare noi, vopsea lavabila, corpuri sanitare noi, calorifere schimbate, clima, se poate monta centrala proprie, ...

1900 EUR/m2 | 36 m2

Sagului, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament cu 2 camere FINISAJE DE CALITATE la doar 1 minut de mag  Profi  Braytim
20

Apartament cu 2 camere FINISAJE DE CALITATE la doar 1 minut de mag Profi Braytim

Va propunem spre vanzare apartamente intr-un bloc nou finalizat în 2025. Suprafață utilă: 52 mp, 47 mp, 42 mp Disponibilitate: Etaj 1, et. 2,et. 3 Loc de parcare inclus Dotări și finisaje: Finisaje de înaltă calitate, atent alese până în cele mai mici detalii. Centrală termică proprie. Încălzire ...

2119 EUR/m2 | 42 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

Steaua,teren cu casa demolabila,suprafata 550 mp,str Bujorilor nr 27,casa din fata+teren aferent
8
2

SUPER OPORTUNITATE TEREN + FRONT STRADAL FRATELIA CALEA ȘAGULUI STEAUA ,str Bujorilor nr 27. RAR PE PIAȚĂ! 550 MP TEREN ÎN PROPRIETATE FRONT STRADAL 9 M CASA + POARTA DE INTRARE IN CURTE. Casă DEMOLABILĂ CONSTRUIEȘTI CE VREI, CU AUTORIZAȚIE DE CONSTRUIRE PENTRU EXTINDERE. PERFECT pentru ...

1765 EUR/m2 | 85 m2

Steaua, Timisoara, Timis

Aproape de Parc Padurice. Etaj 3. Mobilat si utilat.
8

Aproape de Parc Padurice. Etaj 3. Mobilat si utilat.

Apartament cu 3 camere, etaj 3 4, renovat, totul nou, instalatia electrica a fost refacuta in totalitate, CENTRLA PROPRIE, balcon inchise cu ferestre cu tamplarie PVC si geam termopan, izolat, complet mobilat si utilat, 125.000 Eur, negociabil. Pretul include mobilierul. 07 arata numarul

1923 EUR/m2 | 65 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Promovat
De vanzare apartament cu 3 camere decomandat Giroc
5
1

De vanzare apartament cu 3 camere decomandat Giroc

De vanzare apartament cu 3 camere decomandat, 62mp, balcon,bucatarie inchisa, etaj 1, bloc nou cu loc de parcare inclus. Este situat pe strada Cupidon (calea Timișoarei spre Giroc), zona foarte liniștită Se vinde complet mobilat si utilat Pret 126.500 usor negociabil

2040 EUR/m2 | 62 m2

Timisoara, Timis

Apartament de vanzare, total decomandat, cu 4 camere, 79 mp, zona Girocului
10
13

Blitz va propune un loc în care fiecare membru al familiei tale își găsește colțul de liniște, dar și spațiul în care se bucura de momente împreună. Un apartament cu suficient loc pentru vise mari, pentru joacă, relaxare, muncă de acasă sau cine lungi în familie. Acest apartament total decomandat, cu ...

1644 EUR/m2 | 79 m2

Girocului, Timisoara, Timis

OFERTA-Apartament 3 camere 75 mp bloc nou zona Lipovei- Loc de parcare inclus
5

BLITZ vă propune spre vânzare un apartament modern, excelent compartimentat, ideal pentru familii sau investiție: • 2 dormitoare spațioase si 2 bai; • Living luminos • Bucătărie închisă • Terasă pentru momente de relaxare Localizare excelentă, cu acces facil la mijloace de transport, parc cu loc ...

2418 EUR/m2 | 75 m2

Lipovei, Timisoara, Timis

Apartament cu 2 camere, 45 mp utili, terasa 45 mp, zona Braytim